Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Протестите са нужни, защото човекът наистина е бил убит по особено жесток и нехуманен начин за нищо от бял полицай, а всякакви опити за реабилитиране на расизма по време на авторитарно президентство са опасни. Алт-райт са доказано по-вреденосни от антифа, и не бива да се чувстват силни, защото разполагат с подкрепата на полезния им идиот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Olay каза:

Да грабиш телевизори вече 'протест' ли се нарича?

Когато настане хаус, винаги се пръкват опортюнисти. Не ги поставяй в една категория с истинските протестиращи 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами евала на американците, честно казано. Ей това се казва бунт – излизат, протестират силно, без да им пука от правилата и искат да променят нещо. Защото само по този начин е възможно нещо да се промени, а да не говорим колко известни личности също се включиха във всичко това. Може да са всякакви, но в такива ситуации се обединяват и действат, а не само да стоят пред телефоните и да пишат коментари как искат промяна, както е тук в България.

  • Like 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Starboy каза:

Ами евала на американците, честно казано. Ей това се казва бунт – излизат, протестират силно, без да им пука от правилата и искат да променят нещо. Защото само по този начин е възможно нещо да се промени, а да не говорим колко известни личности също се включиха във всичко това. Може да са всякакви, но в такива ситуации се обединяват и действат, а не само да стоят пред телефоните и да пишат коментари как искат промяна, както е тук в България.

Фундаменталната разлика между нас и тях е, че те протестират за промяна, а ние когато настъпи промяна.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Ариана! Не просто първата жена или първият екс-акт, а първият ИЗПЪЛНИТЕЛ! :ba: И това само с 5 албума зад гърба си. AG6 ще е нещо страшно откъм интерес, както се е засилила.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@SG, ти като истински фен на Деметрия Ловато, защо мислиш, че така флопна с двете песни ? Потресен съм защото имаше доста силна реклама и за двете песни. Инвестираха доста в радио и очаквах доста повече като популярност. В спотифай I love me (пълноценно завръщане след скандална драма) има почти същия стрийминг като Feel me (песен, която лийкна преди 4 години и нито бе изпратена до радия нито нищо). 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

@SG, ти като истински фен на Деметрия Ловато, защо мислиш, че така флопна с двете песни ? Потресен съм защото имаше доста силна реклама и за двете песни. Инвестираха доста в радио и очаквах доста повече като популярност. В спотифай I love me (пълноценно завръщане след скандална драма) има почти същия стрийминг като Feel me (песен, която лийкна преди 4 години и нито бе изпратена до радия нито нищо). 

И преди съм казвал мнението си по този въпрос, но напоследък ми се затвърди напълно.

Деми въобще не знае как да си движи кариерата. И незнайно защо дори и Скутър не успява да й помогне. След свръхдозата и най-дългата си пауза хората я очакваха с интерес и тя се завърна с брутална песен, на която трябваше да заложи като сингъл, но не го направи. Щеше да е оправдана ако и истинския първи сингъл беше достатъчно силен, но той не беше. А следващата също не чак толкова открояваща се песен със Сам съвсем я заби. На всичкото отгоре си личи, че заради карантината и тя си е отложила плановете за албума, който според мен първоначално беше заплануван за май или юни.

Разочарован съм. Да се завърне направо догодина с по-силна музика и по-добър мениджмънт (говоря конкретно за Spotify, където на ILM изобщо не й бяха уредили добри позиции и това беше една от основните причини да не се забележи достатъчно).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Fast каза:

Импулсивно е хвърлил някакви обвинения без да знае как точно се формира Хот 100. То и аз не съм много наясно. Не е кой знае какво и не виждам причина за разрив в отношенията на Ники с Ариана.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Импулсивно е хвърлил някакви обвинения без да знае как точно се формира Хот 100. То и аз не съм много наясно. Не е кой знае какво и не виждам причина за разрив в отношенията на Ники с Ариана.

Не е като да не беше прав, абсолютно изкуствен номер 1, толкова изнасилени напъни не бях виждал. Над 100 реклами се развиха през тая седмица, а да не говорим, че уж беше просто един благотворителен сингъл. А точно в последния момент от 6 кредитни карти песента е била купена около 50К пъти. Но както и да е, втората седмица си показа реалността като паднаха с над 10 позиции. 

Иначе Хот 100 се формира от петък в полунощ до другия петък в полунощ, като се събират стриймове, продажби и радио, като радиото се брой до понеделник, а на база на всичките тези неща се пишат сбор от точки и така се разпределят на позициите.

И не мога да пропусна да кажа колко добре се развива Watermelon Sugar на Хари, абсолютна лятна къртачка ще е тая песен, екипа му действа перфектно, евала.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Starboy каза:

Не е като да не беше прав, абсолютно изкуствен номер 1, толкова изнасилени напъни не бях виждал. Над 100 реклами се развиха през тая седмица, а да не говорим, че уж беше просто един благотворителен сингъл. А точно в последния момент от 6 кредитни карти песента е била купена около 50К пъти. Но както и да е, втората седмица си показа реалността като паднаха с над 10 позиции. 

Иначе Хот 100 се формира от петък в полунощ до другия петък в полунощ, като се събират стриймове, продажби и радио, като радиото се брой до понеделник, а на база на всичките тези неща се пишат сбор от точки и така се разпределят на позициите.

И не мога да пропусна да кажа колко добре се развива Watermelon Sugar на Хари, абсолютна лятна къртачка ще е тая песен, екипа му действа перфектно, евала.

Ама в този случай май не е бил прав. Смисъл нали от една карта могат да се купят само 4 копия? Как така от 6 карти 50к? 

И в тази класация нали се зачита само местния стрийм, а 69 е гледал и глобалния такъв?

 

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Vancho каза:

Ама в този случай май не е бил прав. Смисъл нали от една карта могат да се купят само 4 копия? Как така от 6 карти 50к? 

И в тази класация нали се зачита само местния стрийм, а 69 е гледал и глобалния такъв?

 

Не мисля, че това е вярно, защото страшно много пъти съм попадал на хора, които купуват дадена песент 50 пъти и я раздават като "подарък" на фенове.

Иначе за стрийма, да, само от САЩ има значение за тази класация.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...