Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 15 минути, omline каза:

Аз ли съм единственият тук, който нищо не разбира от продуцентство или Рамания има редкия шанс да е събрал целия каймак от гениални продуценти без късмет в живота?

Че сме си цял отбор шефове и шефки си е така, но и тия които се пишат продуценти са точно толкова зле, за да може буквално всеки да блесне като гений спрямо тях ;) 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, pacho каза:

Ето, именно това са предразсъдъците... не кликаме, щото е Глория, а тя е нафталин. 

Ми сама си го е създала. За да я възприемат много хора така, едва ли е случайно. Нито масова параноя. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, pacho каза:

Ето, именно това са предразсъдъците... не кликаме, щото е Глория, а тя е нафталин. 

Ми не е точно така, щото клинкнах и си беше точно нафталина, който очаквах. Глоринда не е пускала нищо за душата от поне отиваме май към 5та поредна петилетка. Предлагам и да си поръча песен от Емилиано или поне да му се примоли да я викне за бъдещ фючъринг. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво лицемерие от страна на предаването и водещите на "Търси се". Преди време водещите бяха казали, че не слушат попфолк и не канят такива изпълнители, само Деси Слава канили, защото я харесвали единствено нея. А днес виждаме Фики в "Търси се" да му се четкат водещите на Фики. Ужасно прсото:
 
  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:
Какво лицемерие от страна на предаването и водещите на "Търси се". Преди време водещите бяха казали, че не слушат попфолк и не канят такива изпълнители, само Деси Слава канили, защото я харесвали единствено нея. А днес виждаме Фики в "Търси се" да му се четкат водещите на Фики. Ужасно прсото:
 

Кой гледа това пропаднало предаване аз се чудя как не са го спрели още!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, zai4eto82 каза:
Какво лицемерие от страна на предаването и водещите на "Търси се". Преди време водещите бяха казали, че не слушат попфолк и не канят такива изпълнители, само Деси Слава канили, защото я харесвали единствено нея. А днес виждаме Фики в "Търси се" да му се четкат водещите на Фики. Ужасно прсото:
 

А сега ни кажи къде е връзката с Коцьо, че засега не виждам такава с просто око. Предстои му участие в това пробито, никому неизвестно предаване или ша прави фючъринг със Фики? 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Глория си е имала яки и силни песни през годините. Ето тази никой не я забеляза. Факт е, че можеше да я заснеме като хората.

 

Видеото пак си е хубаво и Глория тук е страхотна. А песента е страхотна!:wub_anim::ba:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, zai4eto82 каза:
Какво лицемерие от страна на предаването и водещите на "Търси се". Преди време водещите бяха казали, че не слушат попфолк и не канят такива изпълнители, само Деси Слава канили, защото я харесвали единствено нея. А днес виждаме Фики в "Търси се" да му се четкат водещите на Фики. Ужасно прсото:
 

И днес уточноха, че рядко канят изпълнители от фолл жанра. Какво лицемерие те гони. 

Коцьо няма да го поканят със сигурност. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Глория си е имала яки и силни песни през годините. Ето тази никой не я забеляза. Факт е, че можеше да я заснеме като хората.

 

Аз за сега ти говоря, а не през годините. Тази, в частност, не е нищо особено, това о-о-о-о е мега дразнещо, а визията е на 60-годишна туристка от Германия на Златните. Русото ѝ стои ужасно.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:
Какво лицемерие от страна на предаването и водещите на "Търси се". Преди време водещите бяха казали, че не слушат попфолк и не канят такива изпълнители, само Деси Слава канили, защото я харесвали единствено нея. А днес виждаме Фики в "Търси се" да му се четкат водещите на Фики. Ужасно прсото:
 

Мафиотските подлоги са с предимство..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DarkChild каза:

Аз за сега ти говоря, а не през годините. Тази, в частност, не е нищо особено, това о-о-о-о е мега дразнещо, а визията е на 60-годишна туристка от Германия на Златните. Русото ѝ стои ужасно.

За мен тази е от най- добрите й. просто тя не я реализира. Когато я пусна, дори в клуб я чувах. Отделно си имаше успех и ниша, но Глория както винаги не успя нищо да направи. подобен случай е с "Можеш ли да ме обичаш". Ако Азис я беше дал на Галена/Деса/Преса това щеше да е топ 3 на годината. При Глория стана стабилен хит, въпреки нея

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми песен на Ваня. Искам пак да направи нещо такова! ❤️ 

Тук при мен не важи банковата сметка! По-добре си намери Полова атлетка! ❤️ 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, DarkChild каза:

Аз за сега ти говоря, а не през годините. Тази, в частност, не е нищо особено, това о-о-о-о е мега дразнещо, а визията е на 60-годишна туристка от Германия на Златните. Русото ѝ стои ужасно.

Да не говорим, че хит с такъв текст... еми няма как да стане ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Hurricane каза:

Няма да е Преса. Някоя извън кокошарника ще е! Предполагам Бони. Нали имат скандал с Лорена, а този ѝ пише текстовете

Ехее, доста навътре си хахаха
Аз просто се сетих за песента и тайничко се надявах да е Галин, че това му е някоя бройка или нещо ахухауахуа

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Slavi каза:

И днес уточноха, че рядко канят изпълнители от фолл жанра. Какво лицемерие те гони. 

Коцьо няма да го поканят със сигурност. 

фики е извън граници и жанрове! Той е самият Издислав и може да гостува навсякъде! Коцьо ое простосмъртен. 

преди 6 часа , NazzkO каза:

Айде да ви пусна и аз нещо много любимо на Глория

 

 

Най-любимият ми Гюров албум! 

преди 6 минути, RumyanaFen каза:

Роксана - Кралица скоро както и нов албум.

Възродила е това навярно

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Slavi каза:

И днес уточноха, че рядко канят изпълнители от фолл жанра. Какво лицемерие те гони. 

Коцьо няма да го поканят със сигурност. 

Айде, айде. Никога не канят от фолка и когато бяха поканили единствено Деси Слава,  казаха,че са я поканили, защото я харесевали единствено нея . Досега освен нея никой друг от фолка не са канили. И сега изведнъж Фики. Много е лицемерно,а и са го казвали, че не харесват този жанр. Лицемерки. Много ме дразнят такива.  Да баха казали,че никога не канят фолк изпълнители какво се правят, а викат, рядко. Аз ще ги наредя едно хубаво. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, zai4eto82 каза:

Айде, айде. Никога не канят от фолка и когато бяха поканили единствено Деси Слава,  казаха,че са я поканили, защото я харесевали единствено нея . Досега освен нея никой друг от фолка не са канили. И сега изведнъж Фики. Много е лицемерно,а и са го казвали, че не харесват този жанр. Лицемерки. Много ме дразнят такива.  Да баха казали,че никога не канят фолк изпълнители какво се правят, а викат, рядко. Аз ще ги наредя едно хубаво. 

Е знаеш много добре, че баща им ги пробутва навсякъде за слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, RumyanaFen каза:

Е знаеш много добре, че баща им ги пробутва навсякъде за слава.

Фики е интересен на хората и на тях не им пука дали е фолкпевец или цирков артист. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Hurricane каза:

Няма да е Преса. Някоя извън кокошарника ще е! Предполагам Бони. Нали имат скандал с Лорена, а този ѝ пише текстовете

Този е и озвучител на Емануела, а това, че говори за маски и мълчание ме навежда на мисълта, че може да става дума за някой извън поп-фолка. Някой, на който не му се нравят всички анти-корона/анти-Герб публикации на Ема в последно време 😁 Ще видим де

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...