Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Няма какво да губи за разлика от Петето която бълва като за последно.. този месец ще заснеме още 3 клипа и 2 от тях ще се пръкнат до края на годината

 

Как беше го казал "класикът"?

 

"Леле Галче, отиде кариерата..."

 

 

:hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате факта, че Лорена ще мине за 24 часа Теди Александрова :girl_witch:

 

Каруцата на Пайнер отиде заедно с коня у барата, барабар с милионният си канал... :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да губи за разлика от Петето която бълва като за последно.. този месец ще заснеме още 3 клипа и 2 от тях ще се пръкнат до края на годината

Подготвя се предварително, за може да отдели повече внимание на бебето. Не виждам нищо лошо. Поне няма да го използва с цел PR като любимката ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате факта, че Лорена ще мине за 24 часа Теди Александрова :girl_witch:

 

Защото на Лорена песента е 1000 пъти по-яка. Тая Александрова не вижда ли,че вече се е изтъркала с тия лиготии ,които поднася аман вече от такива , които разрушиха поп-фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подготвя се предварително, за може да отдели повече внимание на бебето. Не виждам нищо лошо. Поне няма да го използва с цел PR като любимката ти.

Мислиш ли? Обзалагам се, че веднага след раждането Петя ще е на сцената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислиш ли? Обзалагам се, че веднага след раждането Петя ще е на сцената.

И аз така мисля. Не знам какви са тези теории, че ще почива 1 година. Звучи абсурдно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнерци тая година нещо ги тресе. Песните, които си пускам доброволно, се броят на пръстите на едната ръка - Твое копие, Диагноза ти, Пионката, Твоя бях и Зоопарк, като само първите 2 още не са ми писнали. Всичко друго е или много, много претоплена манджа, или опит да сме много модЙерни с текстчета за линийки и побългарено рапиране. Очаквам Галена и Янева да избухнат с тоя дует, че положението е зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е от претоплените манджи. :) Слушах я 3-4 дена и това беше.

:gun_bandana:

На Джена, Джулия и Анелия - също са претоплени манджи. Само последната е хит.

 

п.с. Миналата година беше същото, ако не и по-зле.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana:

На Джена, Джулия и Анелия - също са претоплени манджи. Само последната е хит.

 

п.с. Миналата година беше същото, ако не и по-зле.

Преси вече е бита карта, не ни вълнува и спри да я натрапваш на хората! "Обратно в играта" както блесна, така и угасна... А дуетът даже и не блесна.

На Джена парчето е много приятно, странно, че не стана мега хит. И аз си го слушам често. Както и "Зле те чувам" и "Твое копие". "Пионката" също не е зле, но нещо не се получи там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси вече е бита карта, не ни вълнува и спри да я натрапваш на хората! "Обратно в играта" както блесна, така и угасна... А дуетът даже и не блесна.

На Джена парчето е много приятно, странно, че не стана мега хит. И аз си го слушам често. Както и "Зле те чувам" и "Твое копие". "Пионката" също не е зле, но нещо не се получи там.

Ако Преси е бита карта, не знам Ванча какво трябва да е, но всеки ден по хиляда пъти ни я натрисаш.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропускате ''По такива си падам'' и ''Зле те чувам''.

Липсата на нови автори си казва думата. Преди като прочитахме, че една песен е на Лобошки (примерно) мигом я зачертвахме като провал а сега сигурно с интерес ще си я пуснем защото няма да е Ганев или Пашев. Калин Димитров също вече не е от най-активните. Кали е първата дето работи с Лили Димова от сто години сигурно. Дано почнат повече на нея да залагат. Абе доста зле е положението. Няма нови автори.

А Джена след топ хитовете ''Коя'' и ''Тук жена му пази'' пак пусна някакви проекти които не се забелязват. Не и се получава нещо.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Преси е бита карта, не знам Ванча какво трябва да е, но всеки ден по хиляда пъти ни я натрисаш.
Моето натрисане се получава, твоето - очевАдно не! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето натрисане се получава, твоето - очевАдно не! :3fdb8960598fa63e:

Не е вярно, щом се дразниш, се получава :3fdb8960598fa63e:

 

Поздрав с един пролетен хит на Ана :Vishenka_05: И сега да правеше такива песни ..

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...