Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Винаги една идея след Кама. Първо "чипровската" трасира пътя и после на опашка при Люси и Нанков. Това е....

Глория още 90-те мачкаше с клипове - "Ангел с дяволска душа" например ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе въобще няма да ви слушам и коментирам на тема "Клипове". Излезе "Къде си ти" и ви увиснаха ченетата. Пак ви казвам, ако имаше по-добри клипове от нейните Пайнер нямаше да се хвалят навсякъде с нея. Със "Залеза и зората" направо смачка целия бизнес. Ама нищо не вирееше и всички ръгнаха като побеснели по пластични хирурзи, не за да издават песни, а за да гонят Камелия. Какво само си говорим тук хуморески 20 години? Всичко живо искаше да е като нея и в това няма грам съмнение. Дрънкат ми за гласове и албуми, а по 20 пластични операции си направиха. Това им е приоритета, щом влагат най-много в него.

 

Къде си ти въобще не е кой знае какъв клип, Залеза и зората е хубав клип, но най-добрият в никакъв случай. Абсолютни идиотщини говориш...като някакъв заслепен фен. От Някой ден насам - ДА, прави едни от най-добрите клипове, но преди това е смешно да се твърди ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тихо!" на дойката и сенужките ;)

 

То по едно време на дебелата й се бяха получили доста по-добре нещата ... значи ли това, че е лапала по-големи неща? :3fdb8960598fa63e:

Че ти с какво си по-различен от всеки друг? На всеки бих казала "Тихо", когато говори, а няма какво да каже! Сега видях уикипедията на лелче, наградата е била за изпълнение за "Вик".

 

При вече слабата лелка, нещата се получиха от първата песен, а в годината, в която вече беше със статуетка Певица на годината, стартиралата преди нея Башурана остана без такава даже за дебют... :3fdb8960598fa63e: Не е имала необходимост да лапа друго, освен кюфтаци, тъй като хората я припознаха като голяма звезда веднага, а тя само надграждаше. Докато Гърбушка в началото беше една гротеска на сцената, с пършиви перуки и брокатени вежди. Бая митничари и Коко-вци трябваше да ошмули, за да станат нещата.

Нищо не каза по темата за двубоите - след равностойната битка на Емица с Марина Тошич, срещу кого ще я видим да се изправи сега - Адриана, Вилислав, АРТи? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не ме отклонявай от трудното търсене на музика. Намерете ми на Глория, на Джена и на Галена "Шоута..." там на mp3, че ни един линк не работи.
Какво се правиш на луд?

Нямало било песен, която да ставала за слушане тая година...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това са пълни твои измишльотини бре човеко. 2001,2002,2003,2004,2005,2006 въобще не са най-яките клипове нейните...от 2007 почва наистина да влага ...

Залеза и зората печелш клип на година с 3 награди , 3 казвам.

Къде си ти - също печели награда и за клип.

Още 2000 година ги смачка с клипа на Прикъзен сън, Глория такъв клип нямаше.

Вече след 2004 почна да ги мачка тотално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса! :Vishenka_05: На 3 място ми е след"Все ми е тая"и"Ако можеш"!

На мен вече тази ми е любима от нейните, след това "Все ми е тая" и "Ако можеш". Другите не ги слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залеза и зората печелш клип на година с 3 награди , 3 казвам.

Къде си ти - също печели награда и за клип.

Още 2000 година ги смачка с клипа на Прикъзен сън, Глория такъв клип нямаше.

Вече след 2004 почна да ги мачка тотално.

 

Илюзия на Глория също печели за клип. Илюзия, Любовен дъжд, Феникс, Крепост, Лабиринт, Жените са цветя(ремикс) са по-добри клипове от тези на Камелия в същият период. Отделно другите на Глория от този период, в които няма анимация или нови за времето ефекти, също са много добри.

Също така в този период Малина има хубави клипове също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Илюзия на Глория също печели за клип. Илюзия, Любовен дъжд, Феникс, Крепост, Лабиринт, Жените са цветя(ремикс) са по-добри клипове от тези на Камелия в същият период. Отделно другите на Глория от този период, в които няма анимация или нови за времето ефекти, също са много добри.

Също така в този период Малина има хубави клипове също.

 

Виж какво, дай да не бъркаме тв версиите на Глория с една и съща бална рокля в различен цвят, с клиповете на Камелия. Да, Малина има хубави клипове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Илюзия на Глория също печели за клип. Илюзия, Любовен дъжд, Феникс, Крепост, Лабиринт, Жените са цветя(ремикс) са по-добри клипове от тези на Камелия в същият период. Отделно другите на Глория от този период, в които няма анимация или нови за времето ефекти, също са много добри.

Също така в този период Малина има хубави клипове също.

 

Тези в червено не са по-добри от клиповете на Камелия от 2001-2002.

 

Тези в синьо са по-добри. И всички знаем защо.. Цветин не е Жоро Илиев да налива купища пари във видео продукция. Защо няколко години по-късно клиповете на Глория започват да издишат?

 

"Илюзия", като е по-добър и въздействащ клип от "Къде си ти", да бяха стартирали излъчването на телевизия Планета с него. Уви обаче..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж какво, дай да не бъркаме тв версиите на Глория с една и съща бална рокля в различен цвят, с клиповете на Камелия. Да, Малина има хубави клипове.

Да и аз това щях да кажа. Хаха

 

Какво му е доброто на Жените са цветя и Любовен дъжд?? Бият на евтиния.

Кама с един черно бял Ти си ги пребива от всякъде. Първия черно бял клип в чалгата! Да се знае :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Александрова с провал на хоризонта. Нещо мноо яко се изтъркаха тия лафчета за "линийки" и "чертане". А, като изключим "Влюбена" всички й звучи толкова подобно... Само Галин с неговите modern style рапчета й е конкуренция по еднообразност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен вече тази ми е любима от нейните, след това "Все ми е тая" и "Ако можеш". Другите не ги слушам.

 

Ама точно същия филм и при мен. Ако бях хетеро, щяхме да сме soul mates. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От онзи период 2002-2005 на Глория ми харесват като клипове "Присъда" и "Очакване". Другото едно и също....

 

Най-добрите песни през 2018 като махнем това чудовище на Слави и Криско са на Джулия - "Твоя бях" и на Джена - "Диагнозата ти".

 

Който не е съгласен с мене си е негов проблем. Аз съм чалгар, за тоя дето не ми споделя идеята не е чалгар.... КАЗАХ! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От онзи период 2002-2005 на Глория ми харесват като клипове "Присъда" и "Очакване". Другото едно и също....

 

Най-добрите песни през 2018 като махнем това чудовище на Слави и Криско са на Джулия - "Твоя бях" и на Джена - "Диагнозата ти".

 

Който не е съгласен с мене си е негов проблем. Аз съм чалгар, за тоя дето не ми споделя идеята не е чалгар.... КАЗАХ! :happyppl:

 

Щракаш ли с пръсти, или да ти щракна?

 

Май ще гушкаш Мечо Пух.

 

КАЗАХ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...