Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

След Животите и Проблем е голяма скука в чалгата - други огромни хитове тази година ще видим ли? Миналата година по това време имахме много повече вече ако не греша?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Blueberry каза:

От Цецка какво очакваш? 

Цецо наистина прави или едно и също всеки път, или ги прави страшно кичозни - за справка Емануела докато не се изпокара с него. С Ивайло Колев я правиха на клоун.

Нямам търпение да изчезне този тренд за омбре усни, че почти винаги ми изглеждат като ан*си в устите така...

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Представих си crossover между този клип и онзи на Рена и как Екстра Нина я тероризира, а Рена се опитва да бяга, но не може.

Ако се затъркаля, няма да я стигне! 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Защото осъзнаха, че Пайнер им взима без да дава нищо в замяна. Пазарна икономика.

Ние това много добре го знаем, на нашичкия е писал дано не е вярно, а единствения който се вълнува дали Фикрет снася от хонорара в кокошарника е единствено набедения за продуцент инж Димитров. Та по повод че ни е удостоил с присъствието си викам да си каже човека в прав текст, сега му е паднало ;) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пееш в песента, снимаш се в клипа, изкарваш 70% от успеха на проекта, водиш целия лейбъл на гърба си и накрая ти казват, че песента не се води и твоя, а само на Грахич. :D Баси несправедливостта :D

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Със смесени чувства съм за този брак, в предвид колко злокобен и обсебващ е Павел. Колко години им давате?

Всъщност доста? Все пак имат дете на 2 години, не виждам бялата рокля какво толкова променя. Преса явно си иска да е с Павел. Реакциите ти за бременността й и сега за сватбата са леко странни. Тя не е собственост на нас феновете, напълно нормално е да създаде семейство в даден момент. Вече какъв избра за съпруг и баща на детето си е друг въпрос, а и не ни касае. Просто явно не е ангелът, за който я мислехме и към такива я влече. Тя ще си го търпи в крайна сметка.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Със смесени чувства съм за този брак, в предвид колко злокобен и обсебващ е Павел. Колко години им давате?

2-3 години. То Гущера не издържа с Оцко, дето уж са кротки хора, па какво остава за Прилепа и Мутрата. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Със смесени чувства съм за този брак, в предвид колко злокобен и обсебващ е Павел. Колко години им давате?

Макс 1 година и ще и потрошо кокалите! Помни ми думата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , retr0 каза:

Аз мисля, че Галена не напуска защото е на условия, които са изцяло в нейна полза. “Пайнер” не могат да си позволят да я изгубят. Убеден съм, че правата на цялата продукция си ги държи тя, по-голямата част от хонорара си е за нея и е свободна като птичка да експериментира и да прави каквото си поиска и с когото си поиска, очевидно, в музикален план. Защо й е да се маха? Нищо не й пречи да качи цялата си продукция в неин канал ако все пак някой ден реши да го направи. 
С това масово напускане напоследък, алчния пенсионер ще бъде принуден все по-добри условия да предлага на оборотните си изпълнители, за да останат, иначе и с тях ще се сбогува. 

Не мисля, че нещо ще се промени. Напусналите са бита карта както и да погледнеш. Нито имат хитове, нито името работи за тях. От гледна точка на Пайнера, няма никаква причина да ги държи. 

Оборотните клубове не искат изтъркани муцуни. Вярно е, че участията в Пайнер са преразпределени, но между що-годе популярни изпълнители. Дори да нямат хитове в даден момент, както Емануела, самото име се приема като актуално. Следователно, за посетителите на клубове няма значение дали ще е Емануела или Галин - те все ще са там. Но има значение дали ще е Нелина или Емануела. Нелина е ретро(градна) икона и по-скоро би отказала студентите и по-младите посетители.  

Алфите и Диамантите пък биха привлекли аудитория дето целенасочено иска да ходи на тяхно участие. Това важи за Преслава и Галена.

За напусналите има два варианта: ходят по кръчми/празници на градовете или посещават селски (малки) дискотеки на нисък хонорар.

Следователно, при положение, че Пайнера с кеф си е освободил старите кокошки, защо да дава бонуси за новите, като на тях може да им организира 20 участия на месец без никакъв проблем? Както се вижда от логиката по-горе, Пайнер е добра алтернатива за актуални изпълнители. 

Въпреки, че Константин и Меди доказват, че може 1. Да си актуален и без Пайнер 2. Можеш да си наемеш Сашка Ангелчето и да пръскаш с 20 участия на месец. 

Чисто финансово може би независимите са малко по-добре, но при тях има медийно затъмнение ако са нови като Меди. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Blueberry каза:

 

@Willy на кой ден от слушане на Мерцедес осъзна, че Джордан пее "с кой си била ПРЕЗ два през нощта", а не "в два през нощта". Аз току-що го забелязах :o 

Учудвам се, че все още има слушатели на флопа на Джорджи, че и да се заслушат в дълбочина.

Наистина, тая песен е доста под очакванията.

  • Wow 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

2-3 години. То Гущера не издържа с Оцко, дето уж са кротки хора, па какво остава за Прилепа и Мутрата. 

Абе то вече го минаха тоя срок на годност, ма ясно сенчестия бизнес не върви добре, а Прилепа явно е въпреки иначе уж разчупеното поведение е закостеняла патриархална мазохистка, та явно ша си седят докато на нея не и омръзне да го дундурка или парите от памперси и Савекс не свършат. 

 

преди 38 минути, meleto каза:

Не мисля, че нещо ще се промени. Напусналите са бита карта както и да погледнеш. Нито имат хитове, нито името работи за тях. От гледна точка на Пайнера, няма никаква причина да ги държи. 

Оборотните клубове не искат изтъркани муцуни. Вярно е, че участията в Пайнер са преразпределени, но между що-годе популярни изпълнители. Дори да нямат хитове в даден момент, както Емануела, самото име се приема като актуално. Следователно, за посетителите на клубове няма значение дали ще е Емануела или Галин - те все ще са там. Но има значение дали ще е Нелина или Емануела. Нелина е ретро(градна) икона и по-скоро би отказала студентите и по-младите посетители.  

Алфите и Диамантите пък биха привлекли аудитория дето целенасочено иска да ходи на тяхно участие. Това важи за Преслава и Галена.

За напусналите има два варианта: ходят по кръчми/празници на градовете или посещават селски (малки) дискотеки на нисък хонорар.

Следователно, при положение, че Пайнера с кеф си е освободил старите кокошки, защо да дава бонуси за новите, като на тях може да им организира 20 участия на месец без никакъв проблем? Както се вижда от логиката по-горе, Пайнер е добра алтернатива за актуални изпълнители. 

Въпреки, че Константин и Меди доказват, че може 1. Да си актуален и без Пайнер 2. Можеш да си наемеш Сашка Ангелчето и да пръскаш с 20 участия на месец. 

Чисто финансово може би независимите са малко по-добре, но при тях има медийно затъмнение ако са нови като Меди. 

Дам, толкова са бити карти, че откакто дигнаха гълъбите, само едни Деса и Малина примерно изкъртиха с участия, а седящите в курника специално се дръпнаха да протестират как са останали гладни, жадни, голи и боси щото им бяха затворили кръчмотеките. В Кокошарник ООД актуални изпълнители не останаха, така любимите на всички мързели там дискотеки предстои пак да ги затворят, впредвид гледам втората вълна не просто иде, ми май вече е тук. И разбира се че ще свалят хонорара - пазарна икономика му се вика - не делят с г-н продуцента, а реално пеят за същите пари.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , xroflx9 каза:

Такъв е живота драги съфорумци...Боровинката печели Чалгавизия,любимците й са по челните места на всякакви класации,а аз..нито една победа в Чалгавизия и любимите ми певачки едвам минават 2 милиона на песните си. :(

Както пее Пеевска: "Печелиш сега, но от това не знаеш колко губиш". Нямам нищо против някой от любимците ми да флопне, ако ми се оправи късмета и в живота, не само в чалгата!

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Милионче за Ваня. Пусна в един ден с Емилия и Фики и още ги води.

 

Голям праз. И двете песни са тотални флопове и без това.

Друго си е:

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

@Blueberry една причина защо предпочиташ Теофиков пред Меди?

btw @xroflx9 кога пускаш трети кръг на анкетата за хит на десетилетието?

Интересът е слаб,така че не мисля да се занимавам повече. Ако можеш дшректно трий темите.😁

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

@Blueberry една причина защо предпочиташ Теофиков пред Меди?

btw @xroflx9 кога пускаш трети кръг на анкетата за хит на десетилетието?

Гласът и пеенето на Теофиков ми въздействат повече, Меди също пее супер, не казвам нищо.

До момента също така на Меди нямам нито една песен, която да ми е мега любима. На Теофиков само "Мило мое", "Не се отказват" и "И това ще отмине" не са ми в графа "мега" и не ги слушам кой знае колко редовно, но пак ми харесват. 

И накрая, но не на последно място, Денис е Рак, Меди е Близнаци! Дори преди да им знам зодиите, винаги съм харесвала първия повече.  

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...