Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кога ще пуска тази песен Камелия? Чак забравихме, че чакаме нещо.. :mf_surrender:

 

Сигурно като дойде финала на "Гласът на България". Винаги така прави. И като беше в "Голямата уста" и в "Марс и Венера" и в кой ли не още ТВ формат. :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно като дойде финала на "Гласът на България". Винаги така прави. И като беше в "Голямата уста" и в "Марс и Венера" и в кой ли не още ТВ формат. :1000 (19):

По БТВ каза, че не е сигурна дали ще успее за лятото, но за есента със сигурност. Трябва да е малко по-активна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По БТВ каза, че не е сигурна дали ще успее за лятото, но за есента със сигурност. Трябва да е малко по-активна.

 

Тя ли няма да успее? Дето записва цял албум за 2 дни? :1000 (29): Просто не бърза за никъде. Няма никаква спешна работа. Конкуренцията не прави нищо, а чалгата е в тотална почивка. Ето това е резултатът от 10-годишното фаворизиране на Преслава. Пайнера е невероятен глупак, за да заложи всичко на една карта и накрая когато картата и дойде време да направи най-нормалният акт за една жена в нейния живот, то изведнъж чалгата спря да работи. Защо? Защото Митака направи от Преслава нещо като мерна единица, като еталон, по който всички да се равняват така, както цял свят калибрира мерните си прибори според международно бюро за мерки и теглилки, което да се намира в Севър, Франция. Всеки в Пайнер гледа какво прави Преслава и ако тя издава, това правят всички. Ако не издава, всеки се оглежда и нищо не прави. Страх ги е горките да питат даже може ли да издават. Радвам се, че Кама не е от тях.

 

Времето се стопли. Дискотеките на открито отварят. При нас започват с Райна.

 

9330321M.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно като дойде финала на "Гласът на България". Винаги така прави. И като беше в "Голямата уста" и в "Марс и Венера" и в кой ли не още ТВ формат. :1000 (19):

Ако е тогава пак е добре, ще го дочакаме :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Теорията на Дарвин за еволюцията пасти да яде пред музикалната ЕВОЛЮЦИЯ на Биба!

 

Тази е една от малкото, да не кажа единствената в жанра, която сякаш има към 30 - 40 песни, които звучат, а и изглеждат (като клипове) по абсолютно един и същ начин! Достойна за Гинес! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теорията на Дарвин за еволюцията пасти да яде пред музикалната ЕВОЛЮЦИЯ на Биба!

 

Тази е една от малкото, да не кажа единствената в жанра, която сякаш има към 30 - 40 песни, които звучат, а и изглеждат (като клипове) по абсолютно един и същ начин! Достойна за Гинес! :Vishenka_05:

Ако ни четат - да направят еволюция на Валчето :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

и

 

 

се присъединяват към песните на Соня Немска, Райна, Камелия, Ивана и Теодора към състезанието за най-добър текст в попфолка, в групата "работа на Теньо Гогов". Песните получиха по 11 точки от потребителите на форума.

 

Предстои втора част - Мариета Ангелова за Глория!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По БТВ каза, че не е сигурна дали ще успее за лятото, но за есента със сигурност. Трябва да е малко по-активна.

Правеше се на луда. Има заснети кадри, може и да не ги е харесла, но е снимала няква част. Вече кога ще я пуска е друг въпрос.

За миналата година има 3 песни, защо да не е активна?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теорията на Дарвин за еволюцията пасти да яде пред музикалната ЕВОЛЮЦИЯ на Биба!

 

Тази е една от малкото, да не кажа единствената в жанра, която сякаш има към 30 - 40 песни, които звучат, а и изглеждат (като клипове) по абсолютно един и същ начин! Достойна за Гинес! :Vishenka_05:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Много е безлична милата. Винаги обаче ми е приличала на АнитУ от дует Апогеасос.

 

Тоз'....Пайнера си прави някакви клонинги на предишни певици. Имаше 1 случай с една Юнона, дето уж му беше певица и през 1994 и през 2000-20012 :1000 (29): , обаче се оказа, че са две различни. 1:1 са и като глас, и като визия хахахах.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се опитвам нея да търся да я видя , ама я няма дано да се сетят да направят и на нея!

Трябва да се напише като коментар под клиповете им - някой да напише.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да се напише като коментар под клиповете им - някой да напише.

 

Едва ли някой ще забележи ако напиша коментар!

А знае ли се кой ги прави тези клипове , някой от тук ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли някой ще забележи ако напиша коментар!

А знае ли се кой ги прави тези клипове , някой от тук ли е?

Виждам, че правят на певици, предложени в коментари.

Не знам иначе, първо от един канал ги правеха, сега от три места са.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрах защо пусна последната си песен, а сега дуета толкова скоро? Очаквах да го оставят за юли.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...