Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Влюбена съм в новата графика за "Нереализираните", която Пачо направи и я пускам предварително, за да я видите!

Това са изпълнителите, които предстоят в следващия кръг. Днес ще можете да гласувате за Теди Александрова.

 

cda727fbcd9071a7.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влюбена съм в новата графика за "Нереализираните", която Пачо направи и я пускам предварително, за да я видите!

Това са изпълнителите, които предстоят в следващия кръг. Днес ще можете да гласувате за Теди Александрова.

 

cda727fbcd9071a7.jpg

Ооо Коцето и Тонката :Vishenka_05:

Нямам търпение да видя какво си избрала от тях.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо Коцето и Тонката :Vishenka_05:

Нямам търпение да видя какво си избрала от тях.

На мен от този кръг, любимата ми песен е на Кали. Не мога да спра да я слушам и тананикам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен от този кръг, любимата ми песен е на Кали. Не мога да спра да я слушам и тананикам.

Като я спомена, какво ще кажеш за последната й песен? На мен не ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като я спомена, какво ще кажеш за последната й песен? На мен не ми харесва.
Уважавам Кали като голям глас и артист, който винаги иска да е сред актуалните.

Но според мен, притеснена от неуспеха на "Пионката", избърза. Нищо особено, повтаря се и като саунд, а и като клип и излъчване ми напомня "Каква съм луда".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 37 минута, Силвия започва да говори за отношенията с Десислава. Личи си, че не е преодоляла коя от двете стана голяма звезда, както и причините да избълва онези неща за сексуалните подвизи на колежката си по вестници. Разбира се, пред камерата на Емилия Стоянова, така и не е посмяла да говори същото, пак е с недомлъвки, но...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уважавам Кали като голям глас и артист, който винаги иска да е сред актуалните.

Но според мен, притеснена от неуспеха на "Пионката", избърза. Нищо особено, повтаря се и като саунд, а и като клип и излъчване ми напомня "Каква съм луда".

Да, и на мен ми плилича на "Каква съм луда".

"Пионката" е много добра песен, не знам защо не стана хит, или поне по-харесвана. Клипа също е хубав, не е скъпарски и кой знае какво, но като за Кали е добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност като се замисля Емилия е в тотална дупка , та тя няма самостоятелен хит незнам си от колко време, но винаги хитрушата се опира на силните на деня - Емрах и Тони Стораро , хитра гърбава Башурка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност като се замисля Емилия е в тотална дупка , та тя няма самостоятелен хит незнам си от колко време, но винаги хитрушата се опира на силните на деня - Емрах и Тони Стораро , хитра гърбава Башурка!

Емрах ?? Кое му е силното??? Никой не го знаеше кой е.

Ако говорим за успешна кариера - Емилия и доста над Стораро.

Има повече на брой хитове към днешна дата, участията й са повече, като лице в медиите е доста по известна и много повече пишат за нея, има турнета, големи концерти и кво ли още не в биографията си. Стораро кога е пял пред 30 000 публика?? Щото Емилия е пяла няколко пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност като се замисля Емилия е в тотална дупка , та тя няма самостоятелен хит незнам си от колко време, но винаги хитрушата се опира на силните на деня - Емрах и Тони Стораро , хитра гърбава Башурка!

Е глупости. Кое му е силното наистина на Емрах? Емилия го направи "силния" на деня. Да видим той какво ще направи сам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емрах ?? Кое му е силното??? Никой не го знаеше кой е.

Ако говорим за успешна кариера - Емилия и доста над Стораро.

Има повече на брой хитове към днешна дата, участията й са повече, като лице в медиите е доста по известна и много повече пишат за нея, има турнета, големи концерти и кво ли още не в биографията си. Стораро кога е пял пред 30 000 публика?? Щото Емилия е пяла няколко пъти.

Повече на брой хитове от Стораро имала Башурка... :1000 (29):

Ти си броил колко са писали в медиите за нея и колко за Стораро...

Той пък е закривал турнето на Фен тв. Има награди за певец на годината, докато Башурана никога не е била с най-голямата награда!

Пял е пред огромна публика на Балканските музикални награди.

Да не говорим, че той, за разлика от Башурка, пее изцяло на живо на своите участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влюбена съм в новата графика за "Нереализираните", която Пачо направи и я пускам предварително, за да я видите!

Това са изпълнителите, които предстоят в следващия кръг. Днес ще можете да гласувате за Теди Александрова.

 

cda727fbcd9071a7.jpg

Ееее, Янева, пак ли без Валя? Или нея я пазиш за крайния отбор при новите треторазрядници...?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее, Янева, пак ли без Валя? Или нея я пазиш за крайния отбор при новите треторазрядници...?
Валя ще бъде редом с други големи звезди, останали по-назад след силния си дебют, но вече в следващото издание на темата. Остават още два кръга - този с Кали, Таня, Екстра Нина, Коцето и Екстра Нина, както и "Азис и дуетни половинки", след което ще се появи компилацията с десетте най-високон оценени нереализирани песни от този етап. И продължаваме наново.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя ще бъде редом с други големи звезди, останали по-назад след силния си дебют, но вече в следващото издание на темата. Остават още два кръга - този с Кали, Таня, Екстра Нина, Коцето и Екстра Нина, както и "Азис и дуетни половинки", след което ще се появи компилацията с десетте най-високон оценени нереализирани песни от този етап. И продължаваме наново.

Аааа, добре. Така може. :)

Да те питам - не си ли малко крайничка спрямо Емилия?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече на брой хитове от Стораро имала Башурка... :1000 (29):

Ти си броил колко са писали в медиите за нея и колко за Стораро...

Той пък е закривал турнето на Фен тв. Има награди за певец на годината, докато Башурана никога не е била с най-голямата награда!

Пял е пред огромна публика на Балканските музикални награди.

Да не говорим, че той, за разлика от Башурка, пее изцяло на живо на своите участия.

Повече са - да. Стораро има 3 големи хита останали във времето, другото му бяха комерси на килограм, да не говорим, че пуска предимно мръсни и мазни кючеци със всички мангали от Диапазон.

Естествено, че са писали повече за нея в медиите - скандалите с Анелия, Коко Динев, сега Башур, много по-апетитна хапка е от Стораро, който като образ не е интересен на никого, съмнява мя да има и кой знае колко фена. Сравни им страниците в инста и фб.

Не можеш да сравняваш конкуренцията при мъжете и жените. Когато Тунчер е печелил е имало 3-4 певеца на кръст, за сметка на поне 20.топ певици борещи се за наградата.

Балкански награди на площад, пред 30к на стадион с платен вход , и то не еднократно. Всички знаем колко.посещавани бяха турнетата до 2007, на които Ема винаги е присъствала.

Друго - клиповете на Ема са в пъти по добри от евтинджаците а Стораро, които са по зле и от тея на Петя от Добрич. Стораро е един посредствен изпълнител...това е истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да те питам - не си ли малко крайничка спрямо Емилия?
Имам си мнение! Какво да направя, като ми е противна?

 

Ето, днес качих "Не се променям", която е силна песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече са - да. Стораро има 3 големи хита останали във времето, другото му бяха комерси на килограм, да не говорим, че пуска предимно мръсни и мазни кючеци със всички мангали от Диапазон.

Естествено, че са писали повече за нея в медиите - скандалите с Анелия, Коко Динев, сега Башур, много по-апетитна хапка е от Стораро, който като образ не е интересен на никого, съмнява мя да има и кой знае колко фена. Сравни им страниците в инста и фб.

Не можеш да сравняваш конкуренцията при мъжете и жените. Когато Тунчер е печелил е имало 3-4 певеца на кръст, за сметка на поне 20.топ певици борещи се за наградата.

Балкански награди на площад, пред 30к на стадион с платен вход , и то не еднократно. Всички знаем колко.посещавани бяха турнетата до 2007, на които Ема винаги е присъствала.

Друго - клиповете на Ема са в пъти по добри от евтинджаците а Стораро, които са по зле и от тея на Петя от Добрич. Стораро е един посредствен изпълнител...това е истината.

Добре, де - дай да чуем кои са тези по-големи вечни хитове на Гърбавата, защото аз на Стораро ги докарвам доста повече от три.

Каква гордост за селяндурката, че била писана от медиите повече заради тримата си популярни тъпкача и далеч по-известната си колежка Анелия! :mf_surrender: Когато Стораро печелеше тази награда, успяваше да пребори едно име, което е достатъчно силно и хитово, това е Азис, да не говорим, че и Коцето е имал силни години и му е дишал във врата.

Турнетата със сигурност щяха да са си посещавани и без Башурка, която да си вее чаршафите там.

А дали Стораро е посредствен изпълнител, едва ли ти си този, който може да определи... Все пак, за теб големи изпълнители са Камелия, Яница, Галин, Емануела, Алисия - все доказани бездарници, които могат да му дишат праха по отношение на хитове, албуми и глас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, не знам как все най-омразните ти певици правят дуети с любимците ти - Преси с Борис Дали, Еми с Борис Дали, Преси със Стораро, Еми със Стораро .. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, не знам как все най-омразните ти певици правят дуети с любимците ти - Преси с Борис Дали, Еми с Борис Дали, Преси със Стораро, Еми със Стораро .. :3fdb8960598fa63e:
Като бил толкова посредствен певец Тони, защо уж голямата певица - Емилия, прави дуети с него? :mf_surrender:

А тя Преси с кого ли не направи дуети, милата! Два дуетни албума може да издаде! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като бил толкова посредствен певец Тони, защо уж голямата певица - Емилия, прави дуети с него? :mf_surrender:

А тя Преси с кого ли не направи дуети, милата! Два дуетни албума може да издаде! :D

И кой от кой по-голяма боза се оказаха, с две-три изключения за 10 години :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...