Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защото със Стелка са дружки и в живота! :3fdb8960598fa63e:

 

Край, след тези клетви съм...

 

Пък мен като ме банне дори не мога да чета..затова прякорът му е Чехльо!

Внимавай с къртиците дето е пуснал,ще изкопае пак нещо невярно и ще има да го повтааааря с месеци. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вечен бан! Той нали е баннат защо може да пише лс-та?

Защото има бан и бан. При по малкия бан можеш да четеш и да пишеш ЛС-та...

 

Иначе съм потресен как може да има чак толкова лоши хора. И това не е единичен случай. Това е стереотип на поведение в този форум...

 

 

Лека от мен с една страхотна и непопулярна песен на Никол :cheers:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правя въ съпричастни с нещо, което получих ей сегичка от вашия съфорумец - Докето. :1000 (29):

#Doketo

...., Днес, 01:49

 

Група: Rеspеct

Съобщения: 1 723

Потребител N: 20 203

Дата на регистриране: 05-April 16

Пукни дано, чумо долна. Грозен травестит. На никого няма да липсваш мършо

 

Янева, момчето е с бан.

 

Честитка ти праща да не го забравиш сигурно.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИзВИКай един път силно и ще ти олекне... :3fdb8960598fa63e:

 

А най-новото:

 

( От: #Doketo )

Спри да пишеш за нас ма пачавро. Да ти сера в устата

#Doketo е член на група Rеspеct и е публикувал 1723 коментари.

Изпратено на: Днес, 02:01

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева,вкарай му..

Пак няма да миряса... Друго трябва да се вкарва, за да са кротички хората и вакли като агънца. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз ще вкарам едно питие и лягам! Днес влязох след няколко дни отдих и Джигито вече е с бан! Значи - смислен ден. :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак няма да миряса... Друго трябва да се вкарва, за да са кротички хората и вакли като агънца. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз ще вкарам едно питие и лягам! Днес влязох след няколко дни отдих и Джигито вече е с бан! Значи - смислен ден. :1000 (29):

 

То трябва ама като няма води до:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би просто отдавна не е докосвал друго освен дистанционното...

 

Ще се въздържа от коментар ( на тази тема )

Достатъчно внимание му отделхите

Дайте друга тема

Какво стана с Емануела?

От много време не е пускала нова песен ( почти 2 месеца )

Няма ли да пуска скоро? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правя въ съпричастни с нещо, което получих ей сегичка от вашия съфорумец - Докето. :1000 (29):

#Doketo

...., Днес, 01:49

 

Група: Rеspеct

Съобщения: 1 723

Потребител N: 20 203

Дата на регистриране: 05-April 16

Пукни дано, чумо долна. Грозен травестит. На никого няма да липсваш мършо

 

Отврат . Хората в тоя форум стват все по-зли и по-зли.

Такова дъно, като в последните месеци никога не е имало...

 

Сигурен съм, че интригата която някай ми беше направил с Христина е дело на някой от тея индивиди - "сенужковци"

 

Стела, защо ние като сме с бан, неможем да четем и не можем да пращаме ЛС? С какво сме по-различни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото със Стелка са дружки и в живота! :3fdb8960598fa63e:

Какво общо имам с подобни клетви?

Пък мен като ме банне дори не мога да чета..затова прякорът му е Чехльо!

Внимавай с къртиците дето е пуснал,ще изкопае пак нещо невярно и ще има да го повтааааря с месеци. :3fdb8960598fa63e:

Другият път ще четеш обещавам. Да си спокоен. :3fdb8960598fa63e:

 

Защото има бан и бан. При по малкия бан можеш да четеш и да пишеш ЛС-та...

 

Иначе съм потресен как може да има чак толкова лоши хора. И това не е единичен случай. Това е стереотип на поведение в този форум...

Лека от мен с една страхотна и непопулярна песен на Никол :cheers:

Слави, ти поне замълчи защото днес обиждаше Фокса за външен вид и нямаш наказание. Това как удобно се пропуска обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отврат . Хората в тоя форум стват все по-зли и по-зли.

Такова дъно, като в последните месеци никога не е имало...

 

Сигурен съм, че интригата която някай ми беше направил с Христина е дело на някой от тея индивиди - "сенужковци"

 

Стела, защо ние като сме с бан, неможем да четем и не можем да пращаме ЛС? С какво сме по-различни?

С нищо разбира се. Променила съм го. И на други хора е слаган бан да могат да четат. И ти днес обиждаше някой за аватара, но подминах това. Хайде да не човъркаме едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям спам, голямо чудо. Само "десовите" могат с часове да драскат безсмислици и да примират по нея поствайки абсолютно забравени нейни песни, които не са били хитове и в техният хол. Толкова години Деса търсеше някаква реализация извън чалгата и никога не успя. Навсякъде се провали не защото нямаше шансове, а защото никога не направи каквато и да е крачка в живота базирайки се на реална самоценка. Затова винаги бе като препикано мушкато в края на мача и гледаше тъпо, невярващо и коментарите и бяха принципна излагация, която да затвърди правилното решение у журито, за нейният игнор.

 

Деса нито е толкова талантлива, нито толкова харизматична, нито има влиянието върху хората в което идиоти са я убедили и хвърлили в житейска заблуда. Ако беше, то това щеше да е достатъчно да успява, но не е така. Тя обича да се ласкае и никога не постави под съмнение това измамно чувство, което е по-силно от нея и цял живот я води от провал към провал. Проблемът на Деса е, че не обича да дели славата и парите с никой, защото си мисли, че сама може да взима правилните решения. А това винаги я е докарвало до провал и с договорите, и с Мишо, и със самостоятелната кариера, и с Азис, и с фалиралата и телевизия, и с продуценти, и с риалита, и с всичко.

 

Само 2 пъти, Деса е успявала да постигне категорично целите си и смешното е, че и в двата случая това бяха подаръци от Митко Пайнера. В първия случай става въпрос за договорката и с него, след завръщането от САЩ преди 15-16 години изразило се в няколко важни статуетки от ТВ Планета и "Нов фолк", с които да си подпомогне кариерата. Във втория случай пък Митака натисна да и пробутат безсмислената победа във ВИП Брадър, за да се отърве от демоните в тиквата си, с които живя цяло 10-летие обвинявайки кой ли не, а всъщност истината е, че сама се прецака тогава в края. На всички други фронтове Деса претърпя крах. Това е простата истина за нея....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво общо имам с подобни клетви?

 

Другият път ще четеш обещавам. Да си спокоен. :3fdb8960598fa63e:

Слави, ти поне замълчи защото днес обиждаше Фокса за външен вид и нямаш наказание. Това как удобно се пропуска обаче.

Да, и нарече мен, фокса и лелятиан тризначки, а рева заранта, че било недопустимо обръщение в женски народ. Двоен аршин и къса памет

Луна Президент, само нейната дума тежи в наши дни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям спам, голямо чудо. Само "десовите" могат с часове да драскат безсмислици и да примират по нея поствайки абсолютно забравени нейни песни, които не са били хитове и в техният хол. Толкова години Деса търсеше някаква реализация извън чалгата и никога не успя. Навсякъде се провали не защото нямаше шансове, а защото никога не направи каквато и да е крачка в живота базирайки се на реална самоценка. Затова винаги бе като препикано мушкато в края на мача и гледаше тъпо, невярващо и коментарите и бяха принципна излагация, която да затвърди правилното решение у журито, за нейният игнор.

 

Деса нито е толкова талантлива, нито толкова харизматична, нито има влиянието върху хората в което идиоти са я убедили и хвърлили в житейска заблуда. Ако беше, то това щеше да е достатъчно да успява, но не е така. Тя обича да се ласкае и никога не постави под съмнение това измамно чувство, което е по-силно от нея и цял живот я води от провал към провал. Проблемът на Деса е, че не обича да дели славата и парите с никой, защото си мисли, че сама може да взима правилните решения. А това винаги я е докарвало до провал и с договорите, и с Мишо, и със самостоятелната кариера, и с Азис, и с фалиралата и телевизия, и с продуценти, и с риалита, и с всичко.

 

Само 2 пъти, Деса е успявала да постигне категорично целите си и смешното е, че и в двата случая това бяха подаръци от Митко Пайнера. В първия случай става въпрос за договорката и с него, след завръщането от САЩ преди 15-16 години изразило се в няколко важни статуетки от ТВ Планета и "Нов фолк", с които да си подпомогне кариерата. Във втория случай пък Митака натисна да и пробутат безсмислената победа във ВИП Брадър, за да се отърве от демоните в тиквата си, с които живя цяло 10-летие обвинявайки кой ли не, а всъщност истината е, че сама се прецака тогава в края. На всички други фронтове Деса претърпя крах. Това е простата истина за нея....

 

Увлекателно написани глупости, но съм сигурен, че можеш и още. Десислава е творец, но ти някак удобно пропускаш това. Тя е шемет, не мисли толкова бизнес ориентирано, създава музика и Е безобразно талантлива. Цяла България го разбра, само ти отричаш дори очевидни неща като таланта ѝ.

 

И сто пъти предпочитам такъв творец, който си чупи главата сам, който опитва различни неща, който живее с музиката във всеки един момент, отколкото другите чалга пеперудки.

 

Нищо не е прецаквала. Жената направи страхотни проекти, има златни хитове, две деца и един куп хонорари от участия и предавания.

 

Но да казваш, че не е талантлива, май съвсем ти е спрял тока, Фоксиславе :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те нямат никакъв конфликт мацките. За да се задържат толкова време и да са единствените от по-старата генерация, които да са способни да изкарат хитове като Дразни ме и И на всички като теб значи имат качества да бъдат обратно в играта. Просто не разбирам защо Фоксислав толкова се опитва да омаловажава успехите на Десислава и така да преекспонира неуспехите ѝ/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз немога да повярвам видинския трол какво пише за певица като Деси Слава , просто е смешно да се сравнява таланта на Деси с Кама .... нали знаете коя повече пее , то дори едната напълно грачи , изобщо как е станала певица незнам , но все пак в България с п*тка и цици се пробива , чист пример си е Чипровската кучка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...