Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 58 минути, Alter Ego каза:

И Бритни не искаше да се целуне с нея, но след това отиде в раздела "флоп". :1000(29):

 

Клетата Бритни, тя просто е повече от втрещена и я е страх да мръдне, но нормално - не я съдим, разбираме я и ѝ съчувстваме. Това джудже да ти се изпречи на пътя, как да реагираш инак?

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Starboy каза:

А за Лана и една лоша думичка да не съм чул! Думите й бяха тотално извадени от контекст (както и тъгата й), както тя сама каза - хората обичат драмата и с удоволствие създават такава от нищото. Според мен е отследвала Ариана заради Рейн Он Ми, все пак да не забравяме, че именно тя е правила дисс песен за Антихриста - So legit. Ако не сте я чули, пуснете си я, невероятна е. 

А Дожа, която дръзна да коментира поста на Лана, точно след 2 дни е в тренда с хаштаг dojaisoverparty, заради изтекло видео как обижда и говори гнусно против черни хора.. случайност? Лана моментално и направила черна магия и сега тя е на бесилото.... да внимават останалите, че освен кариерите, Лана ще им съсипе и животеца. А като се замислиш, че всъщност в писмото си е посочила любимите си артисти...... хората наистина са едни овце, прочели само първия пасаж.

B969AFE8-2A35-4ABD-9BF5-72D76F82708A.jpeg

Оф за тая Дожа айде само да не си отварям устата аз...

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , BobiTo каза:

Това дали ще има видео и дали кралицата ще участва в него?

 

Кралицата мачка Билборда с пореден (топ 2) хит! Иначе кралицата е имала и дует с Карди Би, но когато изтече в нета инфо че прават песен, кралицата на изненадните дропове - категорично отказала дуета!

Beyonce-perfection-1.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Putin каза:

Бионсе дали ще пусне изненадващо албум тази година?

Това би трябвало да е следващата крачка щото вече всичко възможно изпука - дуетен албум, Homecoming, Lion King... 

Лично аз мисля че тази година не трябва да пуска нищо, сигурно и тима и' е изненаден от флопа на последните и' проекти и сега не са сигурни какво и как да направят. Formation Tour беше велико турне на стадиони, OTR 2 беше на стадиони но не толкова успешно. Звезда като нея да се върща в залите ще е срамно поне засега. Така че по-добре тази година да не пуска нищо и там април 2021 да избухва. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Putin каза:

Грозилда направи 33 млн гледания вече на гърба на Ариана.

дoбре че Ариана иначе нямаше да види и 5 млн.

 

Боклука Ступид лов едва направила  80 млн хахахах ДЪНО

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Alter Ego каза:

Това би трябвало да е следващата крачка щото вече всичко възможно изпука - дуетен албум, Homecoming, Lion King... 

Лично аз мисля че тази година не трябва да пуска нищо, сигурно и тима и' е изненаден от флопа на последните и' проекти и сега не са сигурни какво и как да направят. Formation Tour беше велико турне на стадиони, OTR 2 беше на стадиони но не толкова успешно. Звезда като нея да се върща в залите ще е срамно поне засега. Така че по-добре тази година да не пуска нищо и там април 2021 да избухва. 

 

Чак пък флопове, то са несериозни тези проекти. Според мен ще е добре да пусне към есента, понеже ѝ се размива кариерата с тия случайни песнички и дуети.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Donatella каза:

дoбре че Ариана иначе нямаше да види и 5 млн.

 

Боклука Ступид лов едва направила  80 млн хахахах ДЪНО

Ариана ѝ спаси кариерата на тая нещастничка, иначе щеше да е пълен провал тоя албум с това безумно звучене.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Donatella каза:

дoбре че Ариана иначе нямаше да види и 5 млн.

 

Боклука Ступид лов едва направила  80 млн хахахах ДЪНО

Последният клип на Taylor, както и последните 4 на Katy имат по-малко гледания.

Слабо върви Гага, но не е точно ДЪНОТО.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

Последният клип на Taylor, както и последните 4 на Katy имат по-малко гледания.

Слабо върви Гага, но не е точно ДЪНОТО.

Това, че има много консуматори на евтината й музика, не означава, че е дори на милиметър над дъното. Дори е в мазето на дъното тая никаквица. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Това, че има много консуматори на евтината й музика, не означава, че е дори на милиметър над дъното. Дори е в мазето на дъното тая никаквица. 

Това са пълни глупости. Преди Super bowl бих се съгласил, че Гага беше на ниво никаквица, но след това представяне нещата много се промениха. Медията почна да я надува като Бионсе, пусна една от най-успешните песни за последните години, която към днешна дата е по-стриймвана от топ хитове като 7 rings & Old Town Road. Очаквам и Señorita скоро да падне под нея. Просто 'Shalow' даде втори шанс на нейната кариера. Само не ми казвай, че всичко е благодарение на филма. Един филм категорично помага ужасно много. Да се отрече би било грях и лъжа, но Бионсе също пусна саундрак на един от най-успешните анимационни филми за последните години и не постигна 1/9 от това което постигна саундтрака на ASIB. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Това са пълни глупости. Преди Super bowl бих се съгласил, че Гага вече е една никаквица, но след това представяне нещата много се промениха. Медията почна да я надува като Бионсе, пусна една от най-успешните песни за последните години, която към днешна дата е по-стриймвана от топ хитове като 7 rings & Old Town Road. Очаквам и Señorita скоро да падне под нея. Просто 'Shalow' даде втори шанс на нейната кариера. Само не ми казвай, че всичко е благодарение на филма. Един филм категорично помага ужасно много. Да се отрече би било грях и лъжа, но Бионсе също пусна саундрак на един от най-успешните анимационни филми за последните години и не постигна 1/9 от това което постигна саундтрака на ASIB. 

От OTR не е, ремикс + оригинал = 1,600. 
Шалоу я спаси, да, обаче сега всичко, което пуска е комично.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

От OTR не е, ремикс + оригинал = 1,600. 
Шалоу я спаси, да, обаче сега всичко, което пуска е комично.

Не се изразих правилно. Имах предвид за daily streaming. Иначе OTR трудно ще я мине защото прави около 350к повече на ден, но разликата са си 400 милиона. 

Ами явно Кроматика ще е сестричката на Артпоп. Дано скоро пак я поканят в някоя роля, че да пусне саундрак с приятни парчета а не роботизиран саунд.

  • Haha 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Не се изразих правилно. Имах предвид за daily streaming. Иначе OTR трудно ще я мине защото прави около 350к повече на ден, но разликата са си 400 милиона. 

Ами явно Кроматика ще е сестричката на Артпоп. Дано скоро пак я поканят в някоя роля, че да пусне саундрак с приятни парчета а не роботизиран саунд.

Добре, че не е сестричката на Джоен, нали така..

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Добре, че не е сестричката на Джоен, нали така..

Ако беше сестричката на Джоен дори аз щях да спра да я защитавам. В последното си интервю заяви: ''Много се разочаровах, че Джоен не помогна на баща ми да преживее загубата на сестра си. Плаках силно''. Ако си мисли, че един албум ще помогне значи е тотално издухала. Да се откаже от 8 трака на Red One за да пусне Джоен - думи нямам!

Топ 5 на Джоен: Dancing in circles, Million reasons, A-YO, Heart Diamond & PI. Другото не се помни и е изтрито от съзнание.

  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...