Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Току що, Donatella каза:

ТОВА ЗА МЕН СИ Е ЧИСТА ИЗЛАГАЦИЯ,УНИЖЕНИЕ,ДЪНО

Bradley-Cooper-Lady-Gaga.png?resize=759,

Брадли също не е много окей в момента, куп нещастия му се случиха след прекараното време с Вампира! Даже е развил Стокхолмски синдром според @Starboy, защото пак искал да работи с нея. Съгласен съм с тази диагноза.

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

А да не забравяме и клетата Били Айлиш, която я е страх в Инстаграма да си взезе, защото Гага нонстоп и пише ЛС-та за дует. Ужасна лепка е тая жена, истински антихрист. Всички изпълнители до които се е докоснал Антихриста вече не са същите, много ме е жал за клетата Ари, която в момента е в тежко състояние, това просто си личи от последното селфи, което пусна - толкова тъжен и отчаян поглед.. 

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

А да не забравяме и клетата Били Айлиш, която я е страх в Инстаграма да си взезе, защото Гага нонстоп и пише ЛС-та за дует. Ужасна лепка е тая жена, истински антихрист. Всички изпълнители до които се е докоснал Антихриста вече не са същите, много ме е жал за клетата Ари, която в момента е в тежко състояние, това просто си личи от последното селфи, което пусна - толкова тъжен и отчаян поглед.. 

Били чака да излезе Кроматика, за да може спокойно да пусне някой сингъл. В последните месеци се преструваше, че няма муза, за да не я тормози Гага за дуети.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

Били чака да излезе Кроматика, за да може спокойно да пусне някой сингъл. В последните месеци се преструваше, че няма муза, за да не я тормози Гага за дуети.

Да, тя даже в лайф каза, че в момента няма муза, обаче след официалната дата на Кроматика вече се успокои и заяви, че работи по песен. Тя и Финеас не я харесват изобщо и двамата са правили тънки изказвания в интервюта срещу нея и не искат да я доближават и да я гледат на снимка даже. Сигурно като са гледали Стюпид Лав са се спукали от смях и подигравки за ужасната песен и клип..

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за Лана и една лоша думичка да не съм чул! Думите й бяха тотално извадени от контекст (както и тъгата й), както тя сама каза - хората обичат драмата и с удоволствие създават такава от нищото. Според мен е отследвала Ариана заради Рейн Он Ми, все пак да не забравяме, че именно тя е правила дисс песен за Антихриста - So legit. Ако не сте я чули, пуснете си я, невероятна е. 

А Дожа, която дръзна да коментира поста на Лана, точно след 2 дни е в тренда с хаштаг dojaisoverparty, заради изтекло видео как обижда и говори гнусно против черни хора.. случайност? Лана моментално и направила черна магия и сега тя е на бесилото.... да внимават останалите, че освен кариерите, Лана ще им съсипе и животеца. А като се замислиш, че всъщност в писмото си е посочила любимите си артисти...... хората наистина са едни овце, прочели само първия пасаж.

B969AFE8-2A35-4ABD-9BF5-72D76F82708A.jpeg

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо тези дни се завърнах към творчеството на Лана след дълга пауза и тя взе, че отново привлече вниманието на хората без дори да го е целяла. :D Замислям се също така какво желание имам да я видя как най-неочаквано от нищото преповтаря успеха си от BTD ерата.

А за Кейти не мисля, че съм отбелязвал колко ми харесва с естествената коса- ето това вече е Кейти Хъдсън! Но не знам как да коментирам, че лайф представянията й са по-добри от официалния клип. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Putin каза:

Скандализира леко неприятно с тази ера, предната ѝ беше топа на кариерата и 4 години по-късно излиза като рециклирана Лейди Гага. Иначе е ясно защо пропадна, Гага ѝ е направила черна магия, защото бяха във война по онова време.

Трите и' ери - Stripped, Back to basics & Bionic са мега,гига,ултра бижута на 00s. Иначе имаше такива верзии че заради Гага всичко е саботирано около този албум, умислено по-слаби песни са се бирали за сингли итн. 

Това е  трябвало да е lead single, според мене много прилича на Vogue на Maдона, а и Гага след това направи подобна Donatella в Artpop.

#БлондКралицитеНаПопа

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз наистина не се сещам за човек, който е имал контакт с Гага (приятелски или негативен) и след това животът му не се е сринал.

Агилера - покрай конфликтите с нея, тя тотално залезе. А това е най-талантливият човек на съвременната музикалната сцена!

Мадона - вървеше добре 2006-2007, сега с нищо не може да се отличи.

Брадли Купър - загуби на Оскарите, раздели се с жена си.

Ейкън - хит няма от поне 10 години.

Бионсе - нищо общо със силата, която беше преди 2010, изневери в личен план.

R. Kelly - нужно ли е да коментирам? Последно разбрах, че банковия му баланс е -17 долара... 

Гадна зла вещица... моля се с цялата си енергия за спасението на Ариана! Защо не направи дует с Тейлър Суифт бе, защо...

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Blueberry каза:

Защо не направи дует с Тейлър Суифт бе, защо...

Защото кралиците на попа не правят произволни дуети, за да възраждат кариери. Като сложим настрана това, че и тя е в клуба на лисичките и не прави услуги без да има задна умисъл.

OilyConstantImperatorangel-size_restrict

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама наистина проекта на Гага и Ариана е ниво Диапазон,а Гага излъчва повече нафталин и от Глория.

преди 1 час, Blueberry каза:

Аз наистина не се сещам за човек, който е имал контакт с Гага (приятелски или негативен) и след това животът му не се е сринал.

 

Преслава.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Аз наистина не се сещам за човек, който е имал контакт с Гага (приятелски или негативен) и след това животът му не се е сринал.

Агилера - покрай конфликтите с нея, тя тотално залезе. А това е най-талантливият човек на съвременната музикалната сцена!

Мадона - вървеше добре 2006-2007, сега с нищо не може да се отличи.

Брадли Купър - загуби на Оскарите, раздели се с жена си.

Ейкън - хит няма от поне 10 години.

Бионсе - нищо общо със силата, която беше преди 2010, изневери в личен план.

R. Kelly - нужно ли е да коментирам? Последно разбрах, че банковия му баланс е -17 долара... 

Гадна зла вещица... моля се с цялата си енергия за спасението на Ариана! Защо не направи дует с Тейлър Суифт бе, защо...

Има и още един пример – когато Антихриста беше в Бг се спекулираше, че се е провела тайна среща със скандалната Андреа.. нужно ли е да казвам повече? Не мисля.

  • Haha 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Starboy каза:

А за Лана и една лоша думичка да не съм чул! Думите й бяха тотално извадени от контекст (както и тъгата й), както тя сама каза - хората обичат драмата и с удоволствие създават такава от нищото. Според мен е отследвала Ариана заради Рейн Он Ми, все пак да не забравяме, че именно тя е правила дисс песен за Антихриста - So legit. Ако не сте я чули, пуснете си я, невероятна е. 

А Дожа, която дръзна да коментира поста на Лана, точно след 2 дни е в тренда с хаштаг dojaisoverparty, заради изтекло видео как обижда и говори гнусно против черни хора.. случайност? Лана моментално и направила черна магия и сега тя е на бесилото.... да внимават останалите, че освен кариерите, Лана ще им съсипе и животеца. А като се замислиш, че всъщност в писмото си е посочила любимите си артисти...... хората наистина са едни овце, прочели само първия пасаж.

B969AFE8-2A35-4ABD-9BF5-72D76F82708A.jpeg

Тя дефакто е казала, че надъхващите и освободени песни, с които Ariana, Beyonce, Nicki и тн. изкачвали чартове са к**венски за разлика от нейните, където пеела че е слаба и подчинена на грубите си гаджета, но не получавала справедлива критика за тях. Backlash-а бе неизбежен. Иначе не вярвам да е расистка.

Колкото до Дожа, какво друго може да се очаква от човек, който продължава да работи с Dr. Luke? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

received-657465994833293.jpg

The Ariana Effect. Ако беше солова на Гаргата гнусна щеше да е извън топ 10, с тоя вещерски глас ми предизвиква постоянни позиви за повръщане. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

R. Kelly - нужно ли е да коментирам? Последно разбрах, че банковия му баланс е -17 долара... 

 

И не само. Чака си присъдата в момента зад решетките и междувременно непрекъснато изникват нови обвинения срещу него.  Но той е абсолютен изверг по всички параграфи, и си го заслужава 100%. Най-голямата кариерна грешка на Гага е че някога е имала нещо общо с него.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Fast каза:

И не само. Чака си присъдата в момента зад решетките и междувременно непрекъснато изникват нови обвинения за срещу него.  Но той е абсолютен изверг по всички параграфи, и си го заслужава 100%. Най-голямата кариерна грешка на Гага е че някога е имала нещо общо с него.

То, както се разбра, мазалото в Артпоп за малко да е още по-голямо. Нали Sexxx Dreams е щяло да бъде с Robin Thicke. Поне за този албум е намерила свестни дуетни партньори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , SG каза:

Тъкмо тези дни се завърнах към творчеството на Лана след дълга пауза и тя взе, че отново привлече вниманието на хората без дори да го е целяла. :D Замислям се също така какво желание имам да я видя как най-неочаквано от нищото преповтаря успеха си от BTD ерата.

А за Кейти не мисля, че съм отбелязвал колко ми харесва с естествената коса- ето това вече е Кейти Хъдсън! Но не знам как да коментирам, че лайф представянията й са по-добри от официалния клип. :D

 

И мен това ме изненадва. Това представяне примерно е по-добро от самия клип. Може би са искали да представят нещо по raw и заради това се е получил такъв ефект.

Много е хубаво, че тази година повече жени ще издават албуми. За първи път в историята ще има близо 6 месеца разлика между два женски албума да достигнат върха в Billboard 200. Е ако трябва да сме искрени Холзи бе леко пречукана от албума изненада на Еминем, но пак много слабо при жените. Не знам защо така. Напоследък в туитър има много viral клипчета от 2009-2013 и тогава жените просто къртеха като луди. 

 

Много се радвам за силното начало на дуета. Да видим дали ще се задържи или бързо ще угасне. Ако дебютира на първо място Гага ще има н1 за последните три десетилетия а Ариана ще се превърне в първия изпълнител (соло, ако не се лъжа) с 4-ри песни дебютирали на върха.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

Аз наистина не се сещам за човек, който е имал контакт с Гага (приятелски или негативен) и след това животът му не се е сринал.

Агилера - покрай конфликтите с нея, тя тотално залезе. А това е най-талантливият човек на съвременната музикалната сцена!

Мадона - вървеше добре 2006-2007, сега с нищо не може да се отличи.

Брадли Купър - загуби на Оскарите, раздели се с жена си.

Ейкън - хит няма от поне 10 години.

Бионсе - нищо общо със силата, която беше преди 2010, изневери в личен план.

R. Kelly - нужно ли е да коментирам? Последно разбрах, че банковия му баланс е -17 долара... 

Гадна зла вещица... моля се с цялата си енергия за спасението на Ариана! Защо не направи дует с Тейлър Суифт бе, защо...

И Бритни не искаше да се целуне с нея, но след това отиде в раздела "флоп". :1000(29):

 

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...