Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 20 часа , Danger. каза:

Докато двата ганеви комерса от миналата година продължават да владеят топ 100 в нейбъла, набеждаваният за хит на 2019 почти ще излезе от топ 500.

 

C1979C7F-0C25-4F93-900E-3A48F2BB747B.jpeg

505EB1A3-1657-4153-A57F-177782ADC8CA.jpeg

D15A218D-DAFA-46AA-8563-06D3C054049E.jpeg

Пак опити за манипулации и принизяване на едни, за сметка на Галена. 

Пропускаш факта, че буквално над 10 клипа с милион и повече на Акула и Тръгвай си бяха изтрити. 

Пропускаш този клип, който до преди 2 месеца трупаше стабилни гледания. 

Колкото и да буташ Добре ли си, тя няма мвсто до Тръгвай си, Акула и Пиян. Дори във форум, където преобладават Галенини, хитовете на Ема бяха над Добре ли си. 

преди 19 часа , Gerganafen каза:

Брутална, не спира да скандализира! Остава да смаже като снима Кубрат в следващия клип :D 

Иначе плановете й не ме радват особено - испански албум?! Какви са тия хрумки тип Десислава 2008? Парчето от Кости надали ще е на български също... Трябваше да се придържа към поп-фолк комерси за известно време.

Говореше се, че Емилия си е развалила отношенията с Кости, да не я е сменил със старата си дружка Андри като главна дуетна половинка?

 

 

Пука му на Кости за която и да е. Гледа да им вземе парите и 5 пари не дава с коя ще пее. Освен това последната година гръмна с проекти с най големите румънски звезди, така че Емилия изобщо не му е на дневен ред. 

  • Like 4
  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е смешно как всеки път не пропуска да благодари на Галена, че му е подала ръка, а за баща му нищо не казва. Май забрави че преди "Кой" има и едно не толкова хубаво лято в което всички му се подиграваха за краката и един тотален мега хит в лицето на "Кажи ми като мъж на мъж".

http://planeta.tv/news/view/Fiki-V-nachaloto-na-moyata-karierata-mi-beshe-mnogo-trudno

И точно пък на него ако му е било трудно, другите без кеш пара и колаборации с топ имената к'во да кажат?!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгвай си и Акула бяха по-силни от Пиян и Добре ли си през 2019, но наистина и Пиян, и Добре ли си имат много по-голямо задържане, още се слушат и се пускаха по клубовете с много добър прием.  А и все пак Миле Китич за българите е полубог, така че не е изненада. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Колкото и да буташ Добре ли си, тя няма мвсто до Тръгвай си, Акула и Пиян.

Марш от тука. Всеки един човек с нормално мислене и обективност знае как реално стоят нещата и дали е точно сред тези песни. ;) 

@Willy с колко гледания е “Добре ли си”? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

Марш от тука. Всеки един човек с нормално мислене и обективност знае как реално стоят нещата и дали е точно сред тези песни. ;) 

@Willy с колко гледания е “Добре ли си”? 

25.2М + 1.7М в Spotify! 😛

  • Wow 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Чудесно. Мисля, че спора е ясен и няма какво да се коментира и оспорва на тази тема. 

Не бе заради Миле са! Нищо че това му е далеч най-слушаната песен от 2014 насам или когато и да беше Кило горе, кило доле. Да, много ясно че участието на Миле има impact, но то е само в бг, Добре ли си не е никакъв хит зад граница. Пък и нали затова е дует!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Danger. каза:

Марш от тука. Всеки един човек с нормално мислене и обективност знае как реално стоят нещата и дали е точно сред тези песни. ;) 

@Willy с колко гледания е “Добре ли си”? 

Марш от тука ще викаш на Галена докато ти квичи по участия. Не сред тези, а след тях. 

Акула и към днешна дата прави повече гледания от Добре ли си. Гледай го ти него. Ще се опитва да манипулира. Само ми загуби 20 мин от времето, за да търся в нейбъла. Освен това последно преди 3 месеца като броихме гледанията на Акула и Тръгвай си, имаше милион разлика в полза на Добре ли си. Ако не беше пък дует с Миле, поне 10 милиона по малко щяха да бъдат. А сега се поздрави с Татуировка след като поредния ти опит за манипулация беше възпрян! 

 

Screenshot_20201117_152142_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20201117_151357_com.android.chrome.jpg

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Ако не беше пък дует с Миле, поне 10 милиона по малко щяха да бъдат. 

Колко щяха да са гледанията на Тръгвай си + Акула, ако не бяха дуети със сензацията Теофиков, а самостоятелни на Емили? 🙂

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Не бе заради Миле са! Нищо че това му е далеч най-слушаната песен от 2014 насам или когато и да беше Кило горе, кило доле. Да, много ясно че участието на Миле има impact, но то е само в бг, Добре ли си не е никакъв хит зад граница. Пък и нали затова е дует!

Да, не е хит извън БГ, но все пак има доста милиончета от Балканите, което миналата година се видя в ютубчартс. 1/3от гледанията и не бяха от България. 7 милиона е нищожна цифра за целия балкански полустров. И сам го каза, и в БГ доста я слушат заради Миле. Песента си е хит като цяло. Само, че след 4 други. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Колко щяха да са гледанията на Тръгвай си + Акула, ако не бяха дуети със сензацията Теофиков, а самостоятелни на Емили? 🙂

А колко ли щяха да бъдат ако напримее бяха с Жадор 😇

Все пак тук си говорим за величие на Балканите, а не тийн сензацийка

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Който мачка с гледания 

Screenshot-20201117-143529-You-Tube.jpg

Screenshot-20201117-143548-You-Tube.jpgjpg

Screenshot-20201117-143601-You-Tube.jpg

Screenshot-20201117-143617-You-Tube.jpg

 

Ето една Казанова има 7 милион без да е била хит и натрупани на база популярността му на Балканите. 

Но пък Кило горе е сред най големите балкански хитове за последното десетилетие. 

Все пак Добре ли си си е хитова песен, макар и поредния Ганевски комерс, защо да е странно, че може да се хареса на почитателите му по Балканите. Малкото гледсния на последните му песни не доказва нищо. Една Деспина Ванди години наред едва милион докопваше, а с последната си песен мачка. Всичко е и до песен. Не се самозалъгвай. Без него щеше да е от ранга на Паника 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Danger.

Очертават се 3 по големи хита от Кавалс този сезон. И моля те без истерии. Аз истерясвам ли на непрекъснатите ти опити и постове за нейбъла, чиято цел имат да я изкарат всеки път най. И впредвид, че вероятно ставаш сутринта с мисълта да провериш песните на Галоша в нейбъла от последните няколко години, сигирно кафето ти е горчало вчера впредвид, че Татуировка вчера направи с 50ка повече от Кавала... 

 

Screenshot_20201117_155459_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20201117_155412_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20201117_155248_com.android.chrome.jpg

  • Thanks 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички знаем, че след 2 месеца няма да се говори за Емилиано и неговата песен, а Кавала ще се слуша. Да, не е огромния хит, за когото Криско говореше, просто нацелиха втората карантина и на хората не им е толкова до кючеци, но не искам да звучи като оправдание, защото не защитавам никого. 

Меди е голяма сила и е с хита на есента, Слаткаря и Гери също са с най-доброто от попа за след “Наливай ми”. Но “Кавала” си е на едно ниво с тях, пък времето ще покаже коя е най, защото кючеците имат по-дълъг срок на годност. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, devotioner каза:

Всички знаем, че след 2 месеца няма да се говори за Емилиано и неговата песен, а Кавала ще се слуша. Да, не е огромния хит, за когото Криско говореше, просто нацелиха втората карантина и на хората не им е толкова до кючеци, но не искам да звучи като оправдание, защото не защитавам никого. 

Меди е голяма сила и е с хита на есента, Слаткаря и Гери също са с най-доброто от попа за след “Наливай ми”. Но “Кавала” си е на едно ниво с тях, пък времето ще покаже коя е най, защото кючеците имат по-дълъг срок на годност. 

За по натам ще видим, но засега Кавала е след другите 3 и това се вижда. Не знам защо не се признава от Галеновите... Не е на живот и смърт в крайна сметка. 

Хората, които слушат кючеци предпопитат такива като Татуировка, Г клас, Жено бягай, Гн дирекроте, Шефката. Не очаквам да се задържи, защото е слабичко. А за Галена и Криско си е направо смешно някакъв треторсзряден мангал да ги смазва с гледания всеки ден. Абсолютно унижение 

 

Какво значи на хората, че не им е до кючеци... Не виждаш ли, че Татуировката продължава да прогресира. Това с карантината не върви впредвид това, че има друг кючек, който явно се котира бвз значение от кой таргет. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Slavi каза:

Аз истерясвам ли на непрекъснатите ти опити и постове за нейбъла, чиято цел имат да я изкарат всеки път най.

Очевидно истерясваш щом няма ден в който да не ме споменаваш/цитираш. Но пък виждам, че било яко да караш някакви чичаци да откачат за едни песнички. 

 Тая песен е яка. Твоите братя я харесват със сигурност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чаак пък да са размазвани. Не отричам успехите на момчето, нека го слушат. Той си има стабилни гледания, има си фенска маса по махалите, нищо лошо. Аз не съм чул негова песен нито в дискотека или от познат, а за "Кавала" гръмнаха мрежите. Не мисля да влизам в излишни спорове. Още нещо, Емилиано с последната си песен има повече гледания от повечето песни на Меди, Десита, Лидия и други, но никой не му е обърнал особено внимание досега.  

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Очевидно истерясваш щом няма ден в който да не ме споменаваш/цитираш. Но пък виждам, че било яко да караш някакви чичаци да откачат за едни песнички. 

 Тая песен е яка. Твоите братя я харесват със сигурност. 

По принцип като няма какво да каже човек, се опитва да засегне на личностна основа, така че още веднъж ми показваш, че съм те докарал до психически срив. Поста ти е за бан, но предпочитам да си стоиш тук, за да мога всеки ден да се гъбаркам с теб. Ще се постарая да намразиш попнейбъла, миличко. 

Изключително е комплексарско да се опиташ да обидиш който и да е на етническа основа в 21 век. Още повече заради една чалгаджийка, чиито корени са именно цигански и това не е тайна за никой. Маниакалното разстройство се лекува, приятелче. Яко си изтървал коня

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...