Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какво ме намесвате мен в тези неща? Това което зависи от мен съм го направила, сложила съм бан. Не толерирам нищо подобно. Не мога да укротявам никой, всеки си има глава на раменете да си решава как да живее. Спрете да ме замесвате в чужди действия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, каквото и да говорите вие "десовите", кратката ретроспекция, която направих на предната страница описва много точно Деса. Вие може да си говорите с обичайните клишета, но нищо не можете да направите срещу фактите. Вие затова мразите фактите. Вие никога няма да признаете обективната истина, защото тя унищожава лицемерието ви относно чалгата и базираното само на клиширани легенди фаворизиране на Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, каквото и да говорите вие "десовите", кратката ретроспекция, която направих на предната страница описва много точно Деса. Вие може да си говорите с обичайните клишета, но нищо не можете да направите срещу фактите. Вие затова мразите фактите. Вие никога няма да признаете обективната истина, защото тя унищожава лицемерието ви относно чалгата и базираното само на клиширани легенди фаворизиране на Деса.

 

Да защото ти винаги си обективен , Фокси губещ си в случая поне си го признай , не сравнявай Гаргата са певица като Деси Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеле защо Дою може да праща съобщения.Гледам клетви е пращал и на Янева.Аз като имам бян нямам такава мъзможност.Защо го толерираш

Снощи казах вече че съм го поправила бана, стига вече това толериране.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, каквото и да говорите вие "десовите", кратката ретроспекция, която направих на предната страница описва много точно Деса. Вие може да си говорите с обичайните клишета, но нищо не можете да направите срещу фактите. Вие затова мразите фактите. Вие никога няма да признаете обективната истина, защото тя унищожава лицемерието ви относно чалгата и базираното само на клиширани легенди фаворизиране на Деса.

Ти мразиш Деса ,че е по талантлива и взе една награда 2002.Така че,скрий се :3fdb8960598fa63e:

 

Гаргата е на дъното и това те убива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да защото ти винаги си обективен , Фокси губещ си в случая поне си го признай , не сравнявай Гаргата са певица като Деси Слава.

 

Няма как да загубя с фактите в моя полза. Думичка не съм казал за никой освен за Фатме. Извини се! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, каквото и да говорите вие "десовите", кратката ретроспекция, която направих на предната страница описва много точно Деса. Вие може да си говорите с обичайните клишета, но нищо не можете да направите срещу фактите. Вие затова мразите фактите. Вие никога няма да признаете обективната истина, защото тя унищожава лицемерието ви относно чалгата и базираното само на клиширани легенди фаворизиране на Деса.

Айде Кама да пуска албума ама да има песни които не сме ги слушали както направи в албума Нещо горещо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да загубя с фактите в моя полза. Думичка не съм казал за никой освен за Фатме. Извини се! :feminist_en:

 

Именно за Фатме ти говоря ,че е много по-гласовита от Камелия. Признай си поне един път. Още един въпрос защо като Камелия е толкова гласовита никога не сме я чували да пее народно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още веднъж, единствените реални успехи на Деса, са договорените с Пайнер в периода 2002-2003 и ВИП Брадър преди 3 години. Всичко останало е едно голямо напъване, което не роди търсеният резултат. Затова и тъгата у феновете и бе толкова очевидна, колкото и кресливо да я коментираха. А те го правеха така, за да не положат усилие да потърсят истинските причини, за вечното "десово" фиаско. А имаха уникалният шанс да го направят с опонент като мен насреща. Щяха да изглеждат много по-сериозно, а аз нямаше да съм така жлъчен спрямо тях и Деса. Но, те предпочетоха да крещят, а не да мислят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори си говори.Всички знаем коя пее и коя грачи.Ето ти факти.Оттам нататък всичко е твои разсъждения и желания.

Та викаш 2500 лв чисто е ок за грачещото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим за Деса, певицата която нито за момент в предните 20 години не е имала по-висок хонорар от Камелия. Ако поне веднъж се бяхте замислили защо пазарът ги оценява цели 20 години така, нямаше да водим тази глупава дискусия. Ще ви помогна даже в отговора на загадката. За да е факт това нещо вариантите са два:

 

1. Или Деса не е толкова талантлива и харизматична, колкото твърдят легендите

2. Или Камелия е с доста по-сериозни качества от това, което се предполага

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна е доказано и тук във форума ,че пее чисто за 2500.Стига се напъва.Поне са и чисти.

 

Камелия и Деса се засякоха в 2014-та в Пайнер. Хонорарите им бяха 6000 на Кама и 4500 на Деса. От тогава голяма промяна няма. Просто такъв ни е пазара. Не може да има резки промени, защото нищо не се е случило, за да се осъществи мечтата на една бургаска анонимка. Ето това е малка част от "десовият" шовинизъм, който умира от мъка, че Камелия винаги е била пред Деса в този бизнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и Деса се засякоха в 2014-та в Пайнер. Хонорарите им бяха 6000 на Кама и 4500 на Деса. От тогава голяма промяна няма. Просто такъв ни е пазара. Не може да има резки промени, защото нищо не се е случило, за да се осъществи мечтата на една бургаска анонимка. Ето това е малка част от "десовият" шовинизъм, който умира от мъка, че Камелия винаги е била пред Деса в този бизнес.

Пиши си пиши си.Кой ти вярва обаче.Аз говоря с факти ,а не пожелания и мечти.Факти-Кама не може да пее и грачи за 2500 чисти.Точка.А ти се напъвай колкото щеш.Ако искаш напиши и 10000лв хонорар.Никой отдавна тук не ти вярва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Лухче, ти може да напишеш и как тя дава по 2500 да пограчи, но това няма да го направи факт.

Това е доказано от собственици на клубове.Тук имаше тема за това.Тихичко бабоан

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, не е виновен Фокси от Видин, че Деса си пропиля шансовете в кариерата и трябваше да играе, не само са пее "Полегнало е Фатмето", за да има кариера въобще. Деса има миниатюрни успехи, като всичките са под крилото на Пайнер. През останалото време тя е пример за пропилянт талант. Една Галена, която има по-скромни първоначални данни се реализира в пъти по-добре от Деса, а за сравнение с Камелия дума не може да става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси , не ми отговори на въпроса , след като Кама е такъв скрит талант защо досега няма нито една изпята народна песен?

Всичките кандидати в “Гласът на България” пеят 1000 пъти по-добре от голямата грачеща менторка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси , не ми отговори на въпроса , след като Кама е такъв скрит талант защо досега няма нито една изпята народна песен?

Всичките кандидати в “Гласът на България” пеят 1000 пъти по-добре от голямата грачеща менторка!

Той не отговаря на неудобни въпроси.Просто си пише мечтите тук.Не го ли знаеш :1000 (29):

 

Деса имала миниатюрни успехи...само с тва изречение и ти става ясно що за стока е :gun_bandana:

 

Интересно ако нейните са такива..какви са на Гарга след Пайнер.Без 1 хит

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...