Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тази песен ако се беше появила сега, щеше да направи половин милион за 24 часа. :3fdb8960598fa63e:
От милиони не се вълнувам, но е доста добра като мелодия, аранжимент и текст. Харесва ми и как си пасват гласовете на двете.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е за нов дует!

Нали "Ако утре ме губиш" щеше да е, но Ана не я харесала. И по-добре, че само Преси си я записа, вълчицата да не трупа дивиденти. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е за нов дует!
В никакъв случай! Ана да си гледа самостоятелните песни!

 

 

Нали "Ако утре ме губиш" щеше да е, но Ана не я харесала. И по-добре, че само Преси си я записа, вълчицата да не трупа дивиденти. :Vishenka_05:
Много хубаво е направила Анелия! Ужасно тъпа песньовка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В никакъв случай! Ана да си гледа самостоятелните песни!

Много хубаво е направила Анелия! Ужасно тъпа песньовка.

Я, тихо! :gun_bandana: Ана от "Продължавай" не е имала нещо подобно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви награди за певец има Стораро от коя медия са? Не ги знам, за това питам.

 

Еми няма значение за кво са я писали, важното е че е била интересна на медиите и обществото и са писали, та писали за нея. Освен това, тя предлага качествена продукция, не се осланя само на медиен образ за да я виним. Кво да напрая, че мангала от Шумен няма интересен образ и не го бръснат за жив по медиите. Не съм и аз виновен, че няма фенове.

Уау голяма конкуренция - цели 2ма. Да преброим в онея години, как е било при жените - Глория, Камелия, Десислава, Ивана, Анелия, Гергана, Райна, Мария, Малина, Алисия, Теодора в последствие - Галена, Преслава, Андреа, Джена, Елена, Емануела... сигурно изпускам и още. Някак си, да станеш певица на годината е доста по-трудно от това да станеш певец, където да подчертаем е взимал и Илиян..

Много по посредствен е от Камелия примерно, как ти се побра в устата... Преброй му кючеците и песните за пиене, студентките добри и кво ли още не... Айде моля те..

Турски вмирисан миндил...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде още някой да гласува за ранглистата, че има равенство в едната двойка :)

 

Ако до 19:00 няма никой друг гласувал, няма да зачета моето гласуване и пускам II-ри кръг. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви награди за певец има Стораро от коя медия са? Не ги знам, за това питам.

 

Еми няма значение за кво са я писали, важното е че е била интересна на медиите и обществото и са писали, та писали за нея. Освен това, тя предлага качествена продукция, не се осланя само на медиен образ за да я виним. Кво да напрая, че мангала от Шумен няма интересен образ и не го бръснат за жив по медиите. Не съм и аз виновен, че няма фенове.

Уау голяма конкуренция - цели 2ма. Да преброим в онея години, как е било при жените - Глория, Камелия, Десислава, Ивана, Анелия, Гергана, Райна, Мария, Малина, Алисия, Теодора в последствие - Галена, Преслава, Андреа, Джена, Елена, Емануела... сигурно изпускам и още. Някак си, да станеш певица на годината е доста по-трудно от това да станеш певец, където да подчертаем е взимал и Илиян..

Много по посредствен е от Камелия примерно, как ти се побра в устата... Преброй му кючеците и песните за пиене, студентките добри и кво ли още не... Айде моля те..

Турски вмирисан миндил...

Тони Стораро е певец на годината още през 2001 - списание "Нов фолк". Тогава Ема няма нито една награда, даже за дебютен албум се проваля, както вече отбелязахме, за сметка на Валя. Впоследствие печели такава награда и от "Балканика" през 2006. През 2007 е певец на годината на "Нов фолк" и "Фен тв". През 2008 взима три такива награди - пак от "Нов фолк", "Фен тв", плюс тази на радио "Романтика". И трите статуетки са отново негови и през 2009 година. През 2010 взима наградата отново от списанието на Маргарита.

- От изброените певици, които са били някаква конкуренция при жените - колко са взимали статуетката реално? Нали Башурка е голяма певица, каква конкуренция могат да бъдат за тази титанка на творчеството Гергана, Райна, Мария, Малина, Алисия и Теодора?!

- Кога от Камелия такива песни, че да ми я изкарваш по-голяма от Тунчер?!

 

 

Пачаврата такива теми и текстове ще засегне в другия си живот сигурно! Да не говорим за другите ти любимци, те вече са тоталното дъно - евтини курви, които харесваш заради някава изкуствена визия и клипченца, плюс гадното педалче от Добрич, с мйекото говорене. Тони Стораро е музикант от друга величина, но просто ти слушаш музика само с очите!

 

Не беше вярно и това, което написа, че имал три големи хита. Башурка не може да извади от ръкава песен като вече споменатите от мен "Милиони звезди" и "Грешница". Но тя и такива хитове няма! Вечни!

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, излагаш се.

 

Емилия има песни като "Коварство и печал", "Майчино гнездо" и един куп други балади със смислени текстове, по-добри от кръчмарските напеви на Тунчер.

 

Разбирам, че мастурбираш, слушайки го, но не пиши небивалици.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, прекаляваш с нападките към Емилия! Това, че на теб ти е противна не значи, че трябва да я принизяваш толкова. Емилия има големи успехи и дори да не се е преборила за номер 1 през годините, успя да се задържи близо 15+ години при големите. А други, които стартираха горед долу по едно и съща време с нея отдавна залязаха. Жената заслужава уважение.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубаво е направила Анелия! Ужасно тъпа песньовка.

Янева, обаче нещо ми идват противоречиви някои твои изказвания. Например не веднъж казваш, че ти е важен текстът и смисълът, който носи, а на няколко пъти заклеймяваш като тъпи, песни, които са по-смислени, а в друг момент възхваляваш по-лековати...

 

И само ще направя съпоставка с две песни - първата обявяваш за добра, а втората за "тъпа песньовка":

"С тебе ми е най" на Анелия и "Ако утре ме губиш" на Преслава.

 

Разбира се, това че дадено парче е примерно по-сериозно не значи, че може да грабне всеки. Но въпреки това с фактора "обективност" не би ли трябвало да се погледне по-безпристрастно като се правят квалификации? :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тебе ми е най, с тебе ми е най, с тебе ми е най-най-най-сладко.

С тебе ми е най, с тебе ми е най, с тебе ми е най-най-сладко, знам.

 

vs.

 

От гордост разбиваш сърцето в мен, а моето его ти връща на теб - и нас промени проклетото време.

Няма нещо, което живота е дал, да не може обратно да вземе от нас ..

 

 

И фенката на леля Калудка харесвала първото :mf_surrender: :mf_surrender:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ми посочи по-голям вечен хит на Гърбушка от този, че явно аз нещо съм пропуснала... :mf_surrender:

 

 

Или пък от този?

 

На едно мнение сме относно Тони Стораро. Определено е по-голямо име от Емилия. Даже ми е абсурдно двамата да бъдат сравнявани. От мъжете - Азис, Тони и Слави са тримата големи в чалгата. Най-много са дали на жанра и продължават да се слушат. Толкова песни са оставили след себе си, а Емилия само може да сънува хитове като Милиони звезди, Бог ли ме наказа, За една жена, Отличен 6, Ако една звезда си, Най-добрата фирма, Нема пари, Две, три, четири...

Иначе и двамата имат силни дискографии. Изпяли са доста стойностни песни.

А тва, че Емилия е участвала на Пайнерските турнета, въобще не може да бъде аргумент, с който да се твърди каква голяма звезда е. Тя и Мария е била, и Райна, и Гергана...дай сега да ги обявим за по-успешни от Тони Стораро. Не става.

 

Песните на Тони се слушат и въздействат както на нас( по-младите) така и на нашите родители.

В кръчмите, по домашните купони, на баловете, в дискотеките - Стораро е бетон. Мисля че Емилия се слуша от далеч по-малко хора. Такива са ми наблюденията. Вечни хитове няма. Въобще - на различни нива са в чалгата.

 

Тези две песни са ми много любими.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

С тебе ми е най, с тебе ми е най, с тебе ми е най-най-най-сладко.

С тебе ми е най, с тебе ми е най, с тебе ми е най-най-сладко, знам.

 

vs.

 

От гордост разбиваш сърцето в мен, а моето его ти връща на теб - и нас промени проклетото време.

Няма нещо, което живота е дал, да не може обратно да вземе от нас ..

И фенката на леля Калудка харесвала първото :mf_surrender: :mf_surrender:

Такова нещо като Петя Радева в чалгата е нямало, толкова клиширани и смотани текстове никой друг не е писал, едно и също се повтаря в цялата песен без грам смисъл. "Каква съм луда, такава друга дали познаваш, ако със теб съм си жив на косъм, но се спасяваш" :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Обаче Хит мюзик много дръпнаха напред, последователите им от зимата насам са се увеличили двойно и имат много силни песни- Тереза- Принцеса, Сашка - Хитът на сезона, Кво става брат и на Лорена новата. За 3 години разминаха и Диапазон, и Ара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, обаче нещо ми идват противоречиви някои твои изказвания. Например не веднъж казваш, че ти е важен текстът и смисълът, който носи, а на няколко пъти заклеймяваш като тъпи, песни, които са по-смислени, а в друг момент възхваляваш по-лековати...

 

И само ще направя съпоставка с две песни - първата обявяваш за добра, а втората за "тъпа песньовка":

"С тебе ми е най" на Анелия и "Ако утре ме губиш" на Преслава.

 

Разбира се, това че дадено парче е примерно по-сериозно не значи, че може да грабне всеки. Но въпреки това с фактора "обективност" не би ли трябвало да се погледне по-безпристрастно като се правят квалификации? :)

Така, нека обясня, след като ви е толкова важно!

Първо, не се притеснявам да вървя срещу течението и да се изказвам негативно за изпълнител, който АЗ ненавиждам, а масата - харесват и се кланят пред него. Доказвала съм го неведнъж! Не съм длъжна да харесвам Емилия. Аз не я принизявам, а говоря за своите позиции, в които тя си е ниско. Да, считам, че една евтина и грозна пачавра. Защо трябва да се притеснявам от това, само защото за вас тя е велика певица?

Не съм възхвалявала "С тебе ми е най" - написах, че е сред песните на Анелия, които съм си пускала в последните години, заедно с "Гот ми е" и "Дай ми още". Но никъде не съм писала, че е великата песен, с уникалното послание. Просто симпатизирам на Анелия, въздейства ми като глас, парчето е запеваемо и аз съм го въртяла в колата. Какво лошо?

Да, прехвалената балада на Праса за мен е тъпа! През онази въпросна година, Цветелина Янева издаде много по-музикантска и хубава бавна песен - 'Страх ме е ", която остана недооценена, само защото името "Преслава" е по-голямо.

 

 

С тебе ми е най, с тебе ми е най, с тебе ми е най-най-най-сладко.

С тебе ми е най, с тебе ми е най, с тебе ми е най-най-сладко, знам.

 

vs.

 

От гордост разбиваш сърцето в мен, а моето его ти връща на теб - и нас промени проклетото време.

Няма нещо, което живота е дал, да не може обратно да вземе от нас ..

И фенката на леля Калудка харесвала първото :mf_surrender: :mf_surrender:

Фенката на леля Калудка никъде не е казвала, че одобрява текста на 'С тебе ми е най"! Слушала съм песента за развлечение, тъй като харесвам Аня. А баладата на Праса е зверски противна, да не говорим, че Мавродиева е взела идеята на шедьовъра на Теньо за Ванча - "Седем дни", като го е опростила, за да го асимилирате вие - плиткоумните фенове на Праса!

 

"Първия ден - дали от тебе ще плача?

Втория ден - ще караш ли да ме боли?

Третия ден - ще бъдеш ли с мене мрачен?

Няколко дни ще ме обичаш ли, кажи?"

 

"Ще мачкаш ли сърцето ми пак?

Ще караш ли да плача, когато ти е лош денят?

Ако утре ме губиш!"

 

В песента на Ваня е въпрос - ако до края на света остават седем дни, така ли ще постъпваш с мен, на любимата ти грозотия е за ако стане утре...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баш от тук ще да се е вдъхновила и то близо 10 години по-късно, изсмукваш си измислици от пръстите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баш от тук ще да се е вдъхновила и то близо 10 години по-късно, изсмукваш си измислици от пръстите.

Ами "Седем дни" е вечна песен, естествено, че ще се вдъхновява от там! Разбирам, че песните на Преса отпреди десет години даже и ти не ги помниш, та ти се струва невъзможно нещо далечно да послужи за вдъхновение, но някои певци са оставили трайни следи с музиката си! Е, ти няма как да знаеш, тъй като всичките ти любимки са тотално забравени, а единствената актуална - Пепчи, държи просто да е в клубовете за сезона, та... :3fdb8960598fa63e:

 

Разбирам ви и защо се попикахте от кеф, когато излезе въпросната боза "Ако утре ме губиш", имайки предвид колко дискотечни копия на други хитове пусна Преси преди нея. Та ви дойде като манна небесна, да твърдите, че, видите ли - Преси правела и музика за душата, не само комерс напъните си да не изостане от Галя и Аня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами "Седем дни" е вечна песен, естествено, че ще се вдъхновява от там! Разбирам, че песните на Преса отпреди десет години даже и ти не ги помниш, та ти се струва невъзможно нещо далечно да послужи за вдъхновение, но някои певци са оставили трайни следи с музиката си! Е, ти няма как да знаеш, тъй като всичките ти любимки са тотално забравени, а единствената актуална - Пепчи, държи просто да е в клубовете за сезона, та... :3fdb8960598fa63e:

 

Разбирам ви и защо се попикахте от кеф, когато излезе въпросната боза "Ако утре ме губиш", имайки предвид колко дискотечни копия на други хитове пусна Преси преди нея. Та ви дойде като манна небесна, да твърдите, че, видите ли - Преси правела и музика за душата, не само комерс напъните си да не изостане от Галя и Аня.

Помня ги и не само аз - от всички ретро песни в канала на Планета, тези на Преслава са с по 2-3 милиона гледания, на Ванчос масово са с по двеста хиляди. И не тръгвай пак да се оправдаваш, че за теб гледанията нямали значение. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...