Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Току що, Fast каза:

Не бъдете толкова негативни. В момента на кого му е до балади? Жената е направила албум за размазване, и е опитала да задоволи няколко таргет групи. И за мен не беше instant grower, но е солиден.

Получи ѝ се определено, размаза ни психически и физически. Аз нямам против бързите песни, никой не е искал балада от нея точно. Но ако ще бъде комерс да бъде Future Nostalgia, нейните жалки опити с ремикс звучене и сдъвкано и изплюто и след това сложено в албум.. ами thank u, next.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Fast каза:

Не бъдете толкова негативни. В момента на кого му е до балади? Жената е направила албум за размазване, и е опитала да задоволи няколко таргет групи. И за мен не беше instant grower, но е солиден.

Мен ме размаза от погром и погнуса. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Starboy каза:

V-Fashiontography-Klein-1.jpg

Депресира ме като ми припомни какво можеше да има Кейти.:girl_cry2: И беше одобрено и подпечатано от кралицата на попа.

Силно се надявам поне на Witness някой ден да се гледа като на изпреварила времето си ера, каквато беше. I mean... през 2017 всички гледаха с възмущение Кейти как се прави на meme маймуна, а през 2020 това вече е модата в Тик ток......

преди 6 минути, Fast каза:

Отдавна са заровили томахавката с Мадж.
10263010-0-image-a-11_1551106766010.jpg

Тук кака Мадж винаги ми е изглеждала като зловеща циганка-врачка от пазара, която се кани да й прекърши врата или в краен случай да й направи тъмна магия като се прибере. :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Witness просто имаше нужда от повече witnesses, за да е успешна. Не знам колко пъти в историята на музиката е имало ера, проследяваща по брутален начин емоционалното и ментално състояние на изпълнителя в процеса на развитието й. И същевременно задаваща някои насоки. Сега се сещам за Blackout, към който също имаше тотален хейт в началото, но днес се гледа на него като на легендарен албум. И Back to Black.

Както беше казала Кейти- time, the ultimate truth teller.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя албум наистина ми носи кофти емоция. Всичко е еднакво и скучно. 
Няма база за сравнение с Дуа. В нейния албум са само брутални песни. Само Physical е по-яка от всичко на Гага заедно. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Starboy каза:

Получи ѝ се определено, размаза ни психически и физически. Аз нямам против бързите песни, никой не е искал балада от нея точно. Но ако ще бъде комерс да бъде Future Nostalgia, нейните жалки опити с ремикс звучене и сдъвкано и изплюто и след това сложено в албум.. ами thank u, next.

Аз се надявах да бъде повече с електропоп звучене, но хаус/ЕДМ също е близо до оригиналната й стилистика и според мен се е справила добре. Повечето песни са приповдигащи и с replay value. Нима предпочитате да беше направила някой безличен трап албум, наблъскан с рап фючъринги?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо крайни грешно в този албум. Обожавам денс музика, но тук просто звучи много кофти. Продукцията е една така евтина, все едно слушам песни на Дийп Зоун Проджект от 2009, не знам. Отделно и гласът на Гага не става за такава музика, а албумът от първата до последната песен е един и същ. Изобщо очакван флоп от Гага, още 2011 издиша и ако не беше всестранния й талант и Shallow, отдавна щеше да е изтрита от небосклона.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялостното ми мнение за Chromatica е нещо по средата. Идеален е за фон на някое парти или за плейлист на ди джей, но изобщо не е албум на Лейди Гага. Все пак ми се откроиха няколко песни, сред които най-много може би Alice, Babylon и донякъде Sine From Above, като си затворим очите че последната е с Елтън Джон и можеше да е нещо много по-добро.

И как може да не е сложила нито една балада? Знае, че това й е силата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Този стандартно звучащ ремикс ме грабна повече от Chromatica.:1000(29):

 

Буквално цялото звучене на Травматика е това, но по-долнопробно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Не съм слушал всичките песни в Chromatica все още, но мога да кажа че е наи-добрият й проект от Born This Way насам. Продукцията е много качевтвена и всички песни, които съм чул, са single material. 
Неслучайно толкова много се хареса.

Редактирано от FatherOfDragons
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Donatella каза:

 Извинете коя беше Гага?

 

 

Супер яката песен, Росалия ми е една от любимите певици в последните години, почти всичко, което издава, е топ. Травис също има добри парчета.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетът на Травис и Росалия е нещо неочаквано, скандално, ударно и модерно, абсолютен топ! И като е 2 минути, сигурно съм го изслушал вече 100 пъти от вчера, ебаси тупалката! 

  • Like 1
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албума на Гага наистина е много еднообразен, но не е толова зле. Освен дуета с Ариана ми допаднаха също "Alice", "Free Woman", "Fun Tonigt" и най-вече "Replay". Не е това, което беше Гага, но то не може вечно да си безупречен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво смешно има. Похвално е че използва платформата си за нещо полезно и значимо. Дано и другите от рангът и се активизират. Тръмп и всичките около него са отврат - престъпници, расисти, хомофоби, женомразци и прочие и е време да си тръгват. Когато Тейлър за първи път обяви политическите си пристрастия публично и насърчи хората да излязат и гласуват на тогавашните междинни избори в САЩ, регистрираните гласоподаватели в Тенеси скочиха с 65k за ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...