Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , retr0 каза:

Онзи ден засякох клип на “Иди си” във фейсбук който имаше над 350К гледания и над 2000 споделяния. Песента е масово харесвана и поне според мен си е успех за Камелия. С новата ще си гръмне още по-стабилно. Като цяло тя няма стигане, много могат да мечтаят за нейната кариера, особено на нейните години ще са забравили, че въобще са били певици. 

Ти погледни за 640к в ютуб има 15к лайка и 1.2к коментара от които почти няма кофти такива. Чисто за дискографията й беше ок, един такъв римейк и то на тая яка песен. Аз си мисля, че в дългосрочен план ще трупа гледания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Gerganafen каза:

Всъщност доста? Все пак имат дете на 2 години, не виждам бялата рокля какво толкова променя. Преса явно си иска да е с Павел. Реакциите ти за бременността й и сега за сватбата са леко странни. Тя не е собственост на нас феновете, напълно нормално е да създаде семейство в даден момент. Вече какъв избра за съпруг и баща на детето си е друг въпрос, а и не ни касае. Просто явно не е ангелът, за който я мислехме и към такива я влече. Тя ще си го търпи в крайна сметка.

Нямаше да имам мигне окото с кого е, ако не беше криминално проявен, с националистически подбуди и зачиташе личното й пространство. Опасявам се, че след брака има огромна верояност прибегне до крайности, в предвид поведението и начинът на мисленето му. Не съм забравил как Преси се самонаказваше с глад и наркотици, заради малтретирането от страна на Бирмата. Дано не се стига пак дотам.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Преслава каза в един лайф, че обичал историята. Сам можеш да направиш връзката.

Нищо не разбрах. Това, че обича историята е нещо лошо ли?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

Камелия видя, че не може да разчита на старите лачени неща. Втория опит с Роман беше неуспешен, сега с римейка също не се получи. "Иди си" може би ще е най-гомемият флоп от последните й песни. Не е случайно, че бърза да пусне нова песен и не е защото е решила да бъде продуктивна. 2 седмици след премиерата прави по 19К и е под Ария и флопа на Яница. 

Ако идеш на участие на Камелия може сериозно да се изненадаш от реакцията на хората на втората със Сашо Роман. Защото след 20 години с начало на участията със "Защо повярвах", сега започва с "Град на греха" и приемът е почти съвършен. 

Камелия никога не бързала да пуска нови неща, камо ли на всяка цена. Сега го прави, защото трябва да е по-активна във време, когато има правата върху цялата си продукция и като прибави няколко нови може пък да се пусне с един албум. 

Истината обаче е друга и ще я разбереш само от чичо Фокс и само тук. Камелия иска да се позиционира по-добре пазарно във времена, когато върви най-голямата промяна в бизнеса от времето на бруталното налагане на поколението на Преслава и Галена в периода 2005-2006. Който не разбере това, просто ще отпадне от пазара. Когато Пайнера смачка Галин и му вземе кувретините да не ми се задават въпроси какво, как и защо?

В тази връзка, сещате ли се какво стана с поколението на Глория, Ивана и Камелия след 2007 година? Какво мислите, че очаква днес това на Пресли и Галче?

  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, DarkChild каза:

Нищо не разбрах. Това, че обича историята е нещо лошо ли?

Всички почитаме историята си до някаква степен, но само националист би се изръсил колко много я обича и подобни. А и не е тайна, че повечето батки се идентифицират като такива. Пусни си клип от някой Луковмарш, и ще видиш стотици негови клонинги. Черни дрехи, татуси, хищнически физиономии.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, foxy_vd каза:

Ако идеш на участие на Камелия може сериозно да се изненадаш от реакцията на хората на втората със Сашо Роман. Защото след 20 години с начало на участията със "Защо повярвах", сега започва с "Град на греха" и приемът е почти съвършен. 

Камелия никога не бързала да пуска нови неща, камо ли на всяка цена. Сега го прави, защото трябва да е по-активна във време, когато има правата върху цялата си продукция и като прибави няколко нови може пък да се пусне с един албум. 

Истината обаче е друга и ще я разбереш само от чичо Фокс и само тук. Камелия иска да се позиционира по-добре пазарно във времена, когато върви най-голямата промяна в бизнеса от времето на бруталното налагане на поколението на Преслава и Галена в периода 2005-2006. Който не разбере това, просто ще отпадне от пазара. Когато Пайнера смачка Галин и му вземе кувретините да не ми се задават въпроси какво, как и защо?

В тази връзка, сещате ли се какво стана с поколението на Глория, Ивана и Камелия след 2007 година? Какво мислите, че очаква днес това на Пресли и Галче?

На мен ми изглежда, че Пайнера набутва на Галин изпълнители. Например - Данна. Факт е, че едни от най-актуалните са при Галин - Десита, Лидия, дори Диона. 

Не знам какъв договор имат, но участия вървят през Пайнер, отделно клиповете на Галин и Данна са в канала на Планета. Явно като застраховка, че имат отношения някакви.

Иначе, Галин отдавна е смачкан, но не от Пайнера. Виждаме му флоповете един след друг, последно с Александрова. Едвам запомнихме, че са имали песен заедно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Сашо каза:

Ти погледни за 640к в ютуб има 15к лайка и 1.2к коментара от които почти няма кофти такива. Чисто за дискографията й беше ок, един такъв римейк и то на тая яка песен. Аз си мисля, че в дългосрочен план ще трупа гледания. 

Наистина е така. И по дискотеките се пуска всичко от последните години на Камелия, просто тя не блести с някакви уау гледания. Примерно Името ти вървеше доста слабо в началото, дори всички се чудихме на малкото гледания,  а към днешна дата има 10М

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, meleto каза:

На мен ми изглежда, че Пайнера набутва на Галин изпълнители. Например - Данна. Факт е, че едни от най-актуалните са при Галин - Десита, Лидия, дори Диона. 

Не знам какъв договор имат, но участия вървят през Пайнер, отделно клиповете на Галин и Данна са в канала на Планета. Явно като застраховка, че имат отношения някакви.

Иначе, Галин отдавна е смачкан, но не от Пайнера. Виждаме му флоповете един след друг, последно с Александрова. Едвам запомнихме, че са имали песен заедно.

Не ги набутва самият Пайнер, за да не си залага името, защото има доста провали в последните години. Той се върна към една успешна своя практика от периода, да речем 1998-2006. Пуска свои приближени да продуцират музикално нови звезди, а той дава само логистичен съпорт и чака да види кой ще се открои. Примери:

Стефан Статев - Камелия и Деса.

Стефан Цирков - Петра, Цветелина, Екстра Нина.

Токича - Анелия, Емилия, Гергана, Малина.

При всички тях той не заложи себе си в началото. С всички подписа договори, но ги даде на визираните музикални продуценти да си блъскат главите, като им пусна част от неговата част от хонорара, за да ги мотивира. Когато обаче види, че изпълнители се развиват добре прави нови договори и изхвърля от системата музикалните продуценти. При Токича чакаше 5 години. При Статев и Цирков нямаше и 2. Това сега с Галин и Пашев ми се види същото.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, foxy_vd каза:

Не ги набутва самият Пайнер, за да не си залага името, защото има доста провали в последните години. Той се върна към една успешна своя практика от периода, да речем 1998-2006. Пуска свои приближени да продуцират музикално нови звезди, а той дава само логистичен съпорт и чака да види кой ще се открои. Примери:

Стефан Статев - Камелия и Деса.

Стефан Цирков - Петра, Цветелина, Екстра Нина.

Токича - Анелия, Емилия, Гергана, Малина.

При всички тях той не заложи себе си в началото. С всички подписа договори, но ги даде на визираните музикални продуценти да си блъскат главите, като им пусна част от неговата част от хонорара, за да ги мотивира. Когато обаче види, че изпълнители се развиват добре прави нови договори и изхвърля от системата музикалните продуценти. При Токича чакаше 5 години. При Статев и Цирков нямаше и 2. Това сега с Галин и Пашев ми се види същото.

 

Всъщност си прав, но ако преди 15 години това с преподписването е работило, не мисля, че с днешна дата ще му се получи.

В ерата на интернет и Сашка Ангелчето, смяташ ли, че може да ги шантажира, особено осъзнавайки, че са актуални имена? Според мен трябва да е осъзнал, че в днешни дни няма начин да прави както с Токича, например... Следователно, едва ли ще "изхвърли" Галин. В текущата ситуация, Пайнера трябва да е щастлив, защото печели от ведомствените участия без да си мръдне пръста за продукцията на Алфите. Сигурно пуска по някой лев за клипове и тн, но едва ли е нещо съществено като %.

По-скоро ми е интересно дали Галин отчита на Пайнера участия на Лидия, които са осигурени от негов екип. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Olay каза:

Донка на първо място в трендинга.

Ужасна песен. Ужасна изпълнителка - нито глас,нито визия. Можеше да ни спести “дебюта” си.

Аз все още си чакам Цветелина Янева - в нея е надеждата за хит.

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце е на почивка на Златните пясъци. Оттам е на участие в Слънчев бряг в събота заедно с Преслава, а тя утре е при нас точно, когато утре правя 15 години с Ники.  Коце вижда повече морето от мен. 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, pechenko каза:

Браво! Поне си призна.

Много си забавен.

Научи се,че всеки си има мнение,което често се различава от твоето. Не всичко се върти около Галена и не всичко,което прави е най-доброто.

Не ме цитирай с тъпотии за Преслава, защото не ми се занимава с теб. Приятен ден!

  • Like 4
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия:
Хората в коментарите: Кога ще пуснеш 'На прага на сърцето ми'???

Тази песен стана по-очаквана от новия албум на Риана.

Иначе супер, че Кеми ще пуска нова песен, даде ми стимул за живот до петък.

  • Like 3
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BaGaBoNtIn каза:

Много си забавен.

Научи се,че всеки си има мнение,което често се различава от твоето. Не всичко се върти около Галена и не всичко,което прави е най-доброто.

Не ме цитирай с тъпотии за Преслава, защото не ми се занимава с теб. Приятен ден!

А ти се научи как да се забавляваш и имай малко повече чувство за хумор. Поздрав!

 

  • Like 5
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам на Преслава да влезе ударно в топ тенденциите в момента и да направи римейк на този сингъл със същия скандален текст, който специално в България би втрещил от младо до старо, тъй като всички симулираме, че не знаем що е то секс в публичното пространство.

Може да покани примерно Данна, която да бъде еквивалент на Меган, а вместо Кайли Дженър – Нора Недкова, тъй като Ни Ло вече я ненавижда. Давам ѝ ей така безплатните си идеи.. после не съм бил добър?

  • Haha 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Камелия най-накрая е започнала да си качва новите песни и в Spotify.

Луда по тебе 238k стрийма? 😮 Има ли по-слушана ретро чалга?

Тая песен е там от месеци и най-вероятно е качена нелегално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...