Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 12 минути, Donatella каза:

Ами флопна..жал ми е за нея..

Global: #2

Screenshot_20200525-120341_Chrome.jpg

 

 

Usa: #11

 

Screenshot_20200525-120439_Chrome.jpg

Доста заслужено според мен. Напълно пропилян шанс за една невероятна песен...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Само да вметна, че много рядко поп песни достигат върха в този чарт. През последните месеци се сещам за Ариана Гранде и Селена Гомез. (Сигурен съм, че има и други поп изпълнители, но не следя всички). ''Шалоу'' е с peak 9 място там. Последния албум на Дрейк окупираше от 1 до 13 място. Песните минаха и заминаха за два дни. ;) 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, не е лъжа да се каже, че в Епъл мюзик винаги доминират само рап песни, така че това не е показател за развитието на една поп песен.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Shallow e изключение, не е правилото. Освен това тя не продължава в тази стилистика - запеваеми лирични песни, които не всеки може да изпълни, а се върна към евтин синтпоп, в който грачи като дявола. Съответно: мазето на дъното. Некст!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Без думи и без глас съм от тези парчета, мен ме е страх да ги слушам, защото ми бъгва спотифая и ме заболява главата от тях. Днес станах - урочасан, това е защото последното, което коментирах преди лягане, беше Джоан. Анатема!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Putin каза:

Без думи и без глас съм от тези парчета, мен ме е страх да ги слушам, защото ми бъгва спотифая и ме заболява главата от тях. Днес станах - урочасан, това е защото последното, което коментирах преди лягане, беше Джоан. Анатема!

Откакто й репортнах профила и я блокирах в социалните мрежи усещам особена лекота. Сега си вързах червен конец и слушам едитната соло версия на ROM само с Ариана, но все пак са останали някакви вокали на Чучелото и трябва да се предпазвам.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Blueberry каза:

Откакто й репортнах профила и я блокирах в социалните мрежи усещам особена лекота. Сега си вързах червен конец и слушам едитната соло версия на ROM само с Ариана, но все пак са останали някакви вокали на Чучелото и трябва да се предпазвам.

Правилно, докладвайте я за разпространяване на фалшиви новини за пандемията от коронавирус. Все пак на последната си снимка държи умрял прилеп, тя го е пуснала.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

“Savage” becomes Megan Thee Stallion’s first and Beyoncé’s seventh #1 single on the Hot 100. Congratulations.

@Beyonce  has now scored a #1 hit, as a solo artist, on the Hot 100 in three consecutive decades. She joins
@MariahCarey as the only artists with solo #1 hits in the 2000s, 2010s and 2020s.
[през 2010-те No1 хит и' е Perfect duet]
#QueensOnly :1000(6):
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Alter Ego каза:

“Savage” becomes Megan Thee Stallion’s first and Beyoncé’s seventh #1 single on the Hot 100. Congratulations.

@Beyonce  has now scored a #1 hit, as a solo artist, on the Hot 100 in three consecutive decades. She joins
@MariahCarey as the only artists with solo #1 hits in the 2000s, 2010s and 2020s.
[през 2010-те No1 хит и' е Perfect duet]
#QueensOnly :1000(6):

За кой път Бионсе се лепва към готов хит? 🤔

  • Like 3
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе и Гага с чужди номер 1 хитове в 3 десетилетия. Само най-натрапваните изпълнителки на 21-ви век.:1000(29):

Друго си е Катето, която дори и след като с неистови усилия се помъчи да си отблъсне публиката някак си все още успява да дебютира в класацията. :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Бионсе и Гага с чужди номер 1 хитове в 3 десетилетия. Само най-натрапваните изпълнителки на 21-ви век.:1000(29):

Друго си е Катето, която дори и след като с неистови усилия се помъчи да си отблъсне публиката някак си все още успява да дебютира в класацията. :D

 

 

С какви чужди номер едно хитове е Гага през първите две десетилетия?

Colby O'Donis ли? Само като му влезнеш в Уикипедия и става смешно. Poker Face & Born this way няма смисъл да ги коментирам. За Шалоу не виждам смисъл изобщо да коментирам. Единствения потенциален н1 (защото изобщо не е сигурно, че ще дебютира на първо) в който заслугата е на друг е Rain on me.

Виж при Бионсе ситуацията е различна. Последния и самостоятелен хит е от 2009.

преди 24 минути, Fast каза:

https://cdn.discordapp.com/attachments/700539234368487465/714904136654520370/Rihanna_Same_Old_Love.mp3

Изтекло е демото на Same Old Love в изпълнение на Rihanna. В интерес на истината, тази версия е много по-добра.

Няма как да се съглася. Изобщо не и пасва този сингъл и по-добре, че се е отказала от него.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, -A. каза:

С какви чужди номер едно хитове е Гага през първите две десетилетия?

Colby O'Donis ли? Само като му влезнеш в Уикипедия и става смешно. Poker Face & Born this way няма смисъл да ги коментирам. За Шалоу не виждам смисъл изобщо да коментирам. Единствения потенциален н1 (защото изобщо не е сигурно, че ще дебютира на първо) в който заслугата е на друг е Rain on me.

Виж при Бионсе ситуацията е различна. Последния и самостоятелен хит е от 2009.

Няма как да се съглася. Изобщо не и пасва този сингъл и по-добре, че се е отказала от него.

При Гага се започва от третото десетилетие. :D Първите две са си нейна заслуга, макар и последният й соло хит да е от 2011.

При Бионсе е наистина забавно. Предлагам да започнем да залагаме дали вече се е родил изпълнителят, който ще й уреди номер 1 през 30-те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Fast каза:

https://cdn.discordapp.com/attachments/700539234368487465/714904136654520370/Rihanna_Same_Old_Love.mp3

Изтекло е демото на Same Old Love в изпълнение на Rihanna. В интерес на истината, тази версия е много по-добра.

За пръв път да чуем тази песен ИЗПЯТА, а не измрънкана. Но не й отива наистина. За мен Чарли трябваше да си я задържи за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се изненадвам вече колко отхвърлени песни се появиха, които е изпяла Селена и то без минимална промяна, дори в текста..

  • Like 1
  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Starboy каза:

Аз пък се изненадвам вече колко отхвърлени песни се появиха, които е изпяла Селена и то без минимална промяна, дори в текста..

Промяната - както и да е. Но някои от тях са песни, на които тя се пише АВТОР.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Vancho каза:

Всъщност кои изпълнители могат да се похвалят с #1 хитове през три десетилетия ?  Някой има ли инфо?

giphy.gif

С All i want for Xmas (Make My Wish Come True Edition) стават 4 десетилетия 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен посочения случай на Марая не знам дали има друг доближаващ се до 4 десетилетия, това е любопитно да се провери.

Интересен е случая при албумите. Барбра Стрейзънд е недостижима и не знам дари някога ще бъде надмината- номер 1 албуми в 6! десетилетия. Кралицата на американската музика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Charlie каза:

giphy.gif

С All i want for Xmas (Make My Wish Come True Edition) стават 4 десетилетия 

3 са. 

1990/2000.

2000/2010.

20010/2020.

Но най-вероятно в края на тази година пак ще удари с коледната песен и съответно вече ще са 4-ри.

Защо Кроматика излиза утре а не в петък сутринта? Какви са тези глупости от страна на Гага и лейбъла?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, -A. каза:

3 са. 

1990/2000.

2000/2010.

20010/2020.

Но най-вероятно в края на тази година пак ще удари с коледната песен и съответно вече ще са 4-ри.

Защо Кроматика излиза утре а не в петък сутринта? Какви са тези глупости от страна на Гага и лейбъла?

Коледната седмица от 2019 се води за десетилетие 2020-2029 според Билбордските стандарти.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Senhor каза:

Коледната седмица от 2019 се води за десетилетие 2020-2029 според Билбордските стандарти.

Така ли ? Не знаех. И все пак , отново са си три десетилетия защото между 2010 и 2020 няма номер едно. :D 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...