Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да ровя ли какво си писал за "Режим - неприлична" тогава? Или като Пресинка е взимала наградата за песен на годината с Оцко? :3fdb8960598fa63e:

Аз разбрах що за стока е чак през 2015, когато прецака Гергана и ред други изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз разбрах що за стока е чак през 2015, когато прецака Гергана и ред други изпълнители.
Не е луд онзи, който яде баницата...

В случая, Преслинка е една от онези, които са му давали, така че... Да търсим вина в тях - многото маймуни на клона Оцков!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитовете на Планета Пайнер 16 (2018)

 

HPP201805251.jpg

U8ox36q.jpg

 

Траклист:

 

CD1:

01. Преслава - Не се изтриваш (4:06)

02. Деси Слава - Гледай да не бъркаш (3:46)

03. Галин и Емануела - 5,6,7,8 (3:30)

04. Галена - #ПростоШоу (03:42)

05. Анелия и Kyriacos Georgiou - Кажи ми (3:43)

06. Джена - Да ти бъда корона (03:31)

07. Емилия ft. Емануела - Все едно ми е (03:28)

08. Борис Дали ft. Емилия - Някой богат (03:09)

09. Мария - Всичко забранено (03:18)

10. Джулия ft. Анелия - За мене край си (03:35)

11. Фики - Пате (03:48)

12. Теди Александрова - Корабът-майка (04:24)

13. Емануела Виновна (03:42)

14. Яница ft. Галин - Няма да ме купиш (03:44)

 

CD2:

01. Галена - #TheBo$$ (4:00)

02. Емилия - Само мой (4:18)

03. Галин - #MeGusta (04:07)

04. Емануела - Без чувства (03:15)

05. Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат (04:10)

06. Борис Дали и Елена Велевска - Ще си моя (3:00)

07. Джулия ft. Галена - Поздрав за жена ти (03:48)

08. Ваня и Анелия - За патрона (04:02)

09. Яница - Фуклата (03:20)

10. Мария - Червеният картон (03:01)

11. Джена - Коя (03:24)

12. Фики и Haktan - По мъжки (04:46)

13. Райна - Принцеса (03:26)

14. Теди Александрова, Борис Дали и DJ Живко Микс - Температура (04:37)

 

CD3:

01. Джена и Преслава - Тук жена му пази (04:06)

02. Анелия - С тебе ми е най (04:08)

03. Емилия и DJ Цеци Лудата Глава - #Напусни (03:27)

04. Галин и Лорена - Нощта гърми (03:37)

05. Теди Александрова ft. Азис ft. Наси - Подгряващи звездички (04:52)

06. Кали - Каква съм луда (03:57)

07. Фики - Ако искаш (03:27)

08. Мария - Да ти дам ли малко (04:27)

09. Милко Калайджиев и Наско Ментата - Бръмчалка (04:02)

10. Райна - Сафари (04:03)

11. Ваня ft. Азис - Маймуно мръсна (03:16)

12. Елена Велевска - Уволнен си от живота ми (03:38)

13. Денис ft. Adnan Beats & Game Over - Moroco (04:17)

14. Татяна - Падам си по теб (03:50)

 

CD4:

01. Устата ft. Деси Слава, Анелия и Преслава - Leila Pala Tute (03:06)

02. Емилия и Тони Стораро - Как да изтрезнея (03:26)

03. Галена - Moro Mou (Бебето ми) (03:41)

04. Преслава - Пада звезда (03:30)

05. Илиян и Алисия - За последно (03:51)

06. Галин - Мойта дама (03:24)

07. Яница - Изкушение (04:07)

08. Теди Александрова ft. Adnan Beats, Game Over & Наси - От София до Банско (03:52)

09. Кали - Que Pasa (03:21)

10. Димана - Без мен не можеш (03:40)

11. Джордан - Не те боли (03:46)

12. Мария - Тук и сега (03:28)

13. Магда и Iordanis Agapitos - Да, да, да (03:41)

14. Татяна - Бивша за секс (03:17)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте подборката. Не се изтриваш е заглавна песен в първия диск, а Морото трета в четвъртия диск. :1000 (29):

За мен подборката е перфектна!

За 2017 точно първата и втората ми любима песен са "Не се изтриваш" и "Гледай да не бъркаш", следвани от "Тук жена му пази", "За мене край си" и "Без чувства".

Ха ха ха, липсва песен на Константин! Интересно?!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте подборката. Не се изтриваш е заглавна песен в първия диск, а Морото трета в четвъртия диск. :1000 (29):

 

Гледания за последната седмица:

 

Не се изтриваш: 74 900

 

Moro Mou: 68 250

 

Разлика в гледанията: 6 600

 

Разлика в датите на премиера: 8 месеца и половина

 

Ще коментираш или ще се направиш, че не си го видял?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледания за последната седмица:

 

Не се изтриваш: 74 900

 

Moro Mou: 68 250

 

Разлика в гледанията: 6 600

 

Разлика в датите на премиера: 8 месеца и половина

 

Ще коментираш или ще се направиш, че не си го видял?

След последните ми излизания по дискотеки , "Moro mou" не бих я сложила до "Не се изтриваш", а единствено до "Дай ми още" от пайнерските. Песни на над година, а продължават да разбиват клубовете все едно са излезли току що. Радвам се, че към днешна дата гледанията вървят толкова добре. Жалко, че толкова месеци не се показваше в страничната лента, иначе щеше да е станала най-гледаната самостоятелна песен на Галче.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

След последните ми излизания по дискотеки , "Moro mou" не бих я сложила до "Не се изтриваш", а единствено до "Дай ми още" от пайнерските. Песни на над година, а продължават да разбиват клубовете все едно са излезли току що. Радвам се, че към днешна дата гледанията вървят толкова добре. Жалко, че толкова месеци не се показваше в страничната лента, иначе щеше да е станала най-гледаната самостоятелна песен на Галче.

 

A феновете на Преслава ни карат да коментираме и се радват на някаква смешна подредба на песни в диск, който никой няма да купи. :mf_surrender: Все едно сме в първи клас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами явно и диджеите не харесват новите и затова пускат последните и силни и добри хитове.

 

Обаче новото парче много зле върви... Едва 600ка гледания още втората седмица след излизането си...

 

Не знам на какво се дължи спада и последната година. Тук за Преса говорехте, че е зависима към наградите, но от както ги махнаха церемониите , Преса се разработи повече, а от мотивацията на Галена няма и следа... Аз винаги съм забелязвал лакомията и де. Света и се въртеше около тези награди. Сега клиповете по слаби от тези през 2014-2016, новите и песни доста по слаби... Не сме виждали и чували отдавна нещо наистина интересно и впечатляващо...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами явно и диджеите не харесват новите и затова пускат последните и силни и добри хитове.

 

Обаче новото парче много зле върви... Едва 600ка гледания още втората седмица след излизането си...

 

Не знам на какво се дължи спада и последната година. Тук за Преса говорехте, че е зависима към наградите, но от както ги махнаха церемониите , Преса се разработи повече, а от мотивацията на Галена няма и следа... Аз винаги съм забелязвал лакомията и де. Света и се въртеше около тези награди. Сега клиповете по слаби от тези през 2014-2016, новите и песни доста по слаби... Не сме виждали и чували отдавна нещо наистина интересно и впечатляващо...

 

Това е въпрос на вкус. Според мен "Дай ми любов" е една от най-добрите й песни изобщо в цялата й кариера. И други хора ми споделиха, че страшно ги кефи. Песента е различна и впечатляваща по мое мнение.

 

Колкото до спада в youtube трафика - при абсолютно всички пайнерски изпълнители се наблюдава и е от порядъка на 25% до 35% за различните певци в сравнение с преди 2-3 години. Което навежда на следната мисъл:

 

Вариант 1:

 

От попфолка наистина има зверски отлив, случил се буквално за няколко месеца

 

Вариант 2:

 

Пайнерските изпълнители масово са спрели да се изсилват с нереалистични купени гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е въпрос на вкус. Според мен "Дай ми любов" е една от най-добрите й песни изобщо в цялата й кариера. И други хора ми споделиха, че страшно ги кефи. Песента е различна и впечатляваща по мое мнение.

 

Колкото до спада в youtube трафика - при абсолютно всички пайнерски изпълнители се наблюдава и е от порядъка на 25% до 35% за различните певци в сравнение с преди 2-3 години. Което навежда на следната мисъл:

 

Вариант 1:

 

От попфолка наистина има зверски отлив, случил се буквално за няколко месеца

 

Вариант 2:

 

Пайнерските изпълнители масово са спрели да се изсилват с нереалистични купени гледания.

 

При Емануела , Емилия и Анелия няма спад а прогрес. ДесиСлава също не може да се оплаче последните 2 години.

Че има отлив на фенове има, но все пак и чалгарките си имат работа - поне по популярните. А и циганнии вече събират без проблем по 10 милиона. Проблема е в музиката, еднообразното звучене...

 

Иначе Гивмилав не е в типичния за фолка ритъм, но си е съвсем типичното звучене на Ганев, който има нужда от ъпдейт. Просто 50 процента от нещата му се повтарят. С Деси се сработват, но тя е музикант и знае какво точно иска докато създават нещо заедно - резултатът е мега различни песни една от друга и неприличаи на хитовете на колежките и

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Емануела и Анелия няма спад и прогрес. ДесиСлава също не може да се оплаче последните 2 години.

Че има отлив на фенове има, но все пак и чалгарките си имат работа - поне по популярните. А

 

Специално при Емануела дори може да се каже, че има прогрес.

 

Спад има при Фики, Галин, Галена, Джена, Емилия (изключвайки последния дует).

 

Спадът се забеляза драстично, след настъпването на 2017 година. Последният голям хит-мастодонт - "Дай ми още" - излезе малко преди този период. След това и при Анелия се забеляза спад. Специално за "Зоопарк" има доста силни подозрения относно купуване на гледания, които сме ги обсъждали тук. Аз тая песен не съм я чул отникъде да звучи, нито някой кой знае колко да я харесва, а тя прави гледания като за мегахит.

 

Оттам насетне (след началото на 2017) забележи, че най-големите хитове на миналата година едвам направиха 12-13 млн., а през предните две години нещата се случваха чувствително по-бързо.

 

Подозрения продължава да има и за абсурдно силния старт на "Не се изтриваш". Певица популярна само в България счупи рекорд на изпълнител, популярен в поне 10 държави с общо население над 250 млн!?!? Да не говорим, че първия месец направи 7 млн, а втория около 2 - пореден абсурд. Да не говорим, че следващата й песен въпреки уж голямата инерция от "Не се изтриваш" направи двойно по-малко през първия ден - което всъщност си беше една по-нормална и приемлива цифра, в тон с другите и дебюти в кариерата й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледания за последната седмица:

 

Не се изтриваш: 74 900

 

Moro Mou: 68 250

 

Разлика в гледанията: 6 600

 

Разлика в датите на премиера: 8 месеца и половина

 

Ще коментираш или ще се направиш, че не си го видял?

Заби го !!!

 

Коментирай че Дразни ме, издуха Тук жена му пази и Пада звезда, а излязоха по едно време..

Вече е над 9 млн. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заби го !!!

 

Коментирай че Дразни ме, издуха Тук жена му пази и Пада звезда, а излязоха по едно време..

Вече е над 9 млн. :3fdb8960598fa63e:

 

Хаха, густо! Ако беше в канала на Пайнер, щеше да е навъртяла поне още 2-3 млн. отгоре, ако не и повече. Радвам се и дано новата песен последва същата съдба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами явно и диджеите не харесват новите и затова пускат последните и силни и добри хитове.

 

Обаче новото парче много зле върви... Едва 600ка гледания още втората седмица след излизането си...

Всичко й въртят на Галена от последната година. Не е до дж-те. Те въртят всички парчета на актуалните имена. До емоцията е, която предизвикват парчетата. Някаква страшна еуфория е на "Moro mou" и "Дай ми още" в клубовете, а са песни на година и нещо.На Галена единственото й слабо парче от "Да ти олекте" насам е новата песен. Толкова вяло минава в клубовете, че и три пъти да я пуснат настроението ще е едно и също. Иначе и "#TheBoss" и "#ПростоШоу" са големи клубни хитове, на които хората се кефят и месеци след излизането им. Няма как за тях или за баладата с Фикрет да се каже, че са слаби парчета. Нека да сравняваме парчетата на Галена с останалите от жанра в този период, а не с парчета на Галена от минали години.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, густо! Ако беше в канала на Пайнер, щеше да е навъртяла поне още 2-3 млн. отгоре, ако не и повече. Радвам се и дано новата песен последва същата съдба.

С летните й песни сякаш и се получава последните години.. Скоро ще видим резултата.

 

Хораа, много ми е гадно за Емилия ;((

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...