Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 Беше след на турне 2008. На рождения ден на Кокаинчо беше концерта тук. И после разтурник (автърпарти) в днешното "Infiniti" на площада. Люси Иларионов докара братя "Ангелови" да му правят серенада на Кокаина докато влиза. Цирк! А вътре здрава дискотека. Звездиците пайнерски на балкона (днес го нема), само офиса дето се преобличат горе на втория етаж.

И си дрънкам аз нещо с Цветко, а Кокаина на една маса зад нас. И само рече: - Пичове, я застанете така да ме не гледат хората, че утре ще стане цирк, ако ме видят! Цветко му вика: - Абе дудук, тоя до мен е ченге! А Кокаина: - Никой не е идеален! И слиза като туз пика на долния етаж при мацките... 

:wine:

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Kurva с една бройка? И то такава?

***за да не е спам, Лидия е автор на идеята за клипа!***

Откога Kurva e определение за бройка? На същия принцип обявихме Ария за гранд мастърка, пък тя е с две 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Вече водещите на поздравите по Фен Тв са естествени- няма силикон, няма изкуствено. Даже еднагта адашка м ие адашка по фамилия. 

Тая в момента не става. Сложили са я щото русата мръсница е на море.... :jump:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, zai4eto82 каза:

Вече водещите на поздравите по Фен Тв са естествени- няма силикон, няма изкуствено. Даже еднагта адашка м ие адашка по фамилия. 

Отивай и ти, ще си топ водеща и ще вдигнеш рейтинга до небесата.

  • Like 3
  • Haha 4
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин сега пък се оплаква на стори, че в Испания маските и на улицата били задължителни. Не даваше ли точно Испания за пример, че там всичко работело и положението било разпуснато, когато мрънкаха за чалга бардаците им?

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, penakavalli каза:

Галин сега пък се оплаква на стори, че в Испания маските и на улицата били задължителни. Не даваше ли точно Испания за пример, че там всичко работело и положението било разпуснато, когато мрънкаха за чалга бардаците им?

Да, и си е намерил двойка да го правят сандвич. Виж колко е доволен.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , penakavalli каза:

Галин сега пък се оплаква на стори, че в Испания маските и на улицата били задължителни. Не даваше ли точно Испания за пример, че там всичко работело и положението било разпуснато, когато мрънкаха за чалга бардаците им?

Какъв му е пък проблема с маските? Пандемията е истинска, и хората искат да се опазят. Без дисциплина ще продължи още 2-3 години.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Да, и си е намерил двойка да го правят сандвич. Виж колко е доволен.

И тримата изглеждат еднакво. Като кифли от хлебозавода.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ще е тотален хит. Има нещо зарибяващо в типично ромските парчета като това.

Но wow никога не съм очаквал, че ще чуем Преслава в такава песен преди Деси Слава.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy вече има голяма конкуренция за топ музикална лицемерка. Откакто се е появила Карди Би не спирам да я плюя,а сега любимата ми песен е именно WAP.  От чалгата пък най-любимото ми нещо от цялата година засега е

 

Уви,жестоката "Егоист" ми омръзна много бързо,а и като гледам как е забила с гледанията-не само на мен :(

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...