Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да бяхте коментирали,че в новия клип на Ариана Гранде е новата любов на Деми- 28 годишният американски актьор Max Enrich. Деми отдавна не е била толкова влюбена и щастлива. Каква е пълничка, а какъв готин приятел си хванала и постоянно му коментира снимките в инстаграм. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

20200513_124253.jpg.17e142de4495a58281ff7913ba83193c.jpg

Оригинален начин да се обяви албум. Чакам с интерес.

Как ще се почувстваш ако албума не дебютира на 1 място ?

Много скоро ASIB ще бъде достъпен за гледане в Netflix. Като нищичко Shallow или някой друг трак да изживее нов живот. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, -A. каза:

Как ще се почувстваш ако албума не дебютира на 1 място ?

Много скоро ASIB ще бъде достъпен за гледане в Netflix. Като нищичко Shallow или някой друг трак да изживее нов живот. 

При Кейти вече не държа на добри позиции в класациите. Отминаха й тези времена. Но ако предлага добра продукция ще ми е достатъчно, както е от около десетилетие с Аврил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, -A. каза:

Как ще се почувстваш ако албума не дебютира на 1 място ?

Много скоро ASIB ще бъде достъпен за гледане в Netflix. Като нищичко Shallow или някой друг трак да изживее нов живот. 

Дебютирането на 1 място си е чист късмет и зависи само от това кой те конкурира в това време. Ако направи 5к продажби и дебютира на първо място, по-престижно ли е, отколкото ако направи 200к и е втора, щото Дрейк (само ПРИМЕР... не визирам конкретна ситуация ни най-малко!) е пуснал заедно с теб и е продал 500.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , SG каза:

Много добро🧡

 

Може предишните й ери да са много по-успешни, но последната година за мен са много по-добри. Открила е себе си, пее красиви неща и я усещам по-жива. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Donatella каза:

Линк?

Цялото нещо е 2.4gb, но не мога да изпратя оригиналния линк, защото е бъкано е с лични данни, телефони и имейли, включително social security номера (ЕГН-то) на Гага. Но ето по-интересните открития.

https://gagadaily.com/forums/topic/327042-summary-gaga’s-leaked-legal-work/

Още:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Donatella каза:

е добро утроооооо.......алоооо От Марс ли падаш ти незнам? цял свят знае че София  е бременна 

Я по- полека с тона. Не е задължително да я знам София, безлична ми е. Приянка е по-готина. 

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Donatella каза:

Когато си мислех, че е ударила дъното с малоумни песни... разбрах, че дъно няма...

https://open.spotify.com/album/4TqgXMSSTwP3RCo3MMSR6t

И това ми го спрягат за дует на годината :laughing: Падам и умирам :1000(27):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...