Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не е вярно, щом се дразниш, се получава :3fdb8960598fa63e:

 

Поздрав с един пролетен хит на Ана :Vishenka_05: И сега да правеше такива песни ..

 

Ами не, никой не те отразява, освен аз! Нали си ми слабост! :3fdb8960598fa63e:

С песни на Анелия може да поздравяваш, разрешавам ти! Тя не е бита карта, за разлика от Праси. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропускате ''По такива си падам'' и ''Зле те чувам''.

 

И двете не ми харесват. Емилия за мен е в тотална дупка, а интересът тук го отдавам предимно на малкия. На Райна пък последните й песни бяха по-добри от тая според мен. Но, че тази стана хит, е факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете не ми харесват. Емилия за мен е в тотална дупка, а интересът тук го отдавам предимно на малкия. На Райна пък последните й песни бяха по-добри от тая според мен. Но тази че стана хит е факт.

Това на Райна беше доста здраво, но не се забеляза!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете не ми харесват. Емилия за мен е в тотална дупка, а интересът тук го отдавам предимно на малкия. На Райна пък последните й песни бяха по-добри от тая според мен. Но, че тази стана хит, е факт.

Не знам как го прави, но Емилия всяка година има по минимум един топ хит. Лично на мен ''По такива си падам'' ми е от любимите песни тази година и не си прилича много на другите песни на Пашев което е плюс. Емилия си каза в едно интервю, че не и се пеят подобни неща, но нормално да залага на такива след като не лошата ''По-силна ставам'' не се оцени и мина и замина. Сигурно тя очакваше да избухне като ''Смелите си имат всичко''.

Да, т'ва е първия истински и топ хит на Райна от много години насам. На предните проекти нещо им липсваше за да се забележат. ''Сафари'' примерно флопна тотално. Зацикли на 1,5 милиона. ''Принцеса'' и се получи. Песни като ''Няколко рокли'' и ''Написано с любов'' пък никой не забележи. Нормално и тя да се комерсиализира. Иначе нашата любимка - Тони Дачева скоро ще пуска две песни. Една бърза и една бавна. Гледам, че ''Мъжка истина'' почнала да прави гледания. На месец по 10к а е вече стара песен.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

После разправяй че Преслава не ти е анти.
Е, не ми е топ фаворитка, естествено!

Я да се замисля последно коя нейна песен много харесах... "Не се изтриваш" в началото ми се стори доста силна, но ми омръзна за два дни. Значи ето това си слушах по-дългичко, че даже и до днес ми допада.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не ми е топ фаворитка, естествено!

Я да се замисля последно коя нейна песен много харесах... "Не се изтриваш" в началото ми се стори доста силна, но ми омръзна за два дни. Значи ето това си слушах по-дългичко, че даже и до днес ми допада.

 

1 година

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 година

:Vishenka_05:

Да, има нещо ударно в песента, примесено с драма, което ме радва.

И това съм слушала доста, въпреки, че оригиналът беше супер популярен. На Прасислава повече ме кефи.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, има нещо ударно в песента, примесено с драма, което ме радва.

И това съм слушала доста, въпреки, че оригиналът беше супер популярен. На Прасислава повече ме кефи.

 

А, въй - не! Тук беше ужасна - рус скелет.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, въй - не! Тук беше ужасна - рус скелет.
Много добри визии, тук вече я беше барнал Стоян. :Vishenka_05: И пее с чувство, харесва ми текста.

И това не беше зле, макар да имаше нещо дразнещо в проекта, но съм си го пускала.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, въй - не! Тук беше ужасна - рус скелет.

Тя ти говори за песента. :1000 (29):

Време е Лилияна Димова да почне пак да пише текстове за чалгата. Заедно с Мариета е написала едни от най-големите хитове за чалгата. :girl_witch:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бляк,само в този форум дуетчето на Емилия се изкарва хит.Абсолютна тъпотия с купени гледания е.Дори песента й с Емануела се забеляза повече. :1000 (10):
Пълен гнус и отврат!

 

Ето това е яка песен на Башурка!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога да очакваме нашата любимка Тони Д. да пусне нов трак?

Има записани две песни. Една бавна (с рок елементи ако не се лъжа) и една бърза. Сигурно ще ги снима и пусне.

Тази песен много се хареса преди години. Помня, че в другия форум предизвика интерес. :girl_witch:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има записани две песни. Една бавна (с рок елементи ако не се лъжа) и една бърза. Сигурно ще ги снима и пусне.

Тази песен много се хареса преди години. Помня, че в другия форум предизвика интерес. :girl_witch:

Да, даже спечели награда. Тони не очакваше и беше малко неадекватна, но всички бурно я аплодираха - сладкишче! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, даже спечели награда. Тони не очакваше и беше малко неадекватна, но всички бурно я аплодираха - сладкишче! :Vishenka_05:

Кога това ? Припомни. :o

Ще е скандално ако тази година (нали прави 30 години на сцена) да скандализира с хит като ''За да те забравя''. :whistling:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога това ? Припомни. :o

Ще е скандално ако тази година (нали прави 30 години на сцена) да скандализира с хит като ''За да те забравя''. :whistling:

след 25:20

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бляк,само в този форум дуетчето на Емилия се изкарва хит.Абсолютна тъпотия с купени гледания е.Дори песента й с Емануела се забеляза повече. :1000 (10):

Хит е само в малцинствата покрай дребния от семейство Натрапеви. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

след 25:20

 

Не ми върви бокс-а, но супер. Не го помнех това. Сигурно се е зарадвала. Обаче Преслава вместо да си почине една година щяла да снима 3 клипа. :mf_surrender:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми върви бокс-а, но супер. Не го помнех това. Сигурно се е зарадвала. Обаче Преслава вместо да си почине една година щяла да снима 3 клипа. :mf_surrender:

Всъщност Тони миналата година направи 30 години. Жалко, че не ги отбеляза.

За Преси - доколкото разбирам ще почива, просто сега ги снима, докато няма корем и ще ги пуска постепенно. Аз бях далеч от мисълта, че 1 година няма да има продукция.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...