Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, колко му се иска, малко по-естествена музика, живи инструменти, фолклорни мотиви и добър глас.

Голяма грешка правят като роботизират песните. Искаме си етно/фолк мотивите. Толкова традиционни български инструменти има, а те ни натрисат индийски и цигански вокали вместо музика... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убийствена е. Личи си, че е музикант момчето.

Че истинска любов е само любовта преминала през огън и вода

загрявала сърцата ви в нощта с дни и с години .. дордето да сте живи.

 

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че истинска любов е само любовта преминала през огън и вода

загрявала сърцата ви в нощта с дни и с години .. дордето да сте живи.

 

:Vishenka_05:

 

Кели, искам да коментираш скандалния трак “Вътре в мен”, който дружно окачествихме като мегахит. Коментирай и сексуалната симулация в клипа.

 

Яни изкара 100 пъти по-добра песен от Джена. То нейното не може да се нарече и песен де. Очакваме Камелия, Глория, Райна и Калудова да скандализират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна във форума не се е харесвала песен толкова, колкото тази на Яни. :3fdb8960598fa63e:

Наистина песента е трепач. И коментарите са много положителни. Отново се връщаме на това - как трябва да изглежда поп-фолка.. мелодичен, без излишни напъни за модернизиране/рапиране, без излишни чупки и стойки, с хубав аранжимент и текст. И ето на, че се получава. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом толкова се захласвате по някакъв си Яни, то работата действително е за плач.

И хипотезата ми, че сега е моментът Калудова да забие едно добро парче, с което да се завърне категорично и да изпъкне, поради липсата на конкуренция, или конкуренция в лицето на... Не на Джена, Преслава, Андреа или Мария, а ... Яни! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно се надявам всички да се активизират през лятото. Време е за купуване на кавъри. Нашите композитори издишаха.
Още миналата седмица казах, че лелче трябва да кавърдиса едно парче, за което Сашо писа, че се избухвало много на него в Плаза. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Досега никоя друга песен на Лазар не е правила над 100 хил. гледания за 24 часа или бъркам? Много ме радват коментарите. Гергана определено липсва на аудиторията. Дано това я нахъса да пуска песни по-често. Има шанса да се завърне в топ 10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Емилия се възстанови бързо и безпроблемно, както и другите. Нещо страшно е по тия пътища, няма гаранция за никого, нито каква кола шофираш. Много трябва да се внимава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, не, не мога...спуках се от смях..пуснете този клип и първата песен "От извора" Стояна пее с Ивана..ама на Ивана гласът изобщо не се чува, а на Стояна..толкова фалшиво, че падам от смях! Пуснете го :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избраните от вас до този момент най-добри текстове, които ще се състезават помежду си на следващия етап за най-добър попфолк текст:

 

Част 1 - Теньо Гогов:

 

 

 

 

 

 

 

 

Част 2 - Мариета Ангелова

 

 

Вие ще определите коя ще бъде песента на Ивана в тази част. Предстоят Преслава и Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не държа на нищо, защото ми е през аудиото за тоя жанр вече, сами си потъпкаха и не веднъж съм казал, и ще продължавам, и въобще не ми дреме от мненията ви - факт е, че част от вината за засирането на жанра е лично на Оцко и Кости, но македонското нещо е в пъти по-зле. Кости поне не изложи в някакви вокали, а и те песните му нямат такива (освен онова "Кости Форца").

 

Аз го казах - не е лошо момчето, поне пее, за разлика от другите посерковци, но до там.

 

В момента се откроява само една Лорена и донякъде Тереза, която почна с мангалиите, но нали това трябва да пее, за да я канят в кръчмите в Чехия, Белгия и Холандия, та на тоя принцип. Стилиян също, дори си го призна пред "Открит микрофон".

 

Гласа на този ми напомня за Дилан и ако бяхме по времето, в което Фен мачакаха Пайнер и Оцко още не беше превъртял и зажаднял за пари ( и правеше песни за Ара) - щеше да е средно известна песньовка.

В сегашно време - няма да стане.

 

Като съм реален, не значи, че съм негативен. Дори съм позитивен - става за кръчма. Другите и до там няма да го изкарат.

Като ти гледам изблиците и истериите , плачеш си за усмирителна риза. Кой кога и къде говори за копкуренция... Написах точно и ясно че има развитие в канала на Хит и застой в Пайнерския... И конкретно визирах песните, които излизат в двата канала , а не клипове, участия и т.н.

До миналата година всичко което излизаше в канала на Хит беше копие на друга песен, с цигански вокали и от бездарници. Последните месеци се усеща една приятна промяна в начина им на работа и смятам че това е по верния път. По добре евтини клипове но с идея отколкото поредните хвърлени пари на вятъра за садо мазо сцени в мазето на Пайнер.

 

А и е повърхностно да обвиняваш Оцко или който е да е по единично за краха на чалгата. За мен е виновен Митко Пайнера и той трябва да носи отговорност и да плаща за грешките си. Половината му певици са без участия за баловете. А Оцко отдавна не работи за пайнерки, така че е глупаво той да ти е виновен за всичко.

В този бизнес всичко е взаимосвързано. Чалгата като бранш опорочава всеки нов автор и ново течение. Много преди Оцко Пайнера и чалгата изпиваха и изчерпваха всички автори които създадат 2-3 хита. Просто целия бранш им се хвърля като кучета на кокал от жажда за хит и амбиция да пробият. Защо когато Кости и Оцко работеха за Ара ги нямаше масово тези проблеми. Пайнер се вкопчва като удавник за сламка за всяко успешно нещо докато не втръсне до лудост. Така бе и с Токича, и с Оцко, и с Драганински, и с Кости, и с цигански вокали, и с лей лей а сега и с рапирането. Вместо всеки да търси своето звучене и място в бранша, се поръчват копия на предни хитове. А и дори доказани автори имитират звученето на Оцко за да търсят успеха. Като Пашев ... И Ганев вече е опорочен от същата система.

 

Оцко е гений и износи жанра 10 години на гърба си. Като им е виновен той, защо не се търсят решения ами си бършат всички ръцете с него и продължават по старата схема..

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко е гений и износи жанра 10 години на гърба си. Като им е виновен той, защо не се търсят решения ами си бършат всички ръцете с него и продължават по старата схема..

Оцко е крадльо, без никакъв усет за музика. Не е измислил и една лично негова мелодия за целия му период с Пайнер. Радвам се че изпълнителите усетиха какъв е, и масово спряха да го търсят за песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко е крадльо, без никакъв усет за музика. Не е измислил и една лично негова мелодия за целия му период с Пайнер. Радвам се че изпълнителите усетиха какъв е, и масово спряха да го търсят за песни.
Да ровя ли какво си писал за "Режим - неприлична" тогава? Или като Пресинка е взимала наградата за песен на годината с Оцко? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...