Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Вчера бях и на отварянето на Дъ култ.Пълен ужас,да бях отишъл на отварянето на летния Дъ руум. :girl_cry2:

С теб обаче се разминаваме.Аз сега съм в София,ти във Варна 😄

Кое не ти хареса в култа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересено как все никой не можел да те разбере. Лудите и те така, мислят по същия начин...

Щом си мислиш, че с обиди ще надделееш в разговор, в който с аргументи аз съм надделял, ок.

 

Джена свързано с Десислава? Освен първата буква, нищо общо няма.

Първото име на Джена беше Нова Десислава, нали за това говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С теб обаче се разминаваме.Аз сега съм в София,ти във Варна 😄

Кое не ти хареса в култа?

Охо,подготвяш се за заминаването ли?

Много лапета,селски пръчки и смотльовци имаше.Досети се на кое място прилича. :3fdb8960598fa63e: А и няма нищо ново,само са си преместили тавана от зимния Култ в летния. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охо,подготвяш се за заминаването ли?

Много лапета,селски пръчки и смотльовци имаше.Досети се на кое място прилича. :3fdb8960598fa63e: А и няма нищо ново,само са си преместили тавана от зимния Култ в летния. :mf_surrender:

Да,още малко остана.. :Vishenka_05:

Да и мен не ме впечатли миналото лято.Общо взето само баровете останаха на някакви ниво,което е жалко,защото никъде не можеш да си избухнеш така както в дискотека,но самата обстановка като е неприятна ти убива желанието..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,още малко остана.. :Vishenka_05:

Да и мен не ме впечатли миналото лято.Общо взето само баровете останаха на някакви ниво,което е жалко,защото никъде не можеш да си избухнеш така както в дискотека,но самата обстановка като е неприятна ти убива желанието..

Вълнуваш ли се? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам еволюция на подвикванията и пъшканията й :3fdb8960598fa63e:

Няма да стигнат 30 минути да се съберат всички :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такава скука в чалгата никога не е било. А песните са от ужасни по-ужасни. Не знам дали наистина този път не му идва края. Аз за по-слаба и еднообразна година не се сещам.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Такава скука в чалгата никога не е било. А песните са от ужасни по-ужасни. Не знам дали наистина този път не му идва края. Аз за по-слаба и еднообразна година не се сещам.

 

Глория ще спасява лятото! 😉

 

А, пак да питам - на Галена авторско ли се води парчето? 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория ще спасява лятото! 😉

 

А, пак да питам - на Галена авторско ли се води парчето? 😁

Надявам се малко да е разчупила звученето и повечето песни са различни а не банални като ''Криле'' и други подобни. Дано албума е в стилистиката на ''Благодаря'' и ''Имам нужда от теб'' защото и при нея имаше някакво зацикляне. И дано е осъзнала, че хаус парчетата не са за нея. Искам нещо като ''За първи път'' и ''На мъжете които не обичах''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена освен да краде друго не умее. :3fdb8960598fa63e:

 

Колко е нагла само и има смелостта да каже,че песента е авторска и всички тук да припадат каква е новаторка. Каквато е певицата , такива са и феновете - ФАЛШИВИ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...