Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ми да ти кажа попаджийките пеят доста добре. Гера, Дара и Тита да къде, къде пред Андреа. Пяли та пяли на живо и по риалитита и.къде ли не.

Да не говорим сценично поведение, където онея са огън

. А Андреа всички знаем кво дърво е в танците, до скоро едвам улучваше ритъма.

Медийно-да. Клипове, песни, гледания...съгласен съм. Но идва момент, когато не ти стига само това...

А Галена глас и усет за танци има ли? Пее като настъпан гарван, а в танците и поведението не искам да коментирам. :3fdb8960598fa63e:

Разбирам те, искаш да ми кажеш че Андреа няма пълния пакет за лидер, но то никоя в чалгата го няма. На всяка й куца нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз наистина не разбирам довода, че Андреа трябва да е благодарна на композитора, а не на себе си за постигнатото. Много ясно че когато и двамата се нацелят нещата се получават, но нормално да има спекулации кой е по-добрия в най-якия тандем певица-композитор в чалгата. :3fdb8960598fa63e:

Ми то се вижда, кой на кого. Кости продължава да прави хитове на всякви певици от различни държави и континенти дори.

Плодължи да прави.хитове за Галена, Мара, Янева...

Андреа след Кости рязко се промени. Оцко я спаси точно за 1 песен, следващите му за нея бяха зле. От там насетне тя самата се луташе, я с кючеци, я с Азис, изреди всички топ композитори, но не видяхме резултата, който Кости и беше дал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Галена глас и усет за танци има ли? Пее като настъпан гарван, а в танците и поведението не искам да коментирам. :3fdb8960598fa63e:

Разбирам те, искаш да ми кажеш че Андреа няма пълния пакет за лидер, но то никоя в чалгата го няма. На всяка й куца нещо.

Естествено, че има. Галена е много по-атрактивна в танците. Кво пишеи глупости. Да не качаваме само клипове, че на Андреа са много.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докрай

Предай се

Едно

Пробвай се

Най-добрата

Секс за ден

 

бяха стабилни хитаци и без Кости

Тази не е хит, но към тези бих добавил "Пий едно от мен", "Няма да съм аз" и "Полудей".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докрай

Предай се

Едно

Пробвай се

Най-добрата

Секс за ден

 

бяха стабилни хитаци и без Кости

Предай се особено!

Не са на нивото на песните й от Кости. Само Докрай и Пробвай се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Предай се" беше номер 1 в Сигнала поне две-три седмици през есента на 2011, а тогава хората гласуваха за тая класация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Предай се" беше номер 1 в Сигнала поне две-три седмици през есента на 2011, а тогава хората гласуваха за тая класация.

"Най-добрата" беше 8 пъти, но Сашо мисли че не може да се мери със "С теб да бъдем пак" примерно. :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Най-добрата" беше 8 пъти, но Сашо мисли че не може да се мери със "С теб да бъдем пак" примерно. :1000 (20):

 

Да, наистина, по какво "Най-добрата" отстъпва по хитовост на песните от Кости?

 

"Искам, искам" от Кости ли беше? И тя беше хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз Галя си я оценявам, защото благодарение на нея още мога да твърдя, че чалгата държи ниво, но за мен едноличен лидер без конкуренция е само 2013 и 2015, а вие ми говорите за 8 години в които са мачкали още поне 5-6 певици.

Комплексно не мисля, че не е била лидер Галена през всички тези години. Дали 1 години певица Х е направи колкото нея хитове е без значение, когато при тази певица липсва комплексното представяне, за да си го мери с Галена -фенската база, добрите клипове, модерна цялостна визия, разнообразие, дори емоция в реализирането на идеите. Единствено Анелия се доближава до това ниво в последните години, но липсата на фенска подкрепа й убива усилията.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, наистина, по какво "Най-добрата" отстъпва по хитовост на песните от Кости?

 

"Искам, искам" от Кости ли беше? И тя беше хит.

Не е на Кости, кавър е и май Оцко го е дооправял.

Иначе след периода с Кости има само "Никой друг" и "Лош герой", които не бяха хитове. Кости се изтърка, а не Андреа.

 

Той в момента няма никакви хитове, а Андри има. Последните му големи са "Хавана" и "Хабиби", които са от преди 4 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове като "Хавана", "Кой" и "Пей сърце" ли са?

 

 

Е, то и "В сърцето си ми ти" не е като "Луда по теб", ама тва не значи че не е хит. :mf_surrender:

 

Абе за 40 минути имаш напредък :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е на Кости, кавър е и май Оцко го е дооправял.

Иначе след периода с Кости има само "Никой друг" и "Лош герой", които не бяха хитове. Кости се изтърка, а не Андреа.

 

Той в момента няма никакви хитове, а Андри има. Последните му големи са "Хавана" и "Хабиби", които са от преди 4 години.

 

Караваната е отпреди 3, но да, прав си, че се изчерпа. Затова е интересно Галена каква манджа е надробила с него сега..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е на Кости, кавър е и май Оцко го е дооправял.

Иначе след периода с Кости има само "Никой друг" и "Лош герой", които не бяха хитове. Кости се изтърка, а не Андреа.

 

Той в момента няма никакви хитове, а Андри има. Последните му големи са "Хавана" и "Хабиби", които са от преди 4 години.

Стара каравана и море на един метър... :whistling:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то и "В сърцето си ми ти" не е като "Луда по теб", ама тва не значи че не е хит. :mf_surrender:

Идеята е, че Кости е направил Андреа успешна. Не тя него.

Искам, искам е на Кости, даже първо я е продал на Джордан, а после Оцко й прави.аранжимента на Андреа. Там е смесила Оцко и Кости...опасна е .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Караваната е отпреди 3, но да, прав си, че се изчерпа. Затова е интересно Галена каква манджда е надробила с него сега..

Кости няма как да пробута нещо кофти на Галена. Той от 3 години й праща постоянно дема, а тя едва сега си е избрала нещо. Няма как да не се постарае за нея, ако иска отново да направи хит у нас и да му се наредят пак на опашка.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сетне нещо в чалгата, което да те грабне и да е наистина добро за слушане. Тази година са излезли точно 5 песни, които са ми любими - "Обратно в играта", "Двойно влюбен", "Пионката", "По такива си падам" и сега на Лорена. Като освен "Обратно в играта", останалите 3 не знам дали съм ги слушал след първата седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена какво й става? Питах я за дуета и ми отговори, че най-рано средата на юни ще излезе. Прекалено е 6-7 месеца без нова песен при положение, че последната не е мегахит, за да има нужда от голяма пауза.

Не че се усеща липсата и.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че се усеща липсата и.

Няма какво да губи за разлика от Петето която бълва като за последно.. този месец ще заснеме още 3 клипа и 2 от тях ще се пръкнат до края на годината

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да губи за разлика от Петето която бълва като за последно.. този месец ще заснеме още 3 клипа и 2 от тях ще се пръкнат до края на годината

Галена като роди за първи път не беше по-различно .. колко беше разликата между "Нещастница" и "Мой" - 10 дни? И преди тва "Дяволът ме кара" и "Много сладко" пак ги пусна с малко време разлика.

 

А и не мисля, че Преслава бълва - между последните проекти има 2-3 месеца разлика, тя обикновено работи с това темпо. Очаквах да остави повече живот на "Не се изтриваш", но .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...