Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Blueberry каза:

Гласът и пеенето на Теофиков ми въздействат повече, Меди също пее супер, не казвам нищо.

До момента също така на Меди нямам нито една песен, която да ми е мега любима. На Теофиков само "Мило мое", "Не се отказват" и "И това ще отмине" не са ми в графа "мега" и не ги слушам кой знае колко редовно, но пак ми харесват. 

И накрая, но не на последно място, Денис е Рак, Меди е Близнаци! Дори преди да им знам зодиите, винаги съм харесвала първия повече.  

Това е астрологистко. Мислех че сме 2020 и може да не харесваме хората по по-съществени признаци от зодия :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , gabbati каза:

Пееш в песента, снимаш се в клипа, изкарваш 70% от успеха на проекта, водиш целия лейбъл на гърба си и накрая ти казват, че песента не се води и твоя, а само на Грахич. :D Баси несправедливостта :D

 

 

Ами честно казано, от последните песни на Даймънд тази е единствената, която ми харесва и слушам и то само заради гласа и изпълнението на Грахич. На Теофиков всичко му е на конвейр и няма никаква индивидуалност, защото все му пробутват копия.

  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Danger. каза:

Голям праз. И двете песни са тотални флопове и без това.

Друго си е:

 

 Глупости. За Емилия и Фики може да е слабо, но за Ваня си е доста прилично. Богиня да не би да гръмна с милионите първоначално?

  • Like 6
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Ами честно казано, от последните песни на Даймънд тази е единствената, която ми харесва и слушам и то само заради гласа и изпълнението на Грахич. На Теофиков всичко му е на конвейр и няма никаква индивидуалност, защото все му пробутват копия.

Кажи го на хитовете му. Пускат го поне по 3-4 пъти на вечер, с почти всички песни от 2020, като дори въртят и дуетите с Емилия. И копия да пее, пак става хит. 

 

преди 6 минути, Willy каза:

Галена най-накрая последва Меди в инста!😂

 

Точно така. Трябва на ръце да я носят, че им издигна проекта на такова високо ниво.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Ванчето песента е страшна, много зарибява. Сашо Роман е включен много добре, за да привлече пиянската аудитория.

А Емилия и Фики ми е най-голямото разочарование за годината, какъв потенциал имат и двамата, а те...

На Ваня и на Грахич и Денис най-ми допадат от последните песни, чакаме Цура дали ще отсрами положението.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството че от година насам Галена не я оставят да си поработи върху проектите по нейна идея като хората.😂

Фики я гони да направят Ламбо, Матео за Къде била си, Криско й предлага Красиви лъжи, после изкара вирус и се занимава с проекта на Доника и нейното представяне...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа, вместо с тая благотворителност да се бяха организирали с кака Деса да направят второ парче, макар че в твоите очи се нареди сред златните хитове и на двете и не знам дали евентуален следващ проект би успял да се доближи до успеха

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Абе то вече го минаха тоя срок на годност, ма ясно сенчестия бизнес не върви добре, а Прилепа явно е въпреки иначе уж разчупеното поведение е закостеняла патриархална мазохистка, та явно ша си седят докато на нея не и омръзне да го дундурка или парите от памперси и Савекс не свършат. 

 

Дам, толкова са бити карти, че откакто дигнаха гълъбите, само едни Деса и Малина примерно изкъртиха с участия, а седящите в курника специално се дръпнаха да протестират как са останали гладни, жадни, голи и боси щото им бяха затворили кръчмотеките. В Кокошарник ООД актуални изпълнители не останаха, така любимите на всички мързели там дискотеки предстои пак да ги затворят, впредвид гледам втората вълна не просто иде, ми май вече е тук. И разбира се че ще свалят хонорара - пазарна икономика му се вика - не делят с г-н продуцента, а реално пеят за същите пари.

Деса и Малина имат ли участия в топ дискотеки и тези в мрежата на Планета? Или са една трета от участията им. 

Нали е ясно, че са с двойно намалени тарифи и затова са изгодни, което потвърждава тезата, че когато нямаш хитове и не си актуален на деня - има само едно спасение и то е извън Пайнер. 

Актуални има - Алфите, Диамантите, Преслава, Галена и още 2-3 имена. Което всичко на всичко са 10-15 души, които взимат почти всички участия, както винаги е било... дори в годините на турнетата. За плявата остават трохите, демек, кръчмите или ако изпадне някое частно парти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Със смесени чувства съм за този брак, в предвид колко злокобен и обсебващ е Павел. Колко години им давате?

Астролозите казват че браковете склучени през 2020 година ще са завинаги. :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Деса и Малина имат ли участия в топ дискотеки и тези в мрежата на Планета? Или са една трета от участията им. 

Нали е ясно, че са с двойно намалени тарифи и затова са изгодни, което потвърждава тезата, че когато нямаш хитове и не си актуален на деня - има само едно спасение и то е извън Пайнер. 

Актуални има - Алфите, Диамантите, Преслава, Галена и още 2-3 имена. Което всичко на всичко са 10-15 души, които взимат почти всички участия, както винаги е било... дори в годините на турнетата. За плявата остават трохите, демек, кръчмите или ако изпадне някое частно парти.

Видяхме ги вече тия с участията по топ дискотеките. Миналия месец като ходиха да се жалват как искали да работят. По същото време Малина беше на участие ;) 

Иначе тия Алфи, Диаманти  и прочее може да са актуални, но реално не са в Пайнер ;) А колко е атрактивно и положително стоенете там, повече от показателен е факта как стрина Галена е пратила хубавата щерка не при чичо Митко, а в Хит микс. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Lelqtian каза:

А колко е атрактивно и положително стоенете там, повече от показателен е факта как стрина Галена е пратила хубавата щерка не при чичо Митко, а в Хит микс. 

Което е много интересно. Хит мюзик тръгнаха доста зле заради кофти добютантите, които бяха под рали, но щом Галена смята, че условията там са по-добри, може би договорите не са толкова заробващи колкото в Пайнер. Едва ли й е било проблем да звънне на Митака и да вкара момичето в кокошарника. Симона Загоров също се продуцира сама. 

Може лично мнение е че много от топ имената стоят в Пайнер по простата причина, че ако си тръгнат губят всичко, което са направили до момента като продукция. Да речем Камелия за мен спечели много когато напусна, но след като "Луда по тебе" стана турбо хит в Сърбия загуби много, защото няма правата върху песента и дори гледанията в тубата не отидоха в нейният канал, което като пари може би нямаше да й донесе почти нищо, но щеше да има ОФИЦИАЛНО, една от най гледните български песни и каналът й щеше да се популяризира много, не само в България, което щеше да е в плюс за новите й проекти. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , NazzkO каза:

Даа, вместо с тая благотворителност да се бяха организирали с кака Деса да направят второ парче, макар че в твоите очи се нареди сред златните хитове и на двете и не знам дали евентуален следващ проект би успял да се доближи до успеха

Каквото и да пуснат няма да надминат В твоите очи, чисто като позиция. Тази песен се превърна в емблема и може би най-качественото парче за миналото десетилетие.

Аз искам Галена и Емилия. Взривяваща комбинация!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че доста от звездите още са стреснати от изпадането на Деси Слава преди да се върне в Пайнер, а и от 10 пъти по-бруталните изпадания на куп други някогашни звезди. Затова си стоят в кокошарника и вярват, че ако напуснат ще им секнат участията и славата. А накрая излиза така, че дори в Пайнер уреждат участия най-вече на младоците, защото са по-изгодни за клубовете, а повечето от старите да си стоят в тях и да гледат в една точка- без концерти, турнета, награди, само мислейки колко ли пари ще вложат сами за следващия проект... Смях.:laughing:

Чудно ми е дали миналата година Преслава и Галена са се подлъгали да преподпишат под някакви условия или тепърва им предстои да взимат решението. Ако са подписали, все повече си мисля, че са са прецакали. Точно те двете към днешна дата са с нулева нужда от помощта на Пайнера. Та първата даже и клиповете си вече качва в нейн канал и не трупа облаги от 2та милиона абоната.

Относно втори дует на Дес и Галс- според мен може да им се получи нещо много силно и на нивото на Очите. На Десислава й вървят дуетите с подходящите хора- преди време с Азис едната година разбиха с Жадувам, а следващата с не по-малко мощната Казваш, че ме обичаш.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Аз пък си мисля, че доста от звездите още са стреснати от изпадането на Деси Слава преди да се върне в Пайнер, а и от 10 пъти по-бруталните изпадания на куп други някогашни звезди. Затова си стоят в кокошарника и вярват, че ако напуснат ще им секнат участията и славата. А накрая излиза така, че дори в Пайнер уреждат участия най-вече на младоците, защото са по-изгодни за клубовете, а повечето от старите да си стоят в тях и да гледат в една точка- без концерти, турнета, награди, само мислейки колко ли пари ще вложат сами за следващия проект... Смях.:laughing:

Чудно ми е дали миналата година Преслава и Галена са се подлъгали да преподпишат под някакви условия или тепърва им предстои да взимат решението. Ако са подписали, все повече си мисля, че са са прецакали. Точно те двете към днешна дата са с нулева нужда от помощта на Пайнера. Та първата даже и клиповете си вече качва в нейн канал и не трупа облаги от 2та милиона абоната.

Относно втори дует на Дес и Галс- според мен може да им се получи нещо много силно и на нивото на Очите. На Десислава й вървят дуетите с подходящите хора- преди време с Азис едната година разбиха с Жадувам, а следващата с не по-малко мощната Казваш, че ме обичаш.

По-скоро са най-актуални и дори да им забият цена 4К пак ще напълнят клубовете. Освен това и отчитат повече за фирмата, това е ясно. Докато ако сложиш една Нелина на 4К, само щото е ветеран, никой няма да я покани. 

На Данна новата не е лоша. Да живее алгоритъмът на тубата. Зариби ме (не много, но достатъчно да си я пускам от време на време).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, SG каза:

Аз пък си мисля, че доста от звездите още са стреснати от изпадането на Деси Слава преди да се върне в Пайнер, .

Деса имаше и много силни години извън Пайнер, лошите й инвестиции я сринаха финансово и психически, което се отрази много лошо на продукцията, която произвеждаше и така се стигна до дупката в която беше преди да преподпише с Пайнер. Имаше нужда от леко побутване, получи го и пак си тръгна по своя път. Все пак беше грешка да се връща, с песните, които направи в Пайнер и с малко повече реклама щеше да й се получи, но пак повтарям тя беше съсипана психически особено след като телевизията й пропадна и загуби почти милион. Тя е много неадекватна като поведение и решения ако никой не й помага рано или късно пак ще закъса. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, meleto каза:

По-скоро са най-актуални и дори да им забият цена 4К пак ще напълнят клубовете. Освен това и отчитат повече за фирмата, това е ясно. Докато ако сложиш една Нелина на 4К, само щото е ветеран, никой няма да я покани. 

На Данна новата не е лоша. Да живее алгоритъмът на тубата. Зариби ме (не много, но достатъчно да си я пускам от време на време).

Това, че малките са по-актуални също е фактор, да. Но и хонорарите им още не са толкова високи и това подпомага интереса на клубовете към тях в този момент на криза.

А относно другите не визирах точно Нелина и подобните залезли преди над 10 години (макар че тя конкретно си им изкарваше пари от фолклор). По-скоро имах в предвид някои с хитове в последните години, които същевременно са на ръба на сгромолясването откъм актуалност и по всяко време може да ги изритат в ъгъла- Анелия, Джена, Емануела, Фики и т.н. Отделно и ТОП легендите като Глория и Ивана съвсем няма какво да дирят в Пайнер, освен за сантимента. За Преслава и Галена казах.

преди 19 минути, fearless` каза:

Деса имаше и много силни години извън Пайнер, лошите й инвестиции я сринаха финансово и психически, което се отрази много лошо на продукцията, която произвеждаше и така се стигна до дупката в която беше преди да преподпише с Пайнер. Имаше нужда от леко побутване, получи го и пак си тръгна по своя път. Все пак беше грешка да се връща, с песните, които направи в Пайнер и с малко повече реклама щеше да й се получи, но пак повтарям тя беше съсипана психически особено след като телевизията й пропадна и загуби почти милион. Тя е много неадекватна като поведение и решения ако никой не й помага рано или късно пак ще закъса. 

Е да, имаше си силни години. До към 2007 си беше стабилно в ТОПа. В предния пост имах в предвид годините преди връщането й, в които Пайнер бяха тотален монопол и, както и тя самата е казвала, за участия извън фирмата са искали тя да си сваля хонорара. Точно тогава стана и тази работа с Dstv, и тя се почувства принудена пак да се обърне към Пайнер за помощ. Което само по себе си може да е стреснало другите- най-успешната самопродуцираща се евър да опре дотам.

Аз съм със смесени чувства от втория период в Пайнер. Първите 2-3 години разби и по едно време дори се върна в ТОП 3. Такава нова засилка си направи, че дори и нелепите ходове по-натам не й прецакаха съвсем актуалността. Само да не се беше сливала до такава степен с масата в последвалите 2-3 лета, за което според мен й повлияха различни фактори, единият от които беше именно присъствието й в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , fearless` каза:

"Луда по тебе" стана турбо хит в Сърбия загуби много, защото няма правата върху песента и дори гледанията в тубата не отидоха в нейният канал, което като пари може би нямаше да й донесе почти нищо, но щеше да има ОФИЦИАЛНО, една от най гледните български песни и каналът й щеше да се популяризира много, не само в България, което щеше да е в плюс за новите й проекти. 

Дам, едни 100 000 лева горе-долу. Като пари са нищо според мен също.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...