Jump to content



Препоръчани коментари

Ивана бум през 2018 ;)

Нима смята да пуска нови песни? Жалко само, че нямам усещането, че нова музика ще дойде с някакво преосмисляне на ситуацията в жанра, на собствения капацитет, на обективно заложени цели. Ако ще пуска песни като последните, по-добре да не се хаби. Да, не е на 20, но още има и живец и енергия. Да ги вложи в песни и работа.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва песента на Ванчето. Искам да е много продуктивна тази година! Влиза в 50-тата си годишнина в края на януари и ще е хубаво да помисли и за самостоятелен концерт по този повод. Дали наистина през 2017 не е имала договор с Пайнер, за да пусне новата песен в първия час на 2018?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва песента на Ванчето. Искам да е много продуктивна тази година! Влиза в 50-тата си годишнина в края на януари и ще е хубаво да помисли и за самостоятелен концерт по този повод. Дали наистина през 2017 не е имала договор с Пайнер, за да пусне новата песен в първия час на 2018?

Дам, време и е за концерт

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва, има характерно поп фолк звучене, такова каквото харесвам.

 

Не е зле, ама като не пее за поркане, скари и ефтино чукане, не е хич интересна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана посрещна Новата година с чисто нова песен, която за броени дни се превърна в хит.

"Сега съм готова за изпълнена с предизвикателства и работа година – обещала съм си да правя единствено неща, които ми допадат и в чийто успех съм убедена”, отсича Ивана, която продължава да е сред най-ангажираните певици на „Пайнер”, пише Уикенд.

https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/i...news569744.html


Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана посрещна Новата година с чисто нова песен, която за броени дни се превърна в хит.

 

"Сега съм готова за изпълнена с предизвикателства и работа година – обещала съм си да правя единствено неща, които ми допадат и в чийто успех съм убедена”, отсича Ивана, която продължава да е сред най-ангажираните певици на „Пайнер”, пише Уикенд.

 

https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/i...news569744.html

Евала, Ивано след 5 години “чекия след чекия” най-накрая разбра, че от теб публиката очаква друго! Дано наистина прави това, което казва, защото точно при нея има огромно не съответствие между думи и действия. Радвам се че си взе творческа почивка, защото наистина имаше нужда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Ивана приключи ли с Пайнер? В канала на Планета няма нито една нейна песен!

 

"Златен", ремикса на "Недей" и ТВ Версията на "Не искам да знаеш" все още са там, два тийзъра, интервюта, реклами и "Картини от света" с нейни песни също. Съмнително е наистина, но и следа няма да оставят от нея, ако вече не фигурира в "Пайнер", пък и подканала и си стои също, а и той е към Планета - може пък там да ги качат с идеята да ги има само в нейния канал, знам ли.. Нали има някои в ретро канала, в който също могат да ги качат по-старите, но те там качват и на напуснали.. Обаче с толкова много кавъри - карма. Те не подновяват правата на единици златни хитове, а ако тръгнат да подновяват кавърите на Ивана - та те трябва да и платят повече от половината песни сигурно.. За напускане вече ме съмнява, по-вероятния вариант е като Глория, Азис - преструктуриране на договора, само участия да и намират, нещо такова..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да са временно скрити, заради проблемите с правата на новата песен. Макар че не виждам каква може да е връзката. Другият вариант определено не е удачен и за двете страни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо да не е удачно за Ивана?

Виждаме, че Камелия върви доста по-добре сега, когато е свободна и амбицирана да работи за себе си. Десислава имаше хитове и извън фирмата. Единствено при Андреа не виждаме все още плюсовете от това, че си тръгна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...