Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 42 минути, Donatella каза:

Album the Year - After Hours

Pop Album the Year - Future Nostalgija

 

 

да видим каква награда ще измислят за Гага ?

Циркаджийка на годината. Донателлах - имаш вкус, обичкам те! ❤️ 

 

А за поста на Тейлър не се смея, че го е направила, дори напротив – евала, всеки трябва да изразява позицията си, без да се страхува от това как ще се приеме от хората. Смея се, че го направи на 2 стотинки и му заяви: През ноември летиш, муци!

  • Like 2
  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 16 часа , Fast каза:

Направила е оранжадата на два цента. Абсолютна кралица.

Оранжадата :roll1: 

Тейлър иначе никога не си е мълчала, дори бих казала, че на моменти скача срещу несъществуващи неправди. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ми се вярва Тръмп да отстъпи трона толкова лесно. Ако не го стори такива като Тейлър може би ги чака съдба като на повечето изпълнители, които дръзнаха да му се опълчат.

Дойдох да отбележа колко съм впечатлен от стриймовете на Chromatica за първото денонощие. Дори и без дуетите щеше да е с 31М, което е повече, отколкото очаквах. Дългогодишното налагане я доведе до успех и си повъзвърна нивото като от началото на Artpop, да кажем. И все пак няма как да не отбележа, че без дуетите и рекламата на албума с тях щеше да е кажи-речи на нивото на Дуа и малко над Селена, но мнооого под Ариана, Били и Тейлър, с които феновете й безумно я сравняваха преди ерата.


 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Нещо не ми се вярва Тръмп да отстъпи трона толкова лесно. Ако не го стори такива като Тейлър може би ги чака съдба като на повечето изпълнители, които дръзнаха да му се опълчат.

Дойдох да отбележа колко съм впечатлен от стриймовете на Chromatica за първото денонощие. Дори и без дуетите щеше да е с 31М, което е повече, отколкото очаквах. Дългогодишното налагане я доведе до успех и си повъзвърна нивото като от началото на Artpop, да кажем. И все пак няма как да не отбележа, че без дуетите и рекламата на албума с тях щеше да е кажи-речи на нивото на Дуа и малко над Селена, но мнооого под Ариана, Били и Тейлър, с които феновете й безумно я сравняваха преди ерата.


 

Наистина много впечатляващо. Alice над 3 милиона без дори да е сингъл. Напълно неочаквано за мен но Кроматика I & II също са влезнали в топ 50. Както ти самия сам каза 31 милиона пак е повече от това което направиха Дуа и Селена. Хайде при Селена нямаше актуален хит тогава и супер неадекватно развитие, но Дуа беше с топ хит, доста популярна песен и нов официален сингъл.

Спекулира се, че скоро излиза клип към дуета с девойките и ''Свободна жена''.

Лично на мен от новите песни топ 3 са ми: Alice, Fun Tonight & Babylon.

Да попитам в ATRL някой insider казал ли е нещо за новия саундрак на ''13 причини'' ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Вчера слушах и оцених песните от 1 до 5.

Screenshot-20200530-221407-Instagram.jpg

 

И аз го оцених, но 1/10, по тази система получих сбора от 2.58.

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Starboy каза:

И аз го оцених, но 1/10, по тази система получих сбора от 2.58.

Аз ще правя ъпдейт и доста песни ще са с по-висока оценка. Имах кратко пътуване, пуснах албума за фон и ме зарибиха. 1000 doves и Аlice ще са по-нагоре, а дуета с Elton и Babylon - 5!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Оранжадата :roll1: 

Тейлър иначе никога не си е мълчала, дори бих казала, че на моменти скача срещу несъществуващи неправди. 

Ми така му викат зад океана. Погледни го
1581235214-donald-trump-orange-face.jpeg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Обаче албума наистина дава Eurovision vibes. Нещо дето Швеция би пратила и имала на Melodifestivalen.

Силно повлиян е от евроденс и хаус музиката от 90те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Putin каза:

Не лъжи в чата, аз получих сбора от 2.58, ти му даде 2.30 и нещо.

О, така ли беше.. не помнех чак стотничките. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Fast каза:

Какво мислите за бонус траковете?

Не мислим за тях изобщо.

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Donatella каза:

представете си песни от Chromatica на тази сцена

 

 

Стадионът ще се опразни и на никой няма да му пука за втората част от мача. 

Кроматика е евтиния. Да зарязва вече тоя имидж и песничките с повтаряне на една дума и да се ориентира към кино, мюзикъли и прочие. Новата Мадона няма да бъде, но може да пробва да е новата Барбара.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и моите оценки, защото имам много неща за вършене и реших да си изгубя времето с глупост:

1. Chromatica I - някво епично интро ли трябваше да е това? Според мен Гага и екипа са обрали контейнерите на 20 Century Fox, където са били всичките им отхвърлени мелодии за филми. Няма да давам точки - N/A

2. Alice - дефиницията за асансьорното звучене, към което е преминала Гага. Нищо запомнящо се, елементарно текстче, с повтаряне на фразичка, за да ти се набие в главата. И естествено си включва и демоничния глас, който тук за още по-голяма отвратителност е роботизиран. Буквално на конвейр, защо това е толкова напред в албума? 1/10 поради факта, че под 1 реших да не давам.

3. Stupid love - абсурдно е за мен това да е голямото завръщане на Гага след Shallow, но бонус точки, че тук пее и не си пуска демоничния глас. 3/10

4. Rain on me - grower е, но само заради Ариана. Казах какво не ми харесва - частите, в които говори като стисната за гръкляна, както и факта, че няма нито една част, която да си е само Ариана, а винаги има и вокали на Гага. 7/10

5. Free woman - това ми звучи супер познато, малко в стил Адам Ламбърт 2010. Не можем да минем през повтарянето на фразички. Евтин опит за феминистки химн, но с асансьорно звучене. Лиззо се смее в ъгъла. 2/10

6. Fun tonight - интересното е, че не е никак зле? Малко усещам Edge of glory vibes. Не виждам показател, по който може да е сингъл, но с едно приятно видео може и да се получи добър промо. 5/10

7. Chromatica II - хареса ми прехода със следващата песен, но подозирам, че тая част от албума ще ми хареса по-малко от предната. N/A

8. 911 - заболя ме главата, кой е миксирал тая ужасия? Ужас, моля се това да не бъде никога сингъл и да не тръгне по радиата, ще е по-страшно от коронавируса. 1/10

Стига толкова излъчване на радиация за днес, ще продължа с другата половина друг път. Междинна оценка: 3,16/10, което е много повече, отколкото очаквах, но очевидно любовта ми към Ариана и Edge of glory вдигнаха оценката. Нищо, сигурна съм, че другата половина ще срине крайния резултат.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , SG каза:

Нещо не ми се вярва Тръмп да отстъпи трона толкова лесно. Ако не го стори такива като Тейлър може би ги чака съдба като на повечето изпълнители, които дръзнаха да му се опълчат.

Само кънтри изпълнителите могат да пострадат от критика към Тръмп. Целия Холивуд го ненавижда, и с право.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си мислете, че съм хейтър на Гага - или поне не съм необоснован такъв. Всъщност има няколко нейни песни, които страшно много харесвам и заради една от тях дори ми беше сред най-слушаните изпълнители за миналата година в Spotify. Но забелязах интересна корелация между всички тях:

You and I - в клипа участва Тейлър Кини, зодия Рак с луна в Козирог, все кардинални знаци.

Shallow - изпълнена заедно с Брадли Купър, зодия Козирог с луна във Везни, отново все кардинални знаци.

Rain on me - изпълнена заедно с Ариана Гранде, зодия Рак с луна във Везни, които са какви? Кардинални знаци.

Edge of glory - в музиката и в клипа участва Клерънс Клемънс, зодия Козирог (кардинален). Опитах се да му сметна луната, в Скорпион е (неподвижен), но никое правило няма 100% само примери.

Харесвам и Marry the night, но не намерих никакво инфо за рождените карти на останалите участници в проекта.

Изводът какъв е? Явно кардиналните знаци балансират зловредната енергия на Гага.

Друг любопитен факт: Edge of glory е издадена на 17 юни 2011. Клерънс Клемънс почива на 18 юни 2011... #ГагаЕВещица #ГагаЕРадиоактивна

Май трябва да си направя блог...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не отваряме темата за Лина Моргана, че ще стане черна на малкото ѝ фенове тук (а и по света).

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...