Jump to content



VIP Brother 2018


Препоръчани коментари

Норчето заслужава да я поставят на място, супер тъпа е, но ти би ли могла да общуваш с Кулагин? На мен ще ми е трудно. Смисъл... за шоуто е ок, провокатор е, стават панаири, но си представям, какво е да разговаряш или живееш с него. :mf_surrender: Излъчване, поведение, маниери, претенции - супер отблъскващ ми е.

Предполагам, че бих могла. Вкъщи няма да го взема, но не ми пречи да говоря с него. По-добре с него, вместо с лейка Нора.

Диона също ми е противна. Самочувствието й е до небесата, което ме дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тая миската Славена ли каква е... толкоз е проста милата, че в един галош е вложено повече усилие, от това, с което тя се опитва да изкара от устата си нещо смислено.

Защо са я поканили там? :mf_surrender:

 

Мъжът на Гала е пълен връзкар - само суперлативи в негова чест се чуват, а номинациите му бяха толкова тъпи - ще номинира хора, които няма да получат никога втори глас от някой друг от участниците, което ще рече, че неговите номинации са напълно излишни и няма да се вредят никъде. Да не говорим и как го включват сутрин в "На кафе" да се оправдава кво казал, кво изакал и прочие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителна е Диона, ненормалница. Да не говорим за мизерницата Нора. Този сезон почти всички са противни, нямам си фаворит за победител. Миналия сезон беше топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен Божана много ме кефи.

 

Да, Божана е пич.

Много се смях на номинацията й и осонено това за "бюти кутийката на Нора" хахааахах.

 

Тая па Ваня Костова, жена на 60 години и една риба не може да изчисти.... елитът на БГ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Божана е пич.

Много се смях на номинацията й и осонено това за "бюти кутийката на Нора" хахааахах.

 

Тая па Ваня Костова, жена на 60 години и една риба не може да изчисти.... елитът на БГ.

Защо една жена трябва да може всичко? 60-годишната леля Пена от Сунгурларе може и да може да чисти риба, но дали може да пее като Ваня Костова?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо една жена трябва да може всичко? 60-годишната леля Пена от Сунгурларе може и да може да чисти риба, но дали може да пее като Ваня Костова?

Щото не е сложно, щото е част от бита, щото тя е майка и съпруга, което предполага да е била и домакиня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото не е сложно, щото е част от бита, щото тя е майка и съпруга, което предполага да е била и домакиня.

Може пък да готви невероятно пилешко, свинско, картофи, ориз, мусака и т.н. Защо да трябва да знае как се борави с всеки вид риба, още повече като това не е част от професията й?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж, в моите виждания това да изчистиш риба или да опечеш 1 кекс е нещо нормално и несложно, особено за жена на години, че и майка. Ваня Костова дори не е певица с огромен стаж или самостоятелна дискография. Та дори Катя от Ритон показваше готварски умения, въпреки, че не е родител и че има много по-голяма кариера от тази на Ваня.

За теб не е нормално - добре. Не те карам да мислиш като мен.

Нора ще я върнат под някаква форма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителна е Диона, ненормалница. Да не говорим за мизерницата Нора. Този сезон почти всички са противни, нямам си фаворит за победител. Миналия сезон беше топ.

Ще се сетиш, че без Президента нищо не върви! :3fdb8960598fa63e

 

Никой не е длъжен да може да готви риба. Представи си, че не обича и не му се е налагало да докосва? :

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж, в моите виждания това да изчистиш риба или да опечеш 1 кекс е нещо нормално и несложно, особено за жена на години, че и майка. Ваня Костова дори не е певица с огромен стаж или самостоятелна дискография. Та дори Катя от Ритон показваше готварски умения, въпреки, че не е родител и че има много по-голяма кариера от тази на Ваня.

За теб не е нормално - добре. Не те карам да мислиш като мен.

Нора ще я върнат под някаква форма.

Е как да не е певица с огромен стаж? Дори аз ( въпреки годините ми) знам, че тя е емблематичен изпълнител. Успоредно с Тоника е успяла да изгради и самостоятелна кариера. Това да не е малко?

В тубата намерих 3 нейни клипа с над милион гледания. И трите са на нейни соло песни.

Голяма работа, че не може да чисти риба. В живота ( както повечето хора) сигурно си купува изчистена риба и просто я приготвя. :mf_surrender:

 

А тая песен на Ваня е космос. Много добра. Да вземе да я изпее в Брадъра.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгониха Нора следващата седмица като изгонят и Кулагин ще е адски тъпо и скучно!

Между другото гледам че в 12 часа полунощ ще дават половин час на живо от къщата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тиражира се, че Сашка ще влиза пак.

 

Дано поне там да има яки персонажи, защото този път не ме кефят. И оставиха без чалгарка тази година.

 

Казаха, че ще има.

А семейство Мурад няма ли да влизат? :D

 

Кои са тези семейство Мурад?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано поне там да има яки персонажи, защото този път не ме кефят. И оставиха без чалгарка тази година.

Кои са тези семейство Мурад?

И миналата година Брадърът май беше скучен - не помня участниците? После в Ол Старс беше мазалякът :D

 

Това Мурат ми звучи като гьонсурат. За първи път ги чувам и аз.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И миналата година Брадърът май беше скучен - не помня участниците? После в Ол Старс беше мазалякът :D

 

Мария, Сашка Васева, Шеф Петров, Мегз, Тото, Джулиана Гани, Марга Хранова.... другите не се сещам кои бяха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария, Сашка Васева, Шеф Петров, Мегз, Тото, Джулиана Гани, Марга Хранова.... другите не се сещам кои бяха.

Оо, Мегз <3

Искам Албена Вулева в Ол Старс. Да прави проклети бижута :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, Мегз <3

Искам Албена Вулева в Ол Старс. Да прави проклети бижута :D

Уу, да!

Искам Мегз, Джулиана Гани и Мария отново заедно. Мара ме съмнява, но Мегз и Джулиана - колко му е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...