Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Съгласен съм, видяхме я сама колко може и то с първи сингъл. А да не говорим, че тоя дует с Blackpink е лошо копие на Swish Swish... по-комерсиална просто няма как да стане, а се правеше на новаторка едно време, вещицата. А сега драпа за цифрички и го показа още с отмяната на албума през април. Колко жалка картина е тая жена само....

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Чух албума, абсолютен боклук е. Всичките песни звучат еднакво и са като някакви долнопробни ремикси. Единствените приемливи са тази с Blackpink и Вавилон, която пък е евтино копие на Воуг на Мадона. Ако си мислехте, че Joanne е зле, само чакайте да чуете това чудо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Травматика е най-лошия албум, който съм слушал през живота си на този етап. Britney Jean & Unapologetic пасти да ядат направо.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Starboy каза:

Съгласен съм, видяхме я сама колко може и то с първи сингъл. А да не говорим, че тоя дует с Blackpink е лошо копие на Swish Swish... по-комерсиална просто няма как да стане, а се правеше на новаторка едно време, вещицата. А сега драпа за цифрички и го показа още с отмяната на албума през април. Колко жалка картина е тая жена само....

Знаех си, че като стил ми напомня на друга песен, но не знам как не се сетих за Swish Swish, а за Dark Horse, която е доста по-далеч. :D

Точно това не ми допада- песните стават за слушане, но са си чисто и просто комерси. Навремето Гага наистина беше новаторка, а феновете й я натрапваха като неподражаема ревюлюционерка. Разни като Кейти и Тейлър се водеха бонбонените лигли, а парчетата им всъщност неведнъж бяха доста по-разнообразни, да не говорим за клиповете. Да не говорим, че ако трябва да я сравняваме с нещо комерсиално от 2020, Future Nostalgia я издухва отвсякъде.

И да добавя, че първия сингъл го видяхме как се разви с безумно огромна реклама и след repeak като Shallow и съпровождащото я друго бясно налагане. Няма да разберем дали щеше да бъде и в Топ 10 без тях.

преди 57 минути, Putin каза:

Чух албума, абсолютен боклук е. Всичките песни звучат еднакво и са като някакви долнопробни ремикси. Единствените приемливи са тази с Blackpink и Вавилон, която пък е евтино копие на Воуг на Мадона. Ако си мислехте, че Joanne е зле, само чакайте да чуете това чудо.

За мен Джоан беше един от най-добрите й проекти. Perfect Illusion и Million Reasons звучат като класики, както едно време беше с повечето сингли на Гага. Новите се съмнявам да останат във времето под някаква форма.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Знаех си, че като стил ми напомня на друга песен, но не знам как не се сетих за Swish Swish, а за Dark Horse, която е доста по-далеч. :D

Точно това не ми допада- песните стават за слушане, но са си чисто и просто комерси. Навремето Гага наистина беше новаторка, а феновете й я натрапваха като неподражаема ревюлюционерка. Разни като Кейти и Тейлър се водеха бонбонените лигли, а парчетата им всъщност неведнъж бяха доста по-разнообразни, да не говорим за клиповете. Да не говорим, че ако трябва да я сравняваме с нещо комерсиално от 2020, Future Nostalgia я издухва отвсякъде.

И да добавя, че първия сингъл го видяхме как се разви с безумно огромна реклама и след repeak като Shallow и съпровождащото я друго бясно налагане. Няма да разберем дали щеше да бъде и в Топ 10 без тях.

За мен Джоан беше един от най-добрите й проекти. Perfect Illusion и Million Reasons звучат като класики, както едно време беше с повечето сингли на Гага. Новите се съмнявам да останат във времето под някаква форма.

Истината е, че ако не бяха шума покрай филма и бясната реклама на песента с Ариана, този албум щеше да продаде толкова, колкото и последните на Бритни и Агилера. Кейти само с последните си 3 песни издухва всичко нейно в последните 5 години откъм качество и класа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Putin каза:

Истината е, че ако не бяха шума покрай филма и бясната реклама на песента с Ариана, този албум щеше да продаде толкова, колкото и последните на Бритни и Агилера. Кейти само с последните си 3 песни издухва всичко нейно в последните 5 години откъм качество и класа.

Де да бяха само филма и новите песни... :D След ARTPOP за има-няма 6 години Гага направи 100 неща и я налагаха със сумати отличия и хвалебствени статии, за да се напомпа интереса към нея. Добре, че Катя й направи услугата да залезе в този период, защото си представям какъв иначе щеше да е контраста между двете днес ако въпросната още правеше хитове като Roar и Dark Horse.

Кейти откакто се завърна в началото на миналата година е по-разнообразна от всякога. Различаващи се една от друга песни, разнообразни тематики. Убеден съм, че ако имаше налагането на Chromatica щеше Daisies да е поне на нивото на NRO.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен фаворит за сингъл ми е Alice. След повторно слушане в скоро време ще дам по-обширно мнение. Уви, донякъде съм съгласен, че от Гага се очаква повече. Повечето песни наистина звучат като ремикс. Също така ми липсва разнообразието от предните албуми. Тук дори дуета с Елтън са се опитали да го направят диско парче.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Де да бяха само филма и новите песни... :D След ARTPOP за има-няма 6 години Гага направи 100 неща и я налагаха със сумати отличия и хвалебствени статии, за да се напомпа интереса към нея. Добре, че Катя й направи услугата да залезе в този период, защото си представям какъв иначе щеше да е контраста между двете днес ако въпросната още правеше хитове като Roar и Dark Horse.

Кейти откакто се завърна в началото на миналата година е по-разнообразна от всякога. Различаващи се една от друга песни, разнообразни тематики. Убеден съм, че ако имаше налагането на Chromatica щеше Daisies да е поне на нивото на NRO.

 

 

Гага е абсолютно прехвалена, реално беше в топ 3 само 2 години (2009 и 2010). През 2011 категорично не беше по-хитова от Адел, Кейти и Риана. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грозилда за мен е най-прехвалия артист някога, най-големите и хитове са били малоумни с повтарящи се срички по 30 пъти на припев, още от втория албум започна да издиша, а към днешна дата да не говорим. Травматика е като ЕП с ремикси или като една много дълга песен с различни тук-там текстове, също малоумни. Абсолютно никакво разнообразие, всичко е еднакво, гадно и неслушаемо. Ужасна какафония, сигурен съм, че ако вляза в студиото ще изляза с по-качествена песен от това, което предлага тя в последните години.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

Наистина е като един безкраен евтин ремикс този албум. Като най-лоша се откроява обаче песента с Елтън Джон. Няма такава какафония.

Горкият човек в какво го забъркаха на старини... Ето един класен начин да включиш в албума си един толкова голям артист по правилния начин..

 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Putin каза:

Гага е абсолютно прехвалена, реално беше в топ 3 само 2 години (2009 и 2010). През 2011 категорично не беше по-хитова от Адел, Кейти и Риана. 

Според мен си задържа Топ нивото точно 5 години- от първите сингли през 2008 до началото на Artpop през 2013. Невинаги е била номер 1 в този период, но пък във въпросните две години просто нямаше кой да я мине, в тях формира една феноменална кариера с уникален почерк, която измени насоката на музиката като цяло. И преди съм казвал обаче, че образа й се преекспонира. А и тя чака твърде дълго да се завърне след BTW и интереса към нея позатихна. Междувременно Адел премаза всички, после и Кейти надделя, също Тейлър, Риана... Последния звезден миг на Гагс като тяхна истинска конкурентка си беше Applause, която беше очаквана като проект на Топ име, но не се получи достатъчно успешна и затова системата зацикли, както през една 2017 се случи и с Кейти и CTTR. С тази разлика, че след флоповете им едната получи много по-стабилно налагане от другата, която съвсем очевидно осъзна, че да преследва комерсиален успех й се отразява зле и затова сама се отказа от него.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък не е била никакъв топ до 2013, за много повече хитове се сещам на Кейти, Риана, Тейлър и Адел, отколкото на нея. То не е само да носиш какво ли не по себе си, включително и мъртво животно, само и само да се правиш на интересна. Трябва да надграждаш образа си по друг начин, освен в тия извращения. А точно там се пропука тя светкавично бързо – музиката ѝ е под всякаква критика, последният ѝ световен хит е от първия албум, за каква звезда говорим изобщо?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако изключим Шалоу, тази жена наистина няма масов световен хит след 2010-та. Born This Way стана хит само заради предишните тракове, след нея видяхме, че с нито един сингъл не се получи особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Putin каза:

Ако изключим Шалоу, тази жена наистина няма масов световен хит след 2010-та. Born This Way стана хит само заради предишните тракове, след нея видяхме, че с нито един сингъл не се получи особено.

Съвсем забравих за Шалоу, но нищо.. аз имах предвин от нейните си студийни албуми. А Born This Way по мой наблюдения беше хит основно в САЩ.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Съвсем забравих за Шалоу, но нищо.. аз имах предвин от нейните си студийни албуми. А Born This Way по мой наблюдения беше хит основно в САЩ.

То не е никакъв хит реално, просто имаше голям интерес заради предишните ѝ топ хитове. Издиша много бързо и масово коментарите бяха, че е крала от Мадона. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Putin каза:

То не е никакъв хит реално, просто имаше голям интерес заради предишните ѝ топ хитове. Издиша много бързо и масово коментарите бяха, че е крала от Мадона. 

Нека си припомним как жестоко я унижи тогава.... а сега нямам търпение на следващото ѝ турне след Vogue да запее Вавилон

 

  • Haha 2
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

BTW си беше последния й хит на нивото на тези от The Fame Monster, според мен. Но до 2013 с или без такива хитове позициите й си бяха добри, имаше си го усещането че това е същата онази звезда от 2010. Въпросът е, че нещата от 2011 до 2013 се промениха скорострелно. Новата насока вече беше звученето на Адел, паралелно на него ди джей саунда, а експерименталният изпълнител вече беше по-скоро Sia. Кейти пък достигна връх, сравним с един от многото на Майкъл Джексън, а после не се забави твърде дълго и затова успя да изпъкне. Риана си поддържаше нейното ниво. А после като и Тейлър достигна своя връх през 2014 вече съвсем не се усещаше, че Гага е звезда на такова ниво. И днес не се усеща, въпреки Shallow.

Като се сетя как за Мадона имаше такова усещане близо 30 години ми става смешно, че някога въобще са сравнявали Гага с нея. Но и аз съм се изсилвал така за Катя де хаха. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти поне цепеше с хитове, разнообразни, жестоки и ударни години наред. И какво толкова им има на клиповете на Гага? Гнусни и извратени са, докато тези на Кейти са с много повече символика, каквато първата претендира, че има, по-естетически красиви за око и като цяло по-качествени с една дума. Само цялостният проект на TOTGA вкарва всичко на Грози в сметището.


Кейти може да се похвали и с това..

V-Fashiontography-Klein-1.jpg 

А Грозилда с:

Журналист: Какво мислиш за Лейди Гага?
Мадона: Деградация, както искате го разбирайте...

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бъдете толкова негативни. В момента на кого му е до балади? Жената е направила албум за размазване, и е опитала да задоволи няколко таргет групи. И за мен не беше instant grower, но е солиден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Starboy каза:

Кейти поне цепеше с хитове, разнообразни, жестоки и ударни години наред. И какво толкова им има на клиповете на Гага? Гнусни и извратени са, докато тези на Кейти са с много повече символика, каквато първата претендира, че има, по-естетически красиви за око и като цяло по-качествени с една дума. Само цялостният проект на TOTGA вкарва всичко на Грози в сметището.


Кейти може да се похвали и с това..

V-Fashiontography-Klein-1.jpg 

А Грозилда с:

Журналист: Какво мислиш за Лейди Гага?
Мадона: Деградация, както искате го разбирайте...

Отдавна са заровили томахавката с Мадж.
10263010-0-image-a-11_1551106766010.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...