Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що се прибирам от Бг парти в Германия и написах целия списък с песните които пуснаха в телефона си по- късно ще ви го напиша , останах много изненадан от някои песни,че ги чух и от някои ,че не ги чух.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що се прибирам от Бг парти в Германия и написах целия списък с песните които пуснаха в телефона си по- късно ще ви го напиша , останах много изненадан от някои песни,че ги чух и от някои ,че не ги чух.

10 x пъти - Не се изтриваш

 

15 х пъти - Обратно в играта

 

:hahaha: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена: Не ме вълнуват вашите награди!

 

 

 

Певицата Галена нападна продуцента си Митко Пайнера.Певицата за пореден път изригна, че не иска никакви награди.

„Отказвам всякакви покани за награди и не получавам такива. За мен не е важно. Наистина не се вълнувам. Минала съм такъв период, в който наистина съм разбрала, че не са важни. И не е важно само да го казваш, а да повярваш в това. Наистина вярвам в това и игнорирам подобни ивенти. Защото наличието на срещи с феновете, поканата да бъда една от малкото изпълнителки на сцената на радио „Веселина“ в зала „Арена Армеец“ (пя на една сцена с Цеца, Пеги Зина), толкова много хора, за мен е все едно съм взела пет поредни години „Певица на годината“, заяви емоционално Галена.

 

Тя се разсърди на инж. Митко Димитров през 2016г., когато трябваше да бъде титулувана за най-фобра фолкпевица в България. Но за голяма победителка бе посочена Преслава. Галена го прие тежко и изобщо не се появи на церемонията. Двете колежки бяха неразделни приятелки, но след скандала спряха да си говорят и настана раздор в отношенията им, пише „България днес“.

 

Заради драмите покрай раздаването на наградите, Митко Пайнера реши и тази година да няма церемония.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не стига, че концертите и без това са кът в последно време, заради войната за желязо на Галя и Преса едното от двете сигурни мероприятия през годината отпадна. Страхотно. Сами си го правят да имат все по-малко изяви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не стига, че концертите и без това са кът в последно време, заради войната за желязо на Галя и Преса едното от двете сигурни мероприятия през годината отпадна. Страхотно. Сами си го правят да имат все по-малко изяви.

Аз се чудя защо когато Преси прибираше наградите до преди няколко години всичко беше окей? Галена направи тая драма, защото наградите я вълнуват. След като се осере, пак започва да се обяснява че наградите нямали тежест. От нея и нейните претенции се оплаква цялата фирма, а Андреа точно заради нея си би шута . Не може още 20-30 певици да се съобразяват с някаква мърда от село, която си мисли че е хванала Бога за рога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чудя защо когато Преси прибираше наградите до преди няколко години всичко беше окей? Галена направи тая драма, защото наградите я вълнуват. След като се осере, пак започва да се обяснява че наградите нямали тежест. От нея и нейните претенции се оплаква цялата фирма, а Андреа точно заради нея си би шута . Не може още 20-30 певици да се съобразяват с някаква мърда от село, която си мисли че е хванала Бога за рога.

 

 

ГАЛЕНА, ЗАЩО ДА НЕ ПОЛУЧАВА НАГРАДИ КАТО ИМА >> ПО-ГОЛЕМИ ХИТОВЕ ?,ПО-ДОБРИ КЛИПОВЕ ? ПОВЕЧЕ УЧАСТИЯ ?,ПО-ВИСОК ХОНОРАР,ПО-ИНТЕРЕСНА НА ХОРАТА ???

Мале, каква е тая злоба бе ? Разбрахме че Галена беше по-слаба от Преслава ама тва не променя факта че по всички параграфи я размазва - има по-големи хитове, има по-добри клипове, има повече участия, има по-висок хонорар, по-интересна е на хората, по-голям професионалист е, по-сериозна е и си приема кариерата сериозно и т.н и т.н. Какво толкова хвърчиш в небесата ?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена бие по всички параграфи я размазва.ЗАЩО ДА НЕ ПОЛУЧАВА НАГРАДИ КАТО ИМА >> ПО-ГОЛЕМИ ХИТОВЕ ?,ПО-ДОБРИ КЛИПОВЕ ? ПОВЕЧЕ УЧАСТИЯ ?,ПО-ВИСОК ХОНОРАР,ПО-ИНТЕРЕСНА НА ХОРАТА ???

Ти мнението си не го ли променяш? Минали са 4 години. Много ясно че ще имам друга гледна точка, а и Галена тогава беше по-кротка. Сега е станала баси мършата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не стига, че концертите и без това са кът в последно време, заради войната за желязо на Галя и Преса едното от двете сигурни мероприятия през годината отпадна. Страхотно. Сами си го правят да имат все по-малко изяви.

 

Честно казано, ме съмнява Митьо да е спрял наградите само заради Петя и Галя. Малко, но подозирам, че причините всъщност са други (финансови по скоро). Галена просто изпозва повода да си вдигне акциите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, лелята толкова се обличаше като монахиня по едно време, че помня като се появи с този мрежест бански в края на клипа, беше сензация :3fdb8960598fa63e: Мигом това лято да пусне един морски клип по монокини да покаже изваяни форми! :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 x пъти - Не се изтриваш

 

15 х пъти - Обратно в играта

 

:hahaha: :1000 (29):

 

Ето списъка написах всички песни които пускаха.

Определено ДЖ-я беше фен на Преслава ,но много ясно че няма да ми повярвате ,но не ми дреме аз си говоря истината , не съм точно пък като теб.

 

“Ти си ми сърцето” - Фики , “Обратно в играта” - Преслава , “Не се изтриваш” - Преслава , “Как да изтрезнея” - Емилия и Тони , “Двойно влюбен” - Яница , “Пионката” - Кали , “И на всички като тебе” - Деси Слава , “Старай се да си първи” - Алисия , “Пак съм твоя” - Ани Хоанг , “Пей, сърце” - Галена и Цвети , “Просто шоу” - Галена , „Que Pasa“ - Кали , “Строго забранено” - Андреа и Сузанита , “Няма да ти пиша” - Преслава, “Дай ми още” - Анелия , “С друг ме бъркаш” - Фики и Галена , “Кажи ми” - Анелия и гърка , “Хавана Тропикана” - Галена , “Калифорния” - Емилия , “Добрини” - Преслава , “Чуплива и влюбена” - Преслава , “Точно ти” - Софи и Устата , “Бурята в сърцето ми” - Софи и Устата , “Отличен 6” - Тони Стораро , “Луда по тебе” - Камелия и тези от попа пускаха , това са всички песни в които съм присъствал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето списъка написах всички песни които пускаха.

Определено ДЖ-я беше фен на Преслава ,но много ясно че няма да ми повярвате ,но не ми дреме аз си говоря истината , не съм точно пък като теб.

 

“Ти си ми сърцето” - Фики , “Обратно в играта” - Преслава , “Не се изтриваш” - Преслава , “Как да изтрезнея” - Емилия и Тони , “Двойно влюбен” - Яница , “Пионката” - Кали , “И на всички като тебе” - Деси Слава , “Старай се да си първи” - Алисия , “Пак съм твоя” - Ани Хоанг , “Пей, сърце” - Галена и Цвети , “Просто шоу” - Галена , „Que Pasa“ - Кали , “Строго забранено” - Андреа и Сузанита , “Няма да ти пиша” - Преслава, “Дай ми още” - Анелия , “С друг ме бъркаш” - Фики и Галена , “Кажи ми” - Анелия и гърка , “Хавана Тропикана” - Галена , “Калифорния” - Емилия , “Добрини” - Преслава , “Чуплива и влюбена” - Преслава , “Точно ти” - Софи и Устата , “Бурята в сърцето ми” - Софи и Устата , “Отличен 6” - Тони Стораро , “Луда по тебе” - Камелия и тези от попа пускаха , това са всички песни в които съм присъствал.

Пълни глупости. Няма да пуснат нищо на Азис, Галин и Емануела, но по няколко песни на Емилия и Кали които въобще не витаят в дискотеките. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости. Няма да пуснат нищо на Азис, Галин и Емануела, но по няколко песни на Емилия и Кали които въобще не витаят в дискотеките. :1000 (29):

Ние пак трябва да се радваме,че евентуално са били пуснали Андрю. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости. Няма да пуснат нищо на Азис, Галин и Емануела, но по няколко песни на Емилия и Кали които въобще не витаят в дискотеките. :1000 (29):

 

И аз доста учуден бях ,че не ги чух , по принцип всички очакваха да пуснат Азис и особено Шушана , но уви това е пълния списък на който присъствах.

Може би след мен бяха пуснати , но аз ви казвам това което чух!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, лелята толкова се обличаше като монахиня по едно време, че помня като се появи с този мрежест бански в края на клипа, беше сензация :3fdb8960598fa63e: Мигом това лято да пусне един морски клип по монокини да покаже изваяни форми! :3fdb8960598fa63e:

 

Много хубава песен, недоумявам защо не се завъртя поне като сезонен хит!

И аз я чакам голичка... :naked:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споменахме, но не го натрапваме постоянно. :3fdb8960598fa63e:

Аз всъщност не съм го гледал. Има ли линк някъде?

https://btvplus.bg/produkt/seriali/9330

 

Много е яка. Много хубава. Когато беше активна не ме кефеше особено, но сега.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://btvplus.bg/produkt/seriali/9330

 

Много е яка. Много хубава. Когато беше активна не ме кефеше особено, но сега.... :1000 (29):

Мерси, но...За съжаление не можем да предоставим излъчване на нашия сигнал извън територията на България

Сега ще видя някъде другаде из нета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...