Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ако не беше пайнерски, още първия ден щяха да го докладват.

 

 

Точно това се опитах да кажа и аз. И досега щяха да са го свалили... Пайнер имат интерес от подобен канал. Но нямат правата на повечето парчета. Избрали са добър вариант. Предполагам канала не печели от гледания, както е официалния им.

 

 

Стеле, в момента ти си чатиш тук и за това към теб се обръщам. Преценката ти се изменя много удобно. Ако е Лукас ни уведомяваш официално с пост... Както и да е. Със здраве

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо тук влизат и други модове не само аз, но не виждам да се обръщате и към тях. Второ сложила съм му проценти, не е нужно да бия барабана за което, където трябва съм го написала. Не смятам че коментара е за бан.

 

:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не всичко, сещам се за варианти и за нея.

Така, един глас за Ломското чедо. Други?

Антонина има хубави песни в първия си албум 2003 за Веселина или Орфей.

 

Ето една такава:

 

 

Най хубавата и песен!

 

или

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Антонина има хубави песни в първия си албум 2003 за Веселина или Орфей.
Аз съм съгласна, но идеята е "форумни любимки", а за Антонина не съм видяла да се пише из Рамания.

Засега два гласа за Александрова/ един за Андрюша.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласна, но идеята е "форумни любимки", а за Антонина не съм видяла да се пише из Рамания.

Засега два гласа за Александрова/ един за Андрюша.

Румяна няма ли да бъде включена легендата на поп фолка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Румяна няма ли да бъде включена легендата на поп фолка?
Ще бъде, но в една група с други звезди от зората на фолка. Как я виждаш с Емилия, Яница, Гергана и Райна? Плюс, евентуално, Теди Ломска?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще бъде, но в една група с други звезди от зората на фолка. Как я виждаш с Емилия, Яница, Гергана и Райна? Плюс, евентуално, Теди Ломска?

Вкарай Малина най-добре.

Поне като Емилия, Райна и Гергана е била от топ имената в най-добрите години и е обиколила повечето турнета.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи Андреа. Каква Ломска? :D
Ами за Теда има два гласа, сега и с твоя - стават два за Андри. Ще видим коя ще надделее. От вас зависи. За мен и двете са... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не просто не е истина този форум в какво се превърна от някои чичковци. Аз изобщо се чудя на Slavi защо изобщо се хващаш на простотиите на чичака ,че Камелия била как ли пък не някоя легенда. Абсулютно всички хора навън мислят ,че е спряла да се занимава с музика той болния чичак я слага до имена като Глория,Ивана,Преслава и Деси Слава.

Колкото и да се мъчи не става и не става и пак става за резил и не го срам изобщо. Но всички които му забелязват и цитират и те са болни щом с него се занимават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обективно погледнато, ако ще са обсъждани форумни любимки, тряя да е Рени. А и тъкмо установихме, че има много нереализирани песни.
Благодаря за загрижеността по отношение на една напълно безразлична ти тема, създадена от още по-безразличната ти потребителка. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обективно погледнато, ако ще са обсъждани форумни любимки, тряя да е Рени. А и тъкмо установихме, че има много нереализирани песни.

На Даниела, за съжаление, всичко й е реализирано, та ще се наложи да се задоволим с Рена, предполагам, с нереализиран хит от диамантения албум Опа, опа 💚

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Даниела, за съжаление, всичко й е реализирано, та ще се наложи да се задоволим с Рена, предполагам, с нереализиран хит от диамантения албум Опа, опа 💚

Да бе, Даниела може да си го мери само с битите карти Преслава и Галена, Рени е на светлинни години пред всички останали. С тоя диамантено рубинен албум ша е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, реално погледнато нито Андреа, нито Теди Александрова е удачно да са в тази група. Най-добре сред другите стои Валя. А тези двечките са от по-новото поколение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Даниела, за съжаление, всичко й е реализирано, та ще се наложи да се задоволим с Рена, предполагам, с нереализиран хит от диамантения албум Опа, опа 💚

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :roll1:

 

17 000 човека са дали по 7 лева за тоя албум, ти иронии ще ми пускаш. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласна, но идеята е "форумни любимки", а за Антонина не съм видяла да се пише из Рамания.

Засега два гласа за Александрова/ един за Андрюша.

Ами не разбрах, че трябва да са форумни любимки. Тогава съм за Андреа. Хубаво е да обърнем по натам във времето внимание на нереализираните песни на нереализираните певачки :Vishenka_05:

 

Не просто не е истина този форум в какво се превърна от някои чичковци. Аз изобщо се чудя на Slavi защо изобщо се хващаш на простотиите на чичака ,че Камелия била как ли пък не някоя легенда. Абсулютно всички хора навън мислят ,че е спряла да се занимава с музика той болния чичак я слага до имена като Глория,Ивана,Преслава и Деси Слава.

Колкото и да се мъчи не става и не става и пак става за резил и не го срам изобщо. Но всички които му забелязват и цитират и те са болни щом с него се занимават.

 

 

Ами като никой друг не се занимава с него, се чувствам да му отговоря, че да не остане с впечатлението, че всички са съгласни и за това мълчат. Но си прав/а. Загуба на време и нерви е... Но поне работния ми ден мина бързо :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, реално погледнато нито Андреа, нито Теди Александрова е удачно да са в тази група. Най-добре сред другите стои Валя. А тези двечките са от по-новото поколение.

Зайка ни била отговорила на въпроса за Сопраното.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...