Jump to content



VIP Brother 2018


Препоръчани коментари

  • Отговори 286
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Просто са на бюджет. Не виждаш ли че 80% от участниците са абсолютен пълнеж? :1000 (29):

Като няма кого другиго да поканят вече, такива ще се показват занапред.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е сезонът, който със сигурност няма да гледам. Не са ми интересни участниците.

Истинска звезда и нормален човек там няма да влезе. Изключение правят единици през годините като Хранова, УОШ Ем си и още няколко, на които съм симпатизирал по една или друга причина.

Нямаше как да вкарат Недкова и да го няма Кулагин. Супер нагласено.

Папи Ханс ми е без коментар - още веднъж казвам, че ме е срам, че съм учил с този човек. Хубаво е да се ориентира най-накрая какъв иска да бъде - писател, копирайтър, инфлуенсър, циркаджия, гей, би, хетеро, хермафродит. Органически не понасям хора, които нямат реални лични заслуги и принос в нещо смислено, а имат самочувствие, без да притежават конкретен талант и професия. Благодарение на солидния си родствен бекграунд да им е позволено да правят каквото си искат, а да има толкова много млади момичета и момчета, които се борят и има какво да кажат и покажат, но заради тая шуробаджанащина и шутощвина да не могат.

Увехналите звезди от естрадата също са сякаш изпуснали последния влак и изглеждат жалки, съответно никой не може да се респектира от тях.

Затворници, държанки, дъщери и синове, мъже и жени на тоя и оня, псевдоморалисти, парвенюта и деградета... Ми какво да им се гледа, какво може човек да научи от тях, какъв е социалният експеримент в случая? Поне благотворителна кауза да имаше. Имаме милиони за тъпи предавания, но нямаме за здравеопазване, образование, инфраструктура. Една шепа мераклии за евтина слава си дават г*за под наем, щото единствено по тоя начин могат да привлекат внимание. Сори. Този път съм пас и няма да гледам.

В предишните сезони поне имаше реални свади и интересни конфигурации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мое мнение формата трябва да постави вип варианта си на пауза за поне няколко години. Няма достатъчно интересни звезди, които вече да не са били вътре и биха се навили да влязат, заради което броя на тъпанарите вътре всяка година расте. В това няма нищо лошо, разбира се, българина обича да се смее на чуждата простотия, но след няколко сезона едно и също просто писна и съм сигурен, че рейтънгът тази година ще бъде нисък.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер добро впечатление ми направи Розмари. Страшно непринудена и голяма симпатяга. Личи си, че не е израснала в България - поведение, излъчване, изразяване. Друго ниво е.

60-70% от красивите български момичета са надути, меркантилни, егоистични, безмозъчни кифли. Розмари е абсолютен техен антипод.

 

Диона - лудата с микрофона е топ. :D Тя е другата ми фаворитка.

"Диончето пак е в тренда, разпознаваемата бленда

родена да бъде легенда. Вие сте тука за ден два." :1000 (29): :1000 (29):

 

Симпатизирам и на Веселин Плачков. Може би ще е малко скучен за голяма част от зрителите, но пък е идеален пример за мъжкарско поведение, което е подплатено с интелект, знания и отношение.

 

Наско Колев и Лорчето също ме кефят.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е сезонът, който със сигурност няма да гледам. Не са ми интересни участниците.

Истинска звезда и нормален човек там няма да влезе. Изключение правят единици през годините като Хранова, УОШ Ем си и още няколко, на които съм симпатизирал по една или друга причина.

Нямаше как да вкарат Недкова и да го няма Кулагин. Супер нагласено.

Папи Ханс ми е без коментар - още веднъж казвам, че ме е срам, че съм учил с този човек. Хубаво е да се ориентира най-накрая какъв иска да бъде - писател, копирайтър, инфлуенсър, циркаджия, гей, би, хетеро, хермафродит. Органически не понасям хора, които нямат реални лични заслуги и принос в нещо смислено, а имат самочувствие, без да притежават конкретен талант и професия. Благодарение на солидния си родствен бекграунд да им е позволено да правят каквото си искат, а да има толкова много млади момичета и момчета, които се борят и има какво да кажат и покажат, но заради тая шуробаджанащина и шутощвина да не могат.

Увехналите звезди от естрадата също са сякаш изпуснали последния влак и изглеждат жалки, съответно никой не може да се респектира от тях.

Затворници, държанки, дъщери и синове, мъже и жени на тоя и оня, псевдоморалисти, парвенюта и деградета... Ми какво да им се гледа, какво може човек да научи от тях, какъв е социалният експеримент в случая? Поне благотворителна кауза да имаше. Имаме милиони за тъпи предавания, но нямаме за здравеопазване, образование, инфраструктура. Една шепа мераклии за евтина слава си дават г*за под наем, щото единствено по тоя начин могат да привлекат внимание. Сори. Този път съм пас и няма да гледам.

В предишните сезони поне имаше реални свади и интересни конфигурации.

 

+1!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че замениха мъжкия глас с този на Лиса Симпсън, хахахха. :1000 (29):

Забавни са скандалите между тези двамцата. Кулагин много ще ги провокира, противничък е.

Диона никога не съм я заглеждал, много е хубава.

Изглежда, че Ева и Ваня са си в много добри отношения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да понасям тоя новия женски глас, целия формат има нужда от освежаване, те още по-зле го направили. А пък Азис така рецитира, в комбинация с потресаващата Алекс са сигурен начин да прогонят зрителите. Добре, че съм твърде голям сеирджия и няма как да не гледам, хаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв парцал е тоя на Гала, пълен плужек.

Взима кашон "Мразя", а после тича поред момичето да и се обяснява. Няма такъв чехъл - ЧЕХЪЛ, а не цървул, щото цървулът е здрава обувка, а чехлите да китайско менте, боклук.

Даже Кулагин винаги мъжки си стои зад думите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кулагин е отвратителна твар! :mf_surrender:

 

Покрай него Нора взе да ми става симпатична - колкото и да е проста е факт, че няма лоши намерения към никого. Дори да има е била провокирана по един или друг начин, никога не е започвала да реди по външен вид и т.н.

 

Онзи пък мъжа на Гала (даже не му запомних името) мразил Нора.. Та той провел ли е нормален разговор с нея?! Изключително повърхностен и смешен индивид, след Кулагин ми е най-противен той. Високо самочувствие, но ако имаше интелигентността, за която толкова претендира едва ли би си правил толкова повърхностни изводи за хората. Това за мен е проява на нисък интелект и ограниченост, категорично. А какво неуважение е да казваш на човек, който спори с теб: "Мен не ме интересува какво имаш да кажеш, слушай ме аз какво имам да кажа!". Абсолютен смешник, дано излезе първи.

 

Розмари уж скромна, а взела кутиите "Аз съм най-красивата" и "Аз съм богиня". Алооу?! Да, страшно красива си, но в началото се правеше на онова скромно, но красиво момиче, което се изчервява от комплименти. Има нещо гнило тук, което ще излезе наяве.

 

Петко показа много мъжко поведение, сдържа се въпреки всичко. Така се прави!

 

Диона... страшно симпатична ми е, но и тя малко си противоречи. Говори от колко бедно семейство била, а после - хонорарът й бил с 3 нули отзад?! Въпреки всичко в скандала с Кулагин беше абсолютно права, защото се прекрачиха всякакви граници от страна на Кулагин. Стана ми симпатична, защото даде шанс на Нора и видя, че всъщност не е лош човек, колкото и да е проста. Не може всеки да блести с акъл, а и според мен добротата е по-рядко качество в днешно време.

 

Ванчето ми е като бабата на къщата - онази милата, добрата, която винаги иска да помогне. Никога не се меси в скандали и е като ангелче. Един от най-положителните участници в къщата, страшно много й симпатизирам! Дори в скандала с Ева гледаше да омекчи положението и си поговориха точно както си трябва - без да се прекъсват, без да ангажират останалите. Така се прави!

 

Ева ми изглежда малко по-груба от Ванчето, но и тя също по никакъв начин не показа грубо отношение към никого. Приятно изненадан съм от нея.

 

Ванко 1 е страшно безличен, прави се на стратег, а в същото време е една мишка, която иска да е лидер. Даде голяма заявка, очаквах повече, дано оправдае очакванията ми в следващите седмици.

 

Атанас Колев е толкова бавен, имам чувството, че е влезнал колкото да спи цял ден и да не показва абсолютно никаква дейност. Единствения скандал с Кулагин, в който отново говореше толкова отегчено и флегматично. Но въпреки всичко не е лош персонаж и към никого не показа лошо отношение без да бъде провокиран, което ми хареса в него.

 

Мира се опитва да бъде лидер, неслучайно се съюзи с Кулагин в началото, но когато видя, че всички гледат на него с омраза се отдръпна. Много умна, начетена и добра жена, но не й се получава това с лидерството.

 

Божана е страшна! Най-голямата изненада за мен в къщата. Един от най-позитивните образи заедно с Ваня. Толкова луда, айляк, зарежда те с положителна енергия още щом я видиш на малкия екран! Един от фаворитите ми до момента.

 

За Лора не знам какво да кажа - фантома на къщата. Слива се перфектно с мебелировката.

 

За онзи Ричард важи същото, което за Лора.

 

Папи Ханс ми беше противен, на визия още ми е, но е сред положителните и позитивни персонажи. Веднага беше готов да отстъпи леглото си на Нора и нито един път до момента не нападна когото и да било. Приятно изненадан съм и от него.

 

От Веселин не знаех какво да очаквам в началото, но определено се отличи като един от алфа мъжкарите в къщата. Показва поведение, достойно за един истински мъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кулагин бог :Vishenka_05:

 

Добре, че беше ти, та да видя нещо от тоя Брадър. Изкефи ме Кулагин - много добре я подреди. Достоен имитатор на Луна Президент!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък ме кефи този Кулагин. Много добре нарежда кухата лейка Нора. Трябва някой да я сложи където й е мястото.

Норчето заслужава да я поставят на място, супер тъпа е, но ти би ли могла да общуваш с Кулагин? На мен ще ми е трудно. Смисъл... за шоуто е ок, провокатор е, стават панаири, но си представям, какво е да разговаряш или живееш с него. :mf_surrender: Излъчване, поведение, маниери, претенции - супер отблъскващ ми е.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли ще нарежда интелигентен човек. По-скоро би се разбрал с него, ако не му се правят излишни циркове. Нора заслужава брутални гаври. Не помня по-голям урод в телевизионния ефир.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нора наистина отговаря на: "Роди ме, мамо, тъпа, аз сама ще се изруся". Просто момичето е супер тъпо! Не проста - тъпа! Нищичко не знае, има беден речник, но не е лош човек изглежда! Кулагин също ми е много противен и както по-горе е казал Ванчо, за шоуто е добре, това се иска в едно шоу - провокация и той им я дава. Но ето той отговаря на думата прост! Казва неща и които са верни, хубаво за смелостта, но това да намесваш родителите на някого, както направи с Диона например е непростимо. Най-грозното нещо просто и покрай това си поведение откровено предпочитам Норчето, колкото и да е тъпа, поне спазва някакъв нормален тон и прави някакъв опит да не е такъв изрод и да е конфликтна. Но как се взе за президент и нещо много голямо, наистина голям смях е и тя. Изненадаха ме отношенията на Ваня и Ева. Хубаво е, ако наистина и занапред се сближат и не е просто за шоуто. За сега следя предаването, разбира се, че когато има нещо пикантно, както е в случая е интересно. То за това се казва и шоу!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не следя, гледах два клипа и предпочитам Кулагин в тия спорове. Просто двете са много тъпи. Никакво умение за водене на спор. Диона също беше жалка на двора, разкрещя се като пияницата Дебора - нейна двойница е. Махленка. Пък Нора да не мислиш, че като е вкъщи или сред приятелки, не говори за родителите на хората и много по-гадни неща. От тия простачки, които се опитват да се харесат на масата, е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...