Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

За всички които казваха че Емилия няма самостоятелен хит!

Мда. Даже и Азо гледам се е видял е облажил покрай Татуировка, а после не било хит и щяло да се забрави след 2 седмици. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

За да изглежда, че има повече пишещи. 

Време е и ние да си напрсвим. Освен ако не сме 1 и същи човек😁

 

 

Ами така и така хора с бан пишат необезпокоявано,така че е време да си направим бекъп акаунт.💆‍♀️

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че е от март 2018-та. Имам чувство, че е излязла декември 2019... Но така става със истинските ХИТОВЕ

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Danger. каза:

И двамата сте фенове на Преслава.

И двамата си мислите, че Валя е изкарала хит.

И на двамата никнеймовете ви почти съвпадат.

Ами ок, стана ми ясно, просто питам. :) 

Едва ли ще имам време да поддържам два профила , аз с 1 не съм активен та какво остава с два , но си мислете каквото искате ваше си мнение! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, presi_presi каза:

https://youtu.be/s8LbLVm72l4

Валя е в тренда на 4-то място! Удари ги от земянат... Евала!

Много се радвам за нея , току що и писах. Песента наистина ти вдига градуса.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, xroflx9 каза:

Защо половината форум пише от два профила? 

 

Назад са с модите. Хората тройници имат, тук все още е чудно като някой извади двойник.

 

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Тая година 2 песни, познати от Деси Ковачка кавърдисаха. Да не се появи тя след 20 години?

Ако не се лъжа последния и албум излезе през 2006

 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Тая година 2 песни, познати от Деси Ковачка кавърдисаха. Да не се появи тя след 20 години?

 

 

Две и половина, щото Ти гониш си е на Теди от Зорница!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

Назад са с модите. Хората тройници имат, тук все още е чудно като някой извади двойник.

 

Поне трима в комбина да бяха, аман от клонинги. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи ми попадна гостуването на Фики при Тото в канала на Тото в youtube. Клипчето, в което Фики признава, че е много чувствителен към хейтърски коментари.
Много подут беше.
Това едно на ръка, но другото беше, че си позволи съвсем открити базичета относно ориентацията на Галин, те бяха намеци по-скоро. 
Тото му пусна видео от турнето, на което Фики и Галин пяха, разприказваха се. Тото вика - Галин и той като нас харесвал кеча. 
Фики: - Аа, едва ли
Двамата: Хахахахахахахахаххахаха
После Фики гледа клипчето и пита сам себе си - Абе аз защо го гледам толкова злобно този човек?
Просто обаче си личеше как Тото много му е кеф да говори за Галин и да го бъзват.

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Снощи ми попадна гостуването на Фики при Тото в канала на Тото в youtube. Клипчето, в което Фики признава, че е много чувствителен към хейтърски коментари.
Много подут беше.
Това едно на ръка, но другото беше, че си позволи съвсем открити базичета относно ориентацията на Галин, те бяха намеци по-скоро. 
Тото му пусна видео от турнето, на което Фики и Галин пяха, разприказваха се. Тото вика - Галин и той като нас харесвал кеча. 
Фики: - Аа, едва ли
Двамата: Хахахахахахахахаххахаха
После Фики гледа клипчето и пита сам себе си - Абе аз защо го гледам толкова злобно този човек?
Просто обаче си личеше как Тото много му е кеф да говори за Галин и да го бъзват.

Тото специално да не говори много щото Галин малки пишки не обича. Да не го бъзикне той. Дори той има по голяма, нищо че я използва рядко - само за пр🤣

  • Haha 4
  • Wow 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Снощи ми попадна гостуването на Фики при Тото в канала на Тото в youtube. Клипчето, в което Фики признава, че е много чувствителен към хейтърски коментари.
Много подут беше.
Това едно на ръка, но другото беше, че си позволи съвсем открити базичета относно ориентацията на Галин, те бяха намеци по-скоро. 
Тото му пусна видео от турнето, на което Фики и Галин пяха, разприказваха се. Тото вика - Галин и той като нас харесвал кеча. 
Фики: - Аа, едва ли
Двамата: Хахахахахахахахаххахаха
После Фики гледа клипчето и пита сам себе си - Абе аз защо го гледам толкова злобно този човек?
Просто обаче си личеше как Тото много му е кеф да говори за Галин и да го бъзват.

Може би го харесва и иска да го прави на гъба.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...