Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Разбира се, че е удобно, но се сърди на Слави и бургаският анонимник.

 

7991354R.jpg

За съжаление е така....

Нали знаеш, че тези сканове от Нов Фолк само могат да опровергаят теориите ти кого била бутала Марга и кого винаги била пренебрегвала?

Не знам кога точно албумът на Деси е бил номер 1, но и такива седмици имаше. Жалко, че моята колекция списания не е до мен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОЩЕ 2006 ДЕЦАТА са писали във форума на тийнпроблем каква е за тях Камелия.

 

http://www.teenproblem.net/forum/showthrea...%A0%D0%92%D0%90

 

Темата носи заглавието Камелия е :) и сума и шайки я хранят и хейтят. Да ти имам многоуважаваната певица... Виждаш ли какво е мнението и сред лелките и сред децата за Камелия - че е боклук и че не става.

 

 

Айде, чупка, да ти е хубав уикенда. Вече ми е скучно да те млатя. Здраво място не ти остана :gun_bandana:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, като ходиш в бгмамата, да събираш чуждите мнения, щото явно собствено не притежаваш, гледал ли си какво са писали за теб?

 

Абе и друг път сме удряли дъното в спора Деса или Кама, ама неска Слафчо яко бачка с багера да копае ново.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗЛАТО

 

9253147x.jpg

 

Линк с такава статия за Деса кога?

 

п.п. Сега ще видите как страхливият шуменски клюкар ще се изнесе като посран....

Заглавието съдържа лъжа (за дуета с Глория) и ти ще ми буташ подобни статии... Хаха...

 

А и аз не споря за успеха на Камелия до 2002. Всички знаем за златните продажби от 98, но докога ще се осланяш на тях.Минаха 20 години от тогава. Днес и 10 диска не може да продаде името и. Нито децата, нито майките ще го купят. Видяхме кво мислят и двата таргета за нея и за вас феновете и.... :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой, кой да спаси промоцията на Деса, като са я отрязали всички, абсолютно всички действащи големи звезди на Пайнер и само старата генерация е там?

 

Забравихме май тия времена, а? - но Кама беше там.

 

7991973W.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес и 10 диска не може да продаде името и.

 

22-28 февруари 2010 година, албум излязъл в 2005-та е в топ 10 на най-продаваните албуми на фирмата - 5 години след излизането си. Коментирал съм с Камелия и Емилия Стоянова този факт, в ефир, като се обадих през юли 2010 година, когато излезе "Проект 13". Има ме на запис в Сигнал+. Може да се намери и да се чуе.

 

7991985e.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Март 2001 година. Наградите са на "Нов фолк" за 2000-та. Няма да казвам кой е звезда и кой не. Само ще покажа плаката, за да видите кой седи горе в челото.

 

Това във връзка със съмненията на подрастващите кой е бил звезда ония години и кой не. Е, Глория и Камелия са най-отгоре. Те носят концерта.

 

Деса? - САЩ май нещо. Азис? - а да, най-долу при маргиналите....

 

7918302g.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Февруари 2004 година. Годишни музикални награди на ТВ Планета за 2003-та. На официалният постер за събитието на най-уникалната музикална компания виждаме една такава странна певица с червена коса, в квадратчето за "Певица на 2002 година". Според мен, няма по-голяма гавра с Деса от страна на Пайнер от този постер. Радвам се, че не са питали Кама може ли да я сложат там, а направо са я сложили, а през 2012 година потвърдиха този си подход. Вива Пайнер! Венсеремос....

 

7918313c.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годишни музикални награди на ТВ Планета за 2012 година, проведени в началото на 2013 година. В клипчето с "Певиците на годините" за 2002 Пайнер слагат.... Камелия. Най-големият архивар на Кама в интернет (Никсънчо от Варна) се възмущава на тази лъжа с колаж. Кога "десовите" като Никсъна, кога, кога, кога? :scratch:

 

7918263E.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена с равносметка за кариерата и живота си: Ще остана в историята на фолка, а личният ми живот е семпъл и скромен

„След толкова много години всеки изпълнител се развива в собствена посока, което е най-хубавото. Защото ако бяхме всички еднакви, нямаше да бъде интересно. Всяка е само по себе си индивидуална… Смятам, че имената, които са останали в попфолка, и ще останат занапред сами по себе си са различни и индивидуални. Те имат собствена музика, визия, песни и тяхното звучене е различно, за което само мога да се радвам, че имам възможността да бъда част от всичко това”, сподели Галена.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще остане в историята, но не с музиката си. :whistling:

 

А Преслава вероятно ще остане в историята като носител на наградата "Грами", както идиоти в САЩ я рекламираха през 2012 година....

 

6813994u.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смях! Галена изкопира Гери-Никол (СНИМКИ)

1495348294-1464529699-galena-123.jpg

 

В българския шоубизнес отдавна се наблюдава тенденцията в размиването между различните музикални жанрове. Новото 20 е, че Галена и Гери-Никол станаха част от явление, което може да именуваме като „като две капки вода“, пише HotArena.

 

Изпълнителките изглеждат абсолютно еднакви. След като преди месеци Гери-Никол пусна свой аутфит с марката „Валерия Карло“, сега можем да видим и Галена в абсолютно идентичния стайлинг.

 

Дали бутонът в шоуто ще предизвика Гери да се превъплъти в Галена, или пък да очакваме дует от двете... предстои да разберем. Не можем обаче да пренебрегнем факта, че този път Гери-Никол изпревари Галена и първа показа така актуалната в световен мащаб огледална сребърна визия.

 

geri-nikol-i-galena-kato-dve-kapki-voda-folk-pevicata-okrade-svoiata-rnb-kolejka-foto-fakt-1.jpg

 

https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/s...news588836.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето едно сканче и от мен (успях да изкопая някакви хаха :1000 (29): ). Да се докаже, че Фокси, колкото и да го уважавам, си пуска избирателни статии.

В седмиците, в които албумът на Кама е над този на Деса първата има два ТОП 5 хита (това доказва и теорията ми, че Няма шега и Ти си са най-големите хитове от албума, а Луда по тебе в последствие е наложена като емблема от самата нея по концерти), а втората тепърва дебютира с хитът, който направи албума ѝ успешен.

 

HlmQcFs.jpg

 

Интересно какво ли е било положението по-натам в годината, когато и Десислава и Глория мачкаха с албумите и хитовете си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Топ 10 соло албуми (01.01.2002-30.07.2002)

 

1. "Ивана лайв", Ивана (ПАЙНЕР) 62 670

2. "Нещо горещо", Камелия (ПАЙНЕР) 49 230

3. "Мистерия", Деси Слава (ПАЙНЕР) 38 790

4. "Гасне пламък", Райна (ПАЙНЕР) 30 010

5. "Нежна е нощта", Софи Маринова (АРА) 29 900

6. "2002", Азис (СЪНИ) 28 540

7. "Рейхан", Рейхан и орк. Кристал (ПАЙНЕР) 26 360

8. "Пуста младост", Н. Чакърдъкова (АРА) 22 100

9. "Хей, малката", Мира (ПАЙНЕР) 19 720

10 "Най-щастлива", Нелина (ПАЙНЕР) 9 020

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето едно сканче и от мен (успях да изкопая някакви хаха :1000 (29): ). Да се докаже, че Фокси, колкото и да го уважавам, си пуска избирателни статии.

В седмиците, в които албумът на Кама е над този на Деса първата има два ТОП 5 хита (това доказва и теорията ми, че Няма шега и Ти си са най-големите хитове от албума, а Луда по тебе в последствие е наложена като емблема от самата нея по концерти), а втората тепърва дебютира с хитът, който направи албума ѝ успешен.

 

HlmQcFs.jpg

 

Интересно какво ли е било положението по-натам в годината, когато и Десислава и Глория мачкаха с албумите и хитовете си...

 

Не. "Няма шега" е по-малкият хит в сравнение с другите две песни, но и той беше мега.

 

Положението беше, че и "Ези-тура" най-вероятно е бил номер 1 в някои седмици, но бързо след това излезна "12 диаманта" и се настани там.

 

Положението също беше, че "Златна рибка" стана златен за 4 месеца, а албумът на Деси Слава за 1 година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия минала Галин и "музикалното му откритие" в тренда :roll1: Гальо сигурно не е на себе си.

 

Чак пък да го мине.. много ми е странно :mf_surrender:

Мъжете в краката - ей там са ми любими :Vishenka_05:

Надуваме ли я? :3fdb8960598fa63e:

 

До дупка! Много мотивираща песен ми е това :happyppl:

 

Емилия и Анелия никога не бяха лидерки с бруталните песни които изкараха за толкова години, пък точно Джулия ли ще бъде? Смях.

И мен ме дразни чак такова бутане. Прави хубави песни, но чак за топ, както я гласят има доста хляб да изяде още. Още малко и ще я сложат до Галена и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...