Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

а ДесиСлава работи като лична асистентка на Галена, т.е. прислужница :1000 (29):

Да, разбира се. Колкото Галена щеше да напуска Пайнер, да я продуцира Криско... Знаем те що за Пинокио си. Пробвай си късмета другаде... :girl_witch:

ГАЛЕНА пак чака Деса да и хвърли трохите след себе си както стана с Галин, ама няма...

И да триеш постове, гепнах те на време. Ще си трие постовете като мижатурка. Виж го ти него нахалника

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя Галена с това пеене, май не я броим вече са певица. Актриса, модел на скъпи дрехи - там е най-добра.

Иначе е наистина малко странно, че Десс спечели. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя Галена с това пеене, май не я броим вече са певица. Актриса, модел на скъпи дрехи - там е най-добра.

Иначе е наистина малко странно, че Десс спечели. :1000 (29):

Без такива коментари за певица като Галена, която има за прислужници легенди с над 20-годишна кариера. :baaasmiley:

Не е толкова странна победата на асистентката-беквокалистка-безврата и там както още се води тук. В Рамания хейта отдавна е на преден план, но въпреки това има и имена, които повечето хора харесват трайно през годините. Неслучайно ТОП 5 се очертава да е с ДС, Емилия, Глория, Галена и Анелия. В следващата ранглиста може и някои места да са разменени, но очаквам сходни резултати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време в пика на купона в чалготеките пускаха Азис, Преслава, Галена, сега пускат Тото. :3fdb8960598fa63e: Чалгата официално е на смъртния си одър, ще видим дали ще се възстанови или ще си умре... :Vishenka_05в

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време в пика на купона в чалготеките пускаха Азис, Преслава, Галена, сега пускат Тото. :3fdb8960598fa63e: Чалгата официално умря, ще видим дали ще се прероди или така ще си остане. :Vishenka_05:
Чак пък... Пак си пускат Азис, пак си пускат Галена, чат-пат и Преслава. Дуетът на Джулия и Анелия, на Ана и "Зоопарк", албанската песньовка, по която всички откачиха и Фики кавърдиса с баща си, покрай баловете и неговата новата, Ема с Емрах и Тони Стораро, една идея по-вяло, но пак "Старай се да си първи" и на Яница последната, може би по инерция. На Александрова - по същия начин. На Емануела се пускат всички песни в последната година. На Кама, Слави и Стораро - ретро песни, че и на Цура последната.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия днес снима нов клип в Гърция. :3fdb8960598fa63e:

 

Най-накрая, тъкмо се чудех къде пак се скри, в музикален план.

 

Едно време в пика на купона в чалготеките пускаха Азис, Преслава, Галена, сега пускат Тото. :3fdb8960598fa63e: Чалгата официално е на смъртния си одър, ще видим дали ще се възстанови или ще си умре... :Vishenka_05в

Друг е въпроса Тото в цялостност дали може да се доближи до имена като тези. :1000 (29): Не знам, все още си мисля, че от всякакви такива рапъро-чалгари ще се задържат само Криско и Гери-Никол. Така че след години сравнението като нищо може да е между Азис, Преслава и Галена и някакви нови и непознати днес. :1000 (29):

А и чалгичката наистина все още си се върти доста по клубовете. От най-най-новите парчета Анелия и Джулия излизат тоталния хит, то се вижда и в YouTube. Това се очертава като първия супер хит на Джулия и поредния на Анелия.

Ако Пайнер решат да направят награди, за момента те двете и Емануела са най-големите претендентки за Певица... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Пайнер решат да направят награди, за момента те двете и Емануела са най-големите претендентки за Певица... :whistling:

Но всички знаем реалния победител - с live връзка от родилното как маха и раздава въздушни целувки и публиката вика на бис срещу видео стената :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но всички знаем реалния победител - с live връзка от родилното как маха и раздава въздушни целувки и публиката вика на бис срещу видео стената :3fdb8960598fa63e:

Тя дотогава ще е родила, никога не би се прецакала с термин по това време на годината. :3fdb8960598fa63e:

Но според мен тя няма шанс за награди вече, дори и да изкара нещо силно. Шефа може би най-накрая се е усетил, че не може повече да мъчи хората със старата схема, няма смисъл от награди ако пак ще върне предишните сеири. Преслава и Галена са аут от играта, според мен (играта за евентуалните награди, не тази за актуалността).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но всички знаем реалния победител - с live връзка от родилното как маха и раздава въздушни целувки и публиката вика на бис срещу видео стената :3fdb8960598fa63e:

 

Ако ще ражда слонче, може. Те май се износват някъде толкова време

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък... Пак си пускат Азис, пак си пускат Галена, чат-пат и Преслава. Дуетът на Джулия и Анелия, на Ана и "Зоопарк", албанската песньовка, по която всички откачиха и Фики кавърдиса с баща си, покрай баловете и неговата новата, Ема с Емрах и Тони Стораро, една идея по-вяло, но пак "Старай се да си първи" и на Яница последната, може би по инерция. На Александрова - по същия начин. На Емануела се пускат всички песни в последната година. На Кама, Слави и Стораро - ретро песни, че и на Цура последната.

Изпусна “Май-Тай”, която я спукваха от въртене. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя дотогава ще е родила, никога не би се прецакала с термин по това време на годината. :3fdb8960598fa63e:

Но според мен тя няма шанс за награди вече, дори и да изкара нещо силно. Шефа може би най-накрая се е усетил, че не може повече да мъчи хората със старата схема, няма смисъл от награди ако пак ще върне предишните сеири. Преслава и Галена са аут от играта, според мен (играта за евентуалните награди, не тази за актуалността).

Сигурно докато я е осеменявал Павел е била с календарче в ръка и е брояла деветия месец да не се падне през февруари :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък... Пак си пускат Азис, пак си пускат Галена, чат-пат и Преслава. Дуетът на Джулия и Анелия, на Ана и "Зоопарк", албанската песньовка, по която всички откачиха и Фики кавърдиса с баща си, покрай баловете и неговата новата, Ема с Емрах и Тони Стораро, една идея по-вяло, но пак "Старай се да си първи" и на Яница последната, може би по инерция. На Александрова - по същия начин. На Емануела се пускат всички песни в последната година. На Кама, Слави и Стораро - ретро песни, че и на Цура последната.

Пускат се, разбира се, но реакцията не е толкова бурна по мои наблюдения.

Пропусна Галин, него и с най-големите бози го въртят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз наскоро като бях на диско пък забелязах, че като цяло живецът по тези места е започнал да се изпарява, само някои парчета предизвикват някакъв по-голям интерес. Бг музиката хубаво си се заби в клубовете, но каква е ползата от това днес? А като се сетя как по едно време това се буташе като някакъв мега фактор... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...