Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 42 минути, Willy каза:

Не и Глория с по-гледан клип от Преслава😆

 

Това е един от най - големите хитове в чалгата. Но по голямото чудо е, че днес чух Глория с Носталгия по БНР - Хоризонт. Сега колкото и да я плюем, да те пуснат по националното радио е успех, сравним не с много други. 

И не, не слушам БНР, но докато сменях попаднах и чух Глория и бях O M G.

ПП: Тоя концерт й е най - големият успех за десетилетието. 

  • Like 4
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

Не и Глория с по-гледан клип от Преслава😆

 

- Mnogo ste slušani u Srbiji

В Сърбия да се бе родила, Глория, легенда щеше да си сега.

Само в нашата скапана държавица неблагодарна можеш да си великан през 90-те и после да те нямат за нищо.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Това е един от най - големите хитове в чалгата. Но по голямото чудо е, че днес чух Глория с Носталгия по БНР - Хоризонт. Сега колкото и да я плюем, да те пуснат по националното радио е успех, сравним не с много други. 

И не, не слушам БНР, но докато сменях попаднах и чух Глория и бях O M G.

ПП: Тоя концерт й е най - големият успех за десетилетието. 

Не само. Призната е от родни авторитети - политици, изпълнители - включително Лили Иванова, от световни имена като Хулио Иглесиес - имаше го черно на бяло в "Телеграф". В Сърбия беше известна покрай "Кръговрат", под клиповете й доста сърби пишат. Пяла е на хора и събития, където чалга певица не е пяла. Пък нека е зле. За нашата скапана действителност е постигнала повече от другите.

А концертът беше добър, да - личеше си, че хората са жадни за тия песни, особено като запя "Сцената обичам лудо", "Ех, море", "Чуй ме" - първо, че никой не очакваше точно тях... направи фурор наред с Циганите, то се вижда реакцията. А другите: "Миии аз нямам пари концерт" или "НДК е скопена". Марче дори беше казала, че реалността е друга и клубният живот е класа. Не, Миче, нямате публика и репертоар, мила, затова се оттегляте в покоите си, забременявате и ставате инфлуенсърки - щото за друго не ставате вече.

Единствената ми препоръка е да смени малко екипа за новите песни, поне временно или регулярно, а за старите песни да не пренебрегва тотални хитове като "Откраднат миг", че май с правата имаше проблем там, дано всичко се оправи. А за клиповете нищо не смея да изисквам вече...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, adorable каза:

- Mnogo ste slušani u Srbiji

В Сърбия да се бе родила, Глория, легенда щеше да си сега.

Само в нашата скапана държавица неблагодарна можеш да си великан през 90-те и после да те нямат за нищо.

 

Аман от .******* хора, припадащи по чужда чалга.
АКо се беше родила река, опа, в Сърбия... щеше да е по-малко успешна и от тук. Там най-големите звезди не са пълни с прищевки и не правят едностилни незапеваеми бози с тъпи текстове.

Какъв великан е била? Айде стига с припаданията. Имате си папка Глория, в която от уважение не влизам да ви сваля на земята, но тук вече прекаляваш.

Великан в кое? Че има 2-3 албума преди имена като Камелия и Десислава, който след това разбиват всичко живо. Глория е имала успехи, които са били някакви преди 30 години. И са останали там. 

Та тя не може да се котира и справи с конкуренцията тук, ти за сърбия я гласиш. 

Ти си толкова сляп фен, че за теб сигурно автобиографичната ѝ бозица заслужава Нобелова награда за литература.... 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

 

Аман от .******* хора, припадащи по чужда чалга.
АКо се беше родила река, опа, в Сърбия... щеше да е по-малко успешна и от тук. Там най-големите звезди не са пълни с прищевки и не правят едностилни незапеваеми бози с тъпи текстове.

Какъв великан е била? Айде стига с припаданията. Имате си папка Глория, в която от уважение не влизам да ви сваля на земята, но тук вече прекаляваш.

Великан в кое? Че има 2-3 албума преди имена като Камелия и Десислава, който след това разбиват всичко живо. Глория е имала успехи, които са били някакви преди 30 години. И са останали там. 

Та тя не може да се котира и справи с конкуренцията тук, ти за сърбия я гласиш. 

Ти си толкова сляп фен, че за теб сигурно автобиографичната ѝ бозица заслужава Нобелова награда за литература.... 

 

 

Питай Глория дали съм сляп фен. :)

За книги не смятам да говоря, не е тук мястото - но ако искаш, можем. Просто като не познаваш даден човек, не съди прибързано.

И това със звездичките не знам какво е, но не смятам да отговарям на агресия - не знам от къде идва, не съм написал нещо по-различно от това, което вие си пишете за Десислава. Жив и здрав бъди!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, adorable каза:

- Mnogo ste slušani u Srbiji

В Сърбия да се бе родила, Глория, легенда щеше да си сега.

Само в нашата скапана държавица неблагодарна можеш да си великан през 90-те и после да те нямат за нищо.

Не съм съгласен. Виж Цеца и другите великани с каква продукция задържат интереса там толкова години. 

Надменния и маниер и там би я пратил в 9та глуха. 

  • Like 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Питай Глория дали съм сляп фен. :)

За книги не смятам да говоря, не е тук мястото - но ако искаш, можем. Просто като не познаваш даден човек, не съди прибързано.

И това със звездичките не знам какво е, но не смятам да отговарям на агресия - не знам от къде идва, не съм написал нещо по-различно от това, което вие си пишете за Десислава. Жив и здрав бъди!

Абе ние имаме доста различни очаквания от Деса. Иска ми се поне на мен да се отегли с достойнство от комерсиалния фолк и да следва друга линия. Но продукцията и е на светлинни години пред тази на Глория. И комерсиалните, и баладичните и неща. 

Припадаме по пеенето и, но не сме само ние. Нефенове на попфолка и почти цяла България се впечатлява от пеенето и. Буквално е великан в това отношение. Хората я обичат и имат друга нагласа към нея. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Не съм съгласен. Виж Цеца и другите великани с каква продукция задържат интереса там толкова години. 

Надменния и маниер и там би я пратил в 9та глуха. 

С каква - с Didule? Специално за Цеца не ми се говори, не й се кефя - по други причини. И не, не припадам по чуждата чалга. Но да, правят по-добри неща от нас към днешна дата. Просто публиката им е благодарна, пее се на живо, уважава се професионализмът - да отидеш, да си изкараш качествено участие, а не като... да не давам примери. Освен това има повече концертна дейност. От тази гледна точка е по-подходящо място за хора като Глория. Естествено, че на 40 и кусур година няма тепърва да пробива там. Тя си се е обременила с нещата в България - мястото си дава отражение. Но да ми каже някой, че съм сляп фен... при положение че самата Глория в даден период ми се е сърдила, че я критикувам. Каквото и да направиш, все си неудобен. Като защитиш някого и вкуса си, пак си крив. На фона на другите е направила много, това се опитах да кажа - има си го документирано и на концерт. Не казах ли, че трябва да смени екипа? Не казах ли, че не ми допадат клиповете? Не казах ли, че трябва да държи на песни като "Откраднат миг"? Айде малко влезте в час!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория си е имала успехите, има ги и до ден днешен, но е срамота продукцията в първите ти 10 години да е на по - високо ниво от тази следващите 20. Това е два пъти повече @adorable. И да, всеки е имал слаби периоди, но Ивана и Глория станаха по - зле от Татяна.

И Деса, и Кама имат 100000 провала, но пробват. Сменят екипи, сменят стилове, песни. Няма как да е иначе, просто няма да се получи. Смешно е едно време да си бил най - продавания изпълнител в България, да биеш Лили Иванова и Слави Трифонов, а днес те отново да си пълнят зали и стадиони, а ти една дискотека да не може да напълниш. Това ти казва Наско. Великана в днешно време е станал джудже. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Глория си е имала успехите, има ги и до ден днешен, но е срамота продукцията в първите ти 10 години да е на по - високо ниво от тази следващите 20. Това е два пъти повече @adorable. И да, всеки е имал слаби периоди, но Ивана и Глория станаха по - зле от Татяна.

И Деса, и Кама имат 100000 провала, но пробват. Сменят екипи, сменят стилове, песни. Няма как да е иначе, просто няма да се получи. Смешно е едно време да си бил най - продавания изпълнител в България, да биеш Лили Иванова и Слави Трифонов, а днес те отново да си пълнят зали и стадиони, а ти една дискотека да не може да напълниш. Това ти казва Наско. Великана в днешно време е станал джудже. 

Всичко с времето си. Била е иновативна, различна - успяла е. Всеки си има пик. Каквото и песен да издаде Глория, предразсъдъците към нея няма да позволяват да стане хит - да се хванем на бас! Аз лично съм приел, че няма повече да бъде това, което е била, само вие не можете - вероятно е в период, в който иска други неща от живота. Има капацитета да се засили, ако реши. Аз повече съвети, идеи и критики няма да й давам. Както казах, няма вариант, в който да не съм неудобен на една или на друга страна. За едни съм голям критик, за други съм сляп.

Какво ми полудявате - че казах, че ни концерт имат, ни репертоар, ни аудитория. Та така че в чалгата коя зала напълниха? Освен че ги изритаха от НДК - вероятно заради прекрасния им репертоар, с който пълнят дистотеките? А в Арена -  празна зали. А, и мангали в тях. Глория поне има концерти някакви. И много сте интересни - веднъж са ви критерий концертите, веднъж не са. Долавям постове, пълни с противоречия.

А Десислава вместо да направи обещаните от нея неща, много добре знаем кои са, ми прави "Дай да вдигнем много шум". Айде да ви имам качеството.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, NazzkO каза:

 

 

Какъв великан е била? Айде стига с припаданията. Имате си папка Глория, в която от уважение не влизам да ви сваля на земята, но тук вече прекаляваш.

Великан в кое? Че има 2-3 албума преди имена като Камелия и Десислава, който след това разбиват всичко живо. Глория е имала успехи, които са били някакви преди 30 години. И са останали там. 

 

 

Пич, съвземи се. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Всичко с времето си. Била е иновативна, различна - успяла е. Всеки си има пик. Каквото и песен да издаде Глория, предразсъдъците към нея няма да позволяват да стане хит - да се хванем на бас! Аз лично съм приел, че няма повече да бъде това, което е била, само вие не можете - вероятно е в период, в който иска други неща от живота. Има капацитета да се засили, ако реши. Аз повече съвети, идеи и критики няма да й давам. Както казах, няма вариант, в който да не съм неудобен на една или на друга страна. За едни съм голям критик, за други съм сляп. Какво ми полудявате - че казах, че ни концерт имат, ни репертоар, ни аудитория. Та така че в чалгата коя зала напълниха? И много сте интересни - веднъж са ви критерий концертите, веднъж не са. Долавям постове, пълни с противоречия.

А Десислава вместо да направи обещаните от нея неща, много добре знаем кои са, ми прави "Дай да вдигнем много шум". Айде да ви имам качеството.

Toва не е вярно. Ще има разбира се хора, които няма да чуят първата й песен веднага, но ако Глория издаде няколко качествени комерсиални неща, както и всяка друга - стените ще почнат да се пропукват.

противоречия ще намериш във всеки пост, защото винаги има различна гледна точка. В случая "Да вдигнем много шум" e eдна от по - успешните песни на Деси Слава последните години. Всеки има визия - добра или лоша. Деси Слава се движи в златната среда. Никой не казва, че може да бие Галин, Галена, Преслава, или дори Меди, но е доволно добре откъм участия. Има си доволно пълни клубове. Сега е по национален ефир и се представя добре. 

Но темата не е за Деси Слава. Научете се да говорите за изпълнителя който дискутираме. При Глория проблемите са както при всички от онова време. Тя не успя, а и няма желание да просперира. Това е по най - простият начин казано. Няма креативност в нея. А под креативност и иновация аз разбирам да имаш мегахит като този долу и да го представиш така:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Питай Глория дали съм сляп фен. :)

За книги не смятам да говоря, не е тук мястото - но ако искаш, можем. Просто като не познаваш даден човек, не съди прибързано.

И това със звездичките не знам какво е, но не смятам да отговарям на агресия - не знам от къде идва, не съм написал нещо по-различно от това, което вие си пишете за Десислава. Жив и здрав бъди!

Прав си, за книги не се говори тук. Но тази сбирщина от интервюта като захарен памук не може да се нарече книга изобщо. Голямо разочарование. 

Ако искаш отговаряй, но това с обиждането на държавата ми идва леко в повече.

А това за Джеси за пореден път ти го казвам - тя е била безмилостно критикувана от нас, когато е имало за какво. 

И понеже явно държиш и обичаш да сравняваш нека само споделя това, че тя има концерт с бургаската филхармония, където изпълява безкомпромисно Самър тайм, например.

Разбира се, това не може да се сравни с огромния успех да ти пуснат 20 + годишна песен следобед понеделник по БНР :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория си е достатъчно призната от хората, които я помнят колко голяма беше навремето- показваме го даже и тук във форума като въобще говорим за нея и досаждаме на най-новите генерации. :D Но че тях не ги е грабнала и че вече не предизвиква интерес дори и при по-зрелите си е изцяло по нейна вина, стига сме обвинявали времето и народа. В нейната тема описах възгледа си за това защо тя се загуби от полезрението на българския слушател и защо сега е най-зле запомнена от всички легенди. И преди някой да тръгне да говори как това било защото не искала да се продава (въпреки че направи достатъчно комерси)- в предното десетилетие на Камелия най големия й хит е "Името ти", а не "Щипни ме". На Десислава е "В твоите очи" (да, знам, че е и на Галена), а не "Смени паролата си", но ако на някой това не му стига имаме "Не искам без теб", "В друг живот", "И това ще преживея", "Ангелите плачат". Ако Глория не се инатеше и не си пречеше сама на себе си да стои адекватно в новото време щеше и тя да има успехи със стойностни песни. Най-малкото дори и без да се мъчи можеше да е като естрадните и да са й запомнени много повече златни хитове, а не най-големия й хит като се тегли чертата да излезе песен, набрала нова популярност заради международна звезда като Азис.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, NazzkO каза:

Прав си, за книги не се говори тук. Но тази сбирщина от интервюта като захарен памук не може да се нарече книга изобщо. Голямо разочарование. 

Ако искаш отговаряй, но това с обиждането на държавата ми идва леко в повече.

А това за Джеси за пореден път ти го казвам - тя е била безмилостно критикувана от нас, когато е имало за какво. 

И понеже явно държиш и обичаш да сравняваш нека само споделя това, че тя има концерт с бургаската филхармония, където изпълява безкомпромисно Самър тайм, например.

Разбира се, това не може да се сравни с огромния успех да ти пуснат 20 + годишна песен следобед понеделник по БНР :Д

Самата книга като книга не е проблем. Има ценни абзаци в нея. Аз съм си казал забележките към оформяне съдържанието на книгата на Маргарита Лозанова веднага след нейното представяне, защото и самата тя поиска. Към Глория нямам забележки, тя редактор не е. За други книги мога да говоря с часове, все пак не сме по на 15 години - имаме опит някакъв, да стъпя на нещо, за да сравня.

Мен когато ме боли за нещо, тогава "обиждам" - яд ме е на Пайнер, честно казано, и на това, че в момента артистите не използват ситуацията по предназначение, за да направят нещо различно. И никой и не ги подпомага, а ми разчитат на някакви дискотеки само. Не забравяй и че много актуални имена плюха по държавата, после като отвориха дискотеките - станаха много мили.

Тя хубаво има, аз знам какво има Десислава - казвал съм ви сто пъти, че съм бил на нейни изяви, точно затова сравнявам и ме е яд, че не направи концерт с русенската филхармония, не направи фолклорен албум. Много неща не направи както трябва - поне някой да се бе опитал да й помогне в тая насока, защото очевидно няма да е Благой този човек.

Не смятам за чутовен успех да те пуснат по БНР, просто "Носталгия" го заслужава и е хубава песен, но позабравена - за което вина има и Глория. За съжаление или не, тук трябва да напомняш за себе си и да си натрапваш песните - както прави Камелия, и то много умно, в противен случай сме с къса памет. Както всеки път може да пее "Не сме безгрешни", така може и "Носталгия". Но това вече тя си решава. Явно не й пасва с всеки повод. Както и да е, те са много песни така или иначе.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината и за Камелия и Деса е имало моменти, в които никой не е вярвал, че ще се завърнат в играта. Особено Деса като се върна в Пайнер, но с добра работа, последователнист и хубави песни затвори устите на мнозина. 

Ако не беше родила втори път и не беше си занемирала кариерата със същия начин на работа щеше все още да е в топа. Доста дълго изкара на инерция и едва тази година претърпя голям крах с 2 песни. Но Деса доказа, че стойностното се оценява през 2016-17, така че не е проблема до вкуса на публиката. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото доста хубави песни останаха неизпяти на последния концерт, а са големи хитове и следващия път грешката трябва да бъде поправена: "Добре дошъл", "Илюзия", "Не остарявай, мамо", "Присъда", "Намери си майстора", "Децата", "Нека останем приятели", "Бодигард", "Скъпи, купи ми нещо", "Кукла на конци", "Сбогом, адиос", "Дива нощ", "Червена светлина", "До последната сълза", "Откраднат миг", "Утре ще е по-добре", "Може ли да ме обичаш", "Като куче и котка" и т.н. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Самата книга като книга не е проблем. Има ценни абзаци в нея. Аз съм си казал забележките към оформяне съдържанието на книгата на Маргарита Лозанова веднага след нейното представяне, защото и самата тя поиска. Към Глория нямам забележки, тя редактор не е. За други книги мога да говоря с часове, все пак не сме по на 15 години - имаме опит някакъв, да стъпя на нещо, за да сравня.

Мен когато ме боли за нещо, тогава "обиждам" - яд ме е на Пайнер, честно казано, и на това, че в момента артистите не използват ситуацията по предназначение, за да направят нещо различно. И никой и не ги подпомага, а ми разчитат на някакви дискотеки само. Не забравяй и че много актуални имена плюха по държавата, после като отвориха дискотеките - станаха много мили.

Тя хубаво има, аз знам какво има Десислава - казвал съм ви сто пъти, че съм бил на нейни изяви, точно затова сравнявам и ме е яд, че не направи концерт с русенската филхармония, не направи фолклорен албум. Много неща не направи както трябва - поне някой да се бе опитал да й помогне в тая насока, защото очевидно няма да е Благой този човек.

Не смятам за чутовен успех да те пуснат по БНР, просто "Носталгия" го заслужава и е хубава песен, но позабравена - за което вина има и Глория.

За посочените 2 неща и мен ме е яд. Беше се засилила и тези 2 неща трябваше да ги направи с Пайнер. Сега вече и да ги наорави, ще са със съмнителен успех. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз го смятам за успех, защото в днешно време да пуснат по националното радио чалга изпълнител си е чудо. Те хората с глоби забраняват тази музика на места. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Самата книга като книга не е проблем. Има ценни абзаци в нея. Аз съм си казал забележките към оформяне съдържанието на книгата на Маргарита Лозанова веднага след нейното представяне, защото и самата тя поиска. Към Глория нямам забележки, тя редактор не е. За други книги мога да говоря с часове, все пак не сме по на 15 години - имаме опит някакъв, да стъпя на нещо, за да сравня.

Мен когато ме боли за нещо, тогава "обиждам" - яд ме е на Пайнер, честно казано, и на това, че в момента артистите не използват ситуацията по предназначение, за да направят нещо различно. И никой и не ги подпомага, а ми разчитат на някакви дискотеки само. Не забравяй и че много актуални имена плюха по държавата, после като отвориха дискотеките - станаха много мили.

Тя хубаво има, аз знам какво има Десислава - казвал съм ви сто пъти, че съм бил на нейни изяви, точно затова сравнявам и ме е яд, че не направи концерт с русенската филхармония, не направи фолклорен албум. Много неща не направи както трябва - поне някой да се бе опитал да й помогне в тая насока, защото очевидно няма да е Благой този човек.

Не смятам за чутовен успех да те пуснат по БНР, просто "Носталгия" го заслужава и е хубава песен, но позабравена - за което вина има и Глория.

Както и да го въртим, колкото и да им се кефим, в края на деня си говорим за 2 чалгаджийки, като не визирам само музиката. 

И на двете им влияят и други неща, като например средата. Почти съм сигурен, че Глория е обградена от фенове, които не биха си позволили да ѝ кажат нещо остро, или критично, защото си я познават що за човек е.

Джеси когато е щастлива в личен план е супер ленива и неработлива. И цялата драма със Зарко и повлия добре на кариерата, а докато е с тоя плужек сегашния не очаквам кой знае какви върхове и иновации от нея.

ДА не забравяме, че все пак говорим за над 40 годишни жени, които от над 20 години обикалят всякакви дискотеки, кръчми, площади и тн и сигурно вече са уморени някак. И не им се занимава, което е напълно разбираемо.

Глория например доста пъти е споделяла, че и се иска работата да е изнесена в по-раннен часови интервал, което е напълно логично и разбираемо. 

Десислава също го беше подмятала някъде из интервютата. 

И Глория беше тръгнала добре с концертите по читалищата, а Деси е много слабо организирана за нещо различно от това да се забие в някаква дискотека в 2 през нощта за час и да си вземе хонорара. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е може би любимата балада на Деса заедно със "Следи от сълзи". Пее ли по участия, че отдавна не съм ходил? Можеше и на сборните изяви на фирмата да я изпее, както и "Бели нощи", ама не остана ред за тях, напусна. И дано за добро да е напуснала, сега вече всичко си зависи от нея, както беше и след първото напускане.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, NazzkO каза:

Както и да го въртим, колкото и да им се кефим, в края на деня си говорим за 2 чалгаджийки, като не визирам само музиката. 

И на двете им влияят и други неща, като например средата. Почти съм сигурен, че Глория е обградена от фенове, които не биха си позволили да ѝ кажат нещо остро, или критично, защото си я познават що за човек е.

Джеси когато е щастлива в личен план е супер ленива и неработлива. И цялата драма със Зарко и повлия добре на кариерата, а докато е с тоя плужек сегашния не очаквам кой знае какви върхове и иновации от нея.

ДА не забравяме, че все пак говорим за над 40 годишни жени, които от над 20 години обикалят всякакви дискотеки, кръчми, площади и тн и сигурно вече са уморени някак. И не им се занимава, което е напълно разбираемо.

Глория например доста пъти е споделяла, че и се иска работата да е изнесена в по-раннен часови интервал, което е напълно логично и разбираемо. 

Десислава също го беше подмятала някъде из интервютата. 

И Глория беше тръгнала добре с концертите по читалищата, а Деси е много слабо организирана за нещо различно от това да се забие в някаква дискотека в 2 през нощта за час и да си вземе хонорара. 

Глория се е вслушвала, хващал съм я да се вслушва в моя препоръка, молба, но за тази цел е трябвало да стъпвам "по тънък лед". Нея просто трябва да я оставиш и сама се сеща. Понякога минават години. Трудно узрява за промени. В момента мисля, че си има чисто човешки неща на главата, които я вълнуват - и както казахте вие, за разлика от други хора, които ще направят нещо, тя временно ще се оттегли, всеки е различен. Не се опитвам да оправдавам, просто казвам. Повярвай ми - пробвал съм всякакви начини - остро, меко, обяснително, лаконично. Всичко е вътре в самия човек - ако той не почувства, че е готов за промяна, няма никой фен да го накара насила, нито майка му.

На Десислава са й в кръвта музикантските неща, а ги е позанемарила. Човек колкото е е принуден от обстоятелствата да прави нещо, толкова и самият той се съобразява с тях. Сигурен съм, че ако има меценати, ще правят чудеса поне те двете, само Деса малко да зареже тоя мързел, ама то зодия Риби, на мен асцендентът ми е Риби, та знам за какъв мързел говорим.

А Глория е много организирана, но едно е да си организиран преди 20 години и друго е сега, когато обикаляш по читалищата и молиш да си направиш концерт, като ти си плащаш всичко, а някой кмет умник да ти каже "ми за чалгари не давам", а дори един Мирослав Боршош, директор на НДК, ти е разрешил да си правиш концерта там. Но някой провинциален кмет не дава, щото... така, "по нареждане", отгоре. Ама иди му обяснявай, че ти си Глория и пееш "Носталгия", а не "Камъните падат".

Разбираш ли, това някак демотивира, обижда... Не сме в тия години, в които майки с деца се влачат по концерти и в които тези жени са звезди и им взимат автографи. Мисля, че заради дискотеки, предавания и интернет те станаха прекалено достъпни. А не сме друга държава, за да си позволим 5 години да не пуснем продукция и да разчитаме на това, че пак ще сме актуални.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DenFevgo каза:

Между другото доста хубави песни останаха неизпяти на последния концерт, а са големи хитове и следващия път грешката трябва да бъде поправена: "Добре дошъл", "Илюзия", "Не остарявай, мамо", "Присъда", "Намери си майстора", "Децата", "Нека останем приятели", "Бодигард", "Скъпи, купи ми нещо", "Кукла на конци", "Сбогом, адиос", "Дива нощ", "Червена светлина", "До последната сълза", "Откраднат миг", "Утре ще е по-добре", "Може ли да ме обичаш", "Като куче и котка" и т.н. 

Плюс "По навик", "Радост-тревога"... Прав си.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...