Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нещо си станал много нападателен и жлъчен, къде отиде маската на "не ми пука толкова за Емилия, над нещата съм, много съм ларж"? :1000 (29): Тогава по-ти се получаваше, започнал си доста да се връзваш!

:lol: :lol: :lol:

 

Няма да ти се получи с мен ... пробвай другаде :) Повече нищо няма да кажа, че и без това вече много започва да ти личи как се изнервяш, че не ти минават номерата при мен . :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена какво й става? Питах я за дуета и ми отговори, че най-рано средата на юни ще излезе.

Нека Емануела я мачка тогава с тъпите бози. Галена няма за какво да си дава зор, 2 песни на година вече ще са й достатъчни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:lol: :lol: :lol:

 

Няма да ти се получи с мен ... пробвай другаде :) Повече нищо няма да кажа, че и без това вече много започва да ти личи как се изнервяш, че не ти минават номерата при мен . :whistling:

О, напротив! Искрено се забавлявам! :Vishenka_05:

Даже ще ти изпратя дарителска сметка, на която да направиш превод за построяването на храма "Света Ванча", която ти правилно сам отбеляза, е единствената светица в жанра! И тъй като вече не е "свиня", както се изпусна ти (нищо, че не си уж нервиран), ще си говорим пак лятото, когато педофилската песен на Башурка и Емчо ще е писнала, а леля ще се изтъпани със секси тяло на плажа и палавичко парче! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена не трябва да прави чак такива паузи. Едно е да създаде интерес около себе си докато е на върха, друго е да спре да пуска редовно песни точно в годините, в които позициите й са започнали да се разклащат. Трябва й още малко, за да стане от онези големи имена, които могат да си позволяват по-дълги паузи.

Това инфо значи ли, че и Десови не трябва да се надяваме на нищо ново до тогава? :girl_cry2:

 

btw като заговорихте за Преслава, шокиран съм, че дуета с Кеба още не е минал дори песента на Сашка и Алфредо. :helpsmilie: Истинската кралица победи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че при нейната най-голяма конкурентка - Анелия, са си добре нещата. :3fdb8960598fa63e:

Галена вече няма друга конкуренция! :whistling:

Между другото и аз съм на мнение,че от 6-7 години конкуренция на Галена по проекти е само Анелия. Като изключим циганиите, в които се включва, Анелия прави много изпипани проекти. На мен също ми допада сегашната продукция на Анелия повече от на "старата" Анелия. Но някак наистина при нея се наблюдава, че няма толкова масова фенска база, която да я подкрепя, когато се тегли чертата за годината Само това й пречи да се съревновава с Галена комплексно. А при Преслава е точно обратното - има си твърдата фенска база, която да я подкрепя, но изпипани проекти почти липсват. Заради това твърдя, че комплексно Галена е номер 1 в последните години, колкото и да не им харесва това на някои.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият черно-бял клип в чалгата е на Слави и Куку бенд.

 

Даже да не кажа, че е на Лия, сега някой ще пита "Какви клипове са тези?" :1000 (29):

Обаче днес, на дърти години, феновете на Камелия са 2 пъти по-фанатизирани от тези на Глория преди 10 години. Много странно.

Държите на всяка цена да докажете нещо. Тя, дори дето се слави със силикона, не е първата силиконка в жанра. По-важното е, че е първата с добре направен.

Омг, ти ли точно говориш за фанатизирани фенове? Че точно на вас с години наред ви се смеем колко сте обсебени. Кланяте се, религии измисляте...айде тихичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека Емануела я мачка тогава с тъпите бози. Галена няма за какво да си дава зор, 2 песни на година вече ще са й достатъчни.

При Галя се получава така, защото работи по няколко проекта едновременно. Не разбирам защо се мотае толкова след като отново си намали участията. Да, има и бебе да гледа, но малко да си даде зор. Мързелът не е присъщ за нея. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото и аз съм на мнение,че от 6-7 години конкуренция на Галена по проекти е само Анелия. Като изключим циганиите, в които се включва, Анелия прави много изпипани проекти. На мен също ми допада сегашната продукция на Анелия повече от на "старата" Анелия. Но някак наистина при нея се наблюдава, че няма толкова масова фенска база, която да я подкрепя, когато се тегли чертата за годината Само това й пречи да се съревновава с Галена комплексно. А при Преслава е точно обратното - има си твърдата фенска база, която да я подкрепя, но изпипани проекти почти липсват. Заради това твърдя, че комплексно Галена е номер 1 в последните години, колкото и да не им харесва това на някои.
Е, тя Аня тайничко си следи какво прави Галя и яко се съревновава, макар напоследък да го раздава непукистка. Мисля, че с "Гот ми е" и "Дай ми още" се доближи до идеята за нова лидерка с цялостно барнат проект, по подобие на Галена. Каква ти Преслава... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е слаба ракия, иначе защо ще се притеснявате че няма нова песен 5 месеца? Тя ако не може да нацели песента няколко пъти и е аут.

През 2015 никой не би се притеснявал за това, защото тя беше номер 1 и правеше тотални супер хитове, които натрупваха 10 милиона за нула време, някои даже и 20 имат вече. Но от 2016 натам започна разклащане при нея- стигна се дотам, че три поредни нейни песни не могат да стигнат десет милиона сумати време. Точно сега не е момент за паузи, а за старание да си върне стабилно трона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя Аня тайничко си следи какво прави Галя и яко се съревновава, макар напоследък да го раздава непукистка. Мисля, че с "Гот ми е" и "Дай ми още" се доближи до идеята за нова лидерка с цялостно барнат проект, по подобие на Галена. Каква ти Преслава... :3fdb8960598fa63e:

Да, два топ хита в една година, които са с по 20 млн. гледания, а в анкетата на Планета не влизаше в топ 5 в категориите, и в Сигнал беше същата работа. На мен ми е чудно защо има такава слаба подкрепа към нея от феновете, а концерт им направи, пуска все още албуми и съм чувала, че се държи добре след участия с феновете.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Евтинийка, не може да застане до Аня и мис Смядово! :gun_bandana:

Ама за тази цел Галена трябва да се стегне и да извади нещо наистина смазващо. Искам песен от нея. Но юни е добре, тъкмо за лятото. Иначе на Емануела песните си стават хитове без проблем, още в Ара й се получаваха нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2015 никой не би се притеснявал за това, защото тя беше номер 1 и правеше тотални супер хитове, които натрупваха 10 милиона за нула време, някои даже и 20 имат вече. Но от 2016 натам започна голямо разплащане при нея- стигна се дотам, че три поредни нейни песни не могат да стигнат десет милиона сумати време. Точно сега не е момент за паузи, а за старание да си върне стабилно трона.

Няма нищо вечно. Сегашните чалгарки провалиха чалгата с тотално изменен облик на продукцията и вида си, така че и това което сега изживяват е много.

Емануела си гърми в дискотеките и Ютуб, Галена държи нивото, Преслава е златната кокошка на фирмата, а Анелия е жената хит. Това им остана, но до година-две и те ще се изхабят, а нови имена нито има, нито някой ще се засили да става чалга изпълнител.

 

Може да видите новите идоли на България на рождения ден на Мишел. Всичките млади, свежи, креативни, вписват се идеално в модата и ще гърмят. Гери и Дара също са там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е слаба ракия, иначе защо ще се притеснявате че няма нова песен 5 месеца? Тя ако не може да нацели песента няколко пъти и е аут.

 

Там е работата, че почти всеки път я нацелва. Няма година без много голям хит, а по-слабите й парчета също са много популярни. Ние за слабо при Галена говорим за нещо от порядъка на 8-10 млн, което при всички други се води успех, а някои дори не са го помирисвали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там е работата, че почти всеки път я нацелва. Няма година без много голям хит, а по-слабите й парчета също са много популярни. Ние за слабо при Галена говорим за нещо от порядъка на 8-10 млн, което при всички други се води успех, а някои дори не са го помирисвали.

Как пък винаги с 2 изречения казваш всичко, което ние се опитваме да обясняваме с романи?! :1000 (29): :Vishenka_05:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, два топ хита в една година, които са с по 20 млн. гледания, а в анкетата на Планета не влизаше в топ 5 в категориите, и в Сигнал беше същата работа. На мен ми е чудно защо има такава слаба подкрепа към нея от феновете, а концерт им направи, пуска все още албуми и съм чувала, че се държи добре след участия с феновете.

 

Защото е неадекватна, безинтересна, прави впечатление на скодоумна, около нея отдавна няма вълнуващи скандали... достатъчно причини мисля?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там е работата, че почти всеки път я нацелва. Няма година без много голям хит, а по-слабите й парчета също са много популярни. Ние за слабо при Галена говорим за нещо от порядъка на 8-10 млн, което при всички други се води успех, а някои дори не са го помирисвали.

Тя и Андреа правеше хит след хит и никой не би повярвал докъде ще се докара, но виждаш сега как е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо вечно. Сегашните чалгарки провалиха чалгата с тотално изменен облик на продукцията и вида си, така че и това което сега изживяват е много.

Емануела си гърми в дискотеките и Ютуб, Галена държи нивото, Преслава е златната кокошка на фирмата, а Анелия е жената хит. Това им остана, но до година-две и те ще се изхабят, а нови имена нито има, нито някой ще се засили да става чалга изпълнител.

 

Може да видите новите идоли на България на рождения ден на Мишел. Всичките млади, свежи, креативни, вписват се идеално в модата и ще гърмят. Гери и Дара също са там.

 

За съжаление си прав. Най ме дразни факта, че тия парантии-тийн сензациите всъщност се кефят на чалга, друсат гюбеци по дискотеките, а не пожелаха да се изявяват в нашия жанр! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То всъщност последната песен с над 10 млн. на Емануела е "Виновна".

 

"Нотариално заверен" нещо зацикли и ще ги прави още доста време, а новата едва ли ще направи 10 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък винаги с 2 изречения казваш всичко, което ние се опитваме да обясняваме с романи?! :1000 (29): :Vishenka_05:

 

Мъжете, които ме обичат, ми дават сили и креативност в изказа. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29): :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...