Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Топ 10 най-гледани поп-фолк песни 2020 so far...

1. Галена - 100 живота - 13.2М

2. Малката и Денис - Теофиков - И това ще отмине - 11.8M

3. Константин и Софи Маринова - Проблем - 11.0М

4. Теди Александрова и Емрах - Сърце мое - 10.7М

5. Константин и Меди - Майната ти Св.Валентин - 9.3М

6. Азис - Сагапо - 9.3М

7. Десита и Лидия ft. Теди.А - Гпс-а - 7.3М

8. Яница - Твоето ферари - 6.8М

9. Преслава - Беден в сърцето - 6.5М

10. Галин и Диона - Просто секс - 6.4М

 

Най-вероятно Красиви лъжи, Милион и Не се отказват ще избутат последните три от класацията. Друго разместване в смисъл на нови песни, може и да няма до края на годината.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Топ 10 най-гледани поп-фолк песни 2020 so far...

1. Галена - 100 живота - 13.2М

2. Малката и Денис - Теофиков - И това ще отмине - 11.8M

3. Константин и Софи Маринова - Проблем - 11.0М

4. Теди Александрова и Емрах - Сърце мое - 10.7М

5. Константин и Меди - Майната ти Св.Валентин - 9.3М

6. Азис - Сагапо - 9.3М

7. Десита и Лидия ft. Теди.А - Гпс-а - 7.3М

8. Яница - Твоето ферари - 6.8М

9. Преслава - Беден в сърцето - 6.5М

10. Галин и Диона - Просто секс - 6.4М

 

Най-вероятно Красиви лъжи, Милион и Не се отказват ще избутат последните три от класацията. Друго разместване в смисъл на нови песни, може и да няма до края на годината.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия явно най-накрая е решила да уважи желанието на феновете да е по-активна. :bi:Не знам от кога не е пускала повече от една песен в един и същи сезон... Албума от 2010?

Не знам защо, но си представям силна балада с чувствен секси клип.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Нормално, другата е на ниво Ивана/Глория. Просто клипа е по - джиджан, но дори той не спаси песента. Дано сега тази е тупалка. 

Много ме кефи мене. Просто я пусна в кофти време. По коментарите си личи, че масоово одобрявана, няма лош коментар. Но според мен да, очаквала е повече от песента и за това пуска втора. Което между другото не присъщо за нея. Дори и след флоп. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като питаха Галин за нова песен, той каза, че ще има нова песен заедно с албума и след това още нови докрая на годината. Значи албума ще излезе Септември/октмври.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Сашо каза:

Много ме кефи мене. Просто я пусна в кофти време. По коментарите си личи, че масоово одобрявана, няма лош коментар. Но според мен да, очаквала е повече от песента и за това пуска втора. Което между другото не присъщо за нея. Дори и след флоп. 

Ми очакваше се, като оставим тази на Коцака и Софа, дето дори е с друг текст, нито един римейк не е бил успешен. Виж Емата колко пъти опита, отделно е имало и други опити през годините със там на Рума песни, и още куп примери. Повечето са флопове, отколкото дори средно популярни.

Иначе наистина не е типично за нея, но тя има цял чувал с песни сигурно. А и както сам знаеш, не разчита на тях. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък започвам да си мисля, че през последното десетилетие Камелия може би се е чувствала донякъде подтисната от факта, че старите й хитове са собственост на Пайнер и че това малко или много я е правило зависима от фирмата. Сега като вече си е съвсем свободна я виждам по-нахъсана да издава продукция и даже да пуска чат-пат по някой албум със стари и нови песни, по примера на Лили Иванова.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Камелия. Личи си, че ѝ се работи. На тия години не знам какъв е тоя дух, ама не се дава. Тя затова и изглежда така. Успя да си отгледа песните и да е терминатор в клубовете, тя си е най-силна там, това е нейната ниша и според мен иска да използва пълноценно годините, в които още е млада, за да побачка. Тоя нощен живот супер много смачква, но тя е намерила начин да се съхранява, за което евала.

Според мен и другите от това поколение трябва да работят, но кой както го чувства. Аз отдавна не се ядосвам на Глория, че не ходи да се разбива по клубовете, защото я виждам, че го приема повече като задължение и се чувства по-добре на концерти, дано ги активизира по някое време. Абе, за по-старите имена винаги ще има работа - канят ги и по сватби, частни партита, корпоративни.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми очакваше се, като оставим тази на Коцака и Софа, дето дори е с друг текст, нито един римейк не е бил успешен. Виж Емата колко пъти опита, отделно е имало и други опити през годините със там на Рума песни, и още куп примери. Повечето са флопове, отколкото дори средно популярни.

Иначе наистина не е типично за нея, но тя има цял чувал с песни сигурно. А и както сам знаеш, не разчита на тях. 

Според в мен в дългосрочен план, бавно но славно ще трупа гледания Иди си. 

Иначе от снимката се вижда, че новата ще е нещо бързо. Като я знаем пак ше е от Пашев сигурно. Но то с кой да работи. Другите са леш. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, adorable каза:

Според мен и другите от това поколение трябва да работят, но кой както го чувства. Аз отдавна не се ядосвам на Глория, че не ходи да се разбива по клубовете, защото я виждам, че го приема повече като задължение и се чувства по-добре на концерти, дано ги активизира по някое време. Абе, за по-старите имена винаги ще има работа - канят ги и по сватби, частни партита, корпоративни.

Мен не ме интересува дали и се ходи по дискотели или концерти. Мен ме интересува, че вади пълни боклуци.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Мен не ме интересува дали и се ходи по дискотели или концерти. Мен ме интересува, че вади пълни боклуци.

На мен ми харесва последната песен. Ще видим, може пък да ни изненада с някакъв хит. Като се активизира, може, сигурен съм. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Като питаха Галин за нова песен, той каза, че ще има нова песен заедно с албума и след това още нови докрая на годината. Значи албума ще излезе Септември/октмври.

Пуу

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Сашо каза:

Много ме кефи мене. Просто я пусна в кофти време. По коментарите си личи, че масоово одобрявана, няма лош коментар. Но според мен да, очаквала е повече от песента и за това пуска втора. Което между другото не присъщо за нея. Дори и след флоп. 

В деня, когато пусна "Иди си" в лайфа каза да очакваме изненада, така че едва ло е залафала на нея!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Утре пускам топ 10 за махалата.

Всяка година има по една такава песен, която е известна само в махалите и трупа милиони от мургавия контингент. Иначе са световно неизвестни. Тук обаче ги използват, когато Галена е с най-гледаната песен и ги вадят за да оборват фактите. 😂

2018 беше това:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Аз пък започвам да си мисля, че през последното десетилетие Камелия може би се е чувствала донякъде подтисната от факта, че старите й хитове са собственост на Пайнер и че това малко или много я е правило зависима от фирмата. Сега като вече си е съвсем свободна я виждам по-нахъсана да издава продукция и даже да пуска чат-пат по някой албум със стари и нови песни, по примера на Лили Иванова.

Само Деса пак спи. Всяка година обещава, че ще е редовна и я няма. Трябваше вече да е излязло новото чалга тракче

  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Всяка година има по една такава песен, която е известна само в махалите и трупа милиони от мургавия контингент. Иначе са световно неизвестни. Тук обаче ги използват, когато Галена е с най-гледаната песен и ги вадят за да оборват фактите. 😂

2018 беше това:

 

Това беше хит в Турция. Мислиш ли, че от въпросния контингент в БГ могат да докарат 100 милиона гледания... 

Иначе същия контингент, за който говориш направи гледанията на любимата ти Шефка преди 2 години. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...