Jump to content



VIP Brother 2018


Препоръчани коментари

Ама на мен няма да ми се налага да го търпя. Съмнявам се в живота да се държи чак така. В това предаване всички играят роли и нещата са нагласени, може би това е образа, който трябва да играе. Иначе не ги виждам този сезон с какво ще държат гледаемост, ако не е Кулагин. Не го приемат съквартирантите в къщата, иначе виждаш, че събира голям вот. На хората им се гледат подобни сеири. При Луна поведението беше различно, а Кулагин е доста хитър в повечето моменти. Те пък, защо не постъпват по-друг начин, като са толкова умни? Айде, той ако е толкова зле, колкото го изкарвате, той е един, а те са няколко човека и пак се държат неадекватно спрямо ситуацията. Не виждам кой от този сезон е блеснал с нещо, адски скучни са ми всички и безлични. Мира ли е интересна, където се изкарва жертва и циври за да привлича внимание, вместо да застане като сериозна жена? Ваня ли, която хем е с Кулагин и го гледа като син, слуша го да й се жалва, пред него се съгласява да е на негова страна, а иначе си трае когато са всички заедно? Ричи, който показа колко умствен багаж има? За всеки има какво негативно да се каже...

Ама не... аз предлагам на всеки, комуто е миличък Кулагин, да си го вземе вкъщи или за приятелка под ръчичка и ще го изтърпи точно ден. Повярвай ми, такъв си е и в живота. Имам познати, които са били в близост с него и той винаги е правил раздори. Хора като него бяха причината да се отдръпна и отвратя от това "къмюнити". Щото то не е до ориентация, а до човек. Аз в обкръжение с кифли и надути мъжки кралици не мога да вирея. Това е една среда, която те завлича надолу. Замисли се само какво е да върви по теб навсякъде това същество и да дудне, това са цели дни в едно затворено място. Срамно е само как изглежда, че и парадира с това.

Ричи "милионера" също не е еталон, нито пък Мира Добрева, която и журналист не е.

Липсват хора с твърда ръка. В другия сезон да вкарат някоя устата разследваща журналистка като Валя Ахчиева или пък някоя като Кулезич и Михнева, отделно някой политик със съмнителен морал и финанси, поне две големи музикални звезди от различни поколения и да видиш. Ама трябва да има и добър пример. За мен Уош МС беше един такъв пример в своя сезон.

 

Може би това е най-слабият сезон от... не се сещам дори от кога. Няма никакви характери, никакви силни играчи като цяло, всички са противни. Точно си харесаш някой фаворит и в следващия епизод вече те дразни. Ако не бях фен на формата, не бих го гледал въобще. Като най-противни бих отбелязал групичката на Петко – Божана, Лора и компания, както и тъпака Ричард, който смятам, че в понеделник изхвърча.

 

Групата на Стефан не е много по-добре, Пепа Ханс ми беше фаворит, но обаче не харесвам особено поведението му.. но да кажем, че спада от горе-долу приемливите за финал/победа. От няколко седмици се знае, че Кулагин ще спечели. И може би до някаква степен ще е заслужено, въпреки, че много лъже, излива ужасна жлъч.. но все пак отстоява някакви позиции и има смелостта да говори на другите в очите, а не да се крие по ъглите като останалите. Ваня Костова влезе с имидж на добрата фея, обаче бързо си показа рогата, много злобна жена, не я харесвам и нея.

Подкрепям. И други сезони са започвали скучно и сме и отписвали, обаче действието е претърпявало някакви завои, обрати. Този път положението е зле. Изчерпан е този формат. Не са се напънали да измислят интересни игри, мисии, монтаж дори, но те явно и самите участници не позволяват тази телевизионна акробатика.

В много моменти ги видях жалки, в унизителни моменти, уязвими. Просто нямат дълбочина като личности. Дори интересна стратегия не видях. Най-малко тази на Кулагин е такава.

 

Ваня Костова го играе добрата самарянка. Вероятно има добри качества жената. Но аз хубави неща не знам за нея още преди брадъра. Имам един пример. Тя, както знаем, доста бута от години сина си в музикалните среди, а той все не успява. На едно от изданието на "Бургас и морето" - 2007-ма година, беше се явил Найден Милков, още бяха с Тони Дачева тогава. И Тони Дачева, която аз много харесвам като човек и на която вярвам, казвам, че Ваня Костова тогава се е спуснала към Найден да го упреква, че не може да пее и няма да право да печели конкурса, той тогава реално спечели. Той си е бургазлия, може и да е имало лобизъм, но е факт, че тогава Тони изкоментира постъпката на Ваня. Причината пък да напусне Тоника също е нелепа и тънкообидна. Има нещо печално в образа на Ваня, има някаква скрита ярост също и според мен се съобразява, защото е в предаване, а и гледа да си пази здравето.

 

Пепа Ханс, както го нарече... еми казвал съм си вече мнението. Начинът, по който изглежда, ми е адски странен и неопределен. В началото няколко пъти го хванах как не му стана приятно от подмятанията за кекса, от подмятания на Кулагин. Фалшив ми е като човек още от едно време. Щом си е дал г*за под наем за някаква ефимерна първобитна слава, ще си носи и прякора, и всичко. Не мисля, че някой го приема насериозно. Да не говорим и че съм изумен каква клюкарка е, което никак не е мъжко. Освен това е с доста беден речник и обща култура, които се опитва да прикрива в редудантност със Стефан, с когото създават заблудата за много ерудирани и за мъжкари. Ричард е ужасен, но беше прав, че се правят на разбирачи на всичко, което е практически невъзможно. Странен човек е Трендафилов и това го потвърдиха и наши общи колеги от ФЖМК, с които той е общувал и с които се видяхме скоро. Пожелавам му успех, но според мен той е объркан в представите си какъв имидж иска да гради и каква му е природата. Може пък и да си е ок аз себе си така.

 

Ако Наско не беше толкова скучен и бавен, и не агресираше на моменти, щеше да ми е по-симпатичен е достоен за победа.

Петко е голям селянин. Няма мъже на място, кавалери, нито пък дами. Божана има интересен речник, със сигурност не е тъпа, обаче е непостоянна, свръхемоционална и крайна.

Да не говорим за скучни и неизвестни образи като Розмари. Сравнете я например с една Глория Петкова, колко по-забавна беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

Това е реално първия сезон в който наистина няма участник, който да заслужава да бъде победител. Миналата година също не бях съгласен с победителя, защото е един агресивен селянин, но все пак имаше силни участници, интересни истории и развръзки през цялото време, а те започнаха от първата седмица.

 

Факт, Глория беше много интересна и имаше наистина какво да покаже и разкаже, докато Розмари - греда. Играела си с Ричард, а навън си имала приятел... :1000 (29):

Забравих да коментирам Мира Добрева, която ми идва като друга версия на Ирина Тенчева - приели ролята на най-добрите майки, многострадални Геновеви и като цяло само положителни качества.. а реалността е че са супер злобни, лицемерни и гадни.

 

От един месец е почнал тоя сезон, а имам чувството, че го гледаме от поне шест, много бавно, протяжно действие... мудно и скучно. Предлагам догодина да си дадат почивка, както направиха с Х Фактор тая година. Просто се изчерпаха максимално и всичко е супер бозаво.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във времето винаги е имало по един дразнител, не е нещо ново Кулагин , сетете се за Вулева и майка и (най-вече), Минчев, Луна...

 

А Наско го излъчват само при две положения - когато номинира (те на всичките дават номинациите) и когато лае срещу Кулагин. Така и не изпъкна с нещо друго тая флегма, устата си само в тоя случай я отваря. И наистина сефте виждам флегматичен рапър - в първите му интервюта си мислих, че е напушен, ама това било естественото му състояние.

 

Мира не спира да циври да я съчувстват, пределено ясно на всички вътре и вън, че като види Наско се подмокря, Наско и той има афинитет към лелки - на вън не е изключено да я изтъпани, тя това чака.

 

Ваня Костова почна много да ме дразни - не можела да съжителства с хора, имала проблем с това. Хубаво де, не може да съжителстваш с хора, и влизаш във формат, в който съжителстваш с още 20 човека в затворено пространство?

Ти или си проста, или не знаеш къде си влязла. Тя друг сезон гледала ли е?

 

Все едно да не мога да плувам и да отида на съзтезание по плуване, същата работа. Или да не мога да готвя и отида в Hell's Hitchen. Като не може да съжителстваш с хора (сиреч си асоциална), какво правиш в социален проект с 20 човека?!

 

Когато и отърва е болна. Още Нора беше в къщата Кулагин като и каза, че е болна, стара жена и тя побесня, не била нито болна, нито стара. И сега всеки ден мънка за кръвното си, как не и било добре, линейки , не знам си какво... е как не си болна?

И не е толкова стара , за колкото опитва да се изкара - на 60 е, имам роднини на по 60 години от женски пол и въобще не изглеждат толкова състарени и поболели, даже и работят. Това е 10 години след средната възраст, разбирам да беше на 70,80... Данчето Христова като е на 75 изкара ли се толкова дърта и болна - беше социална и готина със всичките. Тая още от 60 мрънка, е представям си на 80 какво ще е. Няма да се търпи.

 

Като ги хване възрастта и почнат да търсят умиление, съчувствие... това Данче Христова правеше ли го, Хранова правеше ли го? Че тя си е млада покрай легенедите, които са влизали в тоя формат от тоя тип изпълнители.

 

Айде стига с тая мантра стара и болна. Нито е толкова стара, като е болна и асоциална, к'во дири в Брадъра?

 

Че и Женомразец вика.. той ония ще нае*е Розмари, надали щото е женомразец.. че е куха плеймейтка в мъжка версия е ясно, ама да е женомразец.. не.

 

Много превзета е тая бабичка и почна да дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От един месец е почнал тоя сезон, а имам чувството, че го гледаме от поне шест, много бавно, протяжно действие... мудно и скучно. Предлагам догодина да си дадат почивка, както направиха с Х Фактор тая година. Просто се изчерпаха максимално и всичко е супер бозаво.

Перфектно казано.

Аз не проумявам защо вече 10 години във всеки сезон трябва да има по един идиот/дразнител, който го бутат до последно. Да, знам, че скандалът вдига рейтинга, но е изтъркано и досадно. Остават толкова много неизлъчени неща, които са в пъти по-интересни от поредната лавина от обиди и простотия.

Тази година нямам представа кой би спечелил. Иначе тоталния ми фаворит е Константин, харесвам също Атанас и Лора.

 

Скучно ми е, така че ще си дам мнението за участниците, дори и за напусналите.

 

Мира Добрева - много престорена и изкуствена жена, Ева беше много права за нещата, които каза за нея, жалко, че не можа да застане зад думите си и направи услуга на Мира. Страшно много ми напомня на Ирина Тенчева, но и на Лияна.

 

Божана - в "Мастър шеф" беше страхотна, а тук??? В интерес на истината си мисля, че ако не беше Кулагин, тя щеше да се представя в по-добра светлина, креативна и забавна е, но основното, което се излъчва са алкохолните й моменти.

 

Ванко 1 - в нормална държава този човек щеше да е зад решетките, а не в национален ефир. Добре, че си замина безславно.

 

Диона - чудех се дали я харесвам или ми е неприятна още отпреди да влезе в Брадъра, сега също се чудя. Много типичен представител на зодия Близнаци. Беше скучен второстепенен образ, нормално е да напусне.

 

Нора Недкова - такъв дразнител ми беше забавно да гледам, особено с култовите й реплики. Трябваше да я задържат по-дълго вместо Кулагин.

 

Розмари - най-голямото ми разочарование в този сезон. Какво е това, което се случва последните дни с Ричард? Започвам да вярвам в конспиративни теории, че едно от условията на продуцентите, за да влезе, е било да разиграе любовна афера в къщата, тя и без това с друго трудно да е интересна.

 

Лора - второстепенен образ, но понякога казва нещата много на място. Принципно не я харесвам, но тук все повече ми допада.

 

Кулагин - ще опитам да съм кратка, има и добри качества, но толкова му е важно на всяка цена да бъде провокатор, че е непоносим за гледане и със сигурност за съжителстване. Ясно е, че няма да е победител, дано обаче не го държат до финал.

 

Атанас - както казах е един от фаворитите ми, много жалко, че не показва почти нищо от себе си - както каза някой, или го дават на номинациите, или като се кара с Кулагин. Не е изключено да спечели, ако успее да блесне, Скандау много агитират за него.

 

Константин - страхотен е - забавен, интелигентен, интересен, речовит. Притеснявам се да не му изиграе лоша шега това с мъжкия лагер, но засега го виждам като фаворит.

 

Петко (и Яна) - жалко, че Яна напусна, тя балансира Петко и много ми харесват като двойка - за нея лични впечатления обаче нямам. Той е твърде агресивен и желаещ да е лидер, адски хактерен Лъв. На моменти ми допадат изказванията му, на моменти ми простее, особено със схващанията си за жените.

 

Ричард - най-противния възможен съквартирант, чисто олицетворение на много неща, които са ми отблъскващи у хората - с мазна визия на батка, прост, хитър по байганьовски, приемащ жените за трофеи... да си заминава.

 

Стефан - нещо му липсва, за да го харесам тотално, иначе е интересен, допада ми като мислене и поведение.

 

Ева - харесваше ми, докато не стана онази глупост с Мира. Каза много неща, които бяха верни и бяха нейното лично мнение - защо не застана зад думите си, а така глупаво и инфантилно започна да си измисля? Нормално е вече да не е съквартирант, не допринасяше много за шоуто.

 

Веселин - не ми допадаше агресията му, не беше и интересен. Бях забравила, че е влизал.

 

Ваня - не ми допада тази личност принципно, престорена ми е, а и ми е леко чалната. Но напоследък покрай нападките на Кулагин ми става по-симпатична, той е уникално добър в изписването на вежди, но само в преносен смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сезона е супер слаб, защото такива участници са си избрали. Няма нито един интересен, както е било предишни сезони. Миналия беше топ просто, след него това не върви.

 

Божана ми беше противна още от кулинарното, сега ми стана още повече. Излага се постоянно, не спира да се напива и се държи като пълна селянка. Ми като не й носи пиенето, просто да не се налива, а тя не се спира. Да не говорим, че с нервите не е стабилна и се има за много велика.

 

Лора е същата работа и тя... чудя се тия хора понякога мислят ли, че за пред камери като се излагат така....

 

Не виждам кой от тези хора заслужава да спечели Вип-а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама не... аз предлагам на всеки, комуто е миличък Кулагин, да си го вземе вкъщи или за приятелка под ръчичка и ще го изтърпи точно ден. Повярвай ми, такъв си е и в живота. Имам познати, които са били в близост с него и той винаги е правил раздори. Хора като него бяха причината да се отдръпна и отвратя от това "къмюнити". Щото то не е до ориентация, а до човек. Аз в обкръжение с кифли и надути мъжки кралици не мога да вирея. Това е една среда, която те завлича надолу. Замисли се само какво е да върви по теб навсякъде това същество и да дудне, това са цели дни в едно затворено място. Срамно е само как изглежда, че и парадира с това.

 

Разбира се, че е до човека, винаги съм казвала. За мен никога тези неща не са имали значение. Въпроса е че в момента Кулагин е единствения в тази къща, който ми се гледа и ми е забавен, а аз го гледам това за да се посмея и разтоваря, не за да влизам в дълбоки размишления. Нито ги познавам тези хора, нито ще си взема някой от тях вкъщи.

 

Той се държи така, но някой от другите опита ли се да го разбере и да влезе в кожата му? Не, нали... по-лесно беше да се държат подигравателно с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече всички откачиха май ..

Как няма, ти представяш ли си едно такова същество да ти върви по петите постоянно и да ти сипе обиди и да не млъква? Тотален дразнител и провокатор, непоносим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кулагин е ясен , но аз искам да попитам тия другите за какво са вътре, по-добри са него ли? Смисъл, че ми е дразнителен - дразнителен е, казвал съм ви, че си имам бегла представа на живо от него и не е по-различен, но...

 

Ваня - да не се повтарям, ама не можела да съжителства с хора и влязла във Vip Brother. Аз не мога да готвя, ама ще ходя в Hell's Kitchen..

 

Наско - Ако не се кара с Кулагин с друго не изпъква. Не знам как не е изгонен, тоя и като другия Наско /Месечков/ гледа тихо-тихо да избута сезона и до финал.

 

Лора - дъротото Гери-Никол е бивша наркоманка (ако има бивши такива) освен да бърше сълзите на тоя на ония, напи се един път и видяхме гадното негримирано лице два пъти... аз не я запомних с нищо. Тя по-невзрачна дори от флегматичния рапър. Не е станала известна с нищо различно от наркотици и с това, че имала връзка с Део. Или има. И детето от него ли беше, или не, вече не помня. То за тази не се и говори. Баща и може да е известен, ама тя е далеч от реалността. Има един хит, и това е дует с Килата. Хит е предимно заради Килата. По инерция долу-горе изкара и една песен с Кристо. Самостоятелен хит , запомнен и до днес тя няма. Дори песента с Кристо никой не я помни. Само тази с Килата. Заради Килата. Това, че баща ти е легенда, не значи, че ще станеш същата.

 

Петко - като си толкова успял, какво правиш във Vip-а? Не си певец, актьор, артист, а бизнесмен (за какъвто се представя) - за какво подяволите ти е риалити, твърдиш, че имаш стандарт, че имаш пари, че си успешен и познаваш целия хай лайф. Е къв го дириш в брадъра бе? Бизнес предложения в къщата ли чакаш?

Айде Ричард си каза за какво е (чест му прави) - за пари и слава. Тоя за какъв чеп е вътре? Че и с жена му табуретката, хубаво, че изчезна. Дори името и не запомних, само знам, че си слагаше краката в нея. Табуретка.

 

Папи Транс - да твърдиш, че си писател, но никой да не знае една твоя книга и да те знаят с подобие на "Съчки събирам" - "Снощи правих кекс". Егати славата. Уж начетен, уж писател, пък най-популярното му творение е тоя абсурд. И това, че спал с Дара и имали връзка. Тя самата е треторазрядна, имаше един хит "К'во не чу" и втори сериозен тъй и не видя. Гери-Никол и Тита я смазаха, че ако щеш и тая Котенцето от Murda Boyz. Една Диона е по-популярна в момента от Дара. Треторазрядница пълна. Твърди, че имал достатъчно слава и "респектираща банкова сметка". Е като имаш и двете, що не ходиш да четеш на хората, да твориш, ми си влязал в риалити? Щото толкова ги и имаш. И вярно се облича за жълти стотинки. Облеклото не е съдник, ама да разправяш, че имаш пари и да ми носиш фанели за 5 лв. от Илиянци не е файда. Пък уж сериозен.

 

Божана - мацето беше свежо, ама превъртя вярно. И на всичкото отгоре има силни наклони към алкохолизъм. Иначе е силна готвачка, готина е такава, но... от напражението превъртя. Поне не е твърдяла, че е богата и известна (и затова е в къщата?), а си се признава за човек като всички останали. Земна е иначе. Един от фаворитите ми е, ако не превърти тотално до финала.

 

Стефан - бил имал 23 години кариера, аз не съм чувал за нищо различно от това, че е мъж на гала и води с нея "На Кафе". Мъж, известен с жена си и предаването на жена си. Какво прави там, не знам. Все пращат някой от това предаване, но айде - Антон беше известен и преди "На кафе", беше водещ преди много години на едно любовно тийн предаване по "Планета", жълт журналист е и едно от бившите лица на "Нощен труд". Оная моделка (забравих и името), къдравата си беше моделка и преди това (просто ми убягва името). Долу-горе се знаят кои са. Стефан кой е?

 

Изобщо пълни миндили. Нора беше готина, супер актуална, съвременно лице, за което се говори. Глуповата и донякъде необразована, но доста по-актуална от тия по-горе. А нали това е издание 2018 на риалитито - да вкарат горещи лица, не някакви изпозабравени миндили , мъже, известни с жените си (или бащите си) или фанатични лелки.

 

Ричард е актуалната мъжка плеймейтка, с актуална титла, плюс това си призна директно за какво е - слава и пари. Поне ти е ясно за какво е поканен и за какво е вътре. На останалите причините не им ги разбрахме.

 

Мира иска Наско да и го хакаха, ама се прави на морална. Ева я определи супер точно и защо се отметна после от думите си не знам, падна ми в очите. Ми вярно си е, лицемерна, прикрита женица е Мира.

 

Те така.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Папи няма никакъв шанс. Учудвам се, че някой гледа на него като победител. Бетер жените е в клюките и обсъжданията. Последните 2 седмици много се излага.

 

Наистина няма достоен за победител, но все пак Кулагин износи формата на гърба си, така че предпочитам сякаш него. Но продуцентите ще го изкарат утре. Гледали сме вече този развой с Луна и други. Първо го представят като дразнители, после като жертви, после им казват, че имат най висок вот, за да се надценят и да си помислят, че света им е в краката. А накрая ги изваждат от формата, орезилявайки ги. Нищо ново под слънцето...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дължат и само скаридите и нищо друго ... :1000 (29):

То не може всеки ден скариди, омръзват. Не спряха да й се подмазват от знайни и незнайни шоА с тези скариди. То боб не може всеки ден, ама и скариди не върви!

Ако зрителите определят дали Кулагин да си ходи, е нечестно, защото за Луна нямаше допитване, а с нея трябваше да изхвърчат още няколко същества, които я млатеха в гръб. Но пък там оставаха два дни до финала, де, нямаше за кога. Макар че в тоя случая по-добре да изместят финала по-рано. Не съм гледал нито един епизод, освен 2 клипчета с Кулагин, а имам чувството, че върви от 3 месеца.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дължат и само скаридите и нищо друго ... :1000 (29):

Бе незнам кви скариди и дължат, ма тоя сезон звучи в пъти по зле от обикновеното, което си е сериозно постижение. Така че да ги гонят сичките и да вкарват някой като Луна да печели, че ако е някой от настоящите съквартиранти ще се е цял резил и направо да хлопват кепенците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погнусен съм от днешното предаване. По-манипулативно и негативизъм срещу Кулагин не съм виждал и то на целият екип на Нова. Като се започне от коментаторите, които през цялото време изливаха помия срещу него, и се мине през мишките, които подскачаха, че се маха..Един няма, който достойно да застане срещу него и да защити позицията си, себе си..

Не защитавам поведението на Кулагин, на моменти е крайно, неприятно, истерично и т.н, но след днешният епизод, категорично бях за него.

И да, днес изкъртиха с рейтинг и гледаемост, само заради него. Лежаха цял сазон на негов гръб, цялата продукция като ПР и всичко, накрая се изгавриха с него.

А тая платена публика за 5 лв., където накрая ги накараха да го освиркват беше дъното на всички времена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че само на мен ми се е сторило така. Много против него, прекалиха чак. И беше смешно с публиката, която беше платена, а и как резултатите не мръднаха последните 2 часа :1000 (29): Плюс как още от началото на вечерта беше пуснато всичко против него и съвсем малко накрая как всъщност Ваня му навря салфетката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не защитавам поведението на Кулагин, на моменти е крайно, неприятно, истерично и т.н, но след днешният епизод, категорично бях за него.

И да, днес изкъртиха с рейтинг и гледаемост, само заради него. Лежаха цял сазон на негов гръб, цялата продукция като ПР и всичко, накрая се изгавриха с него.

А тая платена публика за 5 лв., където накрая ги накараха да го освиркват беше дъното на всички времена!

:1000 (33): Няма какво да се гледа вече.Освен ако не искате да гледате как си пробват супичките следващите три седмици.Идея си нямам кой ще спечели,всички са мега тъпи и никой не заслужава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...