Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Слави, ти поне замълчи защото днес обиждаше Фокса за външен вид и нямаш наказание. Това как удобно се пропуска обаче.

 

Не съм обиждал Фокси. Констатирах, че е черен - не е ли? И аз съм по тъмничък. Черен ама верен с казахли хората. А иначе всеки човек си има собствено усещане за красивото и грозното. Въпреки, че го намирам за грозен и нелицеприятен съм против нападките на лична основа и не използвам това, че е черен и грозен в споровете си с него. Констатирах го в дискусия с друг потребител като дори и там вметнах, че не е това начина. А и това е лично мнение и усещане все пак...

 

 

Някой линк? Адското парче! Искам Преслава и Десислава да го презапишат :1000 (24): :1000 (29):

Уникално парче. Едно от най любимите ми изобщо от 2016. Аз си го представям в изпълнение на Глория. Ще го изяде направо.

Но и Славена е направила много добро изпълнение. Жалко, че името и не е голямо, за да се популяризира проекта повече...

 

Да, и нарече мен, фокса и лелятиан тризначки, а рева заранта, че било недопустимо обръщение в женски народ. Двоен аршин и къса памет

Луна Президент, само нейната дума тежи в наши дни.

Но използвах тризначките не за да наблегна на женския род, а за да ви светна как изглеждате предполагам не само в моите очи. И други се ебават с вас. Фоксето ходи да ръси глупост след глупост, а вие го цитирате и му преписвате мислите, поради липса на собствени такива. Точно като Тризначките от брадъра се държите. Много точно определение съм ви намерил.

 

Аз немога да повярвам видинския трол какво пише за певица като Деси Слава , просто е смешно да се сравнява таланта на Деси с Кама .... нали знаете коя повече пее , то дори едната напълно грачи , изобщо как е станала певица незнам , но все пак в България с п*тка и цици се пробива , чист пример си е Чипровската кучка!

Слуховете са, че с майка си са духали на Статев и Димитров в офиса на Пайнер преди подписването. Впредвид малките гласови заложби и признанията на Кама, че майка я е подбутвала, аз съм склонен да вярвам, че е имало ДОБРИНИ в офиса в Димитровград през далечната 97-98 :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси , не ми отговори на въпроса , след като Кама е такъв скрит талант защо досега няма нито една изпята народна песен?

Всичките кандидати в “Гласът на България” пеят 1000 пъти по-добре от голямата грачеща менторка!

 

Камелия има в каталога си народна песен и тя се казва "Три години". 10 години след излизането и в албума "Нещо горещо" по специалното настояване на Митко Пайнера, на песента бе направена и тв версия, за са се върти по ТВ Планета фолк. Камелия е попфолк певица. Изкарва си доходите с изпълнениа на попфолк и никога не е имала претенции нито да е поп, нито фолклорна певица. Когато онези лицемерки, които много парадират, че са народни певици изкарат и 1 шибан лев с народна музика, да дойдат да се обадят. Ако не могат, а те не могат наистина, да идат да се гръмнат или да замълчат, начело с Преслава и Деса.

 

"Гласът на България" е най-успешното и гледано риалити в ефира, а от стола съдия Вескова поздравява цялата чалга, всички клошари в нея, всичката завист на чалгарчетата и им пожелава все така бурно да я коментират. Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слуховете са, че с майка си са духали на Статев и Димитров в офиса на Пайнер преди подписването. Впредвид малките гласови заложби и признанията на Кама, че майка я е подбутвала, аз съм склонен да вярвам, че е имало ДОБРИНИ в офиса в Димитровград през далечната 97-98 :1000 (29):

Мале мале.А тоя ще ми я изкарва девица.Иначе как ще се навре в Пайнер.Без Глас.Е вече е ми е ясно.А викаше за Деса дръжте крадеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия има в каталога си народна песен и тя се казва "Три години". 10 години след излизането и в албума "Нещо горещо" по специалното настояване на Митко Пайнера, на песента бе направена и тв версия, за са се върти по ТВ Планета фолк. Камелия е попфолк певица. Изкарва си доходите с изпълнениа на попфолк и никога не е имала претенции нито да е поп, нито фолклорна певица. Когато онези лицемерки, които много парадират, че са народни певици изкарат и 1 шибан лев с народна музика, да дойдат да се обадят. Ако не могат, а те не могат наистина, да идат да се гръмнат или да замълчат, начело с Преслава и Деса.

 

Да, абсолютно съм съгласен.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, хубаво е да започнеш почивния ден с голям смях.

 

Абе, банда, кво стана с юбилейния концерт на Деса? Аз си го чакам вече цяла петилетка, или да си преместя датата в календара за някоя следваща петитлетка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, хубаво е да започнеш почивния ден с голям смях.

 

Абе, банда, кво стана с юбилейния концерт на Деса? Аз си го чакам вече цяла петилетка, или да си преместя датата в календара за някоя следваща петитлетка?

 

Какво говориш, тя и фолклорен албум щеше да прави малко след като се върна в "Пайнер".. :whistling:


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, хубаво е да започнеш почивния ден с голям смях.

 

Абе, банда, кво стана с юбилейния концерт на Деса? Аз си го чакам вече цяла петилетка, или да си преместя датата в календара за някоя следваща петитлетка?

И аз още си чакам приспивната песен от вчера ама няма..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаете че извън Рамания хората дори не знаят, че има спор "Камемилия VS. Десислава"? Много сте досадни, дъвчете едно и също.. Направо не ми се влиза във форума от вас. Спрете се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефан Статев е бил музикален продуцент на 2 изпълнителки - Камелия и Деса. На него ги е зачислил Митко Пайнера да им движи кариерите. След около 3 месеца безразличие относно Камелия, в края нй ноември 1997 година лично Марийка Димитрова е теглилй една майта на Статев и резултатът е една невероятна кариера. Същият Статев обаче му поверяват и Деса, чийто старт на кариера никой не помни, както и напълно проваленият и първи албум. Статев е и кръстник на детето на Деса (Майки) и той е в основата, на идеята за напускането на Пайнер в 2003 година. Много готин тип, за една бройка да съсипе Деса окончателно.

 

Единственото общо между Камелия и Стефан Статев е песента "Ангелска жена". Това вероятно е най-глуповатата песен в чалгата за всички времена, която Камелия не е искала, но Митака настоял да е в албума и, щото я бив платил нй Статев и нямало та кой да я пробута. Скарали са се по въпроса, а Митко Пайнера заявил, че нищо няма да и стане, защото и без това си имала предостатъчно хитове в него. Песента е изпята само веднъж, на " Тракия фолк" и никога повече просто, защото не струва. Толкова за Статев, други въпроси?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори си говори.Всички знаем коя пее и коя грачи.Ето ти факти.Оттам нататък всичко е твои разсъждения и желания.

Та викаш 2500 лв чисто е ок за грачещото.

Ами клубовете искат Камелия, защото има отношение към публиката, не звездее , пълни клубовете и хонорарара и е два пъти по малък. Всеки добър бизнесмен би я канил. А оферта 5 000 лв за 3 участия си е буквално неизпускаема.

Вижте, не е виновен Фокси от Видин, че Деса си пропиля шансовете в кариерата и трябваше да играе, не само са пее "Полегнало е Фатмето", за да има кариера въобще. Деса има миниатюрни успехи, като всичките са под крилото на Пайнер. През останалото време тя е пример за пропилянт талант. Една Галена, която има по-скромни първоначални данни се реализира в пъти по-добре от Деса, а за сравнение с Камелия дума не може да става.

 

Не намесвай Галена в този спор, в който 4-5 Десови и 2ма Пресови те шамарим за здобро утро... Те са нагли, но не и тъпи. Видяха, че отписа Галена преди 3 дни и ги прати с Преслава в забвение. Сега, когато те пръсваме Десовите, се опитваш да им галиш егото с елементарни методи като велите комплименти за Галена , които пускаш с цел някой да те спаси от мелето, което сам си забърка...

 

Ама да не си знаел много. Сега ще си поемеш резила, униженията и последствията :1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефан Статев е бил музикален продуцент на 2 изпълнителки - Камелия и Деса. На него ги е зачислил Митко Пайнера да им движи кариерите. След около 3 месеца безразличие относно Камелия, в края на ноември 1997 година лично Марийка Димитрова е теглила една майна на Статев и резултатът е една невероятна кариера. Същият Статев обаче му поверяват и Деса, чийто старт на кариера никой не помни, както и напълно проваленият и първи албум. Статев е и кръстник на детето на Деса (Майки) и той е в основата, на идеята за напускането и на Пайнер в 2003 година. Много готин тип, за една бройка да съсипе Деса окончателно.

 

Единственото общо между Камелия и Стефан Статев е песента "Ангелска жена". Това вероятно е най-глуповатата песен в чалгата за всички времена, която Камелия не е искала, но Митака настоял да е в албума и, щото я бив платил нй Статев и нямало та кой да я пробута. Скарали са се по въпроса, а Митко Пайнера заявил, че нищо няма да и стане, защото и без това си имала предостатъчно хитове в него. Песента е изпята само веднъж, на " Тракия фолк" и никога повече просто, защото не струва. Толкова за Статев, други въпроси?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаете че извън Рамания хората дори не знаят, че има спор "Камемилия VS. Десислава"? Много сте досадни, дъвчете едно и също.. Направо не ми се влиза във форума от вас. Спрете се!

Не вървиш с тоя лаф, вместо да бучиш как Кама и Деса ти били досадни, ти какво направи да промениш това и да зададеш друга тема на разговор?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В книгата на мъжа на Петра много добре се описва коя е Деса и как си продава гъза за кариера. :1000 (19):

Не вървиш вече.Стана ни ясно как е станала певица Кама Смучката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаете че извън Рамания хората дори не знаят, че има спор "Камемилия VS. Десислава"? Много сте досадни, дъвчете едно и също.. Направо не ми се влиза във форума от вас. Спрете се!

Много добре го знаем, но няма как... Такъв спор ще има винаги, защото е част от четирилогията на Фокси "Да налагам Камелия покрай най-големите и талантливите" (Глория, Ивана, Десислава, Преслава). Доста успешно му се получава вече поредна година, а най-ироничното е, че дори и без да се мъчи толкова и да отрича успехите на другите, Камелия пак би била възприемана за голяма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, хубаво е да започнеш почивния ден с голям смях.

 

Абе, банда, кво стана с юбилейния концерт на Деса? Аз си го чакам вече цяла петилетка, или да си преместя датата в календара за някоя следваща петитлетка?

 

Още една дебелоока лъжа на една объркана в превода жена.....

 

Къде е албума в Испания и какво стана с апартамента в Мадрид?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още една дебелоока лъжа на една объркана в превода жена.....

 

Къде е албума в Испания и какво стана с апартамента в Мадрид?

Хаха опитваме ли се да сменим темата за Смучката?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, хубаво е да започнеш почивния ден с голям смях.

 

Абе, банда, кво стана с юбилейния концерт на Деса? Аз си го чакам вече цяла петилетка, или да си преместя датата в календара за някоя следваща петитлетка?

Ние го чакаме десетилетие :3fdb8960598fa63e:

Ти защо го очакваш е въпроса??? :whistling:

 

Какво говориш, тя и фолклорен албум щеше да прави малко след като се върна в "Пайнер".. :whistling:

И не е спирала да го прави. Просто е бавна. На концерта в Арена за Мадарския конник миналата година пя две от песните. Аранжиментите бяха на ниво, което в чалгата не сме чували. А не като сватбарските бози на Канарите... Има участия, беше в Брадъра, Капките, после забременя, а сега си гледа бебето за разлика от колежките си , които се завръщат на 5-6 месец. Ясно е защо няма албум и концерт все още. Не е спирала да бачка, но верно е хубаво да спре със заявките без да е сигурна, защото и е дразнещ навик още от 2003 година... За това и аз бих я упрекнал

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...