Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ми аз съм тук, ама ти не пишеш там!

Ами Андрю деца няма,че да обсъждаме какви терлици ще оплете,песни за албум издадени надали има /неиздадени със сигурност/ . Освен да коментираме някоя нейна диета за предстоящата зима! Работното заглавие ще е " Как да се превърнеш в Дядо Коледа за 1 седмица"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото повече я слушам, толкова повече ме зарибява, а не очаквах. :happyppl: Напускай потъващия кораб на Юница и се качвай на победоносния влак на Джулия. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ама на мен си ми харесва Яни :Vishenka_05:

Сега ще ме накараш да си пусна Джулката втори път, може пък и да ми хареса викаш :3fdb8960598fa63e:

Обаче клипа ме дразни, много ми е превзета в него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех,и Андроник да имаше фенове като Десовите,досега да сме изписали 100 страници.😭

Някога тук имаше доста, не знам защо останахте само двама. :D Но и Десовите не бяхме много преди тя да се върне в Пайнер, взимахме си заслужена почивка преди урагана. :D

 

Колкото повече я слушам, толкова повече ме зарибява, а не очаквах. :happyppl: Напускай потъващия кораб на Юница и се качвай на победоносния влак на Джулия. :3fdb8960598fa63e:

 

Само така! :1000 (30):

 

Да, но за загубите и в Пей с мен, Евровизия и Капките не съм циврил. Претръпнал съм :1000 (29):

По скоро вече приемам по философски нещата. Второто място си е сребърен медал. Пак е една много висока оценка от зрителите, които малцина получават... Днес го осъзнавам, особен като видяхме в следващите сезони как се представиха повечето от бранша - пагубно...

Е то там спечели Дивна, а не Миро. Детето наистина беше по добро от Мелинда. Яд ме е, че Деса не се усети, че детето е сигурен победител и не я избра преди Миро, а имаше тази възможност...

Ако беше друга щеше да се оплаква и да мрънка и да наговаря феновете си да правят изпълнения. Деса е много достоен човек. Губи с достойнство!

Други около Деси се бяха усетили и даже много ги хвана яд, когато Миро ги изпревари. Мисля, че бяха Маргарита, Камелия Тодорова и Каролина, но не съм сигурен. Но Деса навярно веднага позна Мелинда и реши, че няма как да не я избере нея, а и не е като да нямаше талант момичето. Но талантът й наистина не е като за съвременният разкрепостен вариант на музиката, не знам дали щеше да се впише.

 

За Евровизия бях подпалила метлата тук! Но ме обявиха за расистка!

Спомням си каква критика беше тогава, наистина си беше голяма изцепка. Но към днешна дата като погледна назад се замислям, че то точно такова си беше мнението на голяма част от народа. Супер усилено се говореше, че Софка ще спечели заради ромския вот, Деса просто понякога не мисли какви ги говори и го изтърси пред камера. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото повече я слушам, толкова повече ме зарибява, а не очаквах. :happyppl: Напускай потъващия кораб на Юница и се качвай на победоносния влак на Джулия. :3fdb8960598fa63e:

 

Ужас ужас ужас ... Държавен вестник не излезе ли вече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някога тук имаше доста, не знам защо останахте само двама. :D Но и Десовите не бяхме много преди тя да се върне в Пайнер, взимахме си заслужена почивка преди урагана. :D

Ами някои станаха писатели,други киснат в гей приложения..който както се уреди. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомням си каква критика беше тогава, наистина си беше голяма изцепка. Но към днешна дата като погледна назад се замислям, че то точно такова си беше мнението на голяма част от народа. Супер усилено се говореше, че Софка ще спечели заради ромския вот, Деса просто понякога не мисли какви ги говори и го изтърси пред камера. :D
Нищо лошо не е казала! :gun_bandana:

Даже не трябваше да оправдава Софка и още в "Пей с мен" да я почне за двойките, които беше пращала, грозната мангасарка! :girl_cry2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас ужас ужас ... Държавен вестник не излезе ли вече?
Не, но "Чук-чук" може би още излиза. Що не пробваш с него да облекчиш натрупаното напрежение? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме е яд, че не съм присъствал на най-емблематичния им момент заедно- онзи от Сигнално жълто. :roll1:

В който Петя Киринова плясна Деса по главата в опита си да я защити от репортерката ли??? :1000 (29):

 

Дори и в политическите сайтове има публикации за скандалния сезон на Вип Брадър.

 

Пепеляшките наказаха звездитеСценаристите омаскариха максимално част от участниците, за да им върнат тъпкано за парите, които са взели

 

Това за сценаристите и продуцентите е нещо, за което не се бях замислял тогава...

 

"Голямата уста" в акцияЖенски пердах на финала на "VIP Брадър" 2

 

Такива дискусии роди онзи сезон , каквито и до днес никой формат не е успял. Деса буквално разклати цялата държава.

 

 

Ако бяхме като Фоксе, да сме убедили целия форум, че Деса е над всички други и днес... Но подобно на Деса, повечето Десови са доста дипломатични. Може би аз съм малко на двата полюса - ту разчитам на дипломатичната дискусия, ту на скандални престрелки към фаворитките на други. Зависи от настроението ми :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте метаморфозата на Здравко от Биг Брадър за 15 (?) години и си направете сметка какво ви чака, драги съфорумци: :Vishenka_05:

 

zdravko-winer_s.jpg

 

zdravko1.jpg

Който се поддържа, няма как да го чака тая съдба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Евровизия бях подпалила метлата тук! Но ме обявиха за расистка!

Аз тогава влизах много рядко. Но остави вота на публиката.... Деса беше изненадана от избора на журито, които по рано два пъти я сложиха първа, а на финала трета... А Деса и шоу им беше подготвила, хореография... Беше се подготвила както никога досега и песента и бе по подходяща... Беше написана от Симфоникс. Авторите на последните 4-5 песни за Евровизия...

 

ТОП глас и жена!

Жалко, че е задръстена и не се напъна да пробие както си трябва! :3fdb8960598fa63e:

 

Точно - задръстена... Само като я видиш как гледа като теле и ми идва да я плясна с нещо по чучурата. Язък за таланта... Ама май я видях на рожденния ден на Пайнера... Не се е отказала напълно...

 

Ами Андрю деца няма,че да обсъждаме какви терлици ще оплете,песни за албум издадени надали има /неиздадени със сигурност/ . Освен да коментираме някоя нейна диета за предстоящата зима! Работното заглавие ще е " Как да се превърнеш в Дядо Коледа за 1 седмица"

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Нищо лошо не е казала! :gun_bandana:

Даже не трябваше да оправдава Софка и още в "Пей с мен" да я почне за двойките, които беше пращала, грозната мангасарка! :girl_cry2:

Абсолютно... Деса твърде дълго я жали мръсната мангалка дето все се прави на чукната. И сега е същата ш Капките. Отишла да вземе хонорара и капка зор не си дава. Много мръсен мангал е... То само като се сетиш, че е оставила бащата на детето си заради сина му... и ти става ясно за какъв парцал си говорим. Мангалята в Шумен и Софка и Бонка на групи ги опъваха. Гнусни черни пачавУри...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо лошо не е казала! :gun_bandana:

Даже не трябваше да оправдава Софка и още в "Пей с мен" да я почне за двойките, които беше пращала, грозната мангасарка! :girl_cry2:

Деси просто трябваше да използва думата 'роми' и изказването нямаше да звучи толкова расистко. Но, както казах, тя понякога въобще не мисли какви ги говори, а си казва каквото й е на душата. А конкретно този случай много я беше подтиснал- тогава ми казаха, че после с часове е стояла заключена сама в съблекалнята...

Иначе на нея не й е на нивото да прави скандали с някой заради някакви двойки. Софка достатъчно се изложи и сама, щом дори участието си прекрати. :1000 (29):

 

В който Петя Киринова плясна Деса по главата в опита си да я защити от репортерката ли??? :1000 (29):

 

Дори и в политическите сайтове има публикации за скандалния сезон на Вип Брадър.

 

Пепеляшките наказаха звездитеСценаристите омаскариха максимално част от участниците, за да им върнат тъпкано за парите, които са взели

 

Това за сценаристите и продуцентите е нещо, за което не се бях замислял тогава...

 

"Голямата уста" в акцияЖенски пердах на финала на "VIP Брадър" 2

 

Такива дискусии роди онзи сезон , каквито и до днес никой формат не е успял. Деса буквално разклати цялата държава.

Ако бяхме като Фоксе, да сме убедили целия форум, че Деса е над всички други и днес... Но подобно на Деса, повечето Десови са доста дипломатични. Може би аз съм малко на двата полюса - ту разчитам на дипломатичната дискусия, ту на скандални престрелки към фаворитките на други. Зависи от настроението ми :1000 (29):

За Сигналното жълто с Весо и Глория говоря. :D Онова с Ше ти ударя един шЪмар. :1000 (29):

Аз иначе присъствах на случая с Петя, той се разви при офиса на Сигнал, след като Деси имаше интервю там, а и от медии й взеха интервю- точно след излизането от Випа. Истерията по нея беше тотална, колите не можеха да паркират от толкова хора, които я чакаха. Но то там често беше така, защото изпълнителите не можеха да бъдат видяни толкова лесно и подобни звезди предизвикваха небивал интерес. Днес всичките си ги мачкат в чалготеките, когато си поискат...

 

Скандален хит,който дори на Десови не е много любим,а мен ме кефи много. :baaasmiley:

Мен песента ме кефи. Дори и някои моменти от видеото са сладки, забавно е да я гледаш като Мегън Трейнър. :1000 (29): Но брутализма с надениците идва в повече дори и на най-големите фенове. Да пусне... това... след Не го прави и В твоите очи. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандален хит,който дори на Десови не е много любим,а мен ме кефи много. :baaasmiley:

 

 

Ами не я слушах като излезе ама като нищо да я преоткрия. Клипа никак не е лош. Само дето я оплюха... И идея има, и кадрите са много добри.. И онова с надениците и майонезата е много готина заигравка. Яница помним, че мъзга показа в клипа си, а и на почти всяка клиповете са доста пошли. Тук поне пошлотията не е така директна и навряна в очите ни. А песента е много интересна, но ритъма е много танцувален за нейния имидж. Като пее на измислен индийски много радва :girl_witch:

 

 

Фоксе, вместо да избодеш очите на Деса и да ни набуташ Кама в дискусиите, превърна Деса в центален герой в Скандалите. Това само ти го можеш. Обичаме те :notworthy: :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси просто трябваше да използва думата 'роми' и изказването нямаше да звучи толкова расистко. Но, както казах, тя понякога въобще не мисли какви ги говори, а си казва каквото й е на душата. А конкретно този случай много я беше подтиснал- тогава ми казаха, че после с часове е стояла заключена сама в съблекалнята...

Иначе на нея не й е на нивото да прави скандали с някой заради някакви двойки. Софка достатъчно се изложи и сама, щом дори участието си прекрати. :1000 (29):

За Сигналното жълто с Весо и Глория говоря. :D Онова с Ше ти ударя един шЪмар. :1000 (29):

Аз иначе присъствах на случая с Петя, той се разви при офиса на Сигнал, след като Деси имаше интервю там, а и от медии й взеха интервю- точно след излизането от Випа. Истерията по нея беше тотална, колите не можеха да паркират от толкова хора, които я чакаха. Но то там често беше така, защото изпълнителите не можеха да бъдат видяни толкова лесно и подобни звезди предизвикваха небивал интерес. Днес всичките си ги мачкат в чалготеките, когато си поискат...

Мен песента ме кефи. Дори и някои моменти от видеото са сладки, забавно е да я гледаш като Мегън Трейнър. :1000 (29): Но брутализма с надениците идва в повече дори и на най-големите фенове. Да пусне... това... след Не го прави и В твоите очи. :roll1:

Кадърът с надупения мъж е не по-малко скандален :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правя въ съпричастни с нещо, което получих ей сегичка от вашия съфорумец - Докето. :1000 (29):

 

 

#Doketo

...., Днес, 01:49

 

 

 

 

 

Група: Rеspеct

Съобщения: 1 723

Потребител N: 20 203

Дата на регистриране: 05-April 16

 

 

 

Пукни дано, чумо долна. Грозен травестит. На никого няма да липсваш мършо

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правя въ съпричастни с нещо, което получих ей сегичка от вашия съфорумец - Докето. :1000 (29):

#Doketo

...., Днес, 01:49

 

Група: Rеspеct

Съобщения: 1 723

Потребител N: 20 203

Дата на регистриране: 05-April 16

Пукни дано, чумо долна. Грозен травестит. На никого няма да липсваш мършо

 

Вечен бан! Той нали е баннат защо може да пише лс-та?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...