Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кои спадат към тези нормалните? :roll1: :roll1: :roll1:

 

Към нормалните спадат всички без "десовите", "преслините" и двата "андроникови" ника. Всички тези са образували една напълно естествена анти-Фокс коалиция, защото Камелия сравни със земята всички измислени легенди за тези набедени звездици, на които симпатизират. Нали виждате колко ги е страх, че най-естествения процес в живота на една жена може да срине кариерите на две от тях, а Андвоник и без този процес вече я няма на картата на чалгата. Та така стоят нещата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към нормалните спадат всички без "десовите", "преслините" и двата "андроникови" ника. Всички тези са образували една напълно естествена анти-Фокс коалиция, защото Камелия сравни със земята всички измислени легенди за тези набедени звездици, на които симпатизират. Нали виждате колко ги е страх, че най-естествения процес в живота на една жена може да срине кариерите на две от тях, а Андвоник и без този процес вече я няма на картата на чалгата. Та така стоят нещата....

По-скоро Андроник е размазала Кама от картата още преди 10 години,но си живей във великата заблуда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към нормалните спадат всички без "десовите", "преслините" и двата "андроникови" ника. Всички тези са образували една напълно естествена анти-Фокс коалиция, защото Камелия сравни със земята всички измислени легенди за тези набедени звездици, на които симпатизират. Нали виждате колко ги е страх, че най-естествения процес в живота на една жена може да срине кариерите на две от тях, а Андвоник и без този процес вече я няма на картата на чалгата. Та така стоят нещата....
Аз съм "десова". Това "ненормална" ли ме прави?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно време беше. Изненадан съм, че не отиде там още на първия ден, когато със сигурност направи повече от Галин и Анелия, но това все пак е Трендинг- класацията с необясними критерии. :1000 (29):

И в Popnable дебютира направо в ТОП 10 само с няколко дни участие там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно време беше. Изненадан съм, че не отиде там още на първия ден, когато със сигурност направи повече от Галин и Анелия, но това все пак е Трендинг- класацията с необясними критерии. :1000 (29):

И в Popnable дебютира направо в ТОП 10 само с няколко дни участие там.

На дали ще влезе в топ 3. Първите 2 дни тръгна силно, но последните 2 дни не прави кой знае какви впечатляващи гледания. Да, ще стане хит парчето, но няма да бъде сила както Погледни ме в очите направи Анелия име, Нямаш сърце - Преслава и т.н.

А и не виждам по какво толкова припадаш около този проект. Да, добре е, но вече е ясно, че няма да е хита на сезона.... :baaasmiley:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На дали ще влезе в топ 3. Първите 2 дни тръгна силно, но последните 2 дни не прави кой знае какви впечатляващи гледания. Да, ще стане хит парчето, но няма да бъде сила както Погледни ме в очите направи Анелия име, Нямаш сърце - Преслава и т.н.

А и не виждам по какво толкова припадаш около този проект. Да, добре е, но вече е ясно, че няма да е хита на сезона.... :baaasmiley:

Не знам дали ще е голям хит, но ако поддържа по около 100k на ден ще вкара доста сериозно Джулия в играта. Тя миналата година хитовете ги правеше до голяма степен заради дуетите с ТОП имена, но ако сега успее да постигне нещо подобно и сама, ще се види, че има по-сериозен интерес към нея.

Иначе самия проект е приятен и лично на мен ми идва малко по-различен откъм звучене, конкретно за годината. Не че не сме чували такива песни и преди, но знам ли, грабваща си е тази... А и Джулия поначало ми е симпатична, особено след участието, на което й бях. Заслужава успехи. Да не говорим, че чалгата отчаяно се нуждае от нови големи имена.

 

Ненормалните ще те смажем. Stay tuned!

:1000 (29):

Той нали ще ходи на работа, така че надали ще трябва да го смазваме него. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм "десова". Това "ненормална" ли ме прави?

 

Ти не си "десова" и никога не си била. Време е да спрете да кокетничите заявявайки симпатии към Фатме. Преди 15 години бе бонус. Днес е негатив. Гледай си там лелката и не се забивай сред някакви зомбирани типове, които са тук само заради мен. Нали го видиш Славчо какво писа за Джулия на предната страница и тук? Това са несериозни хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох назад, че сте се чудили на кого прилича Джулия с бритона - ами точно Преслава си е, даже и ефектът на размазана очна линия са й направили, както е Преса в "Тук жена му пази". :1000 (29):

 

Между другото Джулия мина Яница по гледания, а излезе 4 дни по-късно... очертава се хит, а ако следващата й песен е супер силна, може и наистина да стане звезда от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не си "десова" и никога не си била. Време е да спрете да кокетничите заявявайки симпатии към Фатме. Преди 15 години бе бонус. Днес е негатив. Гледай си там лелката и не се забивай сред някакви зомбирани типове, които са тук само заради мен. Нали го видиш Славчо какво писа за Джулия на предната страница и тук? Това са несериозни хора.
Моля? Обожавам Десита преди да прослушам лелката на двете десетилетия! Даже преди години ти ми направи дисекция, заявявайки колко объркана личност съм, тъй като съм фенка на две големи звезди, които нямали нищо общо помежду си. Беше и убеден, че съм харесала Деса, защото съм се асоцииирала с кълките, които вади в "Мъжете всичко искат", а аз ти обясних, че я слушам още от първия албум и "Синя птица"! :girl_cry2:

 

Забравил си какво сме си гукали преди години... :girl_witch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох назад, че сте се чудили на кого прилича Джулия с бритона - ами точно Преслава си е, даже и ефектът на размазана очна линия са й направили, както е Преса в "Тук жена му пази". :1000 (29):

По-скоро в "На тебе не отказвам" е тази визия с бретона :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро в "На тебе не отказвам" е тази визия с бретона :3fdb8960598fa63e:
Кели, мина ли ти след новината за Преси? :3fdb8960598fa63e:

 

Разбра се вече, че няма да е тя Лили Иванова в попфолка... Което е хубаво, защото жената няма да е сама и ще се промени много, в положителна посока.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? Обожавам Десита преди да прослушам лелката на двете десетилетия! Даже преди години ти ми направи дисекция, заявявайки колко объркана личност съм, тъй като съм фенка на две големи звезди, които нямали нищо общо помежду си. Беше и убеден, че съм харесала Деса, защото съм се асоцииирала с кълките, които вади в "Мъжете всичко искат", а аз ти обясних, че я слушам още от първия албум и "Синя птица"! :girl_cry2:

 

Забравил си какво сме си гукали преди години... :girl_witch:

 

Няма проблем да харесваш нещо на Деса. Аз също харесвам някои нейни чалга песни. Но ти си с профила на последователка на Ивана и нямаш нищо общо с шовинистите на Деса. Не е нужно да има човек 3 висши, за да го види след 10 твои поста. Не се самобичувай в момента, не те броя за "десов" лумпен. :ar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма проблем да харесваш нещо на Деса. Аз също харесвам някои нейни чалга песни. Но ти си с профила на последователка на Ивана и нямаш нищо общо с шовинистите на Деса. Не е нужно да има човек 3 висши, за да го види след 10 твои поста. Не се самобичувай в момента, не те броя за "десов" лумпен. :ar:
Да ме беше видял как ревах, когато оная Христина на Здравко спечели втория Вип брадър, вместо Деса... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към нормалните спадат всички без "десовите", "преслините" и двата "андроникови" ника. Всички тези са образували една напълно естествена анти-Фокс коалиция, защото Камелия сравни със земята всички измислени легенди за тези набедени звездици, на които симпатизират. Нали виждате колко ги е страх, че най-естествения процес в живота на една жена може да срине кариерите на две от тях, а Андвоник и без този процес вече я няма на картата на чалгата. Та така стоят нещата....

А, добре, аз съм от нормалните, успокоих се. :3fdb8960598fa63e: Ама да не говорим за това, че съм давала лош пример, като съм мод. :1000 (29):

Все пак излишно време за чат...

Винаги ми е било интересно, коя ти е любимата песен на Камелия?

В неделя е последно кастинга, да видим Кама как ще си завърши отбора. Дали ще намери най-после някой с фолк?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В ретро канала на Пайнер са качили много песни на Весела. Най накрая с добро качество. Помните ли я.

 

Мислите ли, че може да пречука големите звезди на концерт с микс от песните Палаво око, Уво-уволнение и 300 нощи, 300 дни. Според мен тези песни се знаят от всичко живо без да са налагани по концерти. А специално 300 нощи, 300 дни си е класика и до днес на ретро партитата :Vishenka_05:

Преди не ми е била някаква любимка, но сега и оценявам творчеството. Страхотни песни. Весела е една от певиците, които въпреки големите успехи, не получиха шанс от Пайнер. Сякаш нарочно я бутаха встрани... Голяма загуба. Днес можеше да бъде емблема :gun_bandana:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, добре, аз съм от нормалните, успокоих се. :3fdb8960598fa63e: Ама да не говорим за това, че съм давала лош пример, като съм мод. :1000 (29):

Все пак излишно време за чат...

Винаги ми е било интересно, коя ти е любимата песен на Камелия?

В неделя е последно кастинга, да видим Кама как ще си завърши отбора. Дали ще намери най-после някой с фолк?

Въпросите, с които замазваш излишните си постове, са също толкова излишни!

Всички, които четем този форум, знаем, че харесва като песен и клип "Оргазъм" и недолюбва като песен "Черна кръв".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В ретро канала на Пайнер са качили много песни на Весела. Най накрая с добро качество. Помните ли я.

 

Мислите ли, че може да пречука големите звезди на концерт с микс от песните Палаво око, Уво-уволнение и 300 нощи, 300 дни. Според мен тези песни се знаят от всичко живо без да са налагани по концерти. А специално 300 нощи, 300 дни си е класика и до днес на ретро партитата :Vishenka_05:

Преди не ми е била някаква любимка, но сега и оценявам творчеството. Страхотни песни. Весела е една от певиците, които въпреки големите успехи, не получиха шанс от Пайнер. Сякаш нарочно я бутаха встрани... Голяма загуба. Днес можеше да бъде емблема :gun_bandana:

Аз за Весела може би миналата или по-миналата година установих, че още няма и 40. Ако не се беше отказала можеше дълги години да мачка преди да навлезе в средна възраст, и днес пак навярно щеше да е актуална. На нея излъчването й е едно такова свежо и младежко, това щеше да грабва и новите поколения. Ама се отказа, какво да се прави...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...