Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 24 минути, Fast каза:


Разбиха с клип

Ама песента нещо идва доста слаба. Досега не ме е впечатлила с нищо около хроматичната ера.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Fast каза:


Разбиха с клип

Брутален клип и брутална песен, един от най добрите проекти за тази година, а като колаборация нямат опонент.❤️

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, penakavalli каза:

Ама песента нещо идва доста слаба. Досега не ме е впечатлила с нищо около хроматичната ера.

Напротив. Свежарска и танцувална е, точно за лятото. От първото слушане ми се заби в главата. Надявам се Боби и Скутър да я развият правилно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Fast каза:

Напротив. Свежарска и танцувална е, точно за лятото. От първото слушане ми се заби в главата. Надявам се Боби и Скутър да я развият правилно.

Тя за свежа е свежа, ама не е нищо особено - не е нито модерна, нито е уникална сама по себе си като например песните в Артпоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , penakavalli каза:

Тя за свежа е свежа, ама не е нищо особено - не е нито модерна, нито е уникална сама по себе си като например песните в Артпоп.

В момента е модерно да се пресъздават стари течения. Доста от новите албуми са в стил 80s например.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И драмата продължава..

Трила е фенски коментари, както и част от нейните замазващи, и е отследвала Ариана. Сигурно са се сдърпали на ЛС заради неуместния нейм дроп. 

Не разбирам защо сама се вкара в този филм. Непосилна е срещу #MeToo движението, и ако продължава, ще си навреди на кариерата безвъзвратно. Нека се извини и толкова.

Чувствам се късметлия че моя messy период като близнак, с който изглежда всички от нас неизбежно се сблъскваме премина в тийн годинте ми. 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Гага и Ариана е безобразно тъпа и не става за нищо. Тази на Кейти обаче е страхотна, общо взето напоследък си личи, че е помъдряла, този път смятам, че ще е на много по-високо ниво от Гага - музикално, духовно и интелектуално. Колкото до Лана - подкрепям я напълно, няма за какво да се извинява. Фък офф на всички нещастнички, които я нападат. Не е казала нищо невярно и нередно.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.05.2020 г. от 17:41, Alter Ego каза:

И тази ера става на 10 този период. И след десет години Bionic звучи все едно е вчера пуснат. Жалко че флопна, а жалко че и кариерата на Кристина угасна с него. #JusticeForBionic

 

Скандализира леко неприятно с тази ера, предната ѝ беше топа на кариерата и 4 години по-късно излиза като рециклирана Лейди Гага. Иначе е ясно защо пропадна, Гага ѝ е направила черна магия, защото бяха във война по онова време.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Rain on Me е по-добър цялостен проект от Stupid Love, трябваше той да е първи сингъл. Все пак няма как и този път да не отбележа, че съм неприятно изненадан, че Гага подкарва тази ера с не чак толкова оригинални комерси. Нещо съвсем е позабравила своя почерк на новатор.

Това, което няма как да не призная е силата на Ариана, както бях обещал в предишни спорове. Интересът към нея е забележителен. Само се притеснявам, че си използва засилката, за да подпомага чуждите кариери, не знам как това ще се отрази на нейната следваща ера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интереса към проекта е мноооого голям. За 15 часа вече има 15 милиона гледания. За 24 сигурно ще мине 20 милиона. Гага никога не е правила подобни цифри. Ариана с последните си парчета също беше зациклила и това ще е най-гледания и проект от ''7 пръстена'' насам. Важното е обаче дали ще успеят да задържат този интерес. 

'Stupid love' няма какво да се лъжем - ужасна какафония с потресаващ припев. Тази обаче звучи доста по-адекватно, води ми DWUW vibes, която щеше да е най-големия хит на Гага от доста време насам ако я бяха развили като хората. Дано задържат едно добро ниво. Не желая да се случи като дуета между Ариана и Бийбър - изкуствен н1 хит, който се очаква следващата седмица да падне с около 11 позиции. 

Маргаритките на Кейти е супер. Отдавна не ме беше зарибявала така нейна песен. Да не говорим колко много я промотира. За седмица вече я е изпълнила на три места. Иска да си върне позиции - да видим какво ще стане. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, -A. каза:

Интереса към проекта е мноооого голям. За 15 часа вече има 15 милиона гледания. За 24 сигурно ще мине 20 милиона. Гага никога не е правила подобни цифри. Ариана с последните си парчета също беше зациклила и това ще е най-гледания и проект от ''7 пръстена'' насам. Важното е обаче дали ще успеят да задържат този интерес. 

'Stupid love' няма какво да се лъжем - ужасна какафония с потресаващ припев. Тази обаче звучи доста по-адекватно, води ми DWUW vibes, която щеше да е най-големия хит на Гага от доста време насам ако я бяха развили като хората. Дано задържат едно добро ниво. Не желая да се случи като дуета между Ариана и Бийбър - изкуствен н1 хит, който се очаква следващата седмица да падне с около 11 позиции. 

Маргаритките на Кейти е супер. Отдавна не ме беше зарибявала така нейна песен. Да не говорим колко много я промотира. За седмица вече я е изпълнила на три места. Иска да си върне позиции - да видим какво ще стане. 

Една поправка- според мен лейбълът иска да й върне позициите на Кейти. Тя след кризата около Witness ми изглежда като напълно зарязала желанието си да е успешна. Личи си й, че вече е повече творец и държи просто да предлага продукция, която да отговаря на чувствата й. Сама си каза, че ще издаде новия албум сега, защото той отразява предишен етап от живота й, а раждането на бебето навярно ще я вдъхнови за съвсем различен вид продукция. От друга страна е нормално Capitol да се чудят как да си върнат предишния мега успешен продукт, който сам си се съсипа. Но не е зле да загреят, че през 2020 доброто Тв промо вече не е нищо пред добрите позиции в правилните плейлисти. Дано да не очакват бременната в осми месец певица да се сети за това.

Кой би предполагал, че ще дойде ден, в който на Кейти да не й дреме за класациите, а за творчеството, а Гага да драпа с усилено налагане на комерси и дуети с по-актуални от нея, за да направи хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага е отвратителна и като личност в последните години, нищо общо с това, което беше, сега по-скоро ми напомня на Никита Джонсън. Кейти вече е в съвсем различна категория, превърнала се е в една истинска дама и духовен лидер! Милата Ариана, сигурно няма търпение вече да изветрее тая песен и да се свършва с тормоза, на който Гага я подлага ежедневно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Putin каза:

Просто е превъртяла тотално, тази жена е с нездрава психика. Адекватно ли е да ревеш непрекъснато в ефир? 

ТОВА ЗА МЕН СИ Е ЧИСТА ИЗЛАГАЦИЯ,УНИЖЕНИЕ,ДЪНО

maxresdefault.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...