Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 28 минути, SG каза:

Според мен ще е тотален хит. Има нещо зарибяващо в типично ромските парчета като това.

Но wow никога не съм очаквал, че ще чуем Преслава в такава песен преди Деси Слава.

На тоя етап кисело мляко "Краловец" не е налично по околните магазини, та не мога да кажа дали ще е хит или не. Моля тествай и сподели впечатления, които не са налични в настоящата реклама - как върви с баничка, как е на таратор, и прочее. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

На тоя етап кисело мляко "Краловец" не е налично по околните магазини, та не мога да кажа дали ще е хит или не. Моля тествай и сподели впечатления, които не са налични в настоящата реклама - как върви с баничка, как е на таратор, и прочее. 

Докато Клеа не го рекламира не мисля да го пробвам само заради някакви си Роксана и Преслава.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Screenshot-20200821-141914-Instagram.jpg

А тук писала Русе, а всъщност участието е в СЕЛО Николово. Окей, има езеро и е в парк, хубаво е, но пак си на село, изобщо не е в града. Комплексарка.

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яжте кисело мляко да се напълните с бактерии полезни и изберете това от клипа на Роксана, за да подкрепите паразитното й съществуване в чалгата (демек за повече тъпи кючеци).

Като заговорихме за бясна чалгия, Стораро сякаш не е пускал нов кючек отдавна... това с Мария мина и замина, даже не помня какво беше, не е ли време за ново... все пак той пускаше всеки месец.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Като заговорихме за бясна чалгия, Стораро сякаш не е пускал нов кючек отдавна... това с Мария мина и замина, даже не помня какво беше, не е ли време за ново... все пак той пускаше всеки месец.

Да. Май е първо лято без хит.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Да. Май е първо лято без хит.

Явно Мария го поквари. 

Чакам и Стораро да обяви, че излиза в пенсия. 

Впрочем, кой е последният хит на Стораро. НЕ се сещам за нищо от последните години? Говорим за самостоятелен хит. Кючеците му вървят, но само те... то и  Азис минава метър по същия начин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DarkChild каза:

А тук писала Русе, а всъщност участието е в СЕЛО Николово. Окей, има езеро и е в парк, хубаво е, но пак си на село, изобщо не е в града. Комплексарка.

 

Не мога да повярвам, че се стигна до там да пеят в селски кръчми. Колкото и да са големи. Колко места има например в тази? 100? 200? Дали им покриват големите хонорари или пеят за колкото им дадат? Всъщност, може би получават и бакшиши... Представям си как Гло прибира в пазвата :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камче кога пуска новата песен, в колко часа?

Btw, тая балада е доста яка и мисля, че е по текст на Надежда Захариева, пишеше им супер яките неща тая жена.

Сега, ако го изпее това, ще й се смеят сигурно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Не мога да повярвам, че се стигна до там да пеят в селски кръчми. Колкото и да са големи. Колко места има например в тази? 100? 200? Дали им покриват големите хонорари или пеят за колкото им дадат? Всъщност, може би получават и бакшиши... Представям си как Гло прибира в пазвата :D 

Не прибира, ами си ги връща на притежателите направо, изобщо не цепи басма. ;)

Текето е местност, не знам какъв е тоя комплекс Овчарска лъка, но през 2000-та, доколкото знам, точно в тая местност е поставила рекорд по посещаемост на участие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Камче кога пуска новата песен, в колко часа?

Btw, тая балада е доста яка и мисля, че е по текст на Надежда Захариева, пишеше им супер яките неща тая жена.

Сега, ако го изпее това, ще й се смеят сигурно.

20ч. 

Чакаме ли хита на лятото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

Яжте кисело мляко да се напълните с бактерии полезни и изберете това от клипа на Роксана, за да подкрепите паразитното й съществуване в чалгата (демек за повече тъпи кючеци).

Като заговорихме за бясна чалгия, Стораро сякаш не е пускал нов кючек отдавна... това с Мария мина и замина, даже не помня какво беше, не е ли време за ново... все пак той пускаше всеки месец.

Криза е - Стораро, Анелия и Емануела намалиха продукцията!

преди 3 минути, meleto каза:

Не мога да повярвам, че се стигна до там да пеят в селски кръчми. Колкото и да са големи. Колко места има например в тази? 100? 200? Дали им покриват големите хонорари или пеят за колкото им дадат? Всъщност, може би получават и бакшиши... Представям си как Гло прибира в пазвата :D 

Има супер кръчми, големи и скъпи. Винаги са пели и в кръчми. Приказките какво е? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, korabnia9 каза:

20ч. 

Чакаме ли хита на лятото?

Да добавя само, че от баладите на Кама от по-старите харесвам и "Само тази нощ", "Моите сълзи" и "Няма те".

Иначе за новата песен, интересно ми е, дано е нещо готино.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Не прибира, ами си ги връща на притежателите направо, изобщо не цепи басма. ;)

Текето е местност, не знам какъв е тоя комплекс Овчарска лъка, но през 2000-та, доколкото знам, точно в тая местност е поставила рекорд по посещаемост на участие.

Голяма кръчма е, изредиха се всички по-ретро чалгарки като Нелина, Таня Боева, плюс Юнона, Татяна и много други от Пайнер още преди 2 години. 

На кръчма е много по-яко, особено ако има и оркестър. Тиферич, ветрец те вее, певачка ти пее :D Ядеш си, кючечиш си :D Каручката в София беше хит, и още няколко в Студентски, като Блазе например. После може да си идеш на дискотека с диджей, ако искаш. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Явно Мария го поквари. 

Чакам и Стораро да обяви, че излиза в пенсия. 

Впрочем, кой е последният хит на Стораро. НЕ се сещам за нищо от последните години? Говорим за самостоятелен хит. Кючеците му вървят, но само те... то и  Азис минава метър по същия начин. 

Самостоятелен огромен хит. 

2012 🙂🙂🙂

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Голяма кръчма е, изредиха се всички по-ретро чалгарки като Нелина, Таня Боева, плюс Юнона, Татяна и много други от Пайнер още преди 2 години. 

На кръчма е много по-яко, особено ако има и оркестър. Тиферич, ветрец те вее, певачка ти пее :D Ядеш си, кючечиш си :D Каручката в София беше хит, и още няколко в Студентски, като Блазе например. После може да си идеш на дискотека с диджей, ако искаш. 

Не виждам нищо лошо в кръчмите - има доста квалитетни ресторанти, те не са спирали да пеят по такива. Просто беше време, когато имаше турнета и излязоха на по-голяма сцена, ама в момента Малина си мята кючеците пак по кръчми - това не е пречило да излиза с тигри и балети на сцената. Сами са си виновни, че се забиха.

Съвсем откровено мога да го кажа - само Камелия се опита да повдигне някакви въпроси относно жанра и да изрази позиция на бунт, ама не я разбраха - затова към днешна дата пък си развива кариера сама най-добре, даже и от новите по-добре. Не съм й станал някакъв фен, просто отчитам фактите, а и след участието й наскоро супер много се забавлявах, тя имаше две в същата вечер - ако имаше как, и на второто в Приморско щях да ида. Просто те отпуска тая жена и те кара да не мислиш.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е минала 10 милиона в спотифай и е най-стриймваната бг жена и на трето място като цяло. Само Азис и Криско са с повече, но те си качват продукцията там от години, а пайнерките се активизираха 2018/19.

Screenshot-20200821-174851-Chrome.jpg

  • Wow 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, asylum каза:

Има супер кръчми, големи и скъпи. Винаги са пели и в кръчми. Приказките какво е? 

Или пък Кошарите.

Аз не го писах заради кръчмата, а заради това, че крие за селото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, adorable каза:

Камче кога пуска новата песен, в колко часа?

Btw, тая балада е доста яка и мисля, че е по текст на Надежда Захариева, пишеше им супер яките неща тая жена.

Сега, ако го изпее това, ще й се смеят сигурно.

То тоя албум не напразно е платинен. Просто вътре освен хитовете има толкова добри и музикнтски парчета, че не е истина. 

В 8 пуска песента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

Или пък Кошарите.

Аз не го писах заради кръчмата, а заради това, че крие за селото.

Е всички знаем, че Глото си пада яко комплексарка. Не знам какво те изненадва :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkChild каза:

Или пък Кошарите.

Аз не го писах заради кръчмата, а заради това, че крие за селото.

Знам, но после подеха глобална тема за кръчмите, та се наложи да се изкажа. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Сашо каза:

То тоя албум не напразно е платинен. Просто вътре освен хитовете има толкова добри и музикнтски парчета, че не е истина. 

В 8 пуска песента. 

Има две-три, дето не ме кефят само - "Любовта е сладка", "Чакам само пет минути" и още там някаква. Ама аз с моя вкус не съм мерило - аз примерно пък харесвам "Няма изход" мега много и "Как да те забравя", дето не съм чул някой да ги харесва. :D

И трите обявени за златни албуми през 2000 са бетон.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...