Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Насила хубост не става. Не и се отдава да рапира. Хората усещат когато се правиш на нещо, което не си.

Нейните т. нар. 'рап песни' не са чак толкова рап, колкото се изкарват. Единствено МамаУраган и донякъде Босът се доближават повече до тази стилистика, но пак не са някакви в стил истински рапъпки като Миси Елиът или Карди Би. Но наистина, тя и в другите си парчета вече взе да включва нещо такова и не знам какво е това нейно желание да е не-чалга певица. Може би се влияе от приятелството си с най-голямата не-чалга звезда сред чалгарките, но не на всяка й отива да е пълноценно такава. :D

Аз лично нямам против да слушам и такива парчета от Галена, но масата хора си я възприемат за една от най-големите в поп-фолка и искат от нея типичен поп-фолк. Дано да се отчете с дуета с Цветелина. Щом го монтират толкова време очаквам нещо епично.

 

Мен ако питате, време е старата генерация да атакува пълноценно с техния поп-фолк. Все още държа на тезата си, че музиката днес е доста по-разнообразна от онези покъртителни периоди с еднакви песни, но като гледам на масовия слушател му се слуша нещо баш различно. Глория, Ивана и Камелия да се събуждат! И Деси, но тя вече си е будна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Профилът и е пълен със семейни снимки. С Галин, с децата, общи. Да, определено не парадира със семейството си. :1000 (29):
А ти защо я следиш, след като добре знаем, че я ненавиждаш? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо никой не коментира новата песен на Джена, която се очертава да е супер хит?
Очертава се като пореден провал за Валентинова - Стоева, която трябва да се завърне към мелодичния попфолк, в който се кахъреше по любимия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Ма, не-не, моля ви са, как ще пиша във форум?

 

- Ми той умрял, ма!

 

:3fdb8960598fa63e:

Ще се съживи... Само трябва лелята на всички времена да си пусне най-сетне лятното предложение! Но тя е заета да слабее и да се снима изпъчена и нахендрена къде ли не, както и с рождени дни на светски лордове... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се съживи... Само трябва лелята на всички времена да си пусне най-сетне лятното предложение! Но тя е заета да слабее и да се снима изпъчена и нахендрена къде ли не, както и с рождени дни на светски лордове... :mf_surrender:

 

Ааа, на тоя лицемерен миндил ли му е отишла на РД-то. Дано да е извлякла някаква полза от това, че иначе срам! Не се търпи Женята Минчев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, на тоя лицемерен миндил ли му е отишла на РД-то. Дано да е извлякла някаква полза от това, че иначе срам! Не се търпи Женята Минчев.
Откъде знаеш? Той не спи с хора от Пловдив... :1000 (29):

 

Иначе и аз това казах - дано да е получила хонорар, че ако ще му пее без пари по измислените мероприятия, като Дюран-Дюран Есил, просто си плаче за бой!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде знаеш? Той не спи с хора от Пловдив... :1000 (29):

 

Иначе и аз това казах - дано да е получила хонорар, че ако ще му пее без пари по измислените мероприятия, като Дюран-Дюран Есил, просто си плаче за бой!

 

Оо, тя е пяла! Аз мислех, че само го е удостоила с присъствието на пърхащите си 12-сантиметрови мигли. Леля не е проста, нито вчерашна, все е извлякла някакъв келепир от цялата работа.

 

Искам леля да скандализира като Елена Йончева и да забременее на 50. На чалгата й трябва нещо интересно и скандално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, тя е пяла! Аз мислех, че само го е удостоила с присъствието на пърхащите си 12-сантиметрови мигли. Леля не е проста, нито вчерашна, все е извлякла някакъв келепир от цялата работа.

 

Искам леля да скандализира като Елена Йончева и да забременее на 50. На чалгата й трябва нещо интересно и скандално.

Луд ли си? :mf_surrender:

Тъкмо отслабна и сега е време само за песни и клипове под душа или направо! :Vishenka_05:

Бременността оставяме на Пресли, която трябва да се грижи за дом и Павелчо старши и младши и чакаме леля да се завърне в челото на класацията на Ема в Сигнал, че май друга не остана. :1000 (29):

 

А от Женя не знам какво е могла да си вземе - сексуален келепир, едва ли... Кеш ще да е!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луд ли си? :mf_surrender:

Тъкмо отслабна и сега е време само за песни и клипове под душа или направо! :Vishenka_05:

Бременността оставяме на Пресли, която трябва да се грижи за дом и Павелчо старши и младши и чакаме леля да се завърне в челото на класацията на Ема в Сигнал, че май друга не остана. :1000 (29):

 

А от Женя не знам какво е могла да си вземе - сексуален келепир, едва ли... Кеш ще да е!

 

Ако иска да се състезава с Преслава, Галена, Емилия и другите в топа трябва да забременее отново!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Стояна ли? :3fdb8960598fa63e:

 

Стояна с тия гени ще създаде много калпаво поколение, а и подозирам, че има малка пишка. От онзи Васил да е детето, той е снажен и по-бива. Пред Теодора да се отрича до последно, че Ваня е бременна. Да й се обясни, че проблемът с щитовидната се е завърнал и леля просто отново е пуснала коремче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стояна с тия гени ще създаде много калпаво поколение, а и подозирам, че има малка пишка. От онзи Васил да е детето, той е снажен и по-бива. Пред Теодора да се отрича до последно, че Ваня е бременна. Да й се обясни, че проблемът с щитовидната се е завърнал и леля просто отново е пуснала коремче.
Васил действително си става... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо се чувствам безсилен. Единствената чалга песен, която въртя от дъжд на вятър е "Топ" на Александрова. В това положение съм поне от 2-3 месеца. :dontknow: :1000 (6):

 

Нищо не ми харесва и това е. А какъв чалгар бях :derisive: Вече дори като излезе нова песен, я проверявам след 2-3-4-5 дни, а не както преди на същия ден. Явно загубих интерес генерално към бълвочите.

 

Интересно ми е: кои са хитовете в чалготеките? Освен Александрова и Емилия, не виждам какво друго ново се върти там... (говоря за последния месец-два)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо се чувствам безсилен. Единствената чалга песен, която въртя от дъжд на вятър е "Топ" на Александрова. В това положение съм поне от 2-3 месеца. :dontknow: :1000 (6):

 

Нищо не ми харесва и това е. А какъв чалгар бях :derisive: Вече дори като излезе нова песен, я проверявам след 2-3-4-5 дни, а не както преди на същия ден. Явно загубих интерес генерално към бълвочите.

 

Интересно ми е: кои са хитовете в чалготеките? Освен Александрова и Емилия, не виждам какво друго ново се върти там... (говоря за последния месец-два)

Анелия, Преслава, Галена ... Азис

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да те вземат американци от летището и да ти пуснат ”Бръмм” на Анелия и Джулия :1000 (29):

Предполагам някой от българите я е пуснал,че да я чуят и да се зарибят.

Иначе на мен тази песен така и не ми хареса.Особено това бръм ми звучи комично,а не вървежно :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Запознайте се с този хит и го коментирайте: :Vishenka_05:

ПЕРДЕНЦА, УШЕНЦА - СА, СА !!!

-A., Gerganafen, MrKidGSA - Ъйдеее, вие сте сега :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...