Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Правеше се на луда. Има заснети кадри, може и да не ги е харесла, но е снимала няква част. Вече кога ще я пуска е друг въпрос.

За миналата година има 3 песни, защо да не е активна?

 

Защото говори за албум, концерт, книга, балади, а на среща почти нищо освен участия и нови клипове на половин година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симеонова,Варненската Плаза е нещо ужасно!! По-ниско ниво е и от тук! :gun_bandana:

Така е.През подледните години се забелязва деградация във всичко-алкохол,персонал,хигиена..

Вече няма свестни дискотеки във Варна :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е.През подледните години се забелязва деградация във всичко-алкохол,персонал,хигиена..

Вече няма свестни дискотеки във Варна :(

Вчера бях и на отварянето на Дъ култ.Пълен ужас,да бях отишъл на отварянето на летния Дъ руум. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена винаги е искала да има кариерата на Деса. Първо посегна към псевдонима и - Нова Десислава, а сега и към визията...

Е, не и отива.

 

Диагноза ти беше яка но на Джена вече и е много трудно за жалост...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена винаги е искала да има кариерата на Деса. Първо посегна към псевдонима и - Нова Десислава, а сега и към визията...

Е, не и отива.

 

Диагноза ти беше яка но на Джена вече и е много трудно за жалост...

 

Да те всички искат да са Деса според теб. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да те всички искат да са Деса според теб. :1000 (29):

Нормално е всички да искат ангелски глас, 20 годишна успешна кариера, вечни хитове и народна любов.

Коя нормална певица не би поискала да е Деса.

 

Лорена иска да е Галена, например, ама няма... :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е всички да искат ангелски глас, 20 годишна успешна кариера, вечни хитове и народна любов.

Коя нормална певица не би поискала да е Деса.

 

Лорена иска да е Галена, например, ама няма... :3fdb8960598fa63e:

 

Едва ли.

Всички искат да бъдат ангелския глас на галактиката, да имат формите на Деса, да имат нейната осанка, да притежават нейния стил и класа. Нейните сценични и адекватни изяви.

Дори тазгодишната победителка на Евровизия я изкопира откъм визия. КРАЛИЦА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва да се поставя под съмнение, че Джена на даден етап е искала да има кариерата на Десислава, след като артистичният й псевдоним в началото действително беше Нова Десислава? :1000 (29):

Помня колко шокиран бях като я чух за първи път. Помислих си, че е в Пайнер и те са й дали патентованият псевдоним Деси Слава. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, така си се казва жената .. наистина това "Нова" е неуместно, но все едно да кажем, че Мария Петрова иска да има кариерата на Мария и я копира :1000 (29):

 

Доста са различни Джена и Деса - и като излъчване, и като глас .. повече съм склонен да мисля че в определени моменти Ема е копирала Деса.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва да се поставя под съмнение, че Джена на даден етап е искала да има кариерата на Десислава, след като артистичният й псевдоним в началото действително беше Нова Десислава? :1000 (29):

Помня колко шокиран бях като я чух за първи път. Помислих си, че е в Пайнер и те са й дали патентованият псевдоним Деси Слава. :1000 (29):

Кой пък и го е дал този псевдоним? Стига глупости. Джена е коренно различна и като глас, и като стил, и като всичко от Деси. Това е асбурдно! Едно е някой да и го е лепнал този "псевдоним" само защото се е казвала Десислава, друго е тя да е заявила, че ще бъде НОВА ДЕСИСЛАВА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, така си се казва жената .. наистина това "Нова" е неуместно, но все едно да кажем, че Мария Петрова иска да има кариерата на Мария и я копира :1000 (29):

 

Доста са различни Джена и Деса - и като излъчване, и като глас .. повече съм склонен да мисля че в определени моменти Ема е копирала Деса.

Е, ако се казваше Десислава Валентинова нямаше да е проблем. Но тя буквално си се нарече Нова Десислава- това вече е притеснително. :1000 (29):

И Джина Стоева е Десислава, но още от самото начало си е сложила различен псевдоним, за да не я бъркат. Джена определено искаше да предизвика интерес покрай името си и постепенно да изгради кариера като на оригинала. А за да изгради такава кариера не е необходимо да имат нещо общо в стила си и излъчването, гласа...

За Емилия е ясно, тя беше един от временните клонинги, който за радост си извоюваха и свой имидж във времето.

 

Кой пък и го е дал този псевдоним? Стига глупости. Джена е коренно различна и като глас, и като стил, и като всичко от Деси. Това е асбурдно! Едно е някой да и го е лепнал този "псевдоним" само защото се е казвала Десислава, друго е тя да е заявила, че ще бъде НОВА ДЕСИСЛАВА.

Така де- никой не й го е давал, но аз в началото като не знаех в коя компания е Нова Десислава и си помислих, че това е поредния удар на Митко към Деса. :1000 (29): Щеше да е тотална гавра от негова страна да беше дал псевдонима на друга. Но в крайна сметка не беше така, Джена сама си е решила да привлича интерес с необичайно име.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Због тебе веруйе" ще направи 1 милион за 1 месец - Преси: кралица на хитовете и провалите! :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли.

Всички искат да бъдат ангелския глас на галактиката, да имат формите на Деса, да имат нейната осанка, да притежават нейния стил и класа. Нейните сценични и адекватни изяви.

Дори тазгодишната победителка на Евровизия я изкопира откъм визия. КРАЛИЦА!

Десислава от 2 години е по пълна и 37 години е била в топ форма. Сравнението ти е нелепо и злобно.

Лорена да роди дете на 40 и да я видим на какво ще прилича. Ама трансексуалните не могат да раждат, така че няма как да разберем... Лорена май копира победителя от евровизия преди 4 години - жената с брада. Само че лорче се обръснало

 

Е, така си се казва жената .. наистина това "Нова" е неуместно, но все едно да кажем, че Мария Петрова иска да има кариерата на Мария и я копира :1000 (29):

 

Доста са различни Джена и Деса - и като излъчване, и като глас .. повече съм склонен да мисля че в определени моменти Ема е копирала Деса.

Не казах че Джена е копирала Деса, а че и се иска да е Деса. Много различни неща. Джена си има свой стил и не копира никой. Дори последните години Джена е копираната.

 

Но да, за пръв път за Джена се заговори покрай нелепия псевдоним който сама си измисли - Нова Десислава. В Пайнер стана Деси Валентинова, а впоследствие Джена. Тъпата идея отвсякъде личи че е с цел извличане на дивиденти от топ звездата ДесиСлава тогава

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва да се поставя под съмнение, че Джена на даден етап е искала да има кариерата на Десислава, след като артистичният й псевдоним в началото действително беше Нова Десислава? :1000 (29):

Помня колко шокиран бях като я чух за първи път. Помислих си, че е в Пайнер и те са й дали патентованият псевдоним Деси Слава. :1000 (29):

Ти болен ли си, нищо общо нямат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти болен ли си, нищо общо нямат.

В този форум понякога въобще не схващате какво искам да кажа, дори и да съм го обяснявал. И не само аз, де...

Не съм казал, че едната копира другата, а че едната в началото е искала да има кариерата на другата. Джена започна да пее, когато Десислава имаше около 10-годишна кариера и сумати нови звезди искаха да имат нейните успехи. Може би затова Джена реши да провокира като си сложи тъп псевдоним, свързан с подобна огромна звезда. Иначе между кариерите им няма почти нищо общо, но няма защо да се лъжем, че в началото Джена не е искала да е успешна като Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този форум понякога въобще не схващате какво искам да кажа, дори и да съм го обяснявал. И не само аз, де...

Не съм казал, че едната копира другата, а че едната в началото е искала да има кариерата на другата. Джена започна да пее, когато Десислава имаше около 10-годишна кариера и сумати нови звезди искаха да имат нейните успехи. Може би затова Джена реши да провокира като си сложи тъп псевдоним, свързан с подобна огромна звезда. Иначе между кариерите им няма почти нищо общо, но няма защо да се лъжем, че в началото Джена не е искала да е успешна като Десислава.

Интересено как все никой не можел да те разбере. Лудите и те така, мислят по същия начин...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този форум понякога въобще не схващате какво искам да кажа, дори и да съм го обяснявал. И не само аз, де...

Не съм казал, че едната копира другата, а че едната в началото е искала да има кариерата на другата. Джена започна да пее, когато Десислава имаше около 10-годишна кариера и сумати нови звезди искаха да имат нейните успехи. Може би затова Джена реши да провокира като си сложи тъп псевдоним, свързан с подобна огромна звезда. Иначе между кариерите им няма почти нищо общо, но няма защо да се лъжем, че в началото Джена не е искала да е успешна като Десислава.

Джена свързано с Десислава? Освен първата буква, нищо общо няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...