Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Значи Галена краде като невиждала, а ние сме гнусни и злобни. Знаете ли изобщо какво е семпъл... Това са неща които се надграждат после с инструменти, мотиви и вокали и се отнасят към аранжимента. В случая тук както и при Моро му си говорим за кражби и за прилика в куплет и припев 1:1... Ето и певицата на оригинала е съгласна и потресена...

Сашо, феновете на Галена ги знаем, но ти си достатъчен коректив за да ти е ясно че не става въпрос за семпли.

Галена е просто некадърница и жалка картинка...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страйковете траят по 6 месеца. В момента нямат никакви.

А добре, значи имат право на още кражби. :1000 (29):

 

Може да е пометнала или да е бременна като слоновете по две години :dontknow:

:roll1:

Когато и да роди, според мен за РД на Планета ще си е на линия, дори и да изглежда като Емилия на по-предишното. :D Не ми се мисли в каква криза ще изпадне ако наистина направят турне, обаче... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво турне ще правят, нямат никакви хитове .. ще съберат 100 човека макс като във Варна :mf_surrender: :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо Галена се изкарва черната? Ганев е този, който за пореден път бива хванат да взема цели мелодии и да ги представя за свои. Нека не забравяме как в два поредни дни излязоха "Ако можеш" и "Мило мое", които са с различни "автори" и идентични припеви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги чакате нещо такова за да си чешете езиците... разберете, че в жанра вече няма нищо оригинално или новаторско. Вече 4-5 години се стои на едно и също музикално течение, а тези които държат да се "отличават" заимстват от поп-а. Не защитавам Галена, но това далеч не е първият такъв случай... след като им се кефите и продължавате да им броите милионите на тези клонирани песни (семпли) положението ще си остане същото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо Галена се изкарва черната? Ганев е този, който за пореден път бива хванат да взема цели мелодии и да ги представя за свои. Нека не забравяме как в два поредни дни излязоха "Ако можеш" и "Мило мое", които са с различни "автори" и идентични припеви.

Защото на Галена почти цялата и кариера е съпътствана с такива случки и изцепки. Явно тя кара авторите да си плюят на авторитетите с мазни пачки... Очевидно е...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги чакате нещо такова за да си чешете езиците... разберете, че в жанра вече няма нищо оригинално или новаторско. Вече 4-5 години се стои на едно и също музикално течение, а тези които държат да се "отличават" заимстват от поп-а. Не защитавам Галена, но това далеч не е първият такъв случай... след като им се кефите и продължавате да им броите милионите на тези клонирани песни (семпли) положението ще си остане същото.

Много объркващ коментар - сам казваш, че песните били клонирани, а когато се опитаме да възроптаем срещу това, "чешели сме си били езиците". :scratch: Последно имаме ли право на глас и мнение или по-добре да продължаваме сляпо да й броим милионите като овце?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо Галена се изкарва черната? Ганев е този, който за пореден път бива хванат да взема цели мелодии и да ги представя за свои. Нека не забравяме как в два поредни дни излязоха "Ако можеш" и "Мило мое", които са с различни "автори" и идентични припеви.

Напълно възможно, между другото. Много смотано се получи с песните на Лорена и Анелия, и там не бяха виновни те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

всеки може да купи СЕМПЛИ ! Няма нищо крадено

Всеки може да купи, но не и да ги ползва с цел печалба. :Vishenka_05: Ако беше законно, щяха да бъдат кредитнати авторите, не виждам да е направено.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо Галена се изкарва черната? Ганев е този, който за пореден път бива хванат да взема цели мелодии и да ги представя за свои. Нека не забравяме как в два поредни дни излязоха "Ако можеш" и "Мило мое", които са с различни "автори" и идентични припеви.

Не е само тя виновна, разбира се, но на нея й е за пореден път..

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИЗЯЖТЕ СЕ ОТ ЯД !

 

питах на Sozer Sepetci И НЕ Е КОМПОЗИРАЛ ТОЙ МУЗИКАТА !!!!!!!!!!!

Лидерката ми Тя :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Хубаво им затвори устите!!

 

Галена не краде! Урежда си всичко, ако е кавър - си плаща!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноо елементарни разсъждения - Галка не е като да не може да си плати правата, би било уникално тъпо да изкопира толкова очевидно песента без да е уредила нещата.

 

Алтернативно или набедения автор я е представил за авторска, или напазарения семпъл е достатъчно голям, та хем да си приличат песните, хем пак да се води авторска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпо с песента на Галена, мен няма да ми се промени мнението, защото в момента съм луд по нея, но това си е чист кавър. Честно казано не стига, че са 3 екипа на кръст в жанра, ама и дооооста крадливи... То не бяха семпли, музика, преведени текстове, нека се осъзнаят, че това не са им онези години, в които им се прощаваше всичко...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсват ми тези приятни и меланхолични балади, пускани в разгара на лятото. Към тази група отнасям и "Не се обръщай" на Емилия. :Vishenka_05: Жалко, че всичко се опропасти до безнадеждност.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...