Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ето ви я лидерката-новаторка :hahaha: Как беше: никога не залагала на сигурното, всички сме длъжни да й правим "Евала", проектът крещи "Аз съм лидерката и ще си правя каквото искам"... :rolleyes: Дори не е взаимстано, а си е 1:1 същата песен с нов аранжимент. В самия начин на изпяване също открих прилики, а и ме съмнява композиторът да си позволи да мами при всичките пари, които Галя изсипва, така че предполагам е слушала оригинала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде случая с Моро му се повтаря. Таман я похвалих и тя пак се изложи... Затова ще изпада от ден на ден. Заслужава си го крадлата.

Пресганете да пишете без да занете.

Песен излязла 10 дена преди Галинината и хоп за 10 дена й снимила клип и я окрала?!?

Песните са с купени семпли,за това са я писали авторска.

Ако беше кавър, щеше да е изписано, както е било до сега. При Галена песни с неуредени права- няма!!!!

 

Слави разбрах от много сигурен източник, че Деса сега подготвя песен, ще я пуска скоро ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд толкова бързо да е уредила да записва песен и да снима клип. И какво, надявала се е, че никой няма да забележи другата чисто нова песен? Според мен става въпрос за огромно съвпадение. Единственото, което не е яко е, че са я писали авторска след като очевидно е изградена на 99% от семпли.

 

Слави разбрах от много сигурен източник, че Деса сега подготвя песен, ще я пуска скоро ;)

Значи може и да се окаже вярно това дето се говореше, че тези дни е снимала клип в Италия. Радвам се, че все пак е решила да се завърне за лятото, а не есента. Чакаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип общо-взето може сутринта да звъннеш, до 14 часа да е заснет и към 22 вечерта да е монтиран. Ей затова спрях да я харесвам - жалка крадла и имитаторка. По-добре евтино и еднообразно, но в твоя си стил, отколкото скъпо и "новаторско", а всъщност - взето "на заем" от друг. Има си феновете за балъци, аз отказвам да съм такава.

 

П.П. Това, че песента е качена на 28 април в YouTube не значи, че тогава е излязла, намерих я в разни сайтове от седмица по-рано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен излязла 10 дена преди Галинината и хоп за 10 дена й снимила клип и я окрала?!?

Песните са с купени семпли,за това са я писали авторска.

Ако беше кавър, щеше да е изписано, както е било до сега. При Галена песни с неуредени права- няма!!!!

 

Остави ги да се изядат от злоба тия противни същества. И 1 ден да беше разликата, пак ще си я плюят, но не виждам защо трябва има от значение вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип общо-взето може сутринта да звъннеш, до 14 часа да е заснет и към 22 вечерта да е монтиран. Ей затова спрях да я харесвам - жалка крадла и имитаторка. По-добре евтино и еднообразно, но в твоя си стил, отколкото скъпо и "новаторско", а всъщност - взето "на заем" от друг. Има си феновете за балъци, аз отказвам да съм такава.

 

П.П. Това, че песента е качена на 28 април в YouTube не значи, че тогава е излязла, намерих я в разни сайтове от седмица по-рано.

Айде по-споко с определенията.

Ако беше крадена, щяха да я свалят. Така, че изяжте се от злоба .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресганете да пишете без да занете.

Песните са с купени семпли,за това са я писали авторска.

Моля те, не пиши без да знаеш какво говориш, мило. семъли са същи но музиката е различна. На Галя и на Сьозер песните са ИДЕНТИЧНИ!!! Дори текстът е изпян в същ ритъм.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тия семпли. Не просто част от чуждата песен е като на Галя, 2-те парчета са 1:1. Целият оригинал ли е "семпъл"? :mf_surrender: Вместо да си отворите очите и да признаете фактите, скачате на всеки дръзнал да каже нещо против светица Смядовска с епитети като "отвратителни същества". :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Sözer Sepetci е съгласен с мен, че е кражба. :1000 (29):

Ужас, значи канала на Планета си заминава ако му сложат третия страйк? :1000 (29):

Разочарован съм, наистина не очаквах, че Галена ще си хареса песен и ще хукне веднага да я копира, че и клип да снима, за да я пусне дни след оригинала.

Песента все пак си остава яка. Навремето сме се кефили на много кавъри с неуредени права, а на Галка е доста сполучлив такъв с интересен клип. Явно теорията ми за връщането към 90-те важи и в това отношение. :D Не че така трябва да се прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би наистина е съвпадение, но нека сме искрени - ако това се беше случило на друга дето сега е бременна форума отдавна щеше да я е оплюл и сравнил със земята.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би наистина е съвпадение, но нека сме искрени - ако това се беше случило на друга дето сега е бременна форума отдавна щеше да я е оплюл и сравнил със земята.

+1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От друга страна Галена през годините е доказала, че е професионалист. Че много клипове е изкопирала е факт, но за песен е странно. Може би Пайнер не са информирани добре и е регистрирана като кавър и съответно само аранжимента е на Ганев.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

П. не трябваше ли да е в пети-шести месец вече? На снимките от участието снощи изобщо не й личи.

 

Другият вариант е да не е чакала да мине третия месец като го е обявила, а да е било веднага щом е научила :dontknow:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От друга страна Галена през годините е доказала, че е професионалист. Че много клипове е изкопирала е факт, но за песен е странно. Може би Пайнер не са информирани добре и е регистрирана като кавър и съответно само аранжимента е на Ганев.

Е, няма как да е уреден кавър щом изпълнителят твърди, че е кражба.

Галка е тафнала този път, уви. Всяка щеше да е разкъсана за такова нещо, не само тя. Това, че в момента форума мълчи не значи, че хората не са наясно.

 

П. не трябваше ли да е в пети-шести месец вече? На снимките от участието снощи изобщо не й личи.

 

Другият вариант е да не е чакала да мине третия месец като го е обявила, а да е било веднага щом е научила :dontknow:

Не знам каква е тази работа с бебето на Преслава, но аз лично забелязах, че тя клони към бременна още от есента на миналата година. И вместо в момента да клони към лятно раждане, на нея още не й личи кой знае колко, странна работа. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам каква е тази работа с бебето на Преслава, но аз лично забелязах, че тя клони към бременна още от есента на миналата година. И вместо в момента да клони към лятно раждане, на нея още не й личи кой знае колко, странна работа. :1000 (29):

Може да е пометнала или да е бременна като слоновете по две години :dontknow:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...