Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Хахах, бахти столкъра, да не си Весо Фена? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Не, но както каза Янева, бяхме в един клас. :1000 (29):

Той, между другото, наистина присъстваше на тази случка. Бяхме се насъбрали с няколко фена на Глория и чакахме нея, пък дойде Деси и аз много се накефих. :D Буйни детско-тийн години. :roll1:

 

Вижте метаморфозата на Здравко от Биг Брадър за 15 (?) години и си направете сметка какво ви чака, драги съфорумци: :Vishenka_05:

Времето лети... Той сигурно вече е над 40 и може би дори гони 50. В първия ВИП (където пак спечели нагласено :D) може би вече имаше 30.

Дъщеря му порастна ли достатъчно, за да спечели и тя Випа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали не можело да се говори в женски род на потребители - мъже? Още повече, че Слави е застанал с името си, не е с никнейм с леля/ майка/ баба, да та да се обръщаш към него по подобен начин! Щото Стела предупреждаваше Лукас, когато говореше в женски род на вашата дружка Джигито.

 

Иначе, продължавам с бутането на лелка, тъй като, чета ли постове на лелята на форума, ми иде да запея: "Ти си просто у - у - уникална, по душа блондинка натурална"... :3fdb8960598fa63e:

 

Айде млък ма злобарке. Ама мн си обсебена от мен.... Не пропускаш ден да ме споменеш

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, но както каза Янева, бяхме в един клас. :1000 (29):

Той, между другото, наистина присъстваше на тази случка. Бяхме се насъбрали с няколко фена на Глория и чакахме нея, пък дойде Деси и аз много се накефих. :D Буйни детско-тийн години. :roll1:

Разкажи някоя интересна история с този титан на чалга поколението! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): ужасно гадна работа беше, аз също бях тъжен, тогава реших, че за първи и последен път ще гласувам в подобно шоу :1000 (29):

И аз така бях решил, но и до ден днешен пращам СМС-и за Деса, но не повече от 2 на предаване. Не се уливам, а тогава изпратих 7, от които за 4 на другия ден получих известия, че не са приети. И до ден днешен няма друга чак толкова нагласена победа. Дори смс-ите не ни отчетоха. Наистина скандална история, след която промениха цялата концепция за следващия сезон - уж положителен и благотворителен сезон. След неуспеха на сезона бяха излезли в дълга почивка няколко години. Кажи ми, не е ли фактор Деса дори за най популярното предаване в БГ. Продуцентите усетиха гнева на българите . Чак некви митинги пред сградата на НОВА организираха във форума на брадъра...

 

Тя цялата държава полудя. Още тогава стана ясно, че това предаване е супер нагласено. Някаква невпечатлителна женица от дълбоката провинция, неизвестна с нищо в обществото, да получи повече подкрепа от певица, дето тресе държавата с хитове и албумите й са продадени в стотици хиляди копия. :mf_surrender:

Наистина държавата беше полудяла. После всяко списание покани Деса на корицата и всяко предаване като главен гост. Дори Новините на НОВА я поканиха в емисията си, което е буквално бе немислимо - чалгаджийка гостува в Новините от 7:30 в праймтайма... Чак имаше пренасищане от Деса по медиите...

 

 

 

Мен питате ли ме за загубата във Випа, аз бях в залата... :1000 (29): Толкова крясъци ДЕ-СИ и накрая Христинааааа! :roll1: Всички изчакаха Деси да излезе и я гледаха с възхищение по време на интервюто, а после като излезе победителката изходите на залата се задръстиха от напускащи хора. :roll1:

Охооо. Не знаех този факт. Всичко ще си кажеш :1000 (29):

Как се уреди с покана

 

Да си припомним паметния момент:

 

Деси Слава: Винаги ще съжалявам, че „ВИП Брадър“ беше нагласен!

 

„Bинaги щe cъжaлявaм зa тaзи зaгyбa, зaщoтo тя нe бeшe peaлнa. Oтнexa ми нeщo, ĸoeтo cпeчeлиx чecтнo. Aз cъм poдeнa дa бъдa нa въpxa, a тe ми гo взexa.“

 

ВИП Брадър спечелен с манипулации и монтажДоверието на зрителите към Нова телевизия рязко падна заради шоуто

 

 

Ники Кънчев си призна – Биг Брадър е нагласен!

Водещият обаче се поувлякъл и направил пред кандидат-висшистите скандални разкрития. Той признал, че реалният победител във ВИП Брадър 2 е била фолк певицата ДесиСлава. Продуцентите обаче манипулирали вота на зрителите и в последния момент съобщили на Ники в слушалката да обяви Христина за победител.

 

Влади Въргала: Вотът във "ВИП брадър" е нагласен!

 

 

Това е невъзможно и никой не може да ме убеди, че навремето ДесиСлава изгуби от жената на Здравко, както обявиха, когато само двете останаха накрая в Къщата. Според каквито и да е логични обяснения, това е невъзможно.

 

И до ден днешен се пише по темата...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкажи някоя интересна история с този титан на чалга поколението! :3fdb8960598fa63e:

Весо или Глория? :roll1:

Мен ме е яд, че не съм присъствал на най-емблематичния им момент заедно- онзи от Сигнално жълто. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте метаморфозата на Здравко от Биг Брадър за 15 (?) години и си направете сметка какво ви чака, драги съфорумци: :Vishenka_05:

 

zdravko-winer_s.jpg

 

zdravko1.jpg

Малеее... това не може да е той... :mf_surrender:

Каква пълна промяна. Докато беше в Брадъра му бях фенка, много го харесвах, а сега се чудя на себе си. Детинска му работа е било :1000 (29):

Имаше една Силвия - Александра, помниш ли я? Тя е от Ловеч, голяма бръмчалка :1000 (29):

Не се сещам коя е жена му на Здравко. Ама шок да бие Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вотът не е нагласен. Просто Деса се би сама от глупост. Нова ТВ просто изчакаха 20 минути, за да стане факт ритуалното и самоубийство. Кой я би по ушите да наглее, като останаха сами с Христина? Тъпа патка си е била и такава си остана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Весо или Глория? :roll1:

Мен ме е яд, че не съм присъствал на най-емблематичния им момент заедно- онзи от Сигнално жълто. :roll1:

Весо, разбира се! Нещо от даскалото ви, ако може. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малеее... това не може да е той... :mf_surrender:

Каква пълна промяна. Докато беше в Брадъра му бях фенка, много го харесвах, а сега се чудя на себе си. Детинска му работа е било :1000 (29):

Имаше една Силвия - Александра, помниш ли я? Тя е от Ловеч, голяма бръмчалка :1000 (29):

Не се сещам коя е жена му на Здравко. Ама шок да бие Деса.

 

Ето я Христина:

 

303933-2055367706595-1617420190-n-51147-810x0.jpg

 

Силвия-Александра сега я сърчнах, помня я, изглежда като голяма мръсница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малеее... това не може да е той... :mf_surrender:

Каква пълна промяна. Докато беше в Брадъра му бях фенка, много го харесвах, а сега се чудя на себе си. Детинска му работа е било :1000 (29):

Имаше една Силвия - Александра, помниш ли я? Тя е от Ловеч, голяма бръмчалка :1000 (29):

Не се сещам коя е жена му на Здравко. Ама шок да бие Деса.

Аз мисля, че беше наказателен вот. Щото нашта се гъзеше нарочно на тоя пред жена му, точно като да мотивира закостенялите псевдоморалисти, които евентуално гласуват по тия предавания. Вота може и да не е бил пряко нагласен, просто Тупарев и ко манипулираха хорското мнение с излъчените кадри. Деса, разбира се, сама също много помогна като се показа като уникална простакеса вътре в къщата.

 

Иначе с удоволствие само мога да констатирам как се оказах твърде прав, но явно клуба не се вълнува от плетки и терлици, и са решили да превъртят малко любими спомени от старите ленти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така бях решил, но и до ден днешен пращам СМС-и за Деса, но не повече от 2 на предаване. Не се уливам, а тогава изпратих 7, от които за 4 на другия ден получих известия, че не са приети. И до ден днешен няма друга чак толкова нагласена победа. Дори смс-ите не ни отчетоха. Наистина скандална история, след която промениха цялата концепция за следващия сезон - уж положителен и благотворителен сезон. След неуспеха на сезона бяха излезли в дълга почивка няколко години. Кажи ми, не е ли фактор Деса дори за най популярното предаване в БГ. Продуцентите усетиха гнева на българите . Чак некви митинги пред сградата на НОВА организираха във форума на брадъра...

Наистина държавата беше полудяла. После всяко списание покани Деса на корицата и всяко предаване като главен гост. Дори Новините на НОВА я поканиха в емисията си, което е буквално бе немислимо - чалгаджийка гостува в Новините от 7:30 в праймтайма... Чак имаше пренасищане от Деса по медиите...

Охооо. Не знаех този факт. Всичко ще си кажеш :1000 (29):

Как се уреди с покана

 

И до ден днешен се пише по темата...

Емблематичен сезон. И емблематична реална победителка. А това с пробива в новините беше брутално. Представям си Фокси какви щеше да ги говори ако това беше Камелия, щом сега я изкарва най-великата за неща, обвързани с риалити, които другите са имали преди нея. :1000 (29):

Десовите ако бяхме Фокси, между другото, щяхме и до ден днешен да го набиваме това на новите поколения поне по няколко пъти на месец или седмица. :1000 (29): Да знаят, че е била гост в новините!

А покана тогава нямаше, просто се записваш. То и до ден днешен май е така.

 

Весо, разбира се! Нещо от даскалото ви, ако може. :3fdb8960598fa63e:

Едно от най-запомнящите се беше как веднъж седна при стълбището на първия етаж и започна да пее оперни арии. Един друг път пък разправяше как вървял по улицата и замерял един трамвай с камъни и затова го блъснала кола. Има и един случай с едни рибки, но той не е за такъв форум. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето я Христина:

 

303933-2055367706595-1617420190-n-51147-810x0.jpg

 

Силвия-Александра сега я сърчнах, помня я, изглежда като голяма мръсница.

 

Дааа... тя май отдавна не живее в Ловеч, не съм я виждала от много време, но преди си беше мръсница :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е Янева верно? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Нееее, ние не сме вманиачени на тема "Янева", неееее... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Пак е застоял форума. Няма я нея, никой не пише, няма раздвижване. Добре, че съм аз с "Реализираните" ,та малко да живнем

 

 

Смятам да правя тема Смени жената :1000 (29):

Първи епизод Янева vs Стела, която събере повече гласове печели!

Мнения моля!

Джиги, нали си имал много работа, та не сте ме обсъждали, скъпи? :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дааа... тя май отдавна не живее в Ловеч, не съм я виждала от много време, но преди си беше мръсница :3fdb8960598fa63e:

 

Колкото повече я слушам, толкова повече ме зарибява, а не очаквах. :happyppl: Напускай потъващия кораб на Юница и се качвай на победоносния влак на Джулия. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно от най-запомнящите се беше как веднъж седна при стълбището на първия етаж и започна да пее оперни арии. Един друг път пък разправяше как вървял по улицата и замерял един трамвай с камъни и затова го блъснала кола. Има и един случай с едни рибки, но той не е за такъв форум. :roll1:
:roll1:

Кажи за рибите, дееее! :pokey:

А защо е пял оперни арии, а не хитовете на чалга жертвите му? :slapin:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Пей с мен" май даже беше трета. Гюров и Яница бяха втори! Не циврих тогава, но бях бясна! :3fdb8960598fa63e:

Да, но за загубите и в Пей с мен, Евровизия и Капките не съм циврил. Претръпнал съм :1000 (29):

По скоро вече приемам по философски нещата. Второто място си е сребърен медал. Пак е една много висока оценка от зрителите, които малцина получават... Днес го осъзнавам, особен като видяхме в следващите сезони как се представиха повечето от бранша - пагубно...

 

Но пък е факт, че Дивна на Миро направи някаква кариера, а Мела никаква я няма. Защо така?

Е то там спечели Дивна, а не Миро. Детето наистина беше по добро от Мелинда. Яд ме е, че Деса не се усети, че детето е сигурен победител и не я избра преди Миро, а имаше тази възможност...

 

Аз я видях отново още в един от следващите дни след Випа. Вече си нагъваше шоколадче и не изглеждаше да й пука. :1000 (29): Е, когато й казахме, че шоуто е доказано нагласено, тя се загледа в една точка, замисли се и попита по нейния си начин "Така ли?". :roll1:

Ако беше друга щеше да се оплаква и да мрънка и да наговаря феновете си да правят изпълнения. Деса е много достоен човек. Губи с достойнство!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но за загубите и в Пей с мен, Евровизия и Капките не съм циврил. Претръпнал съм :1000 (29):
За Евровизия бях подпалила метлата тук! Но ме обявиха за расистка!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Кажи за рибите, дееее! :pokey:

А защо е пял оперни арии, а не хитовете на чалга жертвите му? :slapin:

Колкото и да е шокиращо... той тогава почти не слушаше чалга. :1000 (29): Мисля, че само Петра, Глория и Десислава знаеше по-добре... Интересна комбинация. :D

Оперната ария я бяхме учили в час по музика и затова.

Ок, ще кажа за рибите, но не в поп-фолк раздела... В Чата или на ЛС? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...