Jump to content



VIP Brother 2018


Препоръчани коментари

Кофти е за Ваня, защото присъствието на Ева в къщата й припомня лоши спомени и е нормално да се държи така. Вие смятате ли за редно отношението, което е получила? Всеки би се чувствал обиден, ако е на нейното място.

 

Кулагин пък е интересен на фона на останалите, има провокация, което предизвиква интерес. Напълно възможно е да получи голям вот.

 

Кулагин е демонстративно хомо, което автоматично означава, че у Булгаристан е напълно невъзможно да получи голям вот. Нека се съобразяваме с родните реалности моля, както се вижда и тук в темата, не сме толерантни и тва е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кулагин е демонстративно хомо, което автоматично означава, че у Булгаристан е напълно невъзможно да получи голям вот. Нека се съобразяваме с родните реалности моля, както се вижда и тук в темата, не сме толерантни и тва е.

Прави шоу обаче и предизвиква скандали - нещо, което българите много обичат. Знаем го и от предни сезони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От предни сезони не го знаем, защото не е участвал в такива. Участвал е в "Черешката на тортата" и там направи скандал с Нора. Друго покрай него...няма. И в някои модни предавания са го канили да коментира дрехи и гримове, което му е професия и няма лошо.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде веднага ще съди и шял да "блокира банкови сметки". Колкото Моника осъди Люси. А, сиктир. Като ви казвам, че като гримьор отдавна е много назад и не печели от това, някои не ми вярват. И не е само от дела, яко в г*за.

Ще вика на Веселин , че бил облечен като педал, при положение, че той е най-големия такъв в тая къща. Страшен миндил. Посегнали му на храната, е той не я заслужава, всички проценти са рязани заради него и само веднъж заради Диона, че говорила за номинации (то всеки сезон някой се прецаква така, Светлана и Моника също бяха свалили проценти заради разговор за номинации 2015 г. в техния сезон).

Адски жалък миндил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обяснявам си високият вот на Кулагин с това, че се гласува страшно малко. Може той да има 100 гласа и останалите 99. Но нарочно го обявиха, за да всеят смут.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обяснявам си високият вот на Кулагин с това, че се гласува страшно малко. Може той да има 100 гласа и останалите 99. Но нарочно го обявиха, за да всеят смут.

И на мен не ми се вярва много хора да си правят труда да гласуват. Пък и няма за кого, всички са смотани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешникът Плачков нарочно удари Кулагин, за да го изкарат от формата и да си ходи при бебето. Не му се получи от раз с този изправителен център и затова псевдоактьорчето пусна в действие план "клаустрофобия". Радвам се, че е аут.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен не ми се вярва много хора да си правят труда да гласуват. Пък и няма за кого, всички са смотани.

Папи :ba:

 

 

Смешникът Плачков нарочно удари Кулагин, за да го изкарат от формата и да си ходи при бебето. Не му се получи от раз с този изправителен център и затова псевдоактьорчето пусна в действие план "клаустрофобия". Радвам се, че е аут.

Ако е принудително отстранен, губи хонорара си. В такъв случай е по-добре да напусне по собствено желание, поне не се излага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сезонa с Рени и Емануела беше скучен, но този е върха на скучноста.

Трябваше да кешират NL и да чупят рейтинга. :Vishenka_05:

Лиспва ми и Мегз. Дано я вкарат в All Stars. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли как Наско говореше на Мира? И тя как се смути :1000 (29): Наката би я праснал. Искам да я сваля и да я изчука. А тя после да реве как съжалява. :1000 (29):

 

Така де. Да си оправдаят хонорарите поне. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли как Наско говореше на Мира? И тя как се смути :1000 (29): Наката би я праснал. Искам да я сваля и да я изчука. А тя после да реве как съжалява. :1000 (29):

 

Така де. Да си оправдаят хонорарите поне. :1000 (29):

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kулагин ми става все по симпатичен!

В интерес на истината и на мен ми става симпатичен,но тоя Ричард е толкова глуповат и толкова нагъл,че просто не мога да го понасям.Не мога да си обясня защо всички му го дават тоя щит на тоя,не просто нямам думи да го опиша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кулагин наистина им разказа играта и определено взех да го харесвам. На моменти ми става жал за него, че понася подобно отношение, но другите, които уж са големи мъже, изкарват се много умни .. защо имат подобно ниско и долно поведение? Държат се грозно и като деца, това също не е много мъжко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кулагин наистина им разказа играта и определено взех да го харесвам. На моменти ми става жал за него, че понася подобно отношение, но другите, които уж са големи мъже, изкарват се много умни .. защо имат подобно ниско и долно поведение? Държат се грозно и като деца, това също не е много мъжко.

Какво мислиш за Мира?

 

Мен супер много ме дразни. Много й е важно всички да я харесват и играе постоянно пред камерите. Толкова ми е фалшива и престорено добра. Бахти манипулативната ревла.

 

А само колко й се иска Наско да й разкваси сливата... не е истина. Ако нямаше камери би го яздила с часове, дъртата ревла.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислиш за Мира?

 

Мен супер много ме дразни. Много й е важно всички да я харесват и играе постоянно пред камерите. Толкова ми е фалшива и престорено добра. Бахти манипулативната ревла.

 

А само колко й се иска Наско да й разкваси сливата... не е истина. Ако нямаше камери би го яздила с часове, дъртата ревла.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ами тя е мръсница Мирето. Ама Наско не е за нея, трябва да се насочи към друг. Тръгнала да закача децата и тя... :1000 (29):

 

Иначе и мен ме дразни. Ходи и се мазни на всички, вечно се изкарва жертва и страдаща, за да се въртят около нея и да и обръщат внимание. Не ми прилича на искрен човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кулагин наистина им разказа играта и определено взех да го харесвам. На моменти ми става жал за него, че понася подобно отношение, но другите, които уж са големи мъже, изкарват се много умни .. защо имат подобно ниско и долно поведение? Държат се грозно и като деца, това също не е много мъжко.

Чак да го харесваш... Ужас. Тоя човек има патология. Давам ти два дни точно да го изтърпиш. Първо, този изпитва неутолима жажда за внимание. Второ, избива комплекс за малоценност, като се нахвърля вербално срещу всички, защото това му е златната възможност да блесне. Явно като малък са го малтретирали словесно и това е довело до този обрат в поведенческия му модел. По-лошотото е, че това при него не е само игра, а действително си е дебил и дразнител.

 

Никога не съм бил за конформистите и за непременното консолидиране със социума, ама за да не го приемат толкова много хора, явно има защо.

Едно е да имаш индивидуалност, друго е тя да бъде калпава такава. Успя ли да видиш нещо хубаво в него? То сигурно има, де, ама как да избие? Дори не е чак толкова интелигентен.

Тя и Луна се оправдаваше, че им изкарва демоните.

 

Той целият, от горе до долу, е трагичен, и си вярва неимоверно, че е Нещо. Заради такива като него мразят хората с тази ориентация. Ми аз пък не искам всеки път такива да ми навират и по тях да се съставя генералното мнение.

Всяко едно момиче иска да има такава "приятелка", докато това същество не се изпокара и с нея. Носител е на едни такива типично женски черти, които в това затворено пространство се изострят.

Да, те го тормозят, селяни са... ама що не им показа, че е повече от тях, но по друг начин? Така не може, не става. Но това си е той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак да го харесваш... Ужас. Тоя човек има патология. Давам ти два дни точно да го изтърпиш. Първо, този изпитва неутолима жажда за внимание. Второ, избива комплекс за малоценност, като се нахвърля вербално срещу всички, защото това му е златната възможност да блесне. Явно като малък са го малтретирали словесно и това е довело до този обрат в поведенческия му модел. По-лошотото е, че това при него не е само игра, а действително си е дебил и дразнител.

 

Никога не съм бил за конформистите и за непременното консолидиране със социума, ама за да не го приемат толкова много хора, явно има защо.

Едно е да имаш индивидуалност, друго е тя да бъде калпава такава. Успя ли да видиш нещо хубаво в него? То сигурно има, де, ама как да избие? Дори не е чак толкова интелигентен.

Тя и Луна се оправдаваше, че им изкарва демоните.

 

Той целият, от горе до долу, е трагичен, и си вярва неимоверно, че е Нещо. Заради такива като него мразят хората с тази ориентация. Ми аз пък не искам всеки път такива да ми навират и по тях да се съставя генералното мнение.

Всяко едно момиче иска да има такава "приятелка", докато това същество не се изпокара и с нея. Носител е на едни такива типично женски черти, които в това затворено пространство се изострят.

Да, те го тормозят, селяни са... ама що не им показа, че е повече от тях, но по друг начин? Така не може, не става. Но това си е той.

Ама на мен няма да ми се налага да го търпя. Съмнявам се в живота да се държи чак така. В това предаване всички играят роли и нещата са нагласени, може би това е образа, който трябва да играе. Иначе не ги виждам този сезон с какво ще държат гледаемост, ако не е Кулагин. Не го приемат съквартирантите в къщата, иначе виждаш, че събира голям вот. На хората им се гледат подобни сеири. При Луна поведението беше различно, а Кулагин е доста хитър в повечето моменти. Те пък, защо не постъпват по-друг начин, като са толкова умни? Айде, той ако е толкова зле, колкото го изкарвате, той е един, а те са няколко човека и пак се държат неадекватно спрямо ситуацията. Не виждам кой от този сезон е блеснал с нещо, адски скучни са ми всички и безлични. Мира ли е интересна, където се изкарва жертва и циври за да привлича внимание, вместо да застане като сериозна жена? Ваня ли, която хем е с Кулагин и го гледа като син, слуша го да й се жалва, пред него се съгласява да е на негова страна, а иначе си трае когато са всички заедно? Ричи, който показа колко умствен багаж има? За всеки има какво негативно да се каже...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би това е най-слабият сезон от... не се сещам дори от кога. Няма никакви характери, никакви силни играчи като цяло, всички са противни. Точно си харесаш някой фаворит и в следващия епизод вече те дразни. Ако не бях фен на формата, не бих го гледал въобще. Като най-противни бих отбелязал групичката на Петко – Божана, Лора и компания, както и тъпака Ричард, който смятам, че в понеделник изхвърча.

 

Групата на Стефан не е много по-добре, Пепа Ханс ми беше фаворит, но обаче не харесвам особено поведението му.. но да кажем, че спада от горе-долу приемливите за финал/победа. От няколко седмици се знае, че Кулагин ще спечели. И може би до някаква степен ще е заслужено, въпреки, че много лъже, излива ужасна жлъч.. но все пак отстоява някакви позиции и има смелостта да говори на другите в очите, а не да се крие по ъглите като останалите. Ваня Костова влезе с имидж на добрата фея, обаче бързо си показа рогата, много злобна жена, не я харесвам и нея.

 

Забелязвам също така, че след влизането на Людмила Захажаева в къщата, всички сезони след това се появява по един такъв играч, който се опитва да ѝ подръжава и да "сваля маските" на останалите, дали ще е Миглена Ангелова, Луна, Мегз, Кулагин.. все едно и също гледаме, само че с различни участници.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...