Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Всичко е точно в чалгата! Който го бива има кариера. Който чака от Пайнера, седи у дома. В тази връзка нищо изненадващо няма в просперитета на младите, където звездата май е Меди. Щом собственика на клуба на площада тук при нас е питал какъв е тоя пич, който разпродал всичко за петък, значи тия 25 участия за август никак не са случайни. Малко се озадачих, че същият кръчмар иска 20 лева вход за Галена в събота, но така или иначе ще трябва да посрещам "Ангелчето", нема как да не ида. 

:ad:

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Това беше хит в Турция. Мислиш ли, че от въпросния контингент в БГ могат да докарат 100 милиона гледания... 

Иначе същия контингент, за който говориш направи гледанията на любимата ти Шефка преди 2 години. 

"Шефката" гърмеше в цялата страна, буквално навсякъде - банкети, тържества, дискотеки, коли и където още се сетиш. Задържа се достатъчно дълго и на 31 декември беше най-гледаната песен, месеци след премиерата си. Все още се пуска и хората си правят кефа на нея. Това са фактите, примери и доказателства сте видяли безброй. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://instagram.com/stories/sasharikosasha/2379079668621736494?utm_source=ig_story_item_share&igshid=b50vqpgrjrsr

Това в сторито на СашаРико коментирахте ли го? Преслава направо ми напълни душата. Дано почне да го пее по участия. 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Olay каза:

Дам, едни 100 000 лева горе-долу. Като пари са нищо според мен също.

Не съм наясно колко плащат щом го казваш може би си запознат. В такъв случай загубата е още по-голяма, защото към тези 100 бона щеше да добави още много от гледания към други песни, които евентуално биха били в канала й заедно с Луда по тебе и които защо не да се забележат и в Сърбия. Факт е обаче, че всички тези пари и възможности отидоха на вятъра, защото не можеше да се възползва нито Камелия, нито Митака.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи ден засякох клип на “Иди си” във фейсбук който имаше над 350К гледания и над 2000 споделяния. Песента е масово харесвана и поне според мен си е успех за Камелия. С новата ще си гръмне още по-стабилно. Като цяло тя няма стигане, много могат да мечтаят за нейната кариера, особено на нейните години ще са забравили, че въобще са били певици. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Stela каза:

Всяка година има по една такава песен, която е известна само в махалите и трупа милиони от мургавия контингент. Иначе са световно неизвестни. Тук обаче ги използват, когато Галена е с най-гледаната песен и ги вадят за да оборват фактите. 😂

2018 беше това:

 

G-класа беше тотален хит. Гърмеше отвсякъде!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е институция в чалгата. Браво, последните години е супер успешна. От старата генерация е топ... Не отстъпва и на по новите. За мен тя е най успешния поп-фолк артист Евър ... Много музиканти от всички стилове и се възхищават на кариерата и хъса за работа.  Преди години много хора я бяха отписали.... Но ето ... Това е тя.. Чакам с нетърпение новата песен и определено ме изненада . Скоро очакваме и нов албум по нов начин. Различен , типично за нея. А също и концерт..  След като вече старата и продукция е с нейни права. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Slavi каза:

Само Деса пак спи. Всяка година обещава, че ще е редовна и я няма. Трябваше вече да е излязло новото чалга тракче

Абе и за нея съм си казвал теорията, че от 2017 насам не е много активна, защото е чакала по-добри условия в договора. Като не ги получи напусна. Тя и да ги беше получила пак нямаше смисъл да остава в Пайнер, защото като самопродуцираща се хем ще прибира пачка от участия, хем още сумати пари от стрийминг.

Очаквам сега поне в началото да си изпълни обещанието за песен на всеки 2-3 месеца, за да си направи засилка, като след първото напускане. А новия кючек не съм и очаквал наистина за излезе една седмица след лайфа. Само тя след 20 и кусур години на сцена още не е загряла, че клиповете й обикновено ги правят минимум за 2-3 седмици.... И по-добре, защото в момента е най-слабия период за YouTube и стартът навярно не би бил много силен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, fearless` каза:

Не съм наясно колко плащат щом го казваш може би си запознат. В такъв случай загубата е още по-голяма, защото към тези 100 бона щеше да добави още много от гледания към други песни, които евентуално биха били в канала й заедно с Луда по тебе и които защо не да се забележат и в Сърбия. Факт е обаче, че всички тези пари и възможности отидоха на вятъра, защото не можеше да се възползва нито Камелия, нито Митака.

За изпълнител, който към момента на края на отношенията си с Пайнер (2014) бе минал кота "10 милиона" от чалга... ама не гледания, а лева, това не е кой знае каква щета. Тъпото е, че само за нея не можеше да има партньорски, а само продуцентски отношения с Пайнер, от което видно големия губещ е Митака, а не Камелия.

Но пък сега когато правата на Пайнер върху продукцията и вече не съществуват е възможно да започнат едни преговори, които да докарат най-гледаните и клипове в нейния канал. А, че ще издава повече и по-често вече е ясно. Сега има смисъл...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, ChudoTy каза:

https://instagram.com/stories/sasharikosasha/2379079668621736494?utm_source=ig_story_item_share&igshid=b50vqpgrjrsr

Това в сторито на СашаРико коментирахте ли го? Преслава направо ми напълни душата. Дано почне да го пее по участия. 

 

Прецака ме - помислих, че е нещо на Саша Рико, която пак се скарала с Бони за права.

Преса пее песента на сестра си Роста - нищо нечувано. Винаги е разчитала на песните на кака си.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

100 живота ги мина за 3 месаца. 😂😂

Да, но 100 живота е 2020. Всяка година все повече се качват лайковете. 

Топ 5 най-лайквани самостоятелни песни в канала на планета.

1. Ме густа

2. 100 живота

3. Феноменален

4. Пиян

5. Аз измръзнах

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия видя, че не може да разчита на старите лачени неща. Втория опит с Роман беше неуспешен, сега с римейка също не се получи. "Иди си" може би ще е най-гомемият флоп от последните й песни. Не е случайно, че бърза да пусне нова песен и не е защото е решила да бъде продуктивна. 2 седмици след премиерата прави по 19К и е под Ария и флопа на Яница. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, foxy_vd каза:

За изпълнител, който към момента на края на отношенията си с Пайнер (2014) бе минал кота "10 милиона" от чалга... ама не гледания, а лева, това не е кой знае каква щета. Тъпото е, че само за нея не можеше да има партньорски, а само продуцентски отношения с Пайнер, от което видно големия губещ е Митака, а не Камелия.

В конкретния случай с луда по тебе Камелия също загуби много, защото точно лисица като нея можеше да пренесе кариерата си на още по-високо ниво и бъдещите й проекти щяха да достигнат до много хора в Сърбия, които евентуално щяха да се абонират за канала й, в който освен луда по тебе щяха да намерят още поне 20 супер яки парчета, които е правила през годините. Такава златна възможност не е имал никой друг в България освен Кама и за жалост тя нямаше как да извлече 100% от позитивите заради Димитров. 

 

 

П. П. Ако е вярно това, което казваш и за Камелия 100 бона не са нищо, защо не си откупи правата над творчеството преди да напусне? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Да, но 100 живота е 2020. Всяка година все повече се качват лайковете. 

Топ 5 най-лайквани самостоятелни песни в канала на планета.

1. Ме густа

2. 100 живота

3. Феноменален

4. Пиян

5. Аз измръзнах

"Феноменален" има повече и от "Зоопарк". 

Кралицата с 2 песни в топ 5. "100 живота" ще мине "Ме густа". :)

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, fearless` каза:

В конкретния случай с луда по тебе Камелия също загуби много, защото точно лисица като нея можеше да пренесе кариерата си на още по-високо ниво и бъдещите й проекти щяха да достигнат до много хора в Сърбия, които евентуално щяха да се абонират за канала й, в който освен луда по тебе щяха да намерят още поне 20 супер яки парчета, които е правила през годините. Такава златна възможност не е имал никой друг в България освен Кама и за жалост тя нямаше как да извлече 100% от позитивите заради Димитров. 

 

 

П. П. Ако е вярно това, което казваш и за Камелия 100 бона не са нищо, защо не си откупи правата над творчеството преди да напусне? 

Стига глупости. Песните й си излизат отстрани без значение в чий канал са. Никъде другаде няма сърби.

Освен това все едно са я открили в САЩ. Златна възможност, дрън-дрън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, SG каза:

Абе и за нея съм си казвал теорията, че от 2017 насам не е много активна, защото е чакала по-добри условия в договора.

Аз мисля че Деса беше печена за Идол на 2016, особено след като пусна баладата дни преди края на годината. (тип Анелия 2012 когато и стана певица на годината) но след като анкетите се провалиха, нищо не стана.

Сигурно и с Мара са имали уговорки, да и' даде музикална награда (не модна) и това е станало през 2015 когато е подписан и последният им 5-годишен договор. И тя пусна след това албум и февруари следващата година - АЛБУМ НА ГОДИНАТА.

Всички казват че наградите не са важни, публиката била важна. Но, виж за световните звезди Грами наградите са ВСИЧКО! Една Taylor говореше как много се разочаровала че Reputation не бил в главните Грами номинации, която може да се похвали с една от най-големите фен сили, какво да говорим зa наградите в рамките на поп-фолка в една страна.

Иначе да, от гледанията на "Луда по тебе" губещи са и Кама и Митко, но Music Channel пълни джобовете. :D 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Онзи ден засякох клип на “Иди си” във фейсбук който имаше над 350К гледания и над 2000 споделяния. Песента е масово харесвана и поне според мен си е успех за Камелия. С новата ще си гръмне още по-стабилно. Като цяло тя няма стигане, много могат да мечтаят за нейната кариера, особено на нейните години ще са забравили, че въобще са били певици. 

 

90A0AA13-B7EB-4246-83DF-15706F5BEA3D.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , foxy_vd каза:

Всичко е точно в чалгата! Който го бива има кариера. Който чака от Пайнера, седи у дома. В тази връзка нищо изненадващо няма в просперитета на младите, където звездата май е Меди. Щом собственика на клуба на площада тук при нас е питал какъв е тоя пич, който разпродал всичко за петък, значи тия 25 участия за август никак не са случайни. Малко се озадачих, че същият кръчмар иска 20 лева вход за Галена в събота, но така или иначе ще трябва да посрещам "Ангелчето", нема как да не ида. 

:ad:

Меди е супер, но най-голямата звезда от младите е друга и ти я предрече още в края на 2018 ;) 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Меди е супер, но най-голямата звезда от младите е друга и ти я предрече още в края на 2018 ;) 

 

 

Аз пък не мога да реша кой от двамата харесвам повече. 😂

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа е супер готина, супер яко се държи с хората, забавлява се, грам не звездее. Не мога да ги разбера повечето, ако пее на плейбек и не прави нищо като Емануела - скучна е, ако се раздава - к*рвее. Ариа е топ, просто още й липсва песента, която ще я направи разпознаваема.

По темата Камелия - класа и нищо друго. Много се радвам, че ще пусне още нещо, дано да е ударно и малко по-различно. 

  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...